~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

First topic message reminder :

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 1:43 pm

Yorotsuki Aokawa

Takže láva? Skvělé... Jestli si myslíš, že vůbec k někomu dojde.. řekl jsem a pousmál se Je přímo pod ním... nebude to problém... problesklo mi hlavou ještě, to už jsem ale vyslovil několik slov, v tu chvíli ze země vyjelo několik krystalů, které měli propíchat draka, tentokrát byl však účel jiný, a to zkrystalizování lávy...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 4:03 pm

Raizo

Vystoupil jsem z portálu, který se ihned zavřel.Prozkoumal jsem své okolí, vyskočil jsem na střechu, zavřel jsem oči a snažil se vycítit nějaké reiatsu, které by mě dovedlo ke členům mé divize.Z dálky jsem ucítil něco, skočil jsem ze střechy a rozběhl se k místu, kde jsem cítil cosi podivného. Doufám, že to budou oni...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 5:42 pm

Boj

Ano, Yorotsuki sice vytvořil krystaly , které částečně zkrystalizovaly lávu , avšak i přesto se necelá polovina valila dále .. , jelikož krystal nepokryl celou plochu .

Yorotsuki -> Najednou tebou jakoby něco proběhlo a začala tě bolet hlava , důvod byl nejspíše jasný , množství tvého Reiryoku není na takovéhle náročné akce zvyklé , a proto se i tak rychle vyčerpalo , došlo ti , že na moc útoků se už nezmůžeš..


Ovšem i drak a Kichiro už nevypadali nejlépe ,ale zas tak vážné to zatím nebylo .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 6:22 pm

// bodejt bych vypadal celí od výkalů ožehlí od vlastní rkve a se zlomenýma žebrama Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 6:34 pm

Raizo

Cítil jsem celké slušné reiatsu. Opatrně jsem nakoukl za roh, kde právě probíhala bitva, mezi dvěma shinigami a hollowy.Hire Kojaku.. zašeptal jsem do větru. Zanpakuto se mi změnila na luk, který už jsem natahoval a tvořil šíp.Pozorně jsem si prohlédl z dálky hollowy a vystřelil na toho nejbližšího (Kakuzu).Šíp letěl směrem k jeho hrudi, chtěl jsem ho trefit přímo do srdce.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:21 pm

// Kakuzo ? Na to si přišel jak ? Jestli se opravdu vznášíš , tak z dobrého úhlu není problém tě strefit .. A navíc to je tak těžké napsat něco ve smyslu , uhnul jsem a jen trošku mě to škráblo ? Už mě konečně přestaňte štvát :/ Myslel jsem ,že to bude dobrej nápad , takhle si vás trošku ozkoušet .. , ale vy si spíše honíte ega , než aby jste si fér play zahráli ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:45 pm

Raizo

Vyběhl jsem ze svého úkrytu, už nemělo cenu se schovávat když o mě věděli. Skočil jsem na jednu z budov, ze které jsem měl dobrý výhled.Znovu jsem vytvořil další šíp, napjal tětivu a čekal, jestli se vyhne ten hollow mé předchozí střele.

//Já si tu nehoním ego , nechápu co se tu řeší když můžeš napsat že ses tomu hravě vyhnul .
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:00 pm

Suicida Ruin
Z rohu vykoukne bezdomovec který před tebou před chvílí prchal. Usměje se na tebe a zamává ti a ty si říkáš, že tahle informace se asi Spirit-sanovi bude líbit. Umí lízt i do lidí. Což znamená ještě zapeklitější situaci. Navíc, tvůj společník co odlákal pozornost na sebe to začal brát docela vážně.
Pak si vybavíš sklenici na střípek. je tu malá pravděpodobnost že by se možná s ní podařilo střípek bez problémů a rychleji chytit. Jenomže- máš jí ty a nebo tvůj společník?
Bezdomovec se ztrácí v davu lidí na nějaké hlavnější třídě.
a poděkuj Kakuzovi, protože tu sklenici máš ty.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:11 pm

Suicida Ruin

//Aha, měl jsem za to, že jsme dostali každý jednu :-D

Rozeběhl jsem se jak nejrychleji jsem mohl a rozrážel jsem davy, stále směřujíc za bezdomovcem. Mě neutečeš. Hodil jsem hůl na záda, aby se mi rychleji běžělo a vyndal jsem lahvičku a otevřel jsem ji. Už by mohl ten trouba dobojovat. zaznamenal jsme další otřes reiatsu. Další shinigami? To pro něj nebude dobré. Ale účel světí prostředky. Pokud se mi podaří bezdomovce dohnat, zkusím ho strhnout na zem a dát mu k puse lahvičku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:13 pm

//tak pokud vím přímo do srdce značí čistou ránu pod úhlem blížícím se 90 stupňům která projde srdcem, ale O.K. mě nevadí že po mě vystřelil jen mě zajímalo jak na to srdce zamířil to je celé...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:32 pm

Raizo

Ze shora jsem si všiml, že druhý hollow kam si běží. Podíval jsem se na ty dva shinigami.Neměli by mít nějaké potíže s tímhle hollowem, jsou na něj dva.Skákal jsem přes budovi, chtěl jsem zastavit toho hollowa co za něčím běžěl, zdálo se , že má cosi za lubem.

//Hele nevím proč to furt řešíš, mířil jsem ti na hrud s umyslem ti zasáhnout srdce a napsal jsem snad že jsem tě trefil ? PRostě.. šíp se bud rozpadl v lávě, nebo jsem se netrefil a nebo jsi uhnul.Je tak těžký to napsat a nerešit kraviny ? Ještě semka plet matiku Very Happy, mě stačí , že se jí vůbec učíme ve škole Very Happy.



Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 10:07 pm

//Tak tentokrát se ozvu já: Raizo, já tam už asi deset minut nejsem a jsem ´docela daleko...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 8:42 am

// tak jestli je na budovách tak tě vidí možná kort jestli má lepší zrak. A Kakuza-chan nechtěj dostat lekci z trajektorie a nemyslím si že by srdce draka bylo bod b) napsal že míří na hrud a snaží se trefit srdce c) na zasahnutí předmtu orpavu nemusíš stát v přímce s ním vlastně to jde udělat z uhlu 180°mínus jisté uhly kvuli velikosti exct nicmeně i tak by se asi dostal dosah okolo 30°-150°kdy lze určitý prostor vidět tudíž i zasahnout nebo mi tím chceš říct že se za druhé světové války dala sestřelit letadla jen když byla kolmo nad protiletadlovou baterii? A než mi řekenš ž e tak vleký srdce nemáš tak ano nemáš nicmeně stale se bavíme o střele do hrudi a zasáhnout cíl který je tak 6 metrů velký no možná méně. Nicmeně ty si níž a když baterie občas díky rychlosti palby a rozsahu sejmuli letadla který jsou st ejně velký jako ty ale o hodně víš .... Jako nevím orpavdu je jednoduší uhnout než se hádat že to nejde .

Konečně se dostal poblíž v čas na to aby viděl dalšího shinigamiho luk a střela mu přípoměli že je to shinigami ze stejné divize. Takže dorazili posili . To bylo dobré. Zatím se rozhodl moc neprojevovat nemohl si dovolit nějaké hurá akce žebra bolela jako čert. Nicméně nemínil se jen tak stáhnout. Potřeboval si připravit pozice což znamenalo dostat se ve správnou chvíli k dračkovi zatím se to dařilo neb jak vidno nebyl spozorován.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 12:34 pm

//Kakuzo nevim, co řešíš, prostě tam udělej pořádnej bordel a sestřel ten barák, ze kterýho střílí.
A řeště si to kua v offtopicu...Tady se hraje
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 2:40 pm

Raizo

Hollow, kterého jsem sledoval někam zmizel a já ho nemohl vycítit.Seskočil jsem ze střechy jednoho domů a běžel za členy mé divize.Když jsem k nim dorazil opřel jsem se o zěd.Nechtěl jsem do boje nějak zasahovat,protože jsem vždy jednal čestě a něměl jsem rád velké přesily. Luk se mi změnil zpátky na katanu, kterou jsem zasunul do pochvy a čekal, jak souboj dopadne.

//Doufám , že jste všichni spokojení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 5:23 pm

// spíš Phate zmizel už když se setkali, takže Raizo neměl šanci ho sledovat ani chvíli, (jeden z již bojujích shinigami se o to taky pokoušel) jinak jsem ráda že jste se nějak sami domluvily

Suicida Ruin
Když otevřeš sklenici, udeří tě do nosu neskutečný zápach a navíc něco jako by v té sklenici bylo (asi jako růžová mlhovina) bezdomovce to nechává chladného, ale připoutal jsi pozornost jedné malé holčičky. V tom obrovském davu lidí stojí zhruba uprostřed, dívá se na tebe poměrně zvědavě, čenichá a navíc jasně cítíš to podivné reiatsu. Možná tě mrzí že tě to s tou skleničkou nenapadlo už dřív. Každopádně teď- ať poběží kamkoliv budeš vědět jestli se střípek přemístil. Šikovná věcička (více méně můžeš popsat jak střípek z tý holčiny dostáváš)

Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 5:51 pm

Suicida Ruin

Udělám opatrně krok a pohybem ruky zkusím "poslat" trochu té mlhoviny směrem k ní. Pak udělám další. Takhle přijdu až k ní. Tak malá a hezká holčička... rychle ji chytnu a mrštím s ní o zem. Pak jí k ústům dám lahvičku a kolenem si holčičku "přidržím". Lahvičkou zaklepu tak, aby se z ní "vylila ta mlha do její pusy a pak počkám.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 6:06 pm

Ryuuma

//Neřekl jsi jak dlouho nabíjíš šíp tak beru že jen chvíli...

Ším jsem už opravdu naštvaně odrazil spárem.
Co to sakr...Quinci v Shinigami uniformě?
lehce jsem nadzvedl imaginární obočí a sledoval toho troufalce jak míří ke svým kamarádům. Nijak jsem ho nezastavoval spíš jsem ho jen sledoval pohledem díky čemuž jsem si všiml i třetího soudruha co se mi snažil dostat do zad, tak jsem po něm plivnul rozžhavený kamínek(vážně jenom malý oblázek co se mu dá snadno vyhnout nebo odrazit.
Slyšíte to páni Shinigami?
zeptal jsem se po chvíli ticha do kterého zasahoval jen křik těch co zasáhla nekrystalizovaná láva.
Jste to vážně mocní ochránci když vaši chráněnci takto ječí
zasmál jsem se sičivě.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 6:16 pm

Suicida Ruin
(jo, to je docela originální Very Happy)
holčička zaujatě sleduje mlhovinu kamkoliv se tvá ruka z lahvičkou pohne a když se k ní přiblížíš je jako beránek a vůbec se nesnaží prchat. Dokonce se ti zdá že vydává něco jako divné vrčení. Pokud totiž člověk může vrnět jako kočka tak ona se o to zrovna snaží.
Když jí mlhovinu vypustíš do pusy (to že lidi kolem vás ječí a utíkají snad psát nemusím) trhne sebou a hlasitě pšíkne. Cosi malého rychlého a blyštivého jí při tom vyletělo z pusy. A né do skleničky, ale do tvých překvapených pootevřených úst (či nosní dirky) a dřív než bys to mohl vyzvrátit či vyfrknout cítíš že už je to hodně hluboko v tobě a podivně to hřeje.
Aou
(cítíš se jako zhulený kdy ti v hlavě jako by šeptá a zpívá takový fajn uklidňující hlásek)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 8:43 pm

Suicida Ruin

Neposlouchej, jsi Arrancar! Sloužíš k tomu, abys zabíjel slabé a pomáhal silným. Jsi tu proto, abys zabíjel a ničil! Tak neposlouchej ten hlas a vyplivni to. přiložil jsem k ústům lahvičku s mlhovinou a vdechl jsem obsah do sebe. Teď se jen trefit....Ale já nechci, aby to šlo ven...ale musí. Jsem tu, abych zabíjel!
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:01 pm

suicida Ruin
Když vdechneš mlhovinu cítíš jak se střípek v tobě zaraduje. No...myslim že už tě hned tak neopustí (tohle by mě f´vážně nenapadlo že uděláš, ale nevadí).
Mlhovina se pomalu usazuje ve tvém těle, celé fyzické tělo tě neuvěřitelně šimrá a svědí a tvé vlastní reiatsu jako by se začlo trochu měnit. Střípek se vrtá tvým tělem až do v tvé hlavy kde se spokojeně zavrtí na mlhovině a vytvoří si svůj životní prostor. A k tobě dolehne zvonivý hlas, spíš podobný pískání morčete zvonkohry a dětského hlásku dohromady.
Ahoj. Budeme kamarádi?

pro bojující
ucítili jste neznámí a podivný druh reiatsu spolu s reiatsu Suicida a pak všechno naráz zase zmizelo. (cítili ho krátce i shinigami)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:11 pm

Suicida Ruin

Tak jo... vrazil jsem si facku Nikdy, vylez. Jen tu otravuješ vzduch a...hm...tak jo, budeme kamarádi. Chceš jít na procházku? Na odpověď jsem nečekal a rozeběhl jsem se směrem k Garagantě a cestou jsem "mluvil se třípkem" Je tam spoustu zvířátek a velká pláž. A bílé město, bude se ti tam líbit. Fuj, to reiatsu je hnusně nasládlé. Zatímco jsem se hádal se svým střípkem, dorazil jsem až k drakovi a bojujícím. Vylezl jsem na střechu nějaké budovy (jinam, než kde stojí shinigami) a čekal jsem, až poletí drak okolo. Cero. Napálil jsem do hrudníku drakovi jedno slabší cero a počkal jsem, až se otočí. Mise je u konce! zařval jsem, Potřebuju otevřít Gargantu, tak dělej!
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:50 pm

bojující
do hry přišel další hráč, konkrétně Arrancar. Co ale bylo šokující nebylo to že zaútočil na svého druha, ale nikdo z vás jej necítil. Cítili jste ho jako obyčejnou duši (i jeho arrankaří společník) . Shinigami co jej viděli jasně poznávají že je to on.
Jeho cero též nebylo cítit žádným reiatsu, ale za to bylo vidět, slyšet a 31 jej i cítila (protože se do tebe Kakuzo trefil- žádná velká zranění, šlo o slabší útok co tě jen vyvedl z dráhy letu a trochu- ne, hodně tě překvapil)

Suicida Ruin
zahraj si svou uvolněnější náladu. Střípkova hravost a klid je hodně nakažlivá. Celou cestu se s tebou baví a spíš tě přesvědčuje ať jdeš jinam. Co víc, jednu chvíli jsi o tom i uvažoval a už už sis sedal do houpačky na dětskym hřišti. Uvědomuješ si že tě ovlivňuje, ale nějak k tomu nemáš pořádný zábrany.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:13 am

Kichiro Kuroda
drak mel evidetně dobré oči a nejspíše i v zadu tak ajko tak možná ho prozradil lučišník ale to nevadilo kamínek letící jeho směrem važně nebyl problem nepotřeboval shunpo . Tyhle kameny neletali tak rychle jak jeho kulky takže než k němu vubec kamínek doletl byl prostě jen o pár metrů vedle a pokračoval v běhu. Odplivl si každopadně se mu nelíbilo to co se dělo s tím druhým ani že tam byl. zvažoval co všechno stihne nicmeně něco chtěl potřeboval se dostat dost blízko doufal že oba dva budou zaneprazněni odchazením. Potřeboval se jen dostat dost blízko k drakovy . Vytahl druhou zbraň sice to bylo riskatní ale stejně za to co udělali si zasloužili ještě malé překvapení jnež definitivně odejdou. Plán byl jednoduchý dostat se tak blízko aby mohl použít shunpo . Přeskočit přímo na drakův čumák a z řadné blízkosti vplait pár kulek z černé zbraně do jeho očí v případě ohrožení nebo jiných věcí byl připraven použít shunpo a dostat se drakovy za krk tak trochu předpokladal že pokud exidtuje nějaké místo kam si drak nedosahne tak bude tam,m navíc by se tak mohl dostat z dosahu toho druhého, nestál přímo na drakovy spíš lehce nad ním pro případ že by ho chtěl srazit. a byl připravený použít shunpo na to aby odskočil do bezpečí. Celou dobu držel bílou pistoli u pasu a hromadil do ní reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 2:16 pm

Raizo

Stál jsem stále opřený o zed, jen tak letmo jsem sledoval situaci.Když jsem viděl jak ten hollow zaútočil na ty lidi tak mě to trochu nakrklo, nakonec člen z mé divize útok zastavil čímž zachránil ty lidi. Najednou se objevil druhý hollow.Začal jsem si cosi mrmlat pod nos.Po dokončení jakési divné básně jsem namířil ukazováček na toho druhého hollowa(Phate) a zašeptal do větru:Byakurai.Z prstu mi vystřelil bleskový paprsek, který letěl na toho hollowa.


Naposledy upravil chappi dne Thu Dec 09, 2010 5:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: