~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:59 pm

-> Kichiro a Yorotsuki oba jste pohodlně prošli bránou vytvořenou vašim kapitánem . Oba jste se na moment rozhlédli po celé Karakuře a zatím to nevypadalo , že by tu byla nějaká známka pozoruhodných věcí , prosté normální město , ve kterém byl zrovna čas jako v Soul Society , samozřejmě vás nikdo neviděl , jelikož jste Shinigami , avšak otázkou je .. Co nyní ? Mezitím se brána opět pohodlně uzavřela , respektive zmenšila , že jste ji pouhým okem téměř neviděli .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 8:23 pm

Kichiro Kuroda

"Mnoo a co teď?"

podrbal se na hlavě. " Jak teďka máme zjistit co je špatně?....No leda to tu zkust prozkoumat jestli nenarazíme na nějaký signál o tom že se někde něco děje... Teda jestli nemáš lepší metodu." usmál se nervozně a zkontroloval jestli má u pasu Geminiho. A čekal na odpověd od Yorotsukiho.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 8:26 pm

Yorotsuki Aokawa

No, to je dobrá otázka. Ale jsme z 10. Divize, nesmíme se tak jednoduše vzdávat, musíme ukázat sílu, jinak propadneme ostatním řekl jsem se zvláštním úšklebkem na tváři, při čemž jsem stále koukal okolo sebe Myslím, že bychom se měli nejdříve vydat do centra města na nějákou vyšší budovu, v tomto případě je průzkum nejlepší způsob... alespoň si to tedy myslím, pokud nemáš lepší nápad... dodal jsem a při tom jsem velmi pomalým krokem vykročil směrem do centra města...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:01 pm

Kichiro Kuroda

"Mno to dává smysl i když nevím jak na tu vzdálenost uvidíme malí věci i když to asi nebude malá věc když nás sem poslali. Teda jestli to není malí a nebezpečný" rozhledl se jestli tedy někde neuvidí nějakou větší budovu. " A no kudy do toho centra?" zeptal se celkem věcně.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:06 pm

Yorotsuki Aokawa

No, doufám, že to nebude něco třídy Menos Grande řekl jsem a pousmál se, potom jsem zamířil směrem do centra města, nebylo moc složité to poznat, sice jsem nevěděl nic o svém minulém životě, vlastně pranic. Avšak i tak jsem si myslel, že jsem mohl bydlet i někde tady v okolí, ve chvíli jsme došli do centra města Dobře, myslím, že támhleten dům by mohl být použitelný dodal jsem a ukázal jsem ukazováčkem na velký dům naproti nám, nebyl až tolik do šířky jako spíše do délky, což nám nahrávalo do karet Takže... můžeme jít Kichiro, jinak, kdybych měl vůdcovcké manévry, tak mě stopni, jsi jeden z mála, kterého bych hned nezapíchl Zanpakuto dodal jsem ještě s mírně střeštěním úšklebkem...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:31 pm

Kichiro Kuroda
"Možná uvidíme ale je pravda že Menose tu snad nepřehlédneme i když kdo ví."pronesl a nasledoval Yorotsukiho. " Použitelný nevím ale rozhodně bude dobrá rozhledna." usmál se " Manýry vůdcovský. Ale prosim tě tohle je uvažování žádný vůdcovský manevr rozdíl mezi návrhem a rozkazem poznám a no každej dobrej nápad vítán jedno odkud příjde.A hold každej uvažujeme jinak a budeme dobrý na něco jiného síla je v tom tím rozsahem pokrejt vše co muže přijít." usmál se " A jo dík za poklonu myslím že na jehelníček tedy Zanpakutíček se ještě necítím. Takže sem rád že ho ze mě nechceš udělat."
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:38 pm

Yorotsuki Aokawa

No, možný je všechno hele... ikdyž si myslím, že z tohoto místa bychom ho viděli, tedy alespoň doufám... poznamenal jsem, při čemž jsem se stále koukal okolo sebe, jestli neuvidím něco zvláštního Mám takový pocit, že tady nic není... už jsme tady několik minut a pořád nikdo a nic, bože... to je vopruz, ikdyž nepředpokládám, že by se hlavní kapitán takhle seknul, co myslíš? pokračoval jsem v rozhovoru s Kichirem, jako by to byl můj dávný přítel, při čemž jsem stále postupoval nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:47 pm

Kichiro Kuroda

"To ne možná ale náš nepřítel neví že tu s náma má schůzku třeba mu to někdo neřekl a ted zkrouceně sedí v nejbližší hospůdce a přemýšlí na co sakra zapomněl. "
usmál se " Ne nemyslím si že by se kapitán tolik sekl jen to asi chce čas uvidíme ono něco přijde když nic jinýho tak rozkaz se vrátit.I když to by byla škoda" pokračoval ve své cestě na vrchol budovy.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:51 pm

Yorotsuki Aokawa

No, už by se něco mohlo stát, nebaví mě tady už jen sedět a pořád mluvit, při čemž čekáme, až se něco stane .Je to celkem otrava... to jsem radši v Seireitei mohl trénovat Shikai... řekl jsem a sedl si na okraj budovy, abych měl stále rozhled Jen aby se tady nakonec nevynořilo opravdu něco jako Menos Grande, popřípadě něco silnějšího... horšího... problesklo mi rychle hlavou, na venek jsem však stále pozoroval nejbližší okolí a potencionálního nepřítele, či nepřátele....
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 9:55 pm

Už jsem chtěl na to .. jen postujete jak debilové xD

-> Najednou jste začali cítit zvláštní Reiatsu , avšak nebylo to Reiatsu ani Hollowa a ani Shinigamiho , jenže co to ? Že by nějaký záhadný tvor ? Ovšem to nebylo jediné ,co se v tom momentě stalo , najednou se začínal po celé Karakuře rozléhat zvláštní zvuk , zvuk připomínající flétnu . Šlo to od vás na sever , takže nejlepší by bylo ,kdyby jste hejbli prdelí a okamžitě vyrazili ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:01 pm

Kichiro Kuroda

"Obávám se že to na co čekáme je už tady." pronesl když ucítil reitsu a uslyšel fletnu. " Divný kapitán neříkal že jdeme zarazit koncert že by nějaké ilegální vystoupení?" zadíval se směrem odkud to šlo. Takže asi jdeme řekl nerozhodně a vyrazil směr sever tak aby si byl jistý že Yorotsuki jde,respektive běží s ním.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:04 pm

Yorotsuki Aokawa

Bože, tohle snad není možný... copak jsme nějácí vyhazovači? řekl jsem ironicky a mířil jsem směrem za Kichirem Bože, tak to bude něco... proti někomu, kdo používá zvuk bude tohle celkem zápřah... doufám, že ten zvuk je jen vedlejší schopnost, nerad bych bojoval s někým takovým... dodal jsem, už jsme celkem dlouho běželi tím směrem, ale stále jsme nic neviděli...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:07 pm

-> Zvuk oné flétny jste mohli slyšet více a více , stejně jako vaše kroky , které se každou vteřinou zdáli těžší , tohle opravdu nevypadalo na slabého soupeře ... Byli jste ,asi 70 metrů od ,,Hollowa "v tom se ozval velmi hlasitý zvuk flétny a těsně před vámi něco zrovna bouchlo , výbuch sice nebyl nějak strašný , avšak z takové vzdálenosti vás mohl i s klidem popálit a způsobit vám popáleniny druhého stupně ..


Naposledy upravil Light dne Fri Dec 03, 2010 10:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:12 pm

Kichiro Kuroda

Tohle vypadalo divně jako by ho ta hudba napůl uspávala nebo zn ěj tahala sílu . Navíc tu hudbu přerušil výbuch možná to byla trochu klika přeci jen uši vnímají jen to nejsilnější. Tudíž mohl pravě tak reagovat na blížící se vlnu výbuchu napůl instinktivně napůl záměrně se otočil . Použíl Shunpo aby se pokusil zachytit Yorotsukiho a spolu s ním se dostal do taktické vzdálenosti od výbuchu třeba i za nějakou překážku nebo jen směrem dolu od výbuchové vlny.Otázkou bylo jak moc se mu to povede poté co ho píseň málem uspala.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:15 pm

Yorotsuki Aokawa

Tak tohle není dobrý.... nepřítel se zvukem, tohle nesmíme brát na lehkou váhu... řekl jsem, v tom mě Kichiro uchopil a nejspíše i zachránil před výbuchem Díky, ale myslím, že je čas začít boj dodal jsem a pousmál se Ikdyž... vytahovat Shikai, to je trošku moc, možná je to nepřítel specializovaný právě na imobilizaci Shikai... pomyslel jsem si a podíval se blíže na toho Hollow Takže ukolébavka? pousmál jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:22 pm

???

Hehe , ukolébavka , říkáš ? Nějak moc si věříš na normálního Shinigamiho , já totiž nejsem Hollow ,aby bylo jasno , Hollow je pro mě nic , já jsem Hříšník , řekl jsem a v ten moment se opět začínal ozývat ten samý zvuk , hned na to před vás skočila jakási malá stvoření a rozběhla se přímo proti vám , když od vás toto malé hejno bylo , asi 7 metrů .. zvuk se na moment zesílil a oni vybuchli ,což udělalo vlastně takovej menší řetězec ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:36 pm

Kichiro Kuroda
"Hříšník co sakra je hříšník?vlastně toho stíhál obdivuhodně moc možná díky jeho rychlosti možná díky stresu ze setkání prvně podíval se jestli dotyčný má nějaký nastroj. pokud ne pokusil se jenom v rychlosti odhadnout odkud zvuk de. Problém byl že se k nim blížili příšerky co blížili příšerky ony v řadě za sebou bouchali. Jednal rychle v podstatě našel něco co by mohlo být vhodný ukryt jakákoliv dostatečně pevná překážka nebo vchod do budovy.Dával pozor aby to stihli oba. " Sakra co budeme dělat?" zeptal se nervozně.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:40 pm

Yorotsuki Aokawa

Tak tohle není dobrý... takže výbuchy... problesklo mi hlavou, ve chvíli jsem očima prolétl celé místo, kde se tento souboj konal, nikde jsem nic moc neviděl, až jsem se zahleděl na zem Mizíme... dodal jsem a skočil jsem do kanálu, který se zrovna nedaleko opravoval, takže jsem nemusel oddělávat víko, i přes to mě však zasáhl do ruky kámen, který odletěl ze země kvůli výbuchu Sakra řekl jsem v kanálu a podíval se nahoru Nevím... ale měli bychom se schovat a něják to promyslet, nechce se mi tady zařvat... dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:52 pm

-> Yorotsuki : Tvé zranění nebylo nic velkého .. jen menší ,, škrábanec " ..
-> V kanálu sice byl chvíli klid , to jo.. , avšak jak se říká , nic netrvá věčně . Ty ,, příšerky " se dostali i do kanálu , ovšem to jste vy nemohli zaznamenat do doby , kdy se proti vám rozběhli , když opět byli u vás tak zvuk flétny zesílil , to způsobilo , že ty potvůrky opět vybouchli , výbuch byl tentokrát menší a moc únikových cest zde nebylo.. Jedna z nich snad jen skočit do smradlavé stoky vedle vás , která byla nevídaně hlubší .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 11:01 pm

Kichiro Kuroda

Tady není co vymýšlet bejt ožehlej nebo smradlavej. Tady je jasná volba člověk muže vysmahnout slepovat se dohromady po bouchnutí na částečky je už větší problém. Takže co se týká ěm zahajím ustupný manevr s nazvem šíbra do sraček přeci jen doufám že vlna pude nad hladinou to že ukázkově smrdím je detail.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 11:05 pm

Yorotsuki Aokawa

Tohle je snad zlej sen bože muj! vykřikl jsem a skočil jsem do stoky Takže ovládá nějáký hudební nástroj, nejspíš flétnu... a pomocí toho řídí tyhle věcičky a může je i nechat vybuchnout... proč mám jen takový pocit, že je to jen vrchol ledovce z jeho repertoáru schopností? pomyslel jsem si, to už jsem ale sjížděl kanálem stále níž Je to jako kdyby to měl naplánovaný, pořád jdeme níž a níž... pomyslel jsem si, nakonec jsme spadli do nějáké nádrže plné vody a splašků Tak tohle je humus řekl jsem Hele... už není čas... Kesshoka: Suishoken Kochoku! vykřikl jsem a okolo mě se zjevilo brnění, nahnul jsem svůj meč směrem k "trubce" kterou jsme přisvištěli do oné nádrže a nechal jsme skrystalizovat vodu, tak, že kdyby někdo chtěl sjet stejně jako my, tak by se nabodal na krystaly...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 11:14 pm


-> Najednou do kanálu začali skákat další potvůrky , avšak všechny se zabili o krystaly Yorotsuki , avšak dokázali zničit všechny překážky pomocí výbuchů .. Na chvíli všechno utichlo , až jste si mohli myslet , že je po všem v tom se na vás valila obrovská lavina těch malých potvor , které opět vybuchli , kvůli zvuku , jenž se rapidně na vteřinu zvětšil . Kam teď ? Vypadalo to , že vedle vás je menší otvor , avšak né dostatečně velký pro oba .. Vymyslíte snad něco jak díru zvětšit či úplně něco jiného ?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 10:30 am

Kichiro Kuroda
Otazka je co vlastně mohl dělat nevladl telepatii takže nějaká možnost že se s Yorotsukim domluví na eventuálním postupu dřív než je zasáhne vlna výbuchu nepřipadala v ubvahu. Jistě nějak mu začínalo docházet že ten výbuch souvisí s tím jak moc se ozívá hudba otázkou bylo jak souvisí hudba s příšerkama. Neuvědomoval si že by na nich bylo něco nápadné. napadlo ho že dokonce to co bouchá by mohla být hudba a ty příšerky něco jako noty ale nápad zaplašil velice rychle. Musel vymyslet mnohem ošklivější a nepěknější věc musel vymyslet jak to udělat na rozdíl od Yorotsukiho neměl zbroj a shikai by mu aktuálně asi moc nepomohlo. Proto využil své akrobatické průpravy na to aby eventuální otvor zaplnil sebou ale z co nejmenší části znamenalo to se sice poskládat opravdu zajímavým způsobem nicméně na tu chvilku by to mohlo stačit. I když mohlo bylo poslední dobou moc používáné slovo.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:02 am

Yorotsuki Aokawa

Tak dobře, tohle už opravdu není legrace řekl jsem a pousmál se Shōgyaku: Suishōken Kōchoku ozvalo se směrem ode mne a v tu chvíli se okolo mě zjevili tři štíty, které pohltily výbuch Je čas začít útočit, ne jen se bránit... dodal jsem, v minutě, než stihly dorazit další nepřátelé jsem opět vytvořil krystaly v trubce, kterou jsme vlastně přisvištěli, tentokrát však až k samotnému vchodu do trubky Musíme se dostat někam mimo... tady to už není nejbezpečnější dodal jsem Ještě neznáte ani zdaleka schopnosti mého Zanpakuto... pomyslel jsem si a pousmál se, v tu chvíli jsem zapíchnul Suishoken do krystalů, takže jsem skrze ně mohl krystalizovat i ostatní věci...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: