~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura High School

Goto down 
+6
Ranum
Kakuza-chan
Chappi
Neo79
Krumla
Yakumo
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 am

Karakura High School

School:
I když za ta léta prošla obrovskou změnou, její jméno stále zůstává, Vysoká škola Karakura je stále symbolem celého města, hlavně kvůli tomu, že vyhrává hodně turnajů v těch nejrůznějších sportech přes obyčejné Shogi nebo fotbal až třeba po turnaje v kendu. Tato škola má obrovskou historii, a už jenom to, že zde chodil hlavní hrdina původního anime Bleach - Ichigo, něco říká. V současnosti je škola velmi populární a studentů je zde opravdu velké množství, dokonce víc než kdy jindy. V tomto jednom obrovském školním komplexu najdeme téměř cokoliv.. Počítačové místnosti, fotbalová a jiná hřiště, knihovnu, bufet a všechno tomu podobné! Samozřejmě škola nepostřádá ani ty základní věci typu WC a podobně. V poslední době je tu možnost i doučování, když někdo ze studentů propadá a navíc zadarmo. Tato část bude na holém začátku nejvíce hratelná, no čím víc se v této místnosti bude hrát, tím víc tuto školu budeme dá se říct opouštět.

Učitelé

Aya Natsume - Foto
Mladá a hlavně půvabná učitelka, která se nedávno přestěhovala do Karakury a nastoupila na místní školu coby učitelka angličtiny. Je hodně milá, pro žáky by udělala cokoliv. Pro mnoha chlapců je to bohyně , často ní fantazírují a malují si různé sprosté obrázky na její adresu. Poslední dobou se po škole roznáší drb, že chodí s učitelem dějepisu - Kumohirou. Kdo ví, co je na tom pravdy.

Thobari Kumohira Durandal - Foto
Mladý a šarmantní učitel, který se před 14 lety sem přestěhoval z Irska, z jeho rodné země. Na Karakurské střední zastává pozici učitele dějepisu. Ovládá 5 jazyků - angličtinu, japonštinu, latinu, němčinu , dokonce i češtinu - jazyk malé bezvýznamné země. Na škole je celkem oblíbený, hlavně u dívek. Mnoho z nich se do něj platonicky zamilovalo. Thobari to ale bere s úsměvem. Co se týče jeho osobnosti tak je těžký flegmatik, často chodí do své práce pozdě. Nic ho nerozhodí, prostě pohodář. Poslední dobou se o něm a o učitelce angličtini šíří drb , že spolu něco mají.

Ošetřovatelka

Suzuka Ishikawa - Foto
Hodně mladá ošetřovatelka, často jí lidé typují daleko menší věk než který ve skutečnosti má (Jen tak pro zajímavost nedávno oslavovala své 19 narozeniny). Je velice inteligentní, hlavně schopná lékařka. Několikrát už jí nabídli místo v místní nemocnici, pokaždé ale nabídku odmítla. Možná by jste to nečekali ale Suzuka už je ve svém věku matka, má 4 letou holčičku. Její otec se neznámo kam vypařil, měl nejspíše strach z rodičovství.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 9:04 am

Ayatsuji Aiko Kimiko

Pomaly som sa prechádzala po chodbách školy a dávala som pozor či sa niekde niečo nedeje. Na všetkých som pri tom hádzala milé úsmevy. Mala som oblečenú klasickú uniformu školy a na rameni som mala priviazanú pásku disciplinárneho výboru, na boku o opasok som mala pripevnení Bokken. Nemala som síce službu ale v triede bola celkom nuda a tak som sa rozhodla že tu pomôžem tomu týpkovi z výboru ktorý službu ma..
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:55 pm

Yakumo

Znuděně jsem zýval, protože být takhle brzo ve škole mi zrovna moc nesedělo.. Měl jsem sice mít dozor, no jako vždy jsem se na to vykašlal a usnul ve svojí třídě na lavici, respektive přemýšlel o svém životě a takovýhle ty věci. By mě zajímalo, kdy mě někdo přijde seřvat, ale co, nechme to tak, stejně o to místo téměř nestojím. Pomyslel jsem si krátce, zývnul a opět začal snít.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:59 pm

Ayatsuji Kimiko

Keď som obišla celú školu krížom krážom tak som sa vrátila do triedy kde som si všimla unaveného .. teda aspoň na prvý pohľad, a unudeného Yakuma. Eh.. sate Yakumo_kun. Nemal by si mať dozor? spýtala som sa ho mierne, milo a tiež som sa naňho milo usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:04 pm

Yakumo

Dozor? Já myslel, že je to práce výboru a ne moje práce. Řekl jsem ji arogantním tonem hlasu, protože mě naštvalo, že mě vzbudila.. A vůbec když už rušíš člověk ze spánku, tak by bylo pěkné ho vzbudit o něco lepším způsobem. Pronesl jsem znovu arogantně a pomalu otevřel jedno oko, kterým se díval na Ayatsuji.. Ještě něco, nebo můžu jít zase spát? Dodal a už jen čekal na její reakci, věděl jsem, že nejspíše nezareaguje nejlíp.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 pm

Ren

Pomalu jsem odcházel z Manga obchodu a zamířil sem do školy.Škola byla kousek, takže sem moc nespěchal.Vešel sem do školy a zamířil ke své skřínce.Strčil tam bundu a ostatní věci a zamířil do naší třídy.Moc lidí tam nebylo jen pár týpků.Sedl sem si vytáhl mangu a začal jí číst.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:09 pm

Ayatsuji Kimiko

Trochu sa ma dotkol jeho príhovor a tak som sa zatvárila tvrdo. Yakumo !!.. ty si člen výboru! ohúkla som ho trocha podráždene no naštvalo ma skôr ako sa ku mne správa než to že zanedbáva svoje povinnosti. Po tom som prešla popri ňom k svojej lavici pri okne a tam som si vybalila z tašky veci na ďalšiu hodinu. Úplne by stačilo.. aby si ma poprosil či by som to nezobrala za teba. Povedala som tento krát ticho no ani som sa naňho nepozrela.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:17 pm

Yakumo

Jááá? Já nejsem člen výboru a laskavě po mě neřvi.. To si fakt vyprošuju, seš holka tak by ses měla chovat slušně. Řekl jsem znuděným tonem hlasu a pak opět zývl. Bože s tebou je fakt domluva, řekl jsem, otevřel i druhé oko a začal se prohrabovat v tašce, až jsem vytáhl mangu, kterou jsem ještě stále nedočetl. Už aby začala hodina a já si mohl v klidu číst.. Pomyslel jsem si krátce a začal číst další stranu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:25 pm

Ayatsuji Kimiko

Ani som sa naňho nepozrela a snažila som si nevšímať jeho poznámky. Je to ako každý boží deň. Pomyslela som si a pohľadom som zablúdila na školský dvor, pri tom som si trocha prehrabla biele vlasy. O chvíľku som odvrátila pohľad a zapozerala som sa na hodiny. Pomaly som čakala kedy konečne odbije začiatok hodiny.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:10 pm

Ren

Spokojeně sem četl mangu, jen když se tam hadála nějaká holka a kluk tak sem nakoukl.Hm pěkná holka.. usmál jsem se.Dál sem se zanořil do mangy a nevnímal je.Tenhle díl je opravdu povedenej. vychvaloval sem mangu.Zítra si koupím další, tímhle se dá dokonale zabít čas.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:07 pm

Yakumo

Pomalu jsem odložil svoji mangu Beelzebuba a lehnul si na stůl, byl jsem unavený, ale nakonec se pootočil na Ayatsuji.. Haha, nejspíše jsem ji hodně naštval, dobře ji tak, vím že se to sice zpraví, ale budit mě fakt nebyl ten zrovna nejlepší nápad, to ví na téhle škole téměř každý. Pomyslel jsem si a díval se na její krásu, i když jsem ji vynadal, musel jsem si přiznat, že byla nádherná...
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:12 pm

Ayatsuji Kimiko

Pomaly som si prečesala vlasy rukou a stále som na tvári mala taký zamyslený výraz. Som zvedavá kto všetko dnes príde neskoro.. niekedy je celkom otrava byť členkou disciplinárneho výboru, to vstávanie ma raz zabije. Rozmýšľala som keď tu som zachytila Yakumov pohľad. Pozerala som sa mu do očí a aj keď som chcela tak som nejak nevedela odvrátiť zrak.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:33 pm

Ren

Když sem dočetl svoji mangu, odložil jsem ju a pořádně se protáhl.Podíval se na kluka který si právě lehal na stůl.Ta jeho manga Beelzebub.Slyšel jsem o ní je prý opravdu dobrá.NAchystal sem si věci na hodinu a čekal než zazvoní.Příště si koupím další mangu protože je tu celkem nuda.Přemýšleš sem o dalších věcích a plánoval si dnešní den co budu dělat.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:01 pm



Yakumo
Dal jsem si sluchátka do uší, nohy na stůl a začal číst Beela, zrovna jsem poslouchal jednu z písniček od OOK, jelikož jsem seděl v poslední řadě, tak ani nešlo vidět, že vůbec dělám to, co dělat nemám. Áááách, to je otrava, jak rychle to začalo, tak by to tak rychle mohlo aji skončit. Pomyslel jsem si a dál četl, tahle kapitola byla docela zajímavá.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 6:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:14 pm

Ren

Na chvylku jsem usnul ale hned se zase zbudil .Opřel sem si hlavu o svou ruku a podíval se z okna.At už ten den sakra skončí, stejnak ty kecy co tu zase učitelka bude kecat mi k ničemu dobrýmu nebudou.Vytáhl sem malej skicák a začal si do něj čmárat postavy z různých mang.Zrovna jsem kreslil Erzu z mangy Fairy Tail.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:22 pm

Učitelka

Šla jsem chodbou a hledala třídu, kde jsem měla být. Koukla jsem se na papír s instrukcemi a podívala se kolem. Eh .. konečně jsem to našla. Upravila jsem si účes , oděv a vstoupila rázně do třídy.Našla jsem to akorát včas, právě začalo zvonit na hodinu. Přešla jsem rovnou ke svému stolu, položila na něj své věci a otočila se ke třídě. Podívala jsem se na svoji třídu, pořádně si je prohlédla. Čekala jsem až se žáci postaví na pozdrav.

Učitelka
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:27 pm

Ren

Zrovna když sem byl do toho zařanej tak vstoupila učitelka.Ksoo tedka neee!Otráveně sem stoupnul a podíval se na učitelku.Fíííha no tak toto sem nečekal!Fakt kočka čekal sem spíš nějakou starou protivnou škatulu, ale tohle je jiná.Ikdyž stejnak to nezmění můj názor na učení že je mi to do života uplně zbytečný.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:30 pm

Alexander

Šel, nebo lépe řečeno sprintoval jsem školní chodbou pozdě. Už když jsem vešel do školní budovy zvonilo a tak jsem si na nohy jenom rychle hodil přezůvky a co mi mé dlouho nohy stačili jsem utíkal směrem k naší třída. Ne že bych nějak rád spěchal ale nechtěl jsem na sebe moc upozorňovat zvláště v první den nového školního roku. Co čert nechtěl, šel jsem pozdě. Ke dveřím mi chybělo jen pár metrů když jsem viděl lehce zmatenou učitelku jak vchází do dveří. Ona si mě asi nevšimla i když moje těžké kroky by měla slyšet. Zrychlil jsem teda ještě víc a dveřmi proletěl tak rychle že jsem si ani nestihl uvědomit že učitelka šla vlastně pomalým krokem takže...no narazil jsem do ní zezadu,no. S energií co moje obří tělo mělo jsem ji pak tak trošku přirazil na učitelský stůj o který se chtě nechtě musela ohnout, čímž jsme vytvořili poněkud...podivné sousoší. Najednou jsem měl dojem že je ve třídě trošku horko.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:34 pm

Yakumo

Stále jsem poslouchal muziky a pomalu zavřel oči, do třídy však vlezla docela sexy učitelka, no rozhodně ne víc sexy jako spolužačky z mojí třídy, v tom však přišlo peklo... Dvoumetrovej obr cválající do školy, jeho kroky jsem slyšel dokonce i přes to, že jsem v uších měl sluchátka... No čekal jsem, že udělá nějakou grimasu, což se i naplnilo, ovšem moje povaha je zrádná a já se ani nezasmál, jen jsem dál poslouchal, začal žvýkat jakousi žvejku a dále četl Beela.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:41 pm

Učitelka

Najednou se vyřítilo cosi velkého a povalilo mě na stůl. Sakra co to ...otočila jsem se dozadu a to co jsem viděla mě doslova omráčilo. nějakej hromotluk byl přilepenej k mé zadnici , pro třídu to muselo vypadat , že mě tu ...Celá jsem zrudla a sedla jsem si na svoje místo. Začala jsem se přehrabovat ve svých poznámkách. To bylo ale na oko, potřebovala jsem se uklidnit, zapomenout na ten trapas a soustředit se na práci.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:45 pm

Alexander

Ehm, omlouvám se
zamručel jsem, neutrálně, přesto ti co seděli dost blízko a hlavně učitelka si mohli všimnout lehkého světýlka pobavení co mi zajiskřilo v očích, skoro jako bych to plánoval.
Žij tak divoce jak jen můžeš mladej...
bleskla mi hlavou poznámka od jednoho z mistrů v Dojo až jsem se málem udusil jak jsem se snažil zadržet smích. Raději jsem se k učitelce otočil zády a pomalým krokem se vydal sednout si k nějaké volné lavici.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:46 pm

Aiko

Trocha ma zarazilo keď tam prišiel ten dvojmetrový obor a povalil učiteľku. Mala som chuť niečo spraviť.. no bola som taká.. "zaťatá" že som sa nezmohla ani na slovo.. samozrejme som stála na pozdrav a keď si sadla učiteľka tak som si sadla aj ja.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:50 pm

Yakumo

Bože, to se fakt nedá! Řekl jsem co nejtišeji a sluchátka si vyndal z uší... No co, aspoň tu obří kouli přivejtám.. Hej! Tady je volný místo, tak mákni a sedni.. Řekl jsem jako správnej rebel a aspoň dal si četl Beelzebuba, byl jsem již téměř na konci kapitoly a to teprve hodina začala. Krátce potom jsem i sundal nohy ze stolu a sedl si aspoň trošku kultivovaným způsobem.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:52 pm

Alexander

Zavolal na mě nějakej chlapík a docela nevybíravým způsobem mě pozval ke stolku vedle něho. Pomalu jsem otočil hlavu jeho směrem a vydal se výhružným krokem vedle něj až jsem došel k jeho lavici na kterou padal můj stín. Tvářil jsem se jako sériový vrah těsně předtím než do někoho vrazí kudlu, načež se můj obličej vyjasnil úsměvem.
Fakt můžu? No teda dík sem se bál že vedle mě nebude chtít nikdo sedět
zasmál jsem se a plácl s sebou na volnou židli.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:56 pm

Ren

Když se blížila ke stolu tak se na ní vyřítil velkej chlapík a ještě ktomu se přilepil k její zadnici.Sedl sem si a začal se smát.Tak to se povedlo!Učitelka byla stoho nervozní a začala se přehrabovat v poznámkách nejspíš aby se uklidnila.No vypadá to že můžu pokračovat v mým čmárání.Otevřel sem znovu skicák a začal sem dodělávat Erzu.Vypadá to že by tu mohla být celkem zábava, přemýšlel sem nad tím trapasem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura High School
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Hollow: Karakura Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: