~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura High School

Goto down 
+6
Ranum
Kakuza-chan
Chappi
Neo79
Krumla
Yakumo
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 1:07 am

First topic message reminder :

Karakura High School

School:
I když za ta léta prošla obrovskou změnou, její jméno stále zůstává, Vysoká škola Karakura je stále symbolem celého města, hlavně kvůli tomu, že vyhrává hodně turnajů v těch nejrůznějších sportech přes obyčejné Shogi nebo fotbal až třeba po turnaje v kendu. Tato škola má obrovskou historii, a už jenom to, že zde chodil hlavní hrdina původního anime Bleach - Ichigo, něco říká. V současnosti je škola velmi populární a studentů je zde opravdu velké množství, dokonce víc než kdy jindy. V tomto jednom obrovském školním komplexu najdeme téměř cokoliv.. Počítačové místnosti, fotbalová a jiná hřiště, knihovnu, bufet a všechno tomu podobné! Samozřejmě škola nepostřádá ani ty základní věci typu WC a podobně. V poslední době je tu možnost i doučování, když někdo ze studentů propadá a navíc zadarmo. Tato část bude na holém začátku nejvíce hratelná, no čím víc se v této místnosti bude hrát, tím víc tuto školu budeme dá se říct opouštět.

Učitelé

Aya Natsume - Foto
Mladá a hlavně půvabná učitelka, která se nedávno přestěhovala do Karakury a nastoupila na místní školu coby učitelka angličtiny. Je hodně milá, pro žáky by udělala cokoliv. Pro mnoha chlapců je to bohyně , často ní fantazírují a malují si různé sprosté obrázky na její adresu. Poslední dobou se po škole roznáší drb, že chodí s učitelem dějepisu - Kumohirou. Kdo ví, co je na tom pravdy.

Thobari Kumohira Durandal - Foto
Mladý a šarmantní učitel, který se před 14 lety sem přestěhoval z Irska, z jeho rodné země. Na Karakurské střední zastává pozici učitele dějepisu. Ovládá 5 jazyků - angličtinu, japonštinu, latinu, němčinu , dokonce i češtinu - jazyk malé bezvýznamné země. Na škole je celkem oblíbený, hlavně u dívek. Mnoho z nich se do něj platonicky zamilovalo. Thobari to ale bere s úsměvem. Co se týče jeho osobnosti tak je těžký flegmatik, často chodí do své práce pozdě. Nic ho nerozhodí, prostě pohodář. Poslední dobou se o něm a o učitelce angličtini šíří drb , že spolu něco mají.

Ošetřovatelka

Suzuka Ishikawa - Foto
Hodně mladá ošetřovatelka, často jí lidé typují daleko menší věk než který ve skutečnosti má (Jen tak pro zajímavost nedávno oslavovala své 19 narozeniny). Je velice inteligentní, hlavně schopná lékařka. Několikrát už jí nabídli místo v místní nemocnici, pokaždé ale nabídku odmítla. Možná by jste to nečekali ale Suzuka už je ve svém věku matka, má 4 letou holčičku. Její otec se neznámo kam vypařil, měl nejspíše strach z rodičovství.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Jan 30, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:13 pm

Bob

Seběhlo se to tak rychle, můj malej mozek to nestačil vůbec zaznaménavat. Jediné co jsem cítil byla bolest a né jen tak ledajaká. Díky nespočet ran do hlavy jsem upadl do bezvědomí...

Yuki

Pomalu jsem otevřela oči a pokusila se vstát ze země. S velkými obtížemi se mi to však podařilo. Dívala jsem se jak surově bila toho velkého prasáka. Prosím .. přestan.. přestan.. nemusíš to kvůli mě dělat. Obejmula jsem jí a začala jsem brečet. Kvůli mě trpěla, jenom kvůli mě. Brečela jsem jak tur, nemohla jsem přestat.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:22 pm

Daisuke

Zakroutil jsem hlavou, ale na mé tváři se objevil úsměv. "Jsi chytrá Ai, ale myslíš si,ž e bych dneska přišel pozdě do školy, kdybych jezdil nebezpečně a jako prase? Z pozdního příchodu vyplývá, že jezdim pomalu a v klidu, takže se nemáš čeho bát. A dokonce i druhou helmu mám. Sice není tak hezká, jako moje, ale je stejně dobrá." Znovu jsem se zasmál a čekal na jeji reakci.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:27 pm

Titania

Neprestávala som doňho kopať až kým ku mne neprišla Yuki a neobjala ma, chvíľu som len stála a chcela som pokračovať no niečo ma zastavilo.. možno to boli práve Yukine slová. Pozerala som sa naňho no hneď som odvrátila zrak a zapozerala som sa na Yuki. Čo ťa to napadlo? baka-chan.. povedala som trocha rozochveným hlasom a objala som ju. Prosím.. prosím už to nikdy nerob.. šepla som potichu a trocha ju pohladila po hlave, no keď som ucítila krv tak som prestala a zobrala ju na ruky. No tak.. Yuki_chan, trocha sa vzchop hmm? už je to v poriadku.. len už prosím nikdy nerob takú blbosť, a neriskuj takto. Povedala som znova a po tvári mi mimovoľne stiekla slza. Len som sa trocha otriasla a odviezla som Yuki na ošetrovňu, opatrne som otvorila dvere a položila som Yuki na lehátko.. Suzuka-sama.. prosím postaráte sa o ňu? spýtala som sa zdvorilo ošetrovateľky.. mala som ju rada a dôverovala jej keďže ma celkom často vyliečila z nepekných zranení.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 3:01 pm

Aiko

No... to že prídeš neskoro tiež neznamená že jazdíš opatrne..Vlastne som ani nad niečím takým nepremýšlala, nevyzeráš na to že by si sa vyžíval v porušovaní zákona... ale výzor môže klamať... pozrela som sa naňho cez okno a aj keď som mu veľmi nevidela do tváre chcela som vedieť ako sa tvári.
A kam by si chcel ísť...? spýtala som sa po chvíľke a premýšlala čo mám urobiť.
Pomali som sa otočila a vzdialila sa od okna.
Prešla som k hlavným dverám školy a čakala čo odpovie, podľa toho som sa chcela rozhodnúť či dvere otvorím alebo zostanem vo vnútri.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 4:20 pm

Daisuke

Zakroutil jsem hlavou a pak jsem povzdechl. "Fajn řeknu ti pravdu. Pocházim z hodně bohaté rodiny. Před časem mi zemřel bratr a já začal hodně pít až jsem se stal alkoholikem. Jenže jsem se z toho dokázal vyléčit a vim, co čekat od vlastních chyb, takže nejezdim, jako nějaký blázen, abych za to pak pykal. Pokud ti tohle nestačí, jako důvod proč jezdim opatrně a chovám se normálně, tak už nevim." Na mém hlasu bylo poznat, že tohle jen tak lidem neříkám. "A ani nevim, kam jsem chtěl jed, jen jsem ti chtěl ukázat místo, které tu mám nejradši."
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:18 am

Aiko

Sklonila som hlavu a zapozerala sa do zeme, mala som divný pocit z toho čo mi teraz povedal.
Prepáč... povedala som po chvíľke ticha.
Nečakala som že mi povieš niečo takéto... nemusel si mi to hovoriť... povzdychla som si.
Išla by som s ním... lenže ak za ním pôjdem až teraz keď mi to povedal... Bude to vyzerať ako keby som s ním išla len kvôli tomu že je z bohatej rodiny... znovu som sa oprela o stenu vedľa dverí.
Kso... povedala som potichu, nebolo to veľmi počuť.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 2:54 pm

Suzuka

Dělala jsem na počítači únavnou a nudnou práci když se v ošetřovně objevily dívky. Ahoj děvčata, co potřebujete ? Mile jsem se na ně usmála, vstala jsem z kancelářské židle a přešla ke skříni s kartotékou. Chvíly jsem přemýšlela, poškrábala se na hlavě a začala listovat v různými složkami. Tsukimia Aijutsi, Yuki Yaname. Projížděla jsem jejich složky a čekala na jejich problém.

Yuki

Nemohla jsem jen tak nečině přihlížet na to , jak tě ta obluda zabíjí a pošlapuje tvoji čest. Pomalu jsme šli do ošetřovny, občas jsem se na nee-san usmála. Nemusíme tam jít, jsem opravdu v pořádku. Titania se však nenechala přemluvit, trvala na návštěvě u doktorky. Když jsme tam dorazili poklonila jsem se a pozdravila Suzuku.Eh.. nevěděla jsem co říct Suzuce... pokud bych řekla , že se nee-san učastnila rvačky tak z toho mohla mít potíže.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 3:25 pm

Titania

Eh.. no pobila som sa s jedným .. hmm parchantom.. tuto Yuki spadla zo schodov, nevyzerala moc dobre a tak som ju tiež preistotu priniesla, Povedala som nevinným hlasom a čakala na doktorkinu reakciu. Prosím pozriete sa najprv na ňu? mám o ňu trocha strach. Poprosila som ešte.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 5:26 pm

Suzuka

Děvčata by se neměla prát. Mrkla jsem na ni spiklenecky, přiblížila jsem se Yuki a prohlídla si jí. Bolí tě něco ? Kdyby se ti během dne udělalo špatně, nebo tě něco rozbolelo tak běž domů. Poté jsem se otočila k Titanii a prohledla ji. Máš obtisklé prsty na krku, někdo tě škrtil? Pokud ano, tak mi to okamžitě řekni. Nestrpím tu šikanu v jakékoliv formě řekla jsem přísným tonem a čekala jsem na její odpověd.

Yuki

Přistoupila jsem blíž aby mě doktorka mohla prohlédnout. Když se mě zeptala jestli mě něco bolí odpověděla jsem , že ne. Nebyla to ale až taková pravda. Trochu mě bolela hlava, nechtěla jsem však před nee-san jako nějaká padavka. Doufám , že bude v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 5:32 pm

Titania

No eh.. jeden týpek.. leží v bezvedomí na druhom poschodí. Taký veľký, prezívajú ho železný Bob či nejak tak. Pousmiala som sa a pošúchala som si krk, nič to nie je, eh, by som vás poprosila, mohli by ste mi obviazať ruky? mám ich trocha dotlčené od toho ako som používala Kendo. aaaa celkom to štípe, pousmiala som sa a natrčila som ruky, kde som na dlaniach mala celkom zodratú kožu, ako aj na hánkach keďže po tom čo sa mi zlomilo kendo som ho ešte mlátila rukami. Po tom som jedným okom kukla na Yuki a usmiala som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:40 pm

Daisuke

Nadzvedl jsem sedačku motorky a vytáhl druhou helmu, která se tam akorát vešla. "Za nic se neomlouvej, někomu jsem to říct jednou musel. A po pravdě se mi docela i ulevilo." Poté jsem si nasadil černou helmu a zapl koženou bundu, při čemž jsem se posadil na motorku. Následně jsem podal helmu směrem k Aiko. "Jedeš se mnou nebo ne Ai?" Řekl jsem ji a čekal, jak se asi rozhodne.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 9:14 pm

Soshi Danshaku

Přemýšlel jsem, jak mě asi přijmou jako nového žáka ve třídě. Bratránek říkal, že to tu je fajn, ale nevím nevím... zamyšleně jsem došel před budovu školy a vstoupil dovnitř. Přečetl jsem si školní plán a rozhodl jsem se, že počkám v hale na někoho, kdo by mě mohl nějak nasměrovat...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 7:48 pm

Suzuka

Železný Bob ? Chvíly jsem nad tím přemýšlela, to jméno mi ale nic neříkalo. Poté jsem se podívala na její ruce, měla je celkem dost poraněné. Vyčistila jsem jí ránu, trošku ji ta rána mohla nepříjemně pálit. Na rány jsem posypala bílý prášek, vzala jsem obvazy a obvázala jsem jí obě ruce. Tak , mělo by to být v pořádku. Za týden přijd na kontrolu. Mile jsem se na obě dvě děvčata usmála, sedla si na židli a pokračovala ve své nudné práci na počítači.

Yuki

Poděkovala jsem Suzuce za ošetření, oplatila jsem jí úsměv a rozloučila se s ní. Spolu s Titanii jsem odešli z ošetřovny, šli jsme školní chodbou. Vytáhla jsem z kapsy mobil a podívala se kolik je hodin. Sakra,,, měla jsem už dávno být v květinářství (pracovala jsem tam).Budu muset rychle jít. Uvidíme se zítra.Mile jsem se na Titanii usmála a rozběhla se chodbou ven. Ještě předtím než jsem opustila školu jsem se otočila a zamávala nee-san.

Soshi Danshaku -> V hale si tě všiml jeden brýlatý kluk, řekl ti, že dnes škola skončila, že jsi přišel pozdě.





Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:11 pm

Titania

Yup.. keby si niečo potrebovala tak máš moje číslo. Povedala som s úsmevom a pozerala som sa za ňou až kým sa mi nestratila z dohľadu. Bude to chcieť nový bokken, kto vie kedy mi to budú chcieť oplatiť. Rozmýšľala som a hlavou som bola v obchode u rezbára ktorý by mi nejaký predal či vyrobil. Inak som sa len tak prechádzala po škole.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:57 pm

Soshi Danshaku

Hmm...tak já přijdu zítra. řekl jsem zamyšleně a otočil jsem se. Kudy teď? Parkem? Tak třeba parkem... řekl jsem si a má cesta zamířila právě tam...

-> přesun do parku...
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:45 pm

Aiko

Podišla som k nemu, zrušila hovor a strčila si mobil do vrecka.
Teraz keď som videla motorku zblízka, páčila sa mi ešte viac.
Momentálne ma však nezaujímala ona, ale Daisuke.
Trochu neisto som natiahla ruky, vzala si helmu a dala si ju na hlavu.
Tak dobre Dai... Idem... pousmiala som sa a sadla som si na motorku zaňho.
Mno super... síce mám rada motorky... ale ešte som na žiadnej neišla... povzdychla som si a nervózne sa zo zadu chytila Daisukeho okolo pása.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:02 pm

Daisuke

Kývnul jsem hlavou a pak tiše řekl. "Slyšíš mě dobe, Ai?" Najednou Aiko v helmě uslyšela můj hlas. "Neděs se, táta mi koupil takové lepší, že tam máme i mikrofon, aby jsme se slyšeli." Vysvětlil jsem ji se smíchem a následně nastartoval motorku. Udělala typický zvuk a už jsem otočil řidítkama, při čemž jsme vyjeli z parkoviště školy, kde zrovna moc aut nestálo. Jeli jsme docela rychle, ikdyž na motorce se to vždycky zdá rychlejší. Normálně by Aiko byla zima z toho větru, ale odrážel jsem ho já, jelikož jsem seděl před ní. "Zavezu tě na místo, kam chodim nejradši ano?" Řekl jsem ji kam pojedeme, když jsme zrovna stáli na křižovatce, protože jsme měli červenou.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:07 pm

GM

Daisuke & Aiko -> Když jste se tak projížděli, Aiko však najednou uviděla v jedné z uliček jak nějakej tejpek se pokouší nejspíše znásilnit nějakou ženu, nebo ji okrást, to už nezjistila, jelikož motorka měla obrovskou rychlost a tak to přejeli. Aiko mohla nyní váhat,zda-li to Daisukemu říct či ne... Zvláštní bylo však při tom krátkém pohledu, že toho tejpka obklopovala nějaká aura a jeho pohled nevypadal zrovna normálně, že by něco z nadpřirozena? Kdo ví, to můžete zjistit jedině, když to votočíte a pojede trošku zpátky.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:31 pm

Aiko

Keď sme sa na motorke rozbehli chytila som sa Daisukeho pevnejšie.
Nechcela som aby vedel že sa vlastne bojím ale asi mu to došlo.
Dobre, som zvedavá na to tvoje obľúbené miesto... snažila som sa hovoriť čo najmilšie ale aj tak bolo v mojom hlase počuť nervozitu.
Celý čas som mala zatvorené oči, ale práve keď som ich otvorila uvidela som tú ženu s mužom.
Dai! skríkla som v tej chvíli a skoro som ho pustila, ale znovu som ho rýchlo pevne stisla aby som nespadla.
...Bola tam nejaká žena a muž... chcel jej ublížiť... teda.. asi... vydala som rýchlo zo seba ale sama som vlastne nerozumela tomu čo hovorím.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:19 pm

Daisuke

Na nic jsem nečekal a když naskočila zelená, tak jsem jen řekl. "Pevně se drž." V tu chvíli jsem se rozjel a uprostřed křižovatky, jsem udělal smyk a otočil se o 180°, takže jsme se teď vraceli. Málem jsem to při té otáčce však napálil do auta, ale štěstí bylo na mé straně a udržel jsem to. V tu chvíli jsme dojeli k tomu místo a já zastavil motorku na straně. "Je to tady?" Byli jsme od školy kousek, takže jsem tu uličku trefil. "Aiko počkej tady." Řekl jsem, při čemž jsem si sundal helmu a položil ji na zem a následně si dal ruku, jakoby na zadek. V tu chvíli Aiko uviděla moji zbraň, kterou jsem chytl obouma rukama a vešel do uličky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:31 pm

GM (holy shit!)

Daisuke -> Vešel jsi do uličky a tam uviděl chlápka s nožem, jenž se chystá zabít nevinnou ženu, její tvář byla plně zděšena a tobě zbývala jediná řešitelná možnost a to použít svou zbraň, vzhledem k vzdálenosti bys to asi nedokázal ani doběhnout, takže tohle byla nejspíše opravdu jediná možnost na záchranu jejího života. Čím víc ses však přibližoval, tím víc vzduch okolo tebe začal řídnout a tobě se nejen tíže chodilo, ale také i dýchalo, samozřejmě jsi zatím nevěděl, že je to kvůli dopadu Reiatsu, jenž ten tejpek se zvláštní aurou okolo sebe vypouští.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:38 pm

Daisuke

Všiml jsem si jakési aury, ale neřešil jsem to, myslel jsem si, že jde jen o nějaký dým, na který dopadají sluneční paprsky. Zastavil jsem se na místě a zamířil přímo na toho chlapa, namířil jsem mu na rameno, kde měl zbraň. "Ustup od ní nebo stisknu spoušť." Řekl jsem a byl jsem uplně rozhodnutý, pokud měl kecy a neustoupil, tak jsem ho trefil do toho ramene, pokud opravdu ustoupil, tak jsem enstřílel.
Návrat nahoru Goto down
Mia
Nováček
Nováček
Mia


Počet příspěvků : 30
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:41 pm

Aiko

Prekvapene som sa naňho pozrela keď vytiahol zbraň.
Daisuke... pozrela som sa za ním ako vchádzal do uličky.
Že som sa ozvala... do pekla Dai... pomaly som sa vybrala za ním ale zastala som tesne pred tým než som vošla do uličky.
Pozrela som sa len spoza rohu smerom na Daisukeho a na toho muža.
Teraz mi už bolo jasné že je Daisuke v dosť zlej situácií a to kvôli mne, bála som sa o neho...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:48 pm

GM

Daisuke -> Čím víc ses k ní přibližoval tím víc se ten tejpek smál, nebo spíše dá se říct posmíval... Pozvedl svou levou ruku, ve které držel nůž a už se chystal tu ženu zabít, když v tom Daisuke střelil do jeho levého ramene a on nůž automaticky upustil, taky kdo by v jeho situaci nůž neopustil.. Žena se jen rozbrečela a spolu s křikem se snažila utéct dál z té uličky a vlastně celkově dál od toho tejpka, co ji chtěl zabít, no šlo jí to velmi pomalu, jelikož hustota jeho Reiatsu byla opravdu slušná, toho si však ten tejpek už nevšímal, jeho hlavním záměrem nebyl nikdo jiný, než Daisuke. Hehehehehe! Zasmál se zlověstně až dost šíleně, čekal na tvůj další tah, jeho pohled však naznačoval.. Jsi jen pouhej odpad, co mi stojí v cestě a sere se do mejch plánů.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 10:59 pm

Daisuke

Když jsem ho zasáhl tak jsem se pousmál, jelikož jsem si myslel, že už je po všem a on jen tak uteče, jenže místo toho se postavil a smál. Vůbec jsem to nechápal a čekal až se ta žena trochu vytratí a pak jsem namířil chlápkovi na pravou nohu, lépe řečeno na stehno. "O co vám jde? Chtěl jste ji ublížit a to se vám nepovedlo, tak už vypadněte nebo zavolám policii." Zařval jsem na něj, aby to moc dobře slyšel. Ještě 5 nábojů, to snad bude stačit. Pomyslel jsem si, jelikož jsem si myslel, že když je to takový blázen, když ho někdo postřelí, tak se směje, že jen tak neodejde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura High School - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura High School   Karakura High School - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura High School
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Hollow: Karakura Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: