~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura High School

Goto down 
+6
Ranum
Kakuza-chan
Chappi
Neo79
Krumla
Yakumo
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 am

First topic message reminder :

Karakura High School

School:
I když za ta léta prošla obrovskou změnou, její jméno stále zůstává, Vysoká škola Karakura je stále symbolem celého města, hlavně kvůli tomu, že vyhrává hodně turnajů v těch nejrůznějších sportech přes obyčejné Shogi nebo fotbal až třeba po turnaje v kendu. Tato škola má obrovskou historii, a už jenom to, že zde chodil hlavní hrdina původního anime Bleach - Ichigo, něco říká. V současnosti je škola velmi populární a studentů je zde opravdu velké množství, dokonce víc než kdy jindy. V tomto jednom obrovském školním komplexu najdeme téměř cokoliv.. Počítačové místnosti, fotbalová a jiná hřiště, knihovnu, bufet a všechno tomu podobné! Samozřejmě škola nepostřádá ani ty základní věci typu WC a podobně. V poslední době je tu možnost i doučování, když někdo ze studentů propadá a navíc zadarmo. Tato část bude na holém začátku nejvíce hratelná, no čím víc se v této místnosti bude hrát, tím víc tuto školu budeme dá se říct opouštět.

Učitelé

Aya Natsume - Foto
Mladá a hlavně půvabná učitelka, která se nedávno přestěhovala do Karakury a nastoupila na místní školu coby učitelka angličtiny. Je hodně milá, pro žáky by udělala cokoliv. Pro mnoha chlapců je to bohyně , často ní fantazírují a malují si různé sprosté obrázky na její adresu. Poslední dobou se po škole roznáší drb, že chodí s učitelem dějepisu - Kumohirou. Kdo ví, co je na tom pravdy.

Thobari Kumohira Durandal - Foto
Mladý a šarmantní učitel, který se před 14 lety sem přestěhoval z Irska, z jeho rodné země. Na Karakurské střední zastává pozici učitele dějepisu. Ovládá 5 jazyků - angličtinu, japonštinu, latinu, němčinu , dokonce i češtinu - jazyk malé bezvýznamné země. Na škole je celkem oblíbený, hlavně u dívek. Mnoho z nich se do něj platonicky zamilovalo. Thobari to ale bere s úsměvem. Co se týče jeho osobnosti tak je těžký flegmatik, často chodí do své práce pozdě. Nic ho nerozhodí, prostě pohodář. Poslední dobou se o něm a o učitelce angličtini šíří drb , že spolu něco mají.

Ošetřovatelka

Suzuka Ishikawa - Foto
Hodně mladá ošetřovatelka, často jí lidé typují daleko menší věk než který ve skutečnosti má (Jen tak pro zajímavost nedávno oslavovala své 19 narozeniny). Je velice inteligentní, hlavně schopná lékařka. Několikrát už jí nabídli místo v místní nemocnici, pokaždé ale nabídku odmítla. Možná by jste to nečekali ale Suzuka už je ve svém věku matka, má 4 letou holčičku. Její otec se neznámo kam vypařil, měl nejspíše strach z rodičovství.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 6:55 pm

Aiko

Po chvíľke flákania sa som strčila ruku do vrecka aby som vytiahla mobil.
Vtedy som si uvedomila že ho tam nemám.
Kso...?! začala som prehľadávať všetky vrecká no nikde nebol.
No super... povzdychla som si a otočila sa smerom späť ku škole.
Rozbehla som sa aby som tam bola čo narýchlejšie.
Vbehla som do budovy a utekala rovno do triedy, kde som medzi dverami omylom narazila do nejakého chlapca.
Em... Prepáč... odstúpila som o krok dozadu a rýchlo sa ospravedlnila.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:02 pm

Daisuke Shiritsu

Vrazila do mě a já sebou trochu škubl do předu, protože jsem to nečekal, avšak to nebyla taková rána, abych spadl. V tu samou chvíli jsem se už otočil na svých černých společenských botách a sako mi zavlálo do strany, tudíž i mé rudé vlasy. "Nic se nestalo." Usmál jsem se na ní, a pak se porozhlédl. "Jen tak mimochodem, kde jsou všichni?" Řekl jsem, při čemž jsem si levou rukou posnul vlasy do strany, ale druhou ruku jsem už podával směrem k dívce. "Jmenuji se Daisuke Shiritsu." Řekl jsem ti s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:12 pm

Aiko

Najskôr som len naňho prekvapene pozerala a potom som sa rýchlo usmiala.
Chytila som mu ruku ale nespúšťala z neho oči.
Volám sa Aiko Shiname predstavila som sa a ruku mu pustila.
No... učiteľka nám povedala že máme voľnú hodinu... ale všetci to vzali ako voľný deň a odišli... povedala som a nakukla cez jeho rameno do triedy.
A ja som si zabudla mobil, preto som sa vrátila...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 5:47 am

Jonathan Tell

Já to stihnu...já to stihnu...říkal jsem si v duchu když jse běžel po chodbě směrem do třídy.Když jsem byl už nadosah tak jsem zakopl.Začal jsem se kutálet a prosvištěl jsem kolem nějakého kluka a holky. Hlasitě jsem narazil do zdi a spadl na záda.Pomalu jsem vstal držíc se za hlavu. do p*dele to je bolest...řekl jsem si potichu a mnul si bouli na hlavě. Poté jsem s všiml těch dvou(Aiko,Daisuke). Přišel jsem k nim a ještě jsem si trochu mnul bouli na hlavě.kde jsou všichni?nemá být vyučování?zeptal jsem se jich se silnm anglickým přízvukem. Nejdivnější na mě byli moje modré vlasy od kterých odráželo světlo a baseballová pálka koukající z batohu. Z toho plynuli tři věci:jsem Baseballista,jsem z anglie a mé vlasy vypadají jako by na mě spadl kbelík s barvou.A ješte se omlouvám že jsem vás vyrušil v rozhovoru ale zaspal jsem a nevím co se tu dělo...Mimochodem mé jméno je Jonathan Tell.Podle mé zdvořilosti bylo na 100% jasné že jsem z anglie.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 3:46 pm

Daisuke Shiritsu

Pousmál jsem se na Aiko, ale ruku ji ještě nepouštěl, při čemž jsem se naklonil a jako pravý gentleman ji lehce políbil ruku a poté ji pustil ruku. "Těší me, Aiko." Pak mi řekla ohledně té volné hodiny, teda dne a já jen zakroutil hlavou. "Jedná se druhák a někdo ještě nezná rozdíly v hodině a dni? To je docela špatný." Zasmál jsem se a začal se rozhlížet po tom jejím mobile. Když v tom kolem nás prolétl modrovlasý kluk a narazil do zdi. Nechápavě jsem se na něj podíval. "Jsi v pohodě? Já jsem Daisuke Shiritsu." Představil jsem se a mu a to, že jsem si všiml jeho baseballky jsem nedával najevo, protože jsem kdysi také hrával baseball. "Ai, jak vypadal ten tvůj mobil?" Zeptal jsem se Aiko a ona si všimla, že jsem ji řekl jakousi zkráceninou jejího jména.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 8:03 pm

Jonathan Tell

vypadá to že je volná hodina...no nebudu vás rušit...tak zase někdy jindy...Daisuke...dámo...řekl jsem a oboum se mírně poklonil a rozhlédl se po chodbě a rozběhl se směrem kterým jsem přiběhl.Nechtěl jsem je rušit a tak jsem zaběhl na školní dvůr. Rozhlédl jsem se jestli se někdo nedívá a v klidu jsem si lehl pod strom co se tam nacházel a oranžové brýle jsem si poposunul blíže k nosu.musím si chvíli odpočnout...chjo...kdyby byla Amy nemocná tak tu klidně mohu usnout ale co kdyby ji přepadli...no...budu zatím jen odpočívat...řekl jsem si potichu pro sebe a batoh i s pálkou jsem si dal vedle sebe a opřel jsem se.Pouze jsem se díval na oblohu. Kdyby někdo na Amy zaůtočil tak jako obvykle zakřičí. Vždycky senacházela buď ve třídě nebo v blízkosti školního dvoru takže bych ji na 100% měl slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 8:33 pm

Amy Tell (npc)

Sedela som na zábradlí pri schodoch na školskom pozemku pri čom som sa tvárila zamyslene no zároveň celkom veselo. Hee kde je asi tak Jonathan? možno dostal tiež voľno.. ako mi.. Rozmýšľala som pri čom som spokojne cmúľala lízatko a obzerala som okolo idúcich chalanov. Hmm pekný.. pomyslela som si na nejakom tretiakovi no vedela som že nemám šanci s malej časti aj kvôli svojmu bratovi. Síce som bola vďačná že ma vtedy "zachránil" ale nejak som si kvoli jeho prezívke nevedela nájsť žiadneho chalana. Tu som zrazu uvidela Jonathana a tak som sa postavila na nohy a začala kráčať k nemu. Jonathan !! JONATHAN !! kričala som naňho nadšene pomaly cez celý školský dvor a bolo mi celkom jedno či to niekoho otravuje. Pri tom som mu nadšene mávala išla som jeho smerom.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 5:43 am

Jonathan Tell

Nemusíš tak křičet já tě slyším...řekl jsem jí a musel jsem se uklidnit protože občas se chovala dost...nesnesitelně.Vypadá to že máte taky volno...řekl jsem a povysadil si brýle výš na nos.doufám že ji někdo tady napadne...už se docela začínám nudit...takovým tempem budu muset začít hledat někoho, koho bych mohl zmlátit...hmmm...kromě otce...řekl jsem si v duchu a koukl se mírně otráveně na Amy.Obvykle jsem byl veselý a zábavný ale když jsme se nudil a neměl jsem co dělat tak jsem byl mírně mrzutý a otrávený.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:41 am

Aiko

Zostala som dosť prekvapená z toho ako sa správal ale úsmev mi z tváre nezmizol.
Vtedy nás vyrušil ten modrovlasý chlapec ale Daisuke naňho zareagoval skor ako ja.
Vyzerá to tak že tu máme viac slušných chalanov... pousmiala som sa.
Keď Jonathan odišiel znovu som pozrela na Daisukeho.
Ai..? Mno... Pravdepodobne je len v lavici... Dai.. zaškerila som sa a prešla som ku svojej lavici.
Pozrela som sa dnu a uvidela svoj mobil.
Vybrala som ho a znovu pribehla k Daisukemu.
Bol tam... povedala som s úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:44 pm

Daisuke

Chvíli jsem počkal na místě než se vrátí s mobilem a pak se na ní koukl takovym zvláštnim pohledem, jakobych něco čekal a na druhou stranu mi bylo zase vše jedno. Pak jsem jenom natáhl ruku s menšim úsměvem, při čemž jsem si druhou rukou přejel po vlasech. "Pujč mi na chvíli tvůj mobil, něco jenom zkusim a hned ti ho vrátim. A neboj neukradnu ho, tady máš mé klíčky od motorky, aby sis byla jistá." Řekl jsem a podal ji mé klíčky od motorky, při čemž jsem čekal až mi podá ten mobil.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:57 pm

Thomas
"Takže asi ne..."
pronesl neb se obříkovy podařilo kolem něj jen tak projít. S úšklebkem pozoroval celou pátrací akci ohledně hledaní mobilu. Včele s jeho nalezení pravda chtěl jít domů ale tohle vypadalo více než zábavně. Stáhl si hudbu přeci jen když se neslyšel dobře měl tendenci řvát a to teď nechtěl.
"Zajímavé motorku má ale mobil ne? Na škole sou tuším ještě pořád automaty...Ale jestli to je metoda jak si říct hezký holce o číslo tak je docela dobrá."
usmál se přestal koukat z okna a otočil se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:10 pm

Amy Tell (npc)

Pribehla som až k nemu a zatvárila som sa trocha naduto.. čo si taký mrzutý bráško? to by som mohla byť skôr ja nemyslíš? spýtala som sa ho no dosť pobavene a skočila som mu okolo krku. Po tom som ho "nenápadne" (xD) začala škrtiť a dusiť a bola som zvedavá ako sa z toho dostane.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:24 pm

Jonathan Tell

musíš trénovat...máš pořád slabý stisk...řelk jsem ale potom se mě dotkla na krku an místě kam mě včara praštil jeden kluk když jsem zase bránil jako normálně Amy.Doslova jsem vyletěl na nohy až jsem se praštil hlavou o větev.c-c-c....držel jsem se za krk a za hlavu.Pomalu jsem dosedl na zem a cvrkl prstem Amy do čela.tohle už nedělej...řekl jsme už zase mrzutě a díval se skrze větve na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:28 pm

Daisuke

Nevěděl jsem, že tam stál ten Thomas, vůbec jsem ho nepostřehl. Kdo to je, že se tu jen tak objeví a hned prozradí jednu z mých metod? Pomyslel jsem si, při čemž jsem se na Thomase koutkem oka podíval. Nehodlal jsem mu nijak odpovídat, jelikož teď pro mě byla prioritní slečna Aiko, ale Thomas mi trochu vrtal hlavou, protože hned prozradil tu metodu na číslo, ale tak dál už jsem to moc neřešil. Jen jsem čekal až mi Aiko dá mobil a nebo jestli se Thomas ještě projeví.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:32 pm

Amy Tell (npc)

G..g..gomene. Zaskučala som potichu a hrýzla som si do spodnej pery. Neeechcela som ti ublížiť.. eh si v poriadku? pýtala som sa starostilo a trocha som si pošúchala čelo. Chcela som ho nejak utešiť no nevedela som ako.. tá jeho nálada ma totálne zabíjala a aj tá moja klesla pod bod mrazu. Len som si trocha smutne sadla na zem vedľa neho a tiež som sledovala nebo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:25 pm

Jonathan Tell

Dal jsem jí ruku na hlavua rozčepířil jsem jí vlasy.ale no tááák....nebuď smutnej prcku...řekl jsem a zasmál se. Postavil jsem se a rozhlédl jsem se. poté jsem se posadil a už mírněji otráveným hlasem jsem řekl.ano...nuda kam se až podíváš...řekl jsem a ještě jsem dodal.Poprvé vživotě bych se rád učil...alespoŇ bych se tak nenudil...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:35 pm

Amy Tell (npc)

Ach.. okej bráško... keď ti to nebude vadiť.. tak ja pôjdem do triedy, vieš je tam jeden hrozne kawai chalan a ešte nepoznám ani jeho meno. Zaškerila som sa pri čom som sa trocha začervenala a po tom som sa postavila a vykročila som do triedy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:52 pm

Jonathan Tell

chjo...problematická...řekl jsem si a vstal jsem.V doju by mohl být někdo kdo by mě zabavil...jasně!jdu tam!řekl jsem si v duchu a hodil sjem si bágl s baseballkou na záda a utíkal jsem směrem k doju. Hodlal jsem si něco vyzkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 3:35 pm

Aiko

Ja to risknem a budem ti veriť... povedala som a s úsmevom Daisukemu podala mobil, bez toho aby som si ja vzala jeho kľúče.
Vtedy sa však ozval Thomas a to čo povedal ma dosť zarazilo.
Prehliadla som si ho a potom sa opäť pozrela na Daisukeho.
Pozrela som sa mu do očí a jeho pohľad mi vlastne len potvrdil Thomasove slová.
Viac som to však nekomentovala a nechala Daisukeho urobiť čo chcel.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 3:52 pm

Thomas

"Jak tak koukám tak sem se trefil nu smekám za úspěšnost finty ... Budu muset taky vytvořit nějakou... A malem bych zapomněl pro případ,že jste tu nebyli když sem říkal svoje jméno. Tak zní Thomas Brown. A nu pokud slečna bude tak laskava a mimo svého jména mi řekne co ráda poslouchá. Pak ze mě na malí okamžik udělá velice šťastného muže."
zakřenil se a dal si záležet aby to znělo dostatečně nadneseně a jako žert.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:26 pm

Daisuke

Pousmál jsem se, nerad jsem dával najevo, že mě někdo přečte a ví co udělám, takže jsem ji najel do kontaktů a napsal tam své číslo se svym jménem, při čemž jsem ji zase z kontaktů vyjel a podal ji ho. "No tak to tam nemáš, doufal jsem, že tam máš GPSku, ale němáš." Řekl jsem a mrkl na ní okem na straně, aby to neviděl Thomas a aby pochopila, že s tim číslem měl Thomas pravdu. "Počkej Thomasi tys myslel, že ji tam vlezu a zjistim si její číslo? To snad ne." Řekl jsem mu s úsměvem "Jo jinak já jsem Daisuke a ikdyž jsi se neptal, tak poslouchám DnB." Řekl jsem mu ikdyž se neptal. "Eh a bude tu i někdy normální vyučování nebo ne?" Zeptal jsem se docela zamyšleně, nebyla to otázka pro někoho, ale pro oba.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:10 am

Thomas

" Ne spíš že se prozvoníš a nebo jí teďka v kontaktech něco přebejvá. Schválně co z toho je pravda?"
nepotřeboval vidět co dělá stačil oslyšet jeho ton hlasu a mít trochu odhad na lidi,aby věděl že tenhle kluk fakt nepotřebuje nějakou GPS
"DnB jo hmm zajímavá volba."
víc to nekomentoval raději i když na DnB měl jistý názor.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 11:09 am

Daisuke

Pousmál jsem se, jelikož z mého tónu asi těžko něco rozeznal, to nezvládají ani zkušení psychologové. "Ne, myslíš si, že máš vždycky pravdu? Jsem tu ve městě nový, tak jsem potřeboval najít obchod s motorkářskym náčiní, ale jo aby sis připadal dobrej, samozřejmě jsem ji tam dal svoje číslo a ještě jsem se prozvonil." Smíchal jsem ironii se lží a opravdu dokázal vycítit jen ironii, jelikož tu jsem na hlase dal znát.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 12:22 pm

Aiko

Mobil som si strčila do vrecka a na Daisukeho sa usmiala.
Potom som sa pozrela na Thomasa.
Nebavme sa o tom čo mám v telefóne, prosím... povzdychla som si.
Akú hudbu počúvam...zaujímavá otázka... dá sa povedať že počúvam všetko- všetko čo sa mi páči, nemám len jeden štýl...vlastne som nad tým ešte nikdy takto nepremýšlala. povedala som trochu zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 12:57 pm

Thomas
" Obchod s motorkářským náčiním .. hmm a na to potřebuješ GPS?"
řekl pobaveně.
" Velká omluva máš pravdu co máš v telefonu mě muže být jedno pokud to není dobrá hudba. Vida takže někdo kdo nehledá kouzlo hudby omezené stylem ale tak nějak kvalitou. To zní dobře. každopádně kdyby jsi chtěla tak znám docela slušný krámek s hudbou ... a mám tma slušnou slevu přeci jen bejt syn majitele se občas vyplácí že.Ale to jen kdyby jsi chtěla ... no a co máte vp lanu teď vypadá to že dneska už bude volno."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura High School - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura High School
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Hollow: Karakura Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: