~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hollow: Karakura Town

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 10:53 am

Karakura je, jak jistě víte, město s vysokou hlainou reiatsu. Někteří její obyvatelé (a není jich málo) jsou schopni vidět nadpřirozené. Někteří také vědí o hierarchii a proto pro vás mohou být nebezpeční. Musíte být opatrní. Vyhledejte chlapce, který bude mít reiatsu jako hollow.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 6:57 pm

Hollow: Kurotsuki

Pomaly som sa prikrádala po bočných uličkách Karakura town, hlavu som mala zdvihnutú do vzduchu pri čom som vetrila po nejakom sladkom reiatsu duše a porpípade aj človeka. Bola som v strehu keby sa tu tiež objavili tie potvori ktorým ostatný hovorili Shinigami. Po kútiku úst, teda cez masku mi presakovala slina a dávala tušiť môj hodne veľký hlad ktorý som sa snažila čo najskôr ukojiť, teda aspoň utlmiť.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 5:50 pm

Kurotsuki

Pomalu ses přikrádal k duši, která ze sebe vyzařovala reiatsu jako člověk, ale bylo mnohem sladší. Tvůj útok byl smrtící. Po lahodném ukojení hladu ses rozhlédl po okolí a v dálce jsi viděl dvě pluska- muže a ženu- jak utíkají směrem od tebe a splašeně se ohlížejí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 5:57 pm

Hollow: Kurotsuki

Lačnými očami som sa pozerala na dve pluska, rozmýšľala som ktoré z nich stojí za to zožrať, rozdiel reiatsu som u normálnych duší bol len minimálny a ja som ho ešte moc nevedela rozoznať a tak som sa rozhodla, že budem prenásledovať hlavne toho chalana. Svojími dvoma nohami som sa trocha zaprela do zeme, namierila som hlavu smerom na toho muža a v momente som už k nemu bežala čo najväčšou rýchlosťou zatiaľ čo som z úst vydala taký slabší rev hollowa, teda na moju veľkosť zatiaľ nebol nič moc.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 6:03 pm

Kurotsuki

Tvá oběť se zastavila poté, co jsi zařvala a otočila se na tebe. Muž ještě rychle stihl pobídnout ženu, aby zahnula a běžela rychleji a pak se postavil do střehu pro box. Byl velmi naivní. S tvou rychlostí se nemohl srovnávat. Během chvilky padl mrtev k zemi. Jediný tvůj problém byl v tom, že tys byla asi na půl cesty k němu. Před tebou stál jakýsi rozedraný hollow připomínající psa se třemi hlavami. Otočil se na tebe a zašklebil se. Zařval a rozeběhl se lovit onu ženu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 6:28 pm

Hollow: Kurotsuki

Keď za mňa ten divný hollow sundal toho chlapíka tak som sa na neho pozrela takým výhražným pohľadom no po tom začal naháňať tú ženu, ja som len prišla k tomu chlapíkovi a pomaly som si z neho začala ukusovať až kým z neho neostalo absolútne nič. Po tom som skôr zo zvedavosti následovala stopu Reiatsu toho druhého hollowa.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 6:39 pm

Kurotsuki

Stopa hollowa nevedla moc daleko. Jelikož byl ve zvířecí podobě, byl rychlejší než ta ubohá žena, kterou právě roztrhal jednou ze svých tří hlav, zatímco druhá tě pozorovala a třetí se dívala před hollowa kamsi dopředu.
Ta hlava, která se dívala tvým směrem kupodivu začala mluvit:
Nežer duše až do úplného konce. Tak se k nám nemohou přidat a nečeká je nic než zapomnění. Pokud z nich pouze vysaješ životní sílu, bude to mít stejný efekt, jako kdybys sežrala celou s tím rozdílem, že z obětí vyrostou hollow. Pak všechny tři hlavy zpozorněly, ale jedna se stále nepřestávala dívat na tebe, přeci jen ti trochu nevěřila. Máme průšvih. Jsou tu! Utíkej! zakřičel hollow a rozeběhl se pryč, kamsi nalevo od tebe. Nad sebou v dálce jsi mohl vidět černou postavu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 6:44 pm

Hollow: Kurotsuki

Počúvala som toho Hollowa no narozdiel od neho ja som ešte stále nevedela rozprávať, teda nemala som tú schopnosť a nedalo sa povedať že by som po nej nejak túžila. Keď však varoval že sú tu už som približne vedela koho má na mysli a bez nejakých obzeraní som sa rozbehla za ním, v prípadnom boji by sme predsa len mali väčšiu šancu dvaja.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 7:05 pm

Kurotsuki

Po očku jsi viděla stín, který se mihnul směrem k vám. Hollow se ti trochu vzdaloval, ale naštěstí jsi ho neztrácela z dohledu. Zastavil se až na takovém plácku, kde mu cestu zaterasila postava v černém županu. Ale ale ale...copak to tu... chtěl začít shinigami, ale byl sražen k zemi. Ukecaný lidi nemá nikdo rád... zavrčel hollow a pokračoval v cestě. Shinigami byl ale rychlejší. Vymrštil se na nohy a pohybem, který jste neznali vám zatarasil cestu. Chtěl jsem jen dokončit větu, než vás zabiju, ale nedali jste mi příležitost... Na to tasil...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 7:20 pm

Hollow: Kurotsuki

Z úst sa mi vydral rev Hollowa a postavila som sa do takej obrannej pozície, teda bola som prirpavená uhnúť sa na hocijakú stranu, lačnými očami som pri tom chodila po tom Shinigamimu a začala som rozmýšľať aké to asi je jedného z nich zožrať. Nedočkavo som sa zahmírila a čakala som či sa Shinigami pohne prvý, alebo ći ho k tomu budem musieť vyprovokovať.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 7:29 pm

Kurotsuki

Shinigami opravdu nečekal. Rozeběhl se naproti tobě s úmyslem rozříznout ti hlavu odshora až dolů. Druhý hollow zatím nic nedělal. Díval se an tebe se zaujetím.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 7:58 pm

Hollow: Kurotsuki

Keď sa rozbehol proti mne tak som vyčkávala až kým nebol blízko pri mne, keď sa zahnal zhora dole tak som v tom momente uskočila kúsok do boku, no len taký že mi sekol katanou kúsok pri nohe, hneď na to som sa odrazila od zeme a ústa som roztvorila pri čom som ho chcela kusnúť do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 03, 2011 8:09 pm

Kurotsuki

Shinigami čekal útok tvými drápy, ale že mu rafneš po hllavě, to opravdu nečekal. Jen tak tak uskočil pomocí té divné rychlosti a znovu zaútočil, tentokrát podélně na tvé levé rameno.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:54 am

Hollow: Kurotsuki

Zavrčala som na toho shinigamiho keď sa mu podarilo vyhnúť a keď som dopadla na zem tak som sa v momente znova odrazila kúsok do strany aby som sa vyhla tej jeho zanpakuto, po tom som sa rozbehla k nemu takým trocha "krížovým" behom, teda zo strany na stranu a bola som pripravená uskočiť pri jeho ďalšom útoku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:03 pm

Kurotsuki

Shiingami hodně věcí nečekal, ale úplný amatér to také nebyl. Naznačil ti útok katanou na bok a když jsi uskakovala, z otočky tě nabral loktem. Dopadlas s bolavými žebry, ale žádné větší zranění jsi asi necítila.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:56 pm

Hollow: Kurotsuki

Rýchlo som sa postavila a zarevala som takým hollow revom na toho shinigamiho, postavila som sa do obrannej pozície, hlavu som sklonila trocha nižšie a pokrčila som si nohy, pri čom som čakala kedy na mňa vybehne.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:20 pm

Kurotsuki

Shinigami opravdu nečekal a zaútočil. Sekem na pravou nohu se tě snažil vyvézt z rovnováhy. Cestou ale mumlal jakousi říkanku...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:24 pm

Hollow: Kurotsuki

Ostávala som prikrčená a keď proti mne sekol tak som sa ako keby vymrštial tak trocha zboku priamo na jeho ruku, jeho katana mi zasiahla pravú časť chrbta no nie zas tak moc že by sa to nedalo vydržať, ja som mala roztvorenú papulu až kým som v momente nedosiahla k jeho ruke a celou silou som sa mu ju snažila "ukusnúť".
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:37 pm

Kurotsuki

Rafla jsi mu po ruce. Výměnou za to, že začal sesílat Kido a popálil ti jazyk zevnitř, jsi mu urafla ruku. Pálilo to jako čert, ale shinigami křičel jak o život. Máš šanci...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:06 pm

Hollow: Kurotsuki

Keď ma popálil svojím Kido tak som poriadne zavyla no skôr ma to hodne rozčúlilo než ublížilo, okamžite som vyrazila dopredu a keď kričal ako o život tak som mu chňapla po hlave a snažila som sa mu ju ukusnúť.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:10 pm

Víš, jak vpadá mraveneček, když mu mravkolev ukousne hlavičku? Jen to křuplo a shinigami se vypařil. Cítila jsi nával ohromné síly, která ti proudila tělem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeTue May 17, 2011 3:08 pm

Hollow: Kurotsuki

Poriadne som zrevala takým hollow revom na znak "víťazstva" a bol to hodne príjemný pocit keď som pocítila nával tej ohromnej sily. Tiež mi preblesklo hlavou že s jedením obyčajných duší by mohol byť koniec, toto reiatsu Shinigamiho sa pre mňa začalo stávať drogou, teda aspoň som to tak dnes cítila keďže som ešte žiadneho nezabila. Bola som však hodne napudená no neznamenalo to že to ukojilo môj hlad. čumák som vystrčila do vzduchu a začala som vetriť po ďalšom väčšom Reiatsu než je obyčajnej duše.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeWed May 18, 2011 9:03 pm

Jediné reiatsu, které jsi zavětřila, byl "učitel". Pes došel až k tobě a řekl: Už jsi skoro na stejné úrovni, jako já. Můžeš promluvit. půjde ti to těžko a bude tě to unavovat, ale je dobé dokázat se domluvit s ostatními...Pojď za mnou. řekl ještě a rozeběhl se směrem k továrně, z jejíž komínů se už dlouho nekouřilo...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeThu May 19, 2011 8:26 pm

Hollow: Kurotsuki

Sledovala som toho Hollowa a po jeho slovách som nasucho otvorila ústa.. pár krát sa z nich nič neozívalo. Dobre.. zahundrala som chrapľavo nakoniec a rozbehla som sa za učiteľom k nejakej továrne kde som pravdepodobne nikdy pred tým nebola.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitimeThu May 19, 2011 8:50 pm

Hollow doběhl k továrně, která je značně zarostlá. Vešel dovnitř a ty za ním. Vevnitř bylo několik stovek hollowů. Tohle je hnízdo. Vítej. Odsud se pořádají nájezdy s minimálními ztrátami. Shinigami, na kterého jsi se vrhla, byl slabší a nemuselas to přežít. Takhle máme větší šanci...

Hollow: Karakura Town Voddekot1

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hollow: Karakura Town Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hollow: Karakura Town   Hollow: Karakura Town I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hollow: Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Pouště Hueca Munda, kdesi na západ od Las Noches
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School
» Hollow- Kurotsuki
» Vzor Hollow Charakteru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: