~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

First topic message reminder :

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 6:59 pm

Yorotsuki Aokawa

Tohle na mě nikdy nemělo nějákej extra efekt... řekl jsem a pousmál se, poté jsem použil Shunpo a pomocí něj jsem se od něj dostal dál, byl jsem připraven použít svou obrannou techniku, aby mě neparalizoval jeho Reiatsu Kichiro... víš, co máš dělat... řekl jsem mu, v tu chvíli jsem zabodl svůj krystalový meč do země, okolo místa na zemi, kam jsem zabodl meč se zjevila pečeť a v tu stejnou chvíli ze země pod tím Arrancarem vyjelo několik desítek obrovských, ostrých a hlavně v této velikosti extrémně pevných krystalů Teď Kichiro! vykřikl jsem, protože byl drak přikurtován díky krystalům. Zároveň jsem pozoroval druhého Arrancara, aby něják nestihl překvapit náš souboj...

*Normálně bych napsal, že jen vyrašily krystaly ze země, ale jak jsem již uvedl v ChatBoxu, tak čím větší jsou, tím stoupají jejich atributy a v tomhle případě jsou na úrovni diamantu, krom toho seš tak velký, že něčemu tak rychlému by ses nevyhnul.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:01 pm

Kichiro Kuroda

"Hezkýýý."

vzpamatoval se z paralýzu začínal tomu přicházet na kloub jen prostě musel přinutit tělo aby se hýbalo tady by se mohlo hodit Geminiho pojetí světa přeci jen vnutit paralízu více já bude více legrace. Když uviděl draka použíl Shunpo jen nato aby se dostal nad jeho záda asi tak 50 metrů směrem nad lopatky tak aby nebyl vidět a aby na něj nemohla dosáhnout láva ani drápy bez otočení draka.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:07 pm

Ryuuma

Chlapcům nedošla jedna zásadní věc, já jsem drak já nestojím ve vzduchu létám, těm ostnům jsem se vyhnul prostě takovým krásným sudem ve vzduchu kterým jsem nevědomky pomocí jednoho z křídel patrně sejmul druhého shinigami.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:17 pm

Suicida Ruin

Výborně, jeden hloupější než druhý. pomyslel jsem si a prostě šel pryč. Hledal jsem dětské hřiště nebo školu a mířil přímo na něj/do ní.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:23 pm

Kichiro Kuroda
čekalo ho dlouhé plachtění do nejbližší z budov nicméně se dostal o hodně dál od draka což znamenalo podstatnou výhodu nestál v dosahu jeho reiatsu. S vypětí všech sil se sesbíral byla to sice tvrdá rána nicméně jeho tělo už nějaké to pošškození sneslo vypadalo to na zlomená 3 žebra naštěstí spodní a naraženého celého shinigamiho. "Gemini potřebujeme utočit na dlouhou vzdálenost." "Shotto Gemini" proensl a zamířil bilou psitoli na draka velký cíl slušná vzdálenost to pude kulky stejně lítají rychle. Zahájil palbu do křídel
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:10 pm

Suicida Ruin
Opouštíš svého člena a za krátko ani neslyšíš zvuky jejich boje. Jsou naprosto zaujati sami sebou, takže tebe si nikdo hned tak nevšimne.
Dle popisu bys jej měl cítit, ale je těžké hledat něco co nevíš jakou sílu to vyzařuje. Tady je opravdu spoustu energie a velmi duševně silných tvorů.
jak se tak touláš městem probouzí v tobě lidská společnost velmi staré vzpomínky ze tvého života. Nikterak příjemné.
Míjíš jeden dětský park kde nic podezřelého není a pak ucítíš něco velmi zvláštního. Každé z těch reiatsu dokážeš nějak blíže identifikovat a zařadit, ale tohle je něčím zvláštní. Ani lidské, ani vaše, ani nějakého shinigamiho či hollowa. Něčím tě přitahuje a zároveň i odpuzuje. Jeho směr je další dětský park, ale jakmile na to místo přijdeš, zmizí. jako by si stebou hrál a tušil že jej chceš najít a pak - právě kvůli tomu zmizel
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:56 pm

Suicida Ruin

Proč ne, zahrajeme si. Já mám času dost. dál jsem sledoval jeho reiatsu a procházel městem.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:08 pm

Suicida Ruin

Jeho reiatsu se ztrácelo asi po pěti metrech od hřiště. pak jako by se prostě vypařilo. Při další cestě po střechách (kde je na všechno lepší výhled) jsi ucítil přítomnost zvířete. O vteřinu později na střeše naproti tobě vidíš běžet bílého velkého psa. (vzhledově něco jako hodně huňatý vlčák). Upře na tebe své pdoibné světle modré oči, pak ti to připadá jako úšklebek a obrovským dlouhým skokem se dostává k tobě. Už se zdá že tě bdue chtít kousnout, ale kus od tebe se odrazí a když prolítá vzduchem přez tebe zadníma prackama se odrazí od tvé hlavy aby doletěl dál. Je neskutečně rychlý. Rozhodně nepůjde o obyčejné zvíře. Reiatsu vašeho úkolu stále nikde necítíš.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:20 pm

Yorotsuki Aokawa

Bože, tenhle souboj snad nemá konce... myslím, že to tentokrát nechám jen na Kichirovi, popřípadě mu pomůžu... řekl jsem si a pousmál se Mohl bych toho dráčka smést jako nic... vlhkost, která je ve vzduchu mi dovoluje vytvořit krystaly přímo na místě, kde má křídla... ale nechám to tentokrát jen na Kichirovi, ať si taky užije trošku té jeho příslovečné zábavy... pomyslel jsem si a nad tou myšlenkou jsem se mírně pousmál, při tom jsem deaktivoval Shikai a Zanpakuto jsem zasunul do pochvy, poté jsem si to namířil tím směrem, kam šel ten druhý Arrancar, avšak už jsem ho nenašel, ani jsem se něják extra nesnažil, jen jsem se dostal z míst, kde by ještě teoreticky mohla působit Reiatsu toho Arrancara a z dálky na jedné z mnoha střech tohoto města jsem boj pozoroval... při tom se mi pomalu, ale alespoň nějak doplňovalo Reiatsu, které jsem již v boji použil, bylo ho ale jen minimální množství, tak to moc práce nedalo... stále jsem sledoval boj a čekal jsem, než se něco stane... i přes to jsem však byl ostražitý a čekal jsem na něčí útok...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 2:29 pm

Ryuuma-berte si příklad z pohádek, podceňovat draka je blbej nápad

Když kolem mě začali létat střely, přešel jsem na poněkud divočejší styl boje a sožil jsem křídla, takže jsem začal padat volným pádem směrem k zemi, přičemž jsem si všiml že ten krystalovej šmejd schoval meč a hodlá odcházet.

Tak to teda ne, nejdřív začneš boj a teď bys chtěl utýct? Na to teda zapomeň
zavrčel jsem načež jsem otevřel tlamu a začal prudce stoupat. S tím že má schovaný meč, já jsem ve vzduchu opravdu rychlý a on s tím nepočítá mám docela slušnou šanci ukousnout mu alespoň nohu. Z pistole si nic moc nedělám, sice se snažím neschytat moc zásahů ale protože jsou to Reiatsu střely mé vlastní reiatsu je dost oslabuje a podle toho jak střílel byl spíše na rychlost než sílu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 3:16 pm

Suicida Ruin

Další výbuch reiatsu způsobený shikaiem. Jak patetické. Možná i lituju tu jednatřicítku. Ale byla by blbost ho tam nenechat. přemýšlel jsem, zatímco jsem šel za reiatsu toho vlka.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 3:56 pm

Yorotsuki Aokawa

Takže chceš bojovat? Jak bláhové... řekl jsem krutě a vytasil jsem Zanpakuto Kesshoka: Suishoken Kochoku řekl jsem potichu a aktivoval jsem Shikai, poté jsem použil Shunpo a přemístil jsem se o sto metrů dál Ještě mu dám na výběr... ale jestli mne naštve, tak ho zabiju beze slitování... ikdyž jestli si nebudu muset s tím špinavým Arrancarem špinit ruce, tím líp... dodal jsem a pousmál se, už jsem ale měl připravenou Zanpakuto na útok, čekal jsem, že zareaguje hloupě a stále zaútočí, proto už jsem byl opravdu schopen kdykoliv použít útoky ve svém Shikai...


Naposledy upravil Takeru Takahashi™ dne Mon Dec 06, 2010 7:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:23 pm

Kichiro Kuroda
zvedl se a velice rychle se vydal zpátky k drakovy vědouc že se nezajímá o něj používal běh a shunpo aby tu vzdálenost zkrátil nestřílel připravoval něco malinko jiného. V pdostatě sep otřeboval dostat v praví čas na pravé místo.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:31 pm

Suicida Ruin
Zkus se trochu víc rozepisovat. Tohle mě dost oslabuje v tvořivosti

Vlk ti zmizel z dohledu, ale jako jasnou stopu povypustil trochu svého reiatsu. takže jsi na správné stopě. Musí si mizera dost věřit když to dělá.
Reiatsu se ztrácí a konečná stopa tě zavedla do slepé uličky kde vidíš hledaný objekt jak se snaží po stěně vyškrabat nahoru. Což mu samozřejmě nejde. Pak se otočí na tebe a začne nepřátelsky vrčet, uši stažené dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:34 pm

Suicida Ruin

U hrudi se mi začne tvořit kulička Cero!. DOufám, že ho to trefí. s tyčí přesto zaujmu obranný postoj a čekám, jestli ceru uhne.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:01 pm

Suicida Ruin
ještě jeden takhle krátkej a neodpovim ti. (aspoň tři řádky)
Pes se na tebe vyděšeně dívá a kníká ve snaze uniknout. nechápeš proč nevyskočí- před tím skákal dost daleko ale to už tě ozáří vlastní cero a je z něho pečínka. Taks i vzpomeneš že jsi se vlastně nedozvěděl jak je ten střípek odolnej. Dost možná ho to zničilo. Když se tak díváš na ten škvarek upoutá tě kočka co na vás kouká ze střechy. Právě ukončila raní očistu (nebo co je tu teď za dobu) a zdá se ti jako by se na tebe usmívala. pak provokativně mňoukne a dá se na úprk.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:10 pm

Suicida Ruin

Aha, jasně...Ten střípek se určitě bude přesouvat buď vzduchem nebo něčím, co nevidím. Každopádně to bude oříšek. Ještě že se mnou není ten mameluk. Tohle je mise pro ty chytřejší. Hollow na boj si mohli nechat v Las Noches. Rozeběhl jsem se za kočkou. Mě neutečeš. Pokud jsme se dostaly do nějaké užší uličky, zkusil jsem metnout cero před ní na nějaký balkónek, aby spadl a zaterasil jí cestu.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:44 pm

Suicida Ruin
(chvála ti)
Černá kočka zavřeští a začne před tebou zdrhat. Aby tě ujistila o tom že je to vážně ona, zase vypustí kapičku toho divného reiatsu. je opravdu pekelně rychlá a nezdá se že by měla v plánu zdrhnout někam do slepé uličky. Naopak se ti občas ztrácí v nějakých malých potrubí a dřív než bys jej mohl vyhodit cerem už je zase pryč. Na celou minutu se ti schová v kanálu a když už přemítáš že půjdeš za ní, vyběhne z jiného. nakonec zamíří do jedné ze slepých uliček a ty už se těšíš až jí usmažíš, jenomže to má háček. je to kočičí ulice. všude jsou kočky. na zíďkách, v oknech, válí se v hadrech spolu se dvěma bezdomovci (tak kolem 30 koček)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:52 pm

Suicida Ruin

Zařvu křikem hollow a drápama škrábnu do země (měly by se objevit jiskry). Část jich jistě uteče. Podle reiatsu se budu snžit najít tu, co mi zdrhala. Když to nepomůže, prostě se ujistím, ž emi žándá kočka nauteče a začnu je systematicky vybíjet. (pokud jsou to lidské kočky, asi mě neuvidí). Když se dostanu k bezdomovcům, nechám je na pokoji. Pořád kontroluju, jestli mi nějaká neutíká. Kdyby ano, smetu ji sabším cerem.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:19 pm

Suicida Ruin
Polovina koček se rozprchla, polovina syčí přibližně tvým směrem (nevidí tě, ale tuší tě).
Nikde její reiatsu necítíš a kočky už začali zdrhat při tvém prvním zařvání takže je tedy asi začneš likvidovat. Jak jsi psal užiješ i Cera což bezdomovce vzbudí. tebe a tvé útoky nevidí, jen jak běží kočka a za chvíli padá na zem pečínka. jeden zakopne a upadne do hadrů ve kterých spal a druhý utíká pryč.
Za chvíli tu není žádná živá kočka. Ale taky nic co by nasvědčovalo tomu že je tu střípek.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:33 pm

souboj-zásahy,nezásahy
díky neohrabanosti draka se jeho kotoul sice vyvedl a unikl hlavnímu dosahu nebezpečných diamantů, ale zadní noha a ocas to přece jen trochu odnesli (ta noha je cajk, jen ten ocas ti trošku vadí jelikož ve větších rychlostech s ním -tedy myslím- koriguješ směr)
střely na draka moc velký vliv nemají díky jeho tvrdým šupinám

Kichiro Kuroda-právě díky těm třem zlomeným žebrům se nepohybuješ tak dobře jak bys chtěl, takže je dost možné že se k drakovi nedostaneš včas


když se Aokawa přemisťoval dokázal dráček že je ve vzduchu opravdu rychlý a jeden dračí drápek mu lehce přejel po rameni (kdyby přejel hlouběji uřízl by ti ruku).
Nyní je Aokawa bezpečně daleko
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:39 pm

Ryuuma

Můj parťák tu nikde nebyl to bylo dobře. Oba Shinigami byli nepříjemně obratní a rychlí a já už toho s poraněným ocasem moc nenalítám páč je to vážně podstatné kormidlo, proto jsem se rozhodl pro něco co může udělat jen Hollow jako já.
připravení kluci? Za tohle vás šéf moc nepochválí
zazubil jsem se a vypusil přímo pod sebe pořádnou nálož lávy a neb jak říká můj dobrý známý, když jsi v koncích udělej ten největší bengál jakej seš schopnej, kdy jindy bude příležitost? Z téhle dálky toho vážně moc neudělají, pravda pan krystal by mě možná dokázal trefit ale ty počty lidí co dole zařvou a nejen lidí ale i jejich duší protože já jsem Hollow ne lidskej vrah nebo ubohá sopka...za to je asi vrchní kapitán nepochválí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:51 pm

Suicida Ruin

A zase slepí ulička. To budu muset opravdu vyvraždit všechna domácí zvířátka? Ještě jednou jsem se soustředil na toho bezdomovce, jestli si náhodou ze mě jenom nědo nedělá dobrej den a pak jsem se otočil a vyrazil jsem dál pátrat.

Spoiler:


Naposledy upravil Phate69 dne Mon Dec 06, 2010 10:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 9:52 pm

//jo jednala jsme opožděně protože Light to hodil na mě Very Happy tak jsme udělala velkej souhrn toho co kdo kde a jak. Bohužel nemam tolik času abych reagovala na každý váš útok a obranu jestli se zdařila či ne. V tomhle jsou boje vždycky komplikovaný a spíš se spolíhá na fér play bojujících
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 10:15 pm

Kichiro Kuroda
zlomená žebra pravda byli problém naštěstí to odnesli spodní a na dobré straně ,možná by bolel další úder do hrudi nebo by byl rizikový nicméně pohyb většiny části těla byt o až na bolest nemělo omezit a přeci jen shinigami musí nějakou tu bolest přežit. Hlavně pokud by v bojové pohotovosti koneckonců lečič se mnoho kdykoliv jindy a pár zlomených žeber ještě nebylo něco co by nezvládl i když kvůli tomu byl pomalejší tak jako tak doufal že se k drakovi dostane brzo a v uhlu že nebude viděn na to si dal obrovský pozor. stale šlo o elegantní přiblížení ve slepém uhlu i když v tom možná bránila lava ale není nic snaží ho než před magmatem uhnout a oběhnout věc jinudy nemluvě o tom že mezi mrakodrapy se ztratrí i člověk stojící ve vzduchu a otazka teploty nad magmatem nebo v okolí už je otázka bezpečné vzdálenosti tvaru magmatu a dalších hezkých podmínek

//btw nevěděl sem že máme admina na hodnocení utoků
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: