~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

First topic message reminder :

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:22 pm

nebudu vám to mazat já, ale smažete si to oba dva dobrovolně a sami- a nebo to přepíšete. Hlavně: chci od vás delší reakci. připadám si jak idiot když se rozepisuju a vy mi odpovíte takovým cuckem. A neříkjte že není na co regovat a o čem psát.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:51 pm

Suicida Ruin

Stejně jsem vyhrál... řekl jsem nakvašeně a rozhlédl se kolem sebe. Pár arrancarů se válelo po celé chodbě. Hmm, slaboši. Ti mi nesahají ani po paty... promluvila moje lepší polovice a zasmála se pod vousy. Pak jsem uviděl toho, co se mění v draka. Došel jsem k němu a řekl: Takže, kolik bylo těch shinigami? Dva, tři, čtyři? Nečekal jsem, že mi pomůžeš. Ale čekal jsem, že je sestřelíš. ... To je hrozný! nikdy jsem takhle moc nemluvil...to dělá ta dětská stránka. Jak dlouho to jenom potrvá?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:42 am

Tetsuryuu-sama Very Happy

Rozkaz šéfe
zamručel jsem a dal se do samostatného pracování s kostičkami. Chvíli jsem je zamyšleně skládal, přeskládával, pak to vztekle rozbořil a začal znova. Nakonec jsem se dostal k poměrně realisticky stvárněnému modelu historického centra Prahy, tak jak jej vidí drak letící nad ním.
Hotovo
oznámil jsem s hrdým úsměvem, načež mě zasáhla jeho síla a já putoval do kolen.
Co to do háje...
zaklel jsem a docela urputně začal bojovat o každý svůj nádech. A taky jsem docela slušně prohrával, než onen tlak zmizel.
Kruci, tohle bylo nebezpečný...
Nakonec nás ještě osmička vytahala na nohy a vyhodila z šéfovi kanceláře. Tam na mě začal mluviten leproň co sem s ním byl na misi a teď jsem ho měl hlídat.
Hmmm byli tři a sejmul bych je kdyby ses mi do toho nezačal motat.
zavrčel jsem naštvaný ještě kvůli předchozímu incidentu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 11:20 am

Suicida Ruin

Tohle se mi nelíbílo. Svalovat svou neschopnost na někoho jiného je opravdu hrdinství. řekl jsem jen. Taková nádherná ressurekce a ty ji takhle zahodíš...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 11:30 am

Tetsuryuu

Pokud nechceš aby ti to nádherné ressurection urvalo hlavu tak zmlkneš. To že mám rozkaz tě hlídat neznamená že ti při tom nemůžu urvat končetiny.
věnoval jsem mu opravdu hodně nepříjemný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 1:05 pm

Suicida Ruin

Konečně ze mne promluvila ta stránka arrancara, kterou jsem znal a na kterou byl Rudobon pyšný. Vždycky mi říkal, že nikdo není tak silný, jak vypadá. "Není důležité, jestli je silnější nebo slabší, ale nikdy není tak silný, jak si myslíš." říkával. Bez změny výrazu v tváři (který jsem stejně moc měnit nemohl) a založil ruce do kapes. Popravil jsem už hodně arrancarů, kteří se chvástali stejně, jako ty. Opravdu si myslíš, že bych byl ještě naživu, kdybych se nechával takhle zastrašovat? V ressurekci jsem byl přeci jen o trochu vyšší. Nehodlám tě zastrašovat, ale nehraj si s ohněm. Myslím, že hlava jako ty to jistě pochopí. Pak jsem se pomalým krokem s křídou v ruce rozešel před sál a začal kreslit panáka.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 1:16 pm

-nejsem si úplně jistý ale nemáš hrát dítě? Very Happy Very Happy Very Happy

Tetsuryuu

Zkus to
usmál jsem se prostě.
Zkus to a já přinesu Spiritovi-sama ten střípek v tobě ještě teď. Pravda bude trošku od krve, ale myslím že mu to tolik vadit nebude
ušklíbl jsem se lehce a vyrazil pomalým krokem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 1:37 pm

//Je to jen část dítěte. Každý to hraje jinak, já jako schizofrenii

Suicida Ruin

Nakreslil jsem panáka o 55polích a začal jsem skákat. Prvá espaada, druhá espaada, třetí espaada... kolemjdoucí to musí pěkně štvát. Ten střípek ze mě vyndat nejde, tlamo. Říkal to Spiriiiiiiit. Ani moje regenerace ho nemůže vyndat. zakřičel jsem a vyplázl jsem na Tetsurye jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:24 pm

//ajo tak to jo Very Happy

Tetsuryuu Ryuuma

Zapomínáš že já v tom baráku byl taky, nejde ti vyndat tak abys to přežil
na tváři jsem měl stále přátelský úsměv.
Jinak řečeno z tvého mrtvého těla se dá vytáhnout celkem snadno.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:47 pm

Suicida Ruin

Ale to bys nejdřív musel mít mrtvé tělo...A jelikož nedokážeš zabít ani tři shinigami najednou, nemáš moc šancí... řekl jsem s klidem a dál skákal. dvaadvacátá espaada, třiadvacátá espaada...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 2:49 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Jo no tři protivníci můžou být problém, ale jeden retardovanej Arrancaru? To že máš o něco vyšší číslo neznamená že jsi silnější amatére
stále jsem se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 3:00 pm

Suicida Ruin

Ale...a já myslel, že mám číslo nižší... zazubil jsem se a ukázal na suknici, na které byla 27. A ano, znamená. V případě nás dvou to opravdu znamená, že jsem silnější, ty dubová hlavo. Doufám, že když se změníš v draka, máš taky dva mozky, jako mívali dinosauři. Protože jeden mozeček ti nestačí ani na tělo bez ressurekce... dál jsem skákal, ale čekal jsem, že se na mě vrhne. Jen tak, pro jistotu...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 3:05 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Ruinův pokus mě vyprovokovat jsem odbyl starým dobrým gestem vztyčeného prostředníčku.
To říkáš ty, chlápek co nedokázal bojovat ani s jedním shinigami
opáčil jsem klidně.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:23 pm

Suicida Ruin

Protože jsem s nimi bojovat nepotřeboval. Nepotřeboval jsem se chvástat, když jsem viděl, jak slabí jsou. A nech si ty gesta nebo to povím Spiritovi a ten si to s tebou vyřídí.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:36 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Aaaa jak mužné utíkat se schovat za maminčinou sukní
vyprskl jsem smíchy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:56 pm

Suicida Ruin

Ty tvrdíš, že Spirit-sama je holka? To se řekne! vyplázl jsem na Tetsuryua jazyk a vzal jsem do ruky kamínky. Rozhodil jsem je na různá čísla po panákovi a zase začal skákat. Pojď si hrát, Tetsuryu, tuhle hru pochopí i takový hlupak, jako jseš ty
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 12:33 pm

suicida a tetsuryuu
přesun do místnosti: hlídání 27 (oblast v Las Noches)- s vámi se přesouvá i 23a 15-ka


Jin
8-ka se ušklíbne
Na to budeš potřebovat pár životů a stejně to bude málo sleduje jak 23, 15 a 27 skákají paňáka (tím že jsou tam všichni najednou)
Jinak pro tebe a kolegáčka mám taky úkol. Zde podává vám každému dvě duhové kuličky
Už jste to možná slyšeli vevnitř. Když je spolknete, bude skryto to že jste arrancaři a budete cítit jako obyčejné duše. Má to i nějaké vedlejší účinky na které si budete muset přijít sami a když je zapíšete, bude to ještě lepší...ale..Spirit-san chce aby jste vlezly do Sould Society a pochytali pár tamějších duší. Toť celé, v této mistnosti
do vzduchu pomocí svého reiatsu načrtne jakýsi plánek této budovi
Najdete bránu k přechodu a zde je aktivační klíč. Dá se užít jen dvakrát a je to originál- takže když jej ztratíte, uvíznete tam. Pokud nemáte dotazy omluvte mě
přesun do místnosti: Las Noches: brána do Sould society(pokud nebudete mít ještě na 8-ku dotazy)

obě místnosti teprve tvořím tak chvilku počkejte
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 1:39 pm



32 a 36
stačilo opustit prostor pouště Brahma a vaše energie a síla začala zase nabívat. Víte jistě že už se tam nebudete chtít hned tak vrátit. Před Las Noches už vás netrpělivě vyhlížel zadavatel-7-ka. Přátelsky se na vás usmála.
Vidím že jste to zvládli, Spirit-san s vámi bude chtít mluvit osobně. pak vás odvede do paláce a následně do spodních pater kde se nachází laboratoř.
Když jste tu tak pěkně všichni pohromadě, 8 ukáže ukazovákem na své rty aby jste mluvily potichu a více méně čekali až se bílá vrata (co připomínají vrata od trezoru) otevřou.
Jí vydrží čekání tak 2 minuty a pak odkudsi vyloví hrací desku piřpomínající šachy. Akorát že pro vícero hráčů a figurky jsou tu zstoupené malými živmi hollowi, kteří byli nějakým způsobem přeměněné do zákaldních tvarů figurek a vájemně po sobě plvají cera, honí se po podlaze či šermujou meči. Takže nezáleží na tom že ten co bral poslední nutně musí vzít i nepřítelovu figurku. ještě o tom rozhoduje ten malý souboj.
Zahrajem si?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 8:10 pm

Sen Mukude

Jak jsme opouštěli poušť a začal jsem zpátky nabírat na síle, v duchu jsem se zaradoval, ale z venku jsem nedal nic znát. Nakonec jsem si, ale uvědomil, že se mnou není něco v pořádku. Že tak najednou ze mně ten druhý vylezl nevěstí nic dobrého a byl jsem si toho mco dobře vědom. Navíc nemůžu ani posílit, protože když objevím něco nového on to získá určitě taky. V tom byla ta největší nevýhoda. A tak se aspoň poksím zesílit psychicky. Konečně když jsme dorazil ido Las noches a já mohl vidět jeho krásu jsem se ocitl před dveřmi k laboratoři Spirista-sana. Potom jsem čekla, celý nervozní, jak mně ohodnotí Spirit-sana za to, jak jsem to posral a chci si pohovořit o té druhé půlce. Celou dobu sem rozebíral, jestli to má něco společného s tím písečným hollowem a nebo jestli se to objevilo a vzkvétalo od té doby, co jsem se narodil jako hollow. Když 8-čce dojdou nervy a vytáhne ty šachy podrobně je prozkoumán a na její dotaz odpovím velice nervozním hlasem No..... radši hrát..... nebudu...... Né, že bych vás chtěl....... jakpaksik urazit......... ale........ Pak si uvědomím, že jsem se nějak moc zakoktal a nakoenc řeknu: Radši už budu mlčet
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 7:19 pm

Suicida Ruin

Říkal tu někdo něco o hraní? Vykřikl jsem, když jsme rozrazil dveře. My jsme si hráli cleý den, viď, chůvo? prohodil jsem za sebe směrem k chůvě a pak jsem došel k někomu, koho jsem neznal. Hmmm....ty nebudeš dobrej ve hraní na schovku, co? prohlížel jsem si ho pohledem. Pak jsem se uklonil a řekl jsem: Suicida Ruin, popravčí četa, momentálně s děckem v hlavě. A ty?

Mluvím na cleanera.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 9:52 am

před laborkou
8-ka se tváří poměrně uraženě když s ní Mukude odmítl hrát, ale to se hned změnilo když přiběhl Suicida a zapojil se do hry, mezi tím co klad otázky.
Pro odpovědi vám nechám ještě prostor- až ostatní napíšou tak prostě napíšou, nebudeme na ně čekat.

Pak 8-ka pohledné ke dveřím připomínající dveře od trezoru a o okamžik později se začnou otevírat.
Když se ven vyvalí ta divná růžová mlha vězněná uvnitř laboratoře, chůva a ruin si vybaví co se v téhle místnosti odehrálo naposledy a popravdě se vám dovnitř moc nechce, i když šlo o omyl.
K popisu místnosti si vypůjčím již jeden ze starších popisů:

Po deseti minutách dveře klapnou, slyšíte cvakání a nakonec se s jakýmsi funěním kdy je ze stran vypouštěna pára vysunou nahoru na dvojicích masivních železných paží. (né typické zasouvání, ale jakýsi trochu houpavý pohyb)

Chvilku přes zvláštní mlhu (narůžovělou)usazenou až do výšky kolen nic nevidíte, ale po pár krocích kupředu rozpoznáváte různé přístroje od zkumavek, alchimistický stolek přes kotel s neidentifikovatelným obsahem co mručí až velké kádě kde se louhuje člověk, shinigami a hollow.

8-ka jde v popředí a je vidět i že ona je docela nejistá v tomhle prostředí kde s epřevaluje tak obrovské množství reiatsu, navíc ještě schmoustané u sebe, jinak by se nevešlo nejen do místnosti, ale do celého Las Noches.
Spirit-san-sama? Haló?
zančne opatrně a šachovou hru nehcá napospas šachové hře. Figurky bez dozoru se vzbouří a vypukne válka miniaturní velikosti.
Spirit sama však nikde není.
8-ka se zadívá na dveře vzadu (na které si též chůva s dítětem vzpomíná) a polkne.
No, asi pokáme než se objeví.....na nic nesahejte, ničeho se nedotýkejte a radši se ani moc nehýbejte.
pak zničeho nic vyjekne až vám z toho zatrne a otřepe s ejako pes.
Taková velká kapka! Sklouzla mi až na zadek.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 10:15 am

Takai

Společně se sedmadvacítkou jsem dorazil do laboratoře. Upřímně jsem doufal že mě povinosti ho hlídat šéf brzo zbaví, nebo ho asi vlastnoručně zabiju.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:43 pm

Sen Mukude

Když přiběhl suicuda, prohlížel jsem si ho trochu pateticky a na jeho dotaz jsem ihned odpověděl: Jsem Sen Mukude...... . Tohle mi stačilo a sedl jsem si do tureckého sedu a začal meditovat. Nakonec se otevřely dveře a játam vešel společně s 8 a těmi otatními. Bylo m ivlemi něpříjemně, protože to co jsem viděl mi spíše připomínalo pitevnu než nějakou laboratoř.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:12 pm

Suicida Ruin

Ha! Mukude! To je ale blbý méno! začal jsem se řehtat, ale to už mě klidnil duševní tlak. Hááááloooooo......HÁÁÁÁLOOOOOO, šéfiků! Nechceš ze mě vyndat to svinstvo? A jestli ne, tak se tě chci zeptat: Šel bych někam tady s chůvou na procházku. Do kolika musim bejt doma? Teda jako samozřejmě až zejtra...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:04 pm

Elisa Resta


Celou dobu se držím za Mukudem a tvářím se hrozně nad věcí. Až mi najednou padne do oka ten Suicida. Příjdu k němu a zblízka si ho prohlédnu. Ty seš pěkný kvítko, víš to??? Ale na ten kukuč jsi docela milej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: