~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Karakura Town

Goto down 
+3
Takeru Takahashi™
Ranum
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

First topic message reminder :

Karakura Town


Nebo-li také po japonsky Karakurachō . Je hlavní herní místnost Human Worldu , nebude zde probíhat moc misí , toto místo je tu spíše pro posun celé hlavní dějové linie . Jak jistě jinak víme tak v tomto městě bylo zaznamenáno největší množství duševní energie na kilometr čtvereční . Ve své podstatě je to jinak i normální město , ze kterého pocházelo velké množství hl. postav v manze Bleach .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 7:43 pm

//chappi nic ve zlým ale ten útok proběhl ještě před tím než ses tu objevil tos snad ani nemohl vidět Very Happy Very Happy Very Happy ale to je docela jedno Very Happy


Tetsuryuu

Sledoval jsem Shinigami když v tom do mě udeřilo salbé Cero co se mnou jen trošku hodilo a ozval se kolega.
Tak brzo? Zrovna jsem se začal bavit
zařval jsem načež jsem proti stále ještě stojící(jeden z nich se teda blíží a druhej kouzlí) trojici vystřelil další proud magmatu maximální síly. Bylo to jen krytí. Hned poté jsem totiž zrušil Ressurection, otevřel Gargantu a vlezl do ní snad i s kolegou.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 8:40 pm

// tak ba mě zajiamlojak můžeš proud magmatu vyslat najednou dopředu a dozadu ale budiž .

Proud magmatu važně nebyl potřeba řešit přeci jen o jedno shupo více nebo meně už bylo relativní nicméně vše ostatní podle plánu. Takže ještě než draček přestal bít draček dostal dávku do očí.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:15 pm

//hádáte se tu jak malí děti, kdyby to bylo jen na mě, tak právě za to by jste nedostaly ani jeden exp, ale čistě na mě to bohužel není. Takže

soud
Protože jste ve vzduchu a střílení za roh a podobné věci jsou trochu blbost
asi jako aby měl drak oči i vzadu. drak má zorné pole asi jako kůň (protože má oči na kraji lebky, takže vidí více méně dopředu, do strany a jeho zorný úhel končí přibližně tam kde začínají jeho zadní nohy, to co se odehrává nad ním vidí jen po rozmezí vlastní hlavy, to co se děje pod ním vidí tak ke své hrudi- pokud nějak nenatáhne krk-dál ne.)
Šíp od Raizi neměl mnoho úspěchu jelikož se odpinkl od drakova těla (či od jeho spáru jak psal Kakuza).
V momentě kdy se Ryuuma soustředí na plivání kamínků se po úhybu Kichiro chystá ke svému útoku (pravda že lučištník je vzadu, takže zde by bylo dobré od Kakuzy vědět kam se tedy v tomto momentě díval, ale jelikož to psané není, vyřeším to já)
ovšem skákat na draka či se ho dotýkat svým tělem není dost moudré (v popisu draka je, že i jeho tělo je tvořeno z lávy).


momentálně
Raizo útočí na Suicida Byakuraem (či jak to skloňovat)
Kichiro je v dostřelu na dračí hlavu
Tetsuryu byl cerem odlákán k pohledu a odpovědi na Suicida

pokračujte. žádné mizení do Garganty, chrlení lávy, dát drakovi mezi oči se nekoná

Tímto bych chtěla navrhnout- aby nedošlo k podobným chaosům protože pak se v tom ztrácím i já- aby jste vždycky čekaly na další kolo boje. Asi by bylo dobré taby jsme vás totiž mohly soudit každé kolo, ale nechám to na Lightově rozhodnutí


Naposledy upravil Twist (Whathilden) dne Thu Dec 09, 2010 9:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:24 pm

Suicida Ruin

Probral jsem se z mikrospánku a zjistil jsem, že jsem do prachu, který byl na střeše, namaloval domeček a kytičku. Dohaj*lu... řekl jsem si a vrazil jsem si ještě pár facek. Užuž jsem se zase vracel ke kreslení, když jsem uviděl modrý záblesk mířící na mě, Čechmánek drží svou lapačku pevně a sebevědomě, Ovečkin střílí, puk letí, letí, ale Čechmánek chladně a spolehlivě chytá! zakřičel jsem dlouhou větu a nastavil jsem byakurai ruku. Pak jsem zaklepal hlavou. Co to bylo?
Blesk se o mě otřel a rozprskl se na jiskřičky. Efektní... poznamenal jsem směrem k shinigamimu a začal jsem připravovat otevření Garaganty.

//Skloňuje se to Suicida bez Suicidy na Suicidu míří blesk ;-)
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:49 pm

Yorotsuki Aokawa

Všechno jsem jen pozoroval, přece jen jsem již neměl tolik Reiryoku na to, abych mohl udělat něco kloudnějšího, nebylo to tak jednoduché, jak jsem si myslel, ale naštěstí k nám dorazila posila. Bylo očividné, že je to další Shinigami sloužící na boj z dálky, to mi však nevadilo vzhledem k tomu, v jaké jsme situaci, krom toho jsem toho Shinigamiho znal už dávno z naší divize...

//Takže hádáme? Prosimtě, se vší úctou Twist di někam, kdyby jsme alespoň věděli, kolik má ten tvůj drak a nemuseli si to "domýšlet" nebo kdyby Kakuza nemusel být za každou cenu neporazitelný a neptal se na každou blbost, tak by to bylo o hodně lepší, takže nesvaluj laskavě všechno na nás (Samozřejmě pokud si to nemyslela i na Arrancary, ale to nevím, vzhledem k tomu, že jsi mluvila o expech a zmínka o tom, že za tento boj budou expy není, tedy to bylo na nás, protože jsme měli misi). Také bych rád řekl, že se dále do boje nezapojuju a je mi ale úplně u řiti co mi jako admin reakcí napíšeš, protože já už nechci s někým jako je Kakuza nikdy bojovat, tím končím v tomto boji...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:54 am

Kichiro Kuroda

// no jen tak jako podle toho obrazku je hodně té lavy spíš v drakovy pravda delší pobyt na něm by nebyl přijemný nicmeně delší pobit také nemíním konat . Ale to je fuk.

Vystřelí na rozlučku po drakovy pár kulek míří na oči kašle na akce skováváná a mířé kopí . Bůh ví jak by to dopadlo. Raději použil další shunpo aby se stáhl připraven se když tak uhnout. Tenhle boj neměl cenu zdálo se že arrancaru jsou sylnější a nebo aspon nějak víc nafukovací a odolní. Jen se trochu bál co na to řekne jejich kapitán.

//taktéž se ztahuji z boje.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:00 am

Suicida Ruin

Už by mohl jít... Říkal jsem si, když se začali shinigammi stahovat. Přesný čas na to, abych si mohl hrát... Dělej, nezdržuj! řekl jsem netrpělivě, protože jsem tak nějak tušil, že ten střípek bude naléhat čím dál víc.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 5:50 pm

Raizo

Chtěl jsem zaútočit na ty hollowy, když jsem si všiml , že členové mé divize ustupují tak jsem taky ustoupil.Cítil jsem se zahanbeně, že jsem žádné z nich neudělal ani škrábanec.Pevně jsem svíral meč ,vyčítal si svoji slabost.,
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:17 pm

// Nechápu tvou agresy Takeru, celou dobu se snažím soudit rovno pro všechny, ale nečekám že tohle někdo ocení. Ano, mé naštvání patřilo i Kakuzovi. Ale přečti jsi co jsi právě napsal. Opět svádíš vinu jen na ostatní, místo abys jí uznal sám. Asi ti docela srazím sebevědomí když ti řeknu že nejednáš bezchybně. protože ze všech těch reakcí jsi to ty jediný asi ještě nepochopil. Ale škoda mluvit...

dětičky
suneme se pryč arrancaříčci. Více v Huenco Mundo
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:40 pm

Ryuu Naratsumi

Boože .. Vypadá to ,že svůj úkol splnily ,ale Arrancaři jim napáchali pořádný škody.. Řekl jsem ještě těsně před tím , než jsem vyšel z brány Senkai , můj první krok do Karakura Townu a všichni členové mé divize mohli ucítit příval obrovského Reiatsu , ano byl to právě váš kapitán . Raizo ! Kichiro ! Yorotsuki ! Pohněte , nebo vás tu nechám , v kasárnách k vám budu mít proslov.. Dokončil jsem a čekal až projdou bránou Senkai .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:45 pm

Yorotsuki Aokawa

Zrovna to vypadalo na konec boje, a nakonec si i tak stalo. Arrancaři zmizeli stejně rychle, jako se zjevili a nechali po sobě možná tak obrovskou škodu a hrozně moc mrtvol Tak za tohle nás určitě nepochválí... pomyslel jsem si, když jsem se tak rozhlížel okolo sebe, už ale bylo moc pozdě. Zrovna jsem se chystal něco udělat, když jsem ucítil mohutné Reiatsu, ano... bylo to Reiatsu našeho kapitána Ryuua A sakra! (>.<") pomyslel jsem si v duchu Tohle není dobrý... poté k nám začal Kapitán mluvit. Raději jsem však nic neříkal a odešel jsem k bráně Senkai. Na to, co se ale bude dít v kasárnách jsem ze strachu ani nechtěl myslet...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:50 pm

Raizo

Otočil jsem se za zdrojem obrovského a silného reiatsu. Kapitán...Naposledy jsem se zadíval na místo , kde naposledy stáli ti hollowé a prošel jsem bránou sekai.Přitom jsem stále myslel na svůj neúspěch a na svoji neschopnost...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:10 pm

Kichiro Kuroda
"Takže budou problemi...."pomyslel si když ucitil reiatsu a suylšel kapitána. Deaktivoval shikai a se sklopenou hlavou prošel skrze bránu sekai.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura Town  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura Town    Karakura Town  - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura Town
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Hollow: Karakura Town
» Rozcestník Karakura Townu
» Karakura High School

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: