~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

First topic message reminder :

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:35 pm

Elisa Resta


Viděla jsem Suicidu jak se rozpadl. Suicido!!!!! Vykřiknu a rozběhnu se za ním. Po hlavě proskočím portálem jako by na druhé straně měl být bazén.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:39 pm

// Klidně sem pište, jinak přesun do mise "Back in black". Hodně štěstí
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:25 am

Situace po návratu z minulosti:

Objevili jste se, velmi zaprášení v laboratoři Spirita san. Nikdo tam nebyl, jen na stolku před vámi visel papírek: Výborně, mí přátelé. Vaše odvaha vám přinese vytoužené ovoce. Nyní běžte regenerovat a odpočiňte si... a pod tím bylo červewnou fixou a dětským písmem napsáno: "Gin smrdí"...nejspíš to napsal jeden z nepovedenýých Spiritových klonů.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:29 am

Hitoshi Hoshino
"Grrrrrk."
ozvalo se hned poté co jsem se objevil zpět v laborce. Jeho grknutí zamořilo laborku mírným smradem a pravda v neřadění trochu přispíval i fakt ,že stále ukapávám krev. ani moc nečekám na ostatní a šouram se na nějaké pro mě klidné místečko je třeba si ošetřit ránu a vytrávit oběd.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:39 am

Hitoshi

Halóoo, pane! ozvalo se za tebou v jedné chodbičce. Přes sebe se na tebe valilo klubko ze samých Spirit-sama, respektivě jeho klonů a ti křičeli jeden přes druhého: Nemohli jsme si nevšimnout nevšimnout žeže vám kape krev ze žaludku. Rád vás ošetím, pojďte, pane. než ses nadál, už tě drželo asi osm rukou a neslo tě do malé laboratoře. Cestou se opět pár klonů rozpadlo, ale ostatní tě opět chytli a donesli tě až tam.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:56 am

Hitoshi Hoshino
"Hmm a co za to budeš chtít?"
zeptám se jednoho z klonů věrný menší nedůvěře v to že by něco dělali zadarmo . Nicméně potřebuji zalátat. Vydám se proto za nimi do laboratoře.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 11:59 am

Hitoshi

Ne přímo za nimi, spíš na nich- ještě stále tě nesou. Hmm...já nevím, lízátko? Nebo si s námi můžeš zahrát šachiádu- vymyslel jsem to, když jste byli pryč.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:18 pm

Hitoshi Hoshino
"Lizátko nemám ale mužu sehanta šachiada je?"
citil se nesvůj
" možná mě mužete dát dolu chodit ještě mužu."
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:24 pm

Hitoshi

Nenene, nic tkaoého- pacient musí zůstat vklidu. začaly se překřikovat klony. Šachiádu...hm...tu bys asi stejně nepochopil. Tak my ještě něco vymyslíme. Zatím si tu lehni. řekl jeden z klonů a bouchnul. Ty ses sesunul na slaměnou postel a hned k tobě přiskočili dva klony. Jeden z nich držel v ruce pánvičku. Injekce léčí... řekl a praštil tě do hlavy. Pak jsi padl do bezvědomí.

Po asi dvou hodinách ses vzbudil a cítil jsi, jak se v tobě obnovují síly. Klony byly kdesi po komplexu okolních pokojů.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:45 pm

Hitoshi Hoshino
"Coco??"
nestačím se ani pořádně bránit už dostanu pánvičkou narkózu když se proberu bolí mě hlava ale ne břicho ,takže to fakt vypadá, že mě zpravili. Snažím se aspoň zvednout a zjistit jestli mi něco nechybí nebo nepřebývá.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeSun May 08, 2011 12:57 pm

Hitoshi

Hádám, že jako správný bojovník sis nejprv zkontroloval meč. Ten nechyběl a ani ostatním tvým věcem se nechtělo tě opustit- našel jsi všechno. Vedle sebe jsi měl sklenici jakéci vínové kapaliny s nápisem "Bez keců vypít".
Každopádně dveře byly otevřené a nevypadá to, že by tě tu nějak zvlášť drželi.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 4:44 pm

Hitoshi Hoshino
KDyž bez keců vypít tka bez keců vypít. Prostě do sebe tu tekutinu lupnu snad mi potom nenarostou žabry nebo chlupy na chlupech. Hlavní je že mám všechnoa že je den o něco hezčí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 5:45 pm

Hitoshi

Tekutina chutnala jako vylouhovaná vačice- na Hueco Mundo docela dobře. Cítil jsi pálení žáhy, ale bylo ti značně líp. Vypadá to, že tě tu nikdo nedrží. Můžeš jít...

//Další posty dávej do Čas a prostor k zesílení...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:48 pm

Lance

Pomalým krokem jsem zamířil do laboratoře Spirita-sama. Cestu jsem určoval podle reiatsu. Předpokládám, že jsem po čase narazil na dveře, za kterými bylo cítit ono reiatsu. Zaklepu a vejdu dovnitř. Yo. Vy budete předpokládám Spirit-sama. Těší mě, že Vás konečně poznávám. Maják vám asi o mě již dal zprávu. Konečně se mi povedlo najít cestu do Las Noches. Můj příchod má jednoduchý důvod. Chci vám pomoct ve Vašem úsilí. řeknu s mírnou poklonou. Neskláním hlavu, svojí hrdost si zachovávám a i v pokloně stále koukám na něj (popřípadě klony okolo jestli nějaké jsou.)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:53 pm

Lance

V místnosti je Spirit a pár jeho klonů, ale před místností je trochu rušno, spousta hollow se asi vrátilo z nějaké mise. Po tvém úvodu se po tobě vrhnul jeden klon, ale těsně před tebou prostě vybouchl. Spirit se narovnal a přeměřil si tě pohledem. Vskutku, Taidou mi o tobě dal vědět. Je to bystrý chlapík. pak zaměřil pohled na tvou katanu. Kdo si myslíš, že jsi? Teď tím myslím: Cítíš se spíš jako hollow nebo jako shinigami? Celou dobu si tě přeměřoval pohledem a točil takovou malou baňkou s růžovou tekutinou.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 6:56 pm

Lance

Jen se usměju. Na tohle odpověď mám...ona mi jí kdysi dala. Nemá cenu lhát a vymýšlet si něco jen abych mu podlejzal. Ani Shinigami, ani holow ani nic mezi tím. Já jsem já...duše která pomůže holow a ukáže Shinigami, že není obyčejný odpad. mluvím hodně sebevědomým hlasem. Pohled se mi stočí k té baňce. Co v ní asi tak může být.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 8:03 pm

Lance

Spirit-sama se na tebe otočil a přistoupil blíž. Dobrá odpověď. Vypij to. Pokud jsi tak učinil, okolo hlavy se ti vytvořil lehký, černě zářící svatozář. Všichni od jedničky do třicítky vědí, kdo jsi. Pokud na tebe zaútočí nějaké větší číslo, vysvětli mu, že svatozář je mou značkou. Pokud neuposlechne, máš právo ho zabít. Jsi pod mou ochranou ale zároveň od tbee budu žádat stejné služby a stejnou poslušnost jako u ostatních hollow. Rovnáš se k číslu 40 a poto budeš poslouchat všechny, kteří jsou pod tebou. Hodně štěstí, Lanci.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 8:14 pm

Lance

Rozkazy, budu samozřejmě poslouchat. Ale s prominutím pouze od těch kteří mají můj respekt. Ten máte zatím pouze Vy. řeknu po vypití lektvaru. Mám teď rovnou nějaký úkol? Poslední dobou jsem si dost odpočal. Jsem připraven jít kdykoli do akce, i kdybych měl jít lovit do Seireitei. Ovšem měl bych jednu prosbu, můj styl boje je přecijen jiný než Arrancarský. Učil byste mě ? řeknu a na mém hlase je slyšet lehký podtón který je často slyšet u učedníků když mluví se svými mistry....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:01 pm

Lance

Spirit na tebe se zamyšlením hleděl...Po době dlouhé, pro tebe až moc, nakonec řekl: Možná...možná bych tu pro tebe měl nějaký úkol. pokynul ti rukou a došel s tebou k jednomu z jeho klonů. Víš...pořád mám takový pocit, že se něco stalo, něco...možná někdo...se ztratil z mé armády. Vím, že jsem ho určitě v armádě měl, ale nevím kdy...jistě před velmi dávnem. Nemůžu si vzpomenout, ale možná bys mi mohl pomoct. Na to prorval ruku do jednoho klona a vyrval z něj srdce. Rozmáčkl ho a v kaluži krve se začal objevovat obraz Karakury a souboje v něm. Tenhle... ukázal na cosi, co proletělo plameným vězením dovnitř a zase ven. Vím, že měl nějakou speciální funkci...ale...nemůžu si vzpomenout. Najdi ho, možná si vzpomene on...Pak tě začnu učit, jak bojují mistři. Teď jdi a pátrej, Lanci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:08 pm

Elisa Resta


Objevím se zpátky před laborkou a cítím se jako nová. Co jako nová??? Ještě lepšejší. Pak ale uvidím divnýho týpka jak jde kolem nás přímo dovnitř. Tohle bude zajímavý. Přimáčknu ucho ke dveřím a poslouchám. Když zaslechnu něco o úkolu, vtrhnu dovnitř jako velká voda. Já chci ještě jeden úkol!!! Na patě se ale zarazím, když vidím obraz Suicidi jak prolétl plamenem a pak zase ven. K... k... kde je Suicida??? Když nad tím přemýšlím, vůbec jsem ho neviděla.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:09 pm

Lance

Rozkaz. Najdu ho a přivedu ho zpátky. řeknu s klidem. Bude to ale složité, nemám žádné vodítko krom toho, že se měl nacházet v Karakuře. Projdu nějaké záznamy ze starých bitev. Pokud tu teda nějací kronikáři byli. dodám ještě. Lehce se pokloním a v tom vtrhne dovnitř nějaká holka. Hmm? Ty toho chlapa znáš? podívám se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:12 pm

Spirit-sama se otočil na Elisu s opravdu zlobným výrazem ve tváři. Pak se ale zamyslel. Ty ho znáš? Kdo to byl? Co je zač? Pracoval pro mě? A kde je teď? Mluv sakra nebo ti vysaju mozek. mluvil se zájmem, ale na tvůj vkus až trošku moc hrubě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:15 pm

Elisa Resta


Jistě že ho znám. Dělal pro tebe popravčího. Kde je teď nevím, ale pomohl mi splnit úkol. Možná je ještě v Karakuře. Že se mu nic nestalo?? Že ne?? Mám o něj strach. Vypadám skoro jako že se mám každou chvíli rozbrečet a slzy mám na krajíčku.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:19 pm

Lance

Přimhouřím oči a zadívám se na Arrancarku. Je to docela kus. pomyslím si. Mistře? Kde je vstup do Garganty. Na cestu se vydám okamžitě a kvůli identifikaci bude lepší, když půjde se mnou. Souhlasíte ? řeknu a podívám se na Spira.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:21 pm

Spirit-sama přimhouřil oči a řekl: Je to velká šance, jak prověřit tvé schopnosti... a ukázal směrem ke kruhové místnosti s Gargantou. Přiveďte mi ho a nebudete litovat. Zajímalo by mě, co se stalo... pak vám naznačil, že máte jít a zadumaně se otočil ke svým klonům.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: