~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura High School

Goto down 
+6
Ranum
Kakuza-chan
Chappi
Neo79
Krumla
Yakumo
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 am

First topic message reminder :

Karakura High School

School:
I když za ta léta prošla obrovskou změnou, její jméno stále zůstává, Vysoká škola Karakura je stále symbolem celého města, hlavně kvůli tomu, že vyhrává hodně turnajů v těch nejrůznějších sportech přes obyčejné Shogi nebo fotbal až třeba po turnaje v kendu. Tato škola má obrovskou historii, a už jenom to, že zde chodil hlavní hrdina původního anime Bleach - Ichigo, něco říká. V současnosti je škola velmi populární a studentů je zde opravdu velké množství, dokonce víc než kdy jindy. V tomto jednom obrovském školním komplexu najdeme téměř cokoliv.. Počítačové místnosti, fotbalová a jiná hřiště, knihovnu, bufet a všechno tomu podobné! Samozřejmě škola nepostřádá ani ty základní věci typu WC a podobně. V poslední době je tu možnost i doučování, když někdo ze studentů propadá a navíc zadarmo. Tato část bude na holém začátku nejvíce hratelná, no čím víc se v této místnosti bude hrát, tím víc tuto školu budeme dá se říct opouštět.

Učitelé

Aya Natsume - Foto
Mladá a hlavně půvabná učitelka, která se nedávno přestěhovala do Karakury a nastoupila na místní školu coby učitelka angličtiny. Je hodně milá, pro žáky by udělala cokoliv. Pro mnoha chlapců je to bohyně , často ní fantazírují a malují si různé sprosté obrázky na její adresu. Poslední dobou se po škole roznáší drb, že chodí s učitelem dějepisu - Kumohirou. Kdo ví, co je na tom pravdy.

Thobari Kumohira Durandal - Foto
Mladý a šarmantní učitel, který se před 14 lety sem přestěhoval z Irska, z jeho rodné země. Na Karakurské střední zastává pozici učitele dějepisu. Ovládá 5 jazyků - angličtinu, japonštinu, latinu, němčinu , dokonce i češtinu - jazyk malé bezvýznamné země. Na škole je celkem oblíbený, hlavně u dívek. Mnoho z nich se do něj platonicky zamilovalo. Thobari to ale bere s úsměvem. Co se týče jeho osobnosti tak je těžký flegmatik, často chodí do své práce pozdě. Nic ho nerozhodí, prostě pohodář. Poslední dobou se o něm a o učitelce angličtini šíří drb , že spolu něco mají.

Ošetřovatelka

Suzuka Ishikawa - Foto
Hodně mladá ošetřovatelka, často jí lidé typují daleko menší věk než který ve skutečnosti má (Jen tak pro zajímavost nedávno oslavovala své 19 narozeniny). Je velice inteligentní, hlavně schopná lékařka. Několikrát už jí nabídli místo v místní nemocnici, pokaždé ale nabídku odmítla. Možná by jste to nečekali ale Suzuka už je ve svém věku matka, má 4 letou holčičku. Její otec se neznámo kam vypařil, měl nejspíše strach z rodičovství.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:09 pm

Daisuke

Na tváři jsem měl stále ten arogantní výraz vůči Thomasovi. "Ano, proč se ptát lidí kolem nebo zbytečně bloudit, když se mohu podívat přes GPS." Řekl sjem jeho směrem a udělal klasické gesto:
Spoiler:
Pak jsem zakroutil hlavou a podíval se na Aiko. "No nic, já zase jedu, abych se podíval po městě, protože to tu neznám a nemám průvodce." Řekl jsem tiše a na Aiko mrknul, aby kdyžtak zavolala nebo napsala. Pak jsem si na sebe vzal motorskářskou černou koženou bundu a šel pomalu pryč. "Tak zatim čágo." Dodal jsem.


Naposledy upravil Aspire dne Sat Feb 05, 2011 8:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:59 pm

Aiko

Mhm... ako sa ten obchod volá? Možno som tam už bola... pousmiala som sa na Thomasa.
Potom som sa opäť otočila na Daisukeho a keď povedal že odchádza veľmi ma to nepotešilo, skôr mi trocha klesla nálada.
Ja to tu poznám celkom dobre... povedala som potichu ale nevedela som či to počul, keďže sa pomali vzďaloval.
Ahoj, Dai... povedala som s úškrnom o niečo hlasnejšie aby som si bola istá, že toto už počul.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:20 pm

Thomas
" No jmenuje se to.Music World. Vím nic originálního . Angličtina se to moc nenosí a tak jsme zůstali jen u toho. Ale nemyslím ,že by jsi tam byla . To bych si určitě pamatoval. Jestli budeš chtít tak ti ukážu kde ten obchod je a ty mě za odměnu provedeš městem bereš?"
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 8:29 pm

Daisuke

Slyšel jsem i to, jak řekla, že se tu docela vyzná. Když jsem byl jakoby za rohem, kde Thomas už neviděl, tak jsem na Aiko ukázal typickym ručním gestem, aby mi zavolala mezitím co já půjdu k motorce. Hm, nějakej prodavač hudby, fajn. To se zařídí. Pomyslel jsem si po cestě k motorce a zapnul si koženou černou bundu. Netrvalo dlouho a už jsem došel k motorce. Opřel jsem se o ní a vzal si do ruky svůj mobil kterym jsem si točil v ruce a pak zastavil, abych se podíval kolik je hodin. Tolik jo? Musim si ještě obstarat učebnice, ikdyž to už asi zařídil Blair, musim říct otci, že je to nejlepší služebná, kterou jsme měli, aby ji zase nevyhodil, jako ty předchozí. Pomyslel jsem si, ale nemyslel jsem si to jen, protože Blair byla také pěkná kočka.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 8:46 pm

Aiko

Pozrela som sa na Thomasa.
No... to znie dobre... pousmiala som sa.
Ale to by bolo asi na dlhšie, však? zasmiala som sa a strčila si ruky do vreciek.
Dnes som sľúbila že prídem skôr domov, možno niekedy inokedy... každopádne sa tam rada pôjdem s tebou pozrieť... povedala som a tiež som sa otočila na odchod.
Tak ja teda tiež idem... Ahoj Tom... usmiala som sa a pozrela sa smerom ktorým išiel Daisuke.
Prišla som pri hlavné dvere školy ale nevyšla som von.
Heh... neviem či by som to mala vážne robiť... je pekný ale neviem... oprela som sa o stenu a vytiahla mobil.
Otvorila som kontakty a naozaj tam bolo uložené nové číslo.
Vytočila som ho a priložila si mobil k uchu.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:54 pm

Thomas
" Ani ne záleželo by na tom jak dlouho by si tam chtěla být i když zdá se mi, že budeš mít lepší věci na práci."
Nadhodil a musel se tomu usmát. No jo motorkáři měli svou zábavu. To nevadílo.
"Tak zatím ahoj a jo pozdravuj ho."
uchechtl se začal se podezřívat že by si měl zařidit doktorát z čtení v lidech. Pokrčil rameny pustil si nějaký tkliví metal a šel do krámu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:12 pm

Titania

Bežala som po chodbe a predo mnou utekal nejaký zbabelý tretiak. Stoj baka! robíš si to ťažšie keď utekáš. ! okríkla som ho no on len utekal ďalej a ja som si nazúrene odfúkla. pridala som na kroku vďaka čomu som ho o chvíľu predbehla, v tom som bleskurýchle šmarila bokkenom po jeho pravom pleci, bolo počuť nepríjemný zvuk.. také praskanie no môj bokken bol úplne v poriadku. To totiž ruplo tomu debilovi v ramene a ja som ho bezmilosti praštial Bokkenom tento krát do tváre, Odletel asi dva metre do boku a po tvári mu stekala krv. Toto ťa naučí obchytkávať jedno z mojich dievčat.. Zahundrala som naňho a ešte som ho raz nakopla do brucha, no dávala som si pozor aby ma nepostriekal svojou krvou. Ešte som si nad neho odpľula a oprela som si Bokken o plece. čakala som či je ešte schopný pohybu alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:33 pm

Akito

Rychle jsem utíkal po chodbě, za mnou běžela nějaká šílená ženská s bokkenem ruce. Zachvilku mě však předběhla a údeřila mě tím klackem do ruky. Chytl jsem se za rameno, které bylo nejspíše zlomené, tvář jsem měl zkroucenou bolestí. Poté mě ta ženská práskla přes moji tvář, rána mě skolila, ležel jsem na zemi a skuhral jsem bolestí. Začal jsem se plazit na zemi, chtěl jsem útect od té holky. Poté mě silně kopla až mi to vyrazilo dech, lapal jsem po vzduchu. Byl jsem totálně vyřízenej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:41 pm

Titania

Čupla som si k jeho tvári a Bokken som zarazila kúsok od jeho hlavy, Ešte niekedy.. sa bude niekto z dievčat sťažovať.. že ju úchyl ako ty obťažuje.. tak prerazím stenu tvojou hlavou jasné?! teraz máš šťastie že to ostane iba pri tomto. Ale pamätaj si že ešte raz.. a už to nerozchodíš. Povedala som potichu a temne, po tom som si o jeho šaty utrela Bokken ktorý bol po rane do hlavy trocha od krvi. Postavila som sa a pomaly som išla chodbou až k jednému dievčaťu na ktoré som sa milo usmiala. Myslím že ťa už nebude otravovať a už vôbec nie obchytkávať. Zaškerila som sa a čakala na jej reakciu.. toto dievča som dobre poznala keďže patrilo do toho istého dievčenského gangu ako ja.. aj keď bola nová tak som sa jej snažila pomôcť ako som len mohla.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 11:35 pm

Daisuke

Stál jsem tam opřený o svoji černou motorku, která kupodivu stála celá, jelikož jsem se původně obával, že se o ní postará pár žáků. Fajn, takže dva spolužáky už znám, z toho jeden je Thomas, který si myslí, jak se vyzná v lidech a přitom jen typuje a zároveň je neskutečně zažraný do hudby a druhá je Aiko, která už od pohledu vypadá mile, ale víc o ní zatim nevim, ale bude hodná, když cizému člověku půjčí svůj mobil. Pomyslel jsem si a v tu chvíli se mi rozezněla melodie, která mi zní vždy když někdo volá. Žeby Ai? Pomyslel jsem si a vzal hovor. "Aiko?" Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:48 am

Akito

Dobře, dobře, jen už mě prosím nebij. Zachroptěl jsem , svíjel jsem se v bolestech na zemi. Litoval jsem toho, že jsem se vůbec zahazoval s tou holkou, byla to chyba. Když ta šílená holka odešla trošku jsem si ulevil. Pomalu s velkými obtížemi jsem vstal na své nohy, utřel si krev krev z obličeje. Pomalu jsem se začal šourat do školní ošetřovny.

Yuki

Z dálky jsem se koukala na Titanii sama, jak mlátí to úchylné prase, které mě pořád obtěžovalo. Poté přešla ke mě nee san a uklidnila mě , že už se to vícekrát nestane. Byla jsem pyšná na to, že jsem v tomto skvělém gangu. Titánia byla můj vzor, chtěla jsem být jednou stejně tak silná a odvážná jako ona. Arigatou nee san, uklonila jsem se jí zdvořile a úsmála se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:57 am

Titania

Usmiala som sa na Yuki a postrapatila som jej vlasy, Ale no Yuki_chan.. pre teba hocičo.. prosím len nie tak zdvorilo ešte sa začnem červenať. Zasmiala som sa pri čom som jej stále strapatila vlasy a keď sa uklonila tak som sa znova len uškrnula. No Yuki_chan. som hladná ideš sa niekam najesť? spýtala som sa jej milo a bokken som si zastrčila za opasok.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:32 am

Yuki

Hai, hai. Kývla jsem hlavou a trochu se začervenala ve tváři. Mám ve skřínce , bento, které jsem si sama připravila. Pokud bys chtěla, mohla bych se o něj s tebou rozdělit. Mile jsem se na ni uculila. Chtěla jsem se jí odvděčit za to vše, co pro mě dělá. Najednou se po celé chodbě rozlehl dupot a řev. Znělo to , jako kdyby školou přecházelo stádo slonů. Z chodby se vyřítil chlap jako hora, sotva se vešel výškově do chodby.

Bob

Hned jak jsem se dozvěděl tu zvěst, že jeden z mých hochů byl zmlácen holkou tak jsem odešel z mé třídy najít tu č*bku. Procházel jsem všechny patra a řval na celé okolí. Heeej ... vylez ty d*vko s tím dřevěným klackem. Chci si s tebou popovídat. Zazubil jsem se a dál tu holku hledal. Samozřejmě , že jsem si z tou holkou nechtěl popovídat, chtěl jsem ji přizabít. Na mé hochy nesměl nikdo šáhnout, tedy kromě mě.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:37 am

Titania

Jee ďakujem Yuki.. ja ti zase môžem .. hmm dať eh.. čo to vlastne mám? fúha niečo sa tam určite nájde. Usmiala som sa a jedným uchom som zachytila toho giganta.. nevšímala som si ho však pretože som nemala chuť pred Yuki niekoho zmlátiť. Jednu ruku som však mala na Bokkene keby bol taký sprostý a napadol ma odzadu, aj cez môj úsmev som si dávala dobrý pozor na to aby ma nijak neprekvapil lebo som tiež nechcela aby omylom trafil Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:53 am

Aiko

Odovzdám pozdrav Tom... povedala som ešte s úškrnom Thomasovi predtým ako som odišla.
Daisuke mi to zodvihol takmer hneď pri prvom zazvonení.
Keď som ho počula na tvári sa mi objavil úsmev.
Heh, takže naozaj čakal na to že zavolám... pozrela som sa do zeme.
Ahoj Daisuke... Hai, tu je Aiko...ďakujem za číslo... zasmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 1:15 pm

Bob

Tak 10 metrů předemnou byla holka s bokkenem, která by souhlasila popisu. Přistoupil jsem k ní, prohlédl jsem si ji nechutně od hlavy až k patě. To ty jsi zmlátila jednoho z mých chlapců ? Zeptal jsem se vzteklým toném, supěl jsem jak rozzuřený býk. Oči byli zbarvené krví do ruda. Zdálo se, že každou chvílí mi vztekem praskne hlava. Nic mě tolik nenasralo jako když někdo vztáhl ruku na mé hochy.

Yuki

Když přistoupilo k nee-san to nechutně velké monstrum tak jsem udělala krok z pátky za její záda. Měla jsem trochu strach, přeci jen byl několikrát vyšší než nee-san. Nechtěla jsem , aby jí ublížil. Byla pro mě jako starší sestra, která mě chránila, starala se o mě.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 1:26 pm

Titania

Hmm? myslíš to úchylné prasa ktoré obťažovalo Yuki? odpovedala som mu otázku a strelila som po ňom temným pohľadom. Prečo sa pýtaš? hodláš s tým snáď niečo spraviť? spýtala som sa ho tak temne že by z toho aj Voldemort zbledol (teda ak je to vôbec možné). Pri tom som však pôsobila tak chladne a kľudne ako len málokedy, postavila som sa tak aby Yuki stála za mojím chrbtom a aby nemal žiadnu šancu dostať sa k nej tak, že by ma obišiel.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:31 pm

Daisuke

Na tváři se mi také objevil menší úsměv a já cuknul hlavou do strany, abych si na tu stranu odhodil své vlasy. "Nemáš zač za číslo, ikdyž jsem nevěřil, že mi zavoláš takhle rychle." Řekl jsem ti do telefonu a znovu se lehce pousmál. Očima jsem si projížděl okna budov a najednou jsem te v jednom z oken uviděl, ale nedal jsem to najevo. Chtěl jsem vidět, jak se zrovna tváříš. "Už u tebe není ten Thomas jo?" Dodal jsem tišeji.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:55 pm

Bob

Jestli s tím hodlám něco udělat ? Začal jsem se arogatně smát. To je snad jasný neee? Zařval na tu holku tak hlasitě až se třepali okna. Mohlo jí z toho trošku zvonit v uších. Vztek se ve mě vařil. Chodba byla liduprázdná, všichni raději odešli, protože věděli, cose bude těd dít. Sevřel jsem pěst , až to hlasitě zakřupalo a údeřil směrem k Titanii, přesněji na její hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:06 pm

Titania

Pomalý.. zahundrala som a rýchlo som nad seba zdvihla bokken ako keby som mu s ním chcela tresknúť do ruky, uhla som však doboku aby ma netrafil a až po tom som celou silou švihla po jeho ruke.. bola to sila ktorá trieštila školské lavice takže som čakala že mu tú ruku zlomím, hneď na to som podišla kúsok do boku a ďalším švihom som mu mierila na hlavu a na jeho druhú ruku, teda konkrétne na plece, chcela som mu ju s bokkenom aspoň vykĺbiť.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:18 pm

Aiko

...huh? nadvihla som obočie a pozrela sa von oknom.
Nebolo ťažké nájsť Daisukeho, keďže jeho motorka bola asi jediná v okolí školy.
Ako vidíš nieje... pozdravuje ťa... zaškerila som sa.
Podišla som o krok bližšie k oknu aby som naňho mala lepší výhľad.
Pekná motorka... povedala som keď som si ju prezrela.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:21 pm

Daisuke

Pousmál jsem se "No padl jsem si s nim do oka, asi budu s Thomasem kamarád." Lehce jsem zavtipkoval a pak na ní mrknul, ikdyž to asi nebylo moc vidět. Jenže to už řekla kompliment na moji motorku a já se podíval na ní. "A nechceš se na ní projet. Nenechal bych tě řídt, asi to neumíš, ale svezl bych tě." Nabídnul jsem ti.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:45 pm

Aiko

Čakala som že sa ma na niečo také spýtaš... ale niesom si istá svojou odpoveďou... zahryzla som si do spodnej pery.
Možno som ti bez problémov zverila mobil, ale mám isté pochybnosti o tom čo by sa stalo keby som ti zverila samú seba... povedala som.
Len nech si nemyslíš že to somnou ide tak ľahko... pousmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 6:01 pm

Bob

Když mě bokken trefil do ruky tak jsem se opět arogatně zasmál. Ty asi nevíš kdo jsem co ? Né nadarmo mi říkají ocelový Bob. S tímhle směšným párátkem mě nemůžeš nikdy porazit. Vzdej to... Moje ruka vystartovala rychlostí blesku,Titanie to vůbec nemohla čekat. Chytl jsem ji za krk a nadzvedl jí ze země. Pros o milost, křič... a já tě ušetřím. Svoji tvář jsem přiblížil k té její, chvíly jsem se díval na tu její kawai tvářičku, kterou jsem pak svým oplzlým jazykem olízl. Najednou mě cosi zalechtalo něco u boku. Otočil jsem se a viděl vřeštící holku jak do mě mlátí. Zmizni... pravou rukou, kterou jsem měl volnou jsem ji údeřil do tváře. Byla to pořádná perda, odhodilo jí to 2 metry z pátky. Obrátil jsem se k Titanii a usmál se na ni. Tak kde jsme to přestali zlato ?

Yuki


Nee-saan!! křikla jsem starostlivě na Titanii, když jí ten oplzlej obr škrtil. Začala jsem popotahovat slzičky, nevěděla jsem co dělat. Poté jsem si vzpoměla jak mě několikrát zachránila, vždy za mě riskovala svoji kůži. Otřela jsem si mokré oči , nenávistně jsem se podívala na tu obludu. Rozběhla jsem se k němu a začala do něj bušit. Pust sestřičku, pusti ji ty zrůůůdo křičela jsem ta toho obra, stále jsem do něj bušila. Nebylo to nic platné, obří ruka mě uhodila do hlavy. Rána mě odhodila 2 metry od nich. Narazila jsem do skříněk, vypadalo to , jako bych byla mrtvá. Byla jsem v bezvědomí ale to Titanie nemohla vědět.

Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 6:43 pm

Titania

Y..Yuki..-ch..chan. Zašepkala som pridusene a keď som uvidela ako jej ten obor vrazil. Chvíľu som ostala len nemo stáť a keď som uvidela krv ktorá Yuki stiekla po tvári, tak som sa nezmohla ani na slovo. Čakala som či sa zodvihne ale stále nič a nič. Pocity sa vo mne búrili čím ďalej tým viac a v očiach sa mi usadil šialene naštvaný výraz. Parchant.. ja ťa .. ja ŤA.. ZABIJEM !! zvreskla som po ňom a oboma rukami som mu chytila ruku ktorou ma držal pod krkom, bol to len zlomok sekundy no Bokken som vyhodila do vzduchu, pomocou rúk a zároveń nôh som sa vymrštila hore a kolenom som mu zasiahla lakeť, bolo to z vonkajšej strany a normálny človek by dávno prišiel o ruku, s tým že ma poháňala nepredstaviteľná zlosť bolo dosť možné že o ňu príde aj on. Tým som sa vymámila z jeho zovretia pretože nemal šancu udržať ma.. Bokken pri tom stále padal až som ho chytila kúsok nad zemou a celou silou som mu zasiahla do rozkrotu. Keby som nebola taká naštvaná tak by som upustila aj vtipnú poznámku typu "už si nezašuk.š" ale stále do vo mne vrelo a ja som ho začala brutálnou silou ubíjať bokkenom do hlavy, stále a stále, po chvíľke sami bokken v rukách zlomil no to ma nezastavilo a začala som ho surovo kopať. V tvári som mala stále taký nasraný výraz a dosť "hrôzotrašne" som pri tom revala (nemyslí sa plakala), PARCHANT!! TY UŽ SA NEPOSTAVÍŠ !! ZABIJEM ŤA TY PARCHANT!! revala som naňho ako bez zmyslov a stále som pokračovala v mlátení doňho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura High School
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Hollow: Karakura Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: