~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

First topic message reminder :

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

Elisa Resta


Jo, jasně. Jdeme pro Suicidu. A zabiju kohokoliv, kdo mu ublíží. Když jsem zvládla Aizena, zvládnu kohokoliv. Ale tys ho nezabila sama!! (svědomí) Kušuj, s tebou se nikdo nebaví
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:22 pm

Sen Mukude

Stoupl jsem si trošku bokem a poslouchal ostatní rozhovory. Čekal jsem až na mě dojde řada.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:42 pm

Sen Mukude

Spirit se na tebe tázavě otočil po tom, co zmizeli ti dva. Potřebuješ?
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 8:14 pm

Hitoshi Hoshino
" Tak a co teď možná se půjdeme podívat po nějakém menším rozptýlení po svačince , sice by se hodilo ovládnout svoje kouzlo trochu více ,ale možná později."
usmál se komunikace se sebou samím ho bavila. Uvědomil si že by se měl dostavit za spirit sanem add jedna dužíl jeho klonům lízátko a add dvě musí zjistit co se stalo ,že byl stažen.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 8:21 pm

//Ti, kteří napsali sem, piště už do Času k zesílení. DOufám, že už jste si upravili statistiky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 10:14 pm

Než jste došli do samotné laboratoře, SUicida už plášť nepotřeboval. Vrátil ti ho a pak odhodlaně vykročil do laboratoře. Spirit-sama zrovna studoval nějaké papíry, když kolem něj proletěly tři jeho klony a bouchly o zeď. Jsem zpátky, pane... řekl Suicida a napřímil se. Spirit-sama k němu přišel a prohlédl si ho: A ty jsi kdo? Á ano, už vím, ten z toho záznamu. Vysvětli mi, ještě než přiběhne Espaada, aby tě zabila, jak jsi dokázal přežít souboj s Aizenem a ještě ohnivé vězení vrchního kapitána? díval se podezíravě. Suicida neodpovídal. Nakonec ale řekl: Dlouho jste mě znal. Byl jsem vaším katem- očišťoval jsem Las NOches od slabých. A teď bych to možná měl udělat také...Nech zatratit, Huevas del Infierno...

https://www.youtube.com/watch?v=pYVUaN3kudo&feature=related

Kolem Suicidy začalo vířit reiatsu. Jeho postava se zmenšila a z proudu světla se vynořila postava, kterou jste původně našli. Baňky ve spiritově laboratoři praskaly a lila se z nich růžová kapalina znázorňující Spiritovo reiatsu. V tu chvíli doběhla Espaada. Suicida Se otočil a namířil proti Espaadě orb. Všech deset členů aktivovalo ressurekce. Všichni, kdo byli v areálu pěti věží byli donuceni padnout na kolena pod tlakem, který vznikl smíšením dvanácti reiatsu na úrovni Vasto Lorde.
Na to Suicida Ruin čekal. Jeho orb v ruce zazářil a rozpadl se na malé střípky. V místnosti se objevila poloprůhledná zmenšenina espaady v ressurekci. Suicida se napřímil a dotkl se rukojeti kosy. Jste slabí! řekl chladně a pak prořízla kosa vzduch. V tu chvíli nastalo hrobové ticho. Espaada stála jako opařená. Všem se na břiše objevil krvavý šrám a oni padli k zemi. Možná ne mrtví, ale rozhodně bez reiatsu a ressurekce.

Spirit-sama zatleskal. Trochu připomínal Aizena. Výborně... Suicida se ale nesmál. Ještě jsem neskončil... V ruce rozdrtil další orb a mezi ním a Spiritem se objevila další zmenšenina. Las Noches do detailu připomínalo originál. Spirit poprvé projevil strach. Ne, to bys nedokázal...
Chceš riskovat? otázal se Suicida. Řekni mi, proč jsi ještě nezničil Soul Society? Proč ještě žijí Shinigami? poslední slovo sykl s takovou nenávistí, že se Lance až podivil, že k němu byl tak zdvořilý.
Pak zmenšenina zmizela. Suicida se napřímil. Nezapomeň, SPirit-sama. Katova práva se týkají i tebe... a pomalu odkráčel, teď už bez druhé ressurekce, z místnosti.

Spirit byl bílý jako stěna, nicméně se rychle oklepal a dal si skleničku svého reiatsu. Otočil se na Elisu a Lance. Vaše odvaha je neuvěřitelná. A vaše schopnosti také. I já dodržím své slovo. Eliso, vám jsem nic neslíbil- prosím, řekněte, co chcete a já vám to splním. Za cenu toho, že Suicida Ruin nezničí Las Noches...A pro vás, Lanci, mám připravený trénink s jedním z nej... zadíva se na Espaadu č.3 a obličej mu klesl. Aaaha...stavte se zítra po poledni. Budu vás učit. Teď, prosím, jděte... Spirit-sama se sesypal a chytl se za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 10:20 pm

Lance

Celé představení sleduju z polohy na kolenou když mě jeho reiatsu sráží na zem. Trochu vystrašeně sleduji až do doby než zruší resurekci. Zvednu se a pohled se mi stočí ke Spiritovi. Podívám se na něj, vypadá hodně vyplašeně. Kdo je silnější...Suicida nebo Spirit...Hai. Díky. řeknu a odkráčím z místnosti. Počkám na Elisu a společně jdeme ven...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 6:57 am

Elisa Resta


Po celou dobu představení se potácím na hranici bezvědomí. Když to skončí, pomalu se napřímím a vrávoravě se otočím k odchodu. Pak mě ale Spirit- sama osloví. Víte, všechny věci, které k životu potřebuji už mám nebo si je umím vyrobit. Co si ale neumím vyrobit je síla. Ráda bych, abyste mi pomohl zesílit až na mou hranici. Jen doufám že nežádám mnoho. Co se Suicidy týče, nevím co bude. Nejsem loutkář abych ho ovládala, ale doufám, že mě pořád vidí jako přítele.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:58 am

Lance

Poslouchám Elisu a čekám, až domluví se Spiritem. Suicida vypadá teď velmi silně. Jsem rád, že nedošlo k boji.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 10:13 am

Spirit-sama se zamyslí: Nevím, jestli vám dokážu pomoci zesílit až na váš limit- je to riskantní, protože bych vás mohl i zabít. Ale propůjčím vám pomůcky, které vám pomohou trénovat nepřetržitě. V aréně je spousta hollow, které můžete porazit a vstřebat jejich sílu. Já vám jen ukážu prostředky, kterými toho můžete dosáhnout. Teď jděte a zítra přijďte oba.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 10:29 am

Elisa Resta


Ukloním se a usměju se na něj. Ano pane, mockrát vám děkuji. S tím se otočím a odejdu. Před laboratoří na mě čeká Lanc. Rozběhnu se a skočím mu do náruče.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 11:12 am

// Přesun do času a prostoru...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: