~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

First topic message reminder :

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 10:18 am

Tetsuryuu Ryuuma

Stál jsem ve východu z Garganty vedle 27čky a sledoval město pod námi. Přitom jsem tak ani nepřemýšlel nad naší misí, jako nad faktem že někdo s vyžší hodností než já má o tolik slabší Reiatsu než já.
No alespoň vím jak získám vyšší postavení
usmál jsem se v duchu sebevědomě a vystoupil z Garganty. Co se našeho úkolu týče musím připoustit že jsem ho zrovna dvakrát nechápal, ale myslím že to ani nebylo potřeba. Prostě sme museli najít velkou skupinu děcek kolem nějakýho zvířete, zabavit to co je v tom zvířeti, požrat děti a vrátit se zpátky. Tahle možnost se mi docela líbila.
Heeeej Leproune, tušíš kde bychom mohli najít tu obludu?
zařval jsem přes rameno na svého společníka.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 10:47 am

Kichiro Kuroda

" Jo taky se mi zdálo každopádně myslím že kapitán bude rád že sem to vyřídili. I když za to že jsem spolu s tím vzali půl města nás asi nepochválí. No možná je čas aspoň mrtvé v pořádku dostat na druhou stranu." začal vyhledávat mrtvé v okolí a seznamovat je s hlavicí své zanpakutou přeci jen duševní pohřeb byla věc která se vykonat mohla navíc se tak zabránilo zrodu něčeho nepěkného.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:15 pm

Yorotsuki Aokawa

Myslím, že teď nebude čas na posmrtný život kamaráde... řekl jsem, protože jsem zacítil přítomnost Arrancarů, nevěděl jsem kolik jich je ani jak jsou silní, ale věděl jsem, že tady někde jsou Asi cítíš to stejný, co já... nevypadá to, že bysme měli mít někdy oddech, to je vopruz.. dodal jsem a pousmál se, při tom jsem si Zanpakuto opřel o zem a podíval se blíže na Kichira Duše můžou počkat, teď tady máme větší problémy dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 2:46 pm

Kichiro Kuroda

"Hmm." byl vprostřed odesílání duše číslo x. "Citim jenže je otázka jestli to zvládneme ono myslím že bychom měli zkontaktovat kapitána stejně řekne ať to pohřešíme." kontaktoval svého motýla aby předal jednoduchou zprávu o stavu průběhu mise a o zjištění novích zkutečností kapitánovi. očekávaje nějaký povel nebo pokyn.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 2:51 pm

Dokázali jste se spojit s vaším kapitánem .. Po pár minutách jim přes malá sluchátka ( Či něco takového ) přišli pokyny .. Vidím ,že jste již misi splnili , tím lépe , město obnoví nejspíše Sayuri přes jeho rádoby výzkumy .. Arrancaři ? Jestli je nebudete zvládat můžete se se mnou lehce spojit , přeci jen tam můžu vyslat dalšího člena či bych přišel sám , ovšem doufám , že k tomuhle nedojde , jelikož vám obou věřím .. Dokončil jsem a přerušil mezi námi spoj .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 3:27 pm

Yorotsuki Aokawa

Super... takže si jdeme na chvíli pohrát, jsem zvědavý, co nás ještě čeká... Ale nyní je čas na souboj... dodal jsem a pousmál se Vyrážíme? Už se těším... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 3:49 pm

Kichiro Kuroda
"Klidně ale jestli mi víme o nich tak ioni musejí vědět o nás co počkat až budou zaneprázdněni něčím pro co tu přišli a sejmout je i když to by mohlo znamenat potenciální oběti. Ne bude lepší když je sundáme hned i když pokud nás neucítí podle reiatsu tak určo podle smradu." prohlásil a vidal se směrem kterým aspoň podle něj byla přítomnost arancarui nejvíce cítit.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 3:52 pm

Yorotsuki Aokawa

Jasně, co se týká toho smradu, jde snad jen o vodu ne? To není problém... řekl jsem a pousmál se, poté jsem se vydal směrem za Kichirem, sice jsem už dneska prožil jeden velký boj, ale i přes to... energie se mi vrátila a já byl plný sil, které jen čekali na uvolnění Doufám, že to alespoň nebudou nicky... to by nám snad ani za tu námahu nestálo... poznamenal jsem vtipně...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 3:58 pm

Kichiro Kuroda
"Heh no posledně když jsme čekali nicku jsme dostali hodně na řiť. Navíc jestli to sou fakt arancaru tak to nebude lehký souboj. Nepodceňoval bych je. Navíc nejdřív je musíme najít až pak si s nimi mužeme popovídat."
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 4:53 pm

Yorotsuki Aokawa

Taky pravda, ale i tak jsme se z toho přece nakonec dostali ne? Tak by to neměl být natolik velký problém, když chceme, tak se dokážeme dostat z čehokoliv... aspoň myslím... řekl jsem, to už jsem však mířil směrem za ním. Bylo to už několik hodin po tom, co zemřel tek bazmekt, ale mě hlavou stále vrtala otázka, jak dlouho tady ti Arrancaři vlastně už jsou Silnější než Shrierker nebudou... to už asi ani není možný... pomyslel jsem si v duchu a mírně jsem se nad tou myšlenkou zamyslel...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 4:59 pm

Kichiro Kuroda

"Nakonec jo dokonce celí jen špinavý očouzený a bez reiatsu ... tihle budou dva no uvidíme koneckonců vždy můžeme požádat o posilu." prohlásil pragmaticky . Přeci jen zatím nevěděli co ti dva o kterých vědí umí takže bylo zbytečné se nějak strachovat i když je nemínil podcenit.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:03 pm

Yorotsuki Aokawa

No jo... ale všechno je někdy poprvé kámo... odpověděl jsem s mírným úšklebkem na tváři směrem ke Kichirovi, též jsem v té chvíli cítil, že je ta Duševní Síla větší a větší a zvětšuje se stále a periodicky Musíme být už nejspíš někde blízko bych řekl... uvidíme, jsem zvědavej... dodal jsem ještě, to už jsme se ale pomalu ale jistě blížili k místu, kde by ti Arrancarové měli být...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:10 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Můj kolega byl asi opravdu hodně nahnilý když tu stál jako Y zatímco se blížili ty Shinigamijské Reiatsu. Nebo se možná bál, já ne, odhadoval jsem že mé vlastní Reiatsu je zhruba dvojnásobné oproti tomu silnějšímu z nich.
To vám to trvalo, myslel jsem si že se neobjevíte.
zavolal jsem na ně dost hlasitě, když se objevili kus od nás, ruku jsem ani k Zanpakutou nezvedl.
Já a můj kolega sme tu na dovolené, tedy lépe řečno přišli jsme si nakrást nějakej alkohol a docela bychom ocenili kdyby jste nám nestáli v cestě, protože jestli začnem bojovat tak se o tom náš šéf dozví a to by nebylo dobrý, stejně jako kdyby jsme tu byli moc dlouho, ale vy kluci to tu očividně znáte, co kdybyste mě tu provedli, ukázali mi kde se dá sehnat něco ostřejšího a já za to slíbil že nesežeru žádnou nebohou duši?
v mém hlase se ozýval hodně patrný výsměch.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:13 pm

Kichiro Kuroda

"Kdo je zvědavej bude brzo starej i když to mi nemůžeme. Tak mrtvej podruhý." pronesl vesele. " Jo no měli by tu být tak jako tak bude lepší když je zničíme dřív než použijou nějakou techniku každopádně uvidíme až uvidíme třeba to sou vysoký čísla a celí to bude na pohodu." očima pátral po arrancarech doufaje že je uvidí dřív než oni jeho. "A hale mi o blbcích a blbci před námi." usmál se [b]" Dovolená jo? Šéf se to dozví obávám se mrtvolu neumí mluvit. To víš že známe něco ostřejšího pravě stojí před tebou a mluví na tebe."[/b]
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:16 pm

Yorotsuki Aokawa

Bože, takovej sopel jako špinavej Arrancar má vůbec tu drzost ke mě promluvit, to jste tedy vysoce klesly pod úroveň... myslel jsem si, že jste vývojově jen pozastavení, ne úplná slepá větev... řekl jsem a vytáhl jsem své Zanpakuto Má vůbec cenu si špinit Suishoken s něčím jako ty? dodal jsem a pousmál se...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:21 pm

Tetsuryuu Ryuuma

S lehkým povzdechem jsem ze zad sejmul svo usekeru a protočil oči v sloup.

Primitivní hlupáci kteří chtějí jenom bojovat nás nazývají vývojově pozastavenými? Kdo je tu tedy za toho babara?
položil jsem řečnickou otázku, načež jsem uvolnil své sitě rudé Reiatsu do plné síly. Vzhledem k tomu že to moje je oproti jejich dvojnásobné mělo by je minimálně na chvíli ochromit
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:30 pm

Yorotsuki Aokawa

Chvíli poté, než začal ten Arrancar mluvit mu do toho skočil Barbaři? Říkej si nám jak chceš, s něčím jako seš ty i tak nemá smysl rozmlouvat... Kesshoka: Suishoken Kochoku ozvalo se potichu a moje tělo obalilo brnění z krystalu, též se změnila podoba mého meče Je čas- nedořekl jsem, když se v něm začalo výřit jeho Reiatsu Tohle nezabere kámo! řekl jsem si v duchu a pousmál se, potichu a neslyšně jsem vyslovil jméno techniky... Shōgyaku: Suishōken Kōchoku ozvalo se a štít na mé ruce se rozplynul, v tu chvíli se moje brnění mírně zalesklo a já a Kichiro jsme mohli vidět, jako kdyby se před námi utvořil štít, který Reiatsu odvrátil jako nic Jen doufám, že chápe můj plán... řekl jsem si v duchu a stál jsem, jako kdybych byl paralizovaný...

*Ten štít vidíme pouze my, vlastně tam logicky vzato ani není, je to jen iluze, která ukazuje, že technika funguje a vidí ji pouze ti, kteří chci aby to viděli.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:34 pm

// tak nějak mimoherní diskuze, jak můžeš vykrýt působení mého Reiatsu pomocí Zanpakutou která mění cizý hmotu na krystal??? pokud vím Reiatsu není hmota je to energie...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:35 pm

Kichiro Kuroda

"Říká ten co neumí ani vyslovit slovo bar....." ztuhl v půl věty jak na něj 'dopadlo' arancarovo reiatsu. "Hihi hezký plán nu jen pod uvidíme kdo z nás je rychlejší. "usmál se v duchua čekal co se bude dít dál. byl na to velice zvědav.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 5:42 pm

Ryuuma

Cejtím podraz
zamračil jsem se když jsem sledoval ty dva jak je nejprve zasáhlo mé Reiatsu polnou silou, načež ten jeden uvolnil Zanpakuto a byli v pořádku, lépe řečeno až poté co použil nějakou techniku. Ovšem kromě toho že se rozpadnul štít na jeho ruce to nemělo žádný viditelný účinnek a to mě mátlo.

Fajn, jak chcete sejmu si vás hezky ručně
ukázal jsem na ně výhružně rukou, načež jsem si ze zad sejmul sekeru a..
Cero
odpálil jsem po nich paprsek rudé energie.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:00 pm

Suicida Ruin

Spoiler:

Povzdechl jsem si, když si tu 31 navyšovala ego. Prostě jsem se uklonil a obešel jsem je. Mířil jsem dál za úkolem.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:17 pm

Kichiro Kuroda
Podíval se na cero řítící se k němu mírně pozvedl obočí počkal až bude opravdu blízko u něj a pak zmizel v podstatě nebylo nic jednoduššího než použít shunpo. Během okamžiku už stál za arrancarem a bodl směrem dozadu nečekal jestli útok projde nebo ne hned se přemístil dál aby udržel vzdálenost a viděl co to s jeho soupeřem udělá.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:28 pm

Ryuuma

Vážně nesnáším když mi malý rychlí prevíti lezou za záda a snaží se mě sejmout ale u něho mě to potěšilo. Vylezl z ochrany svého štítu, takže v okamžiku kdy jsem zaznamenal že jeho reiatsu zmizelo jsem opět uvolnil to svoje, čímž jeho sílu schytal z bezprostřední blízkosti a tím schytal i parazlízu. Já se jen rychle otočil a pokusil se mu setnout hlavu jedním úderem.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:33 pm

Yorotsuki Aokawa

Jak patetické... řekl jsem a pousmál se, neměl jsem sice tak rychlé Shunpo jako můj týmový kolega, ale i tak jsem se stihl "teleportovat" do dráhy jeho Zanpakuto a velmi jednoduše jsem to vykryl Tohle byla chyba... řekl jsem a pousmál se Hassho Koryo no Mai vykřikl jsem a začal jsem směrem na toho Arrancara řídit jednu ránu za druhou...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:47 pm

Ryuuma

Když mou zbraň blokoval ten druhý vážně mě naštvali. Pokud nechápou že suboje jsou jeden na jednoho byli horší než hmyz a proti hmyzu nemám důvod držet se zpátky.
Sougishiki: Ryuu
zavrčel jsem načež okolí explodovalo v přívalu mého Reiatsu a místo mé 180 cm vysoké postavy tu stál 10 metrů vysoký drak s temně černými šupinami mezi kterými byly vidět sem tam žhavé žilky magmatu. Teplota v okolí okamžitě vzrostla, zvláště když jsem otevřel tlamu a z výšky na ně vypustil svůj smrtící dech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: