~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:21 pm

33,48,27, 31
27 cestu poněkud zdržovala svým podivným chováním.

48 a 33 se dostaly spolu s 15 a 23 do Las Noches poměrně bez problémů a krátce narazily i na přátelskou 8. Ta vás dovedla před vrata (15 a 23 stále s vámi) Spirit-sanovo laboratoře kde již čeká 27 s 32.

Když jste tu tak pěkně všichni pohromadě, 8 ukáže ukazovákem na své rty aby jste mluvily potichu a více méně čekali až se bílá vrata (co připomínají vrata od trezoru) otevřou.
(to že píšu tak krátký příspěvek neznamená že se mnou máte inspirovat- jen se potrapte a rozepište se Smile )
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 8:38 am

Suicida Ruin

Prošel jsem Garagantou a ozhlédl jsem se. Jupí, to je ale písku, to je krásné hřiště. Musím bejt rudej až na patách, tomu říkám respekt mezi ostatními. Jdeme si hrát! A rozběhl jsem se k Las Noches a následně k sálu. Cestou jsem dal několika hollowům babu a u brány do Spiritovy laboratoře jsem se schoval za velkou vázu a začal pikat. Pak jsem poprosil někoho, aby mě propleskl a trochu jsem se probral.


Naposledy upravil Phate69 dne Sun Dec 12, 2010 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 2:51 pm

Jin

Zdravím vás 8-sama, splnil jsem úkol a přivedl Lorda nauda.Dokonce nemuselo dojít ani k boji šel dobrovolně.A kdo je vlastně spirit-san?Najednou začal nějaký blázen lítat a hrát si na babu.Co to dělá ten vůl??Portnul jsem se kněmu, vzal vázu a položil ji na stůl.Máš to mít! zakřičel jsem a dal mu ranu pěstí.Rychle jsem ztlumil Gomen zapoměl jsem.


Naposledy upravil Neo79 dne Sun Dec 12, 2010 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 8:32 pm

Tetsuryuu

Šel jsem spolu s ostatními před laboratoř. Přičemž bylo vidět že jasně kulhám na levou nohu na které jsem měl docela ošklivě vypadající šrám od toho krystalového chlápka. Něco málo šrámů jsem měl i na hrudníku i když ty byli zanedbatelné a hned vedle levého oka malý dárek od pistolníka.
Šmarja, kdo by čekal že mě tolik pocuchaj takový malý mušky?
mračil jsem se a z nohavice u kalhot si udělal na nohu provizorní obvaz aby tolik nekrvácela.
Hej 27 co to...prober se kruci
zařval jsem na něj a trošku ho propleskl když začal běhat jako šílenej.
Stojím tu s bandou hlupáků a zbabělců to jsem to dopracoval...

//pardooon Very Happy


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Sun Dec 12, 2010 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 4:28 pm

laboratoř
//Adope....prostě pak budeš mít delší příspěvek...

8-ka mezi tím co čekáte (bude to ona co bude zadávat úkoly, takže jí už všichni osobně znáte- i když jsem psala že to nikdo z espady nebude- malá změna)
vyndá kdo ví odkud staré dobré lidské člověče nezlob se a s takovým poťouchlým úsměvem jej položí na zem.
Což Ruinovu dětskou část velmi přitahuje.
Rozdíl v této hře je, že figurky jsou miniaturní hollowové a když je dostatečně neomráčíte, utíkají z hry.Když se potkají dva tak se začnou žrát a která z figurek zmizí první má smůlu.
Vyndá kostky a spiklenecky se na vás podívá.

Miluju lidský hry. I když je potřeba je trochu upravit aby byli víc zábavnější. Ale v lidskym světě mě za to poslali do háje. Prý že by nefungovalo, aby figurky okusovali hráče. Což vážně moc nechápu. Mam zelený

i dospělejší z vás hra přitahuje protože vypadá dost zajímavě. 23 a 15 se k němu ihned přidali.

Po deseti minutách dveře klapnou, slyšíte cvakání a nakonec se s jakýmsi funěním kdy je ze stran vypouštěna pára vysunou nahoru na dvojicích masivních železných paží. (né typické zasouvání, ale jakýsi trochu houpavý pohyb)

Chvilku přes zvláštní mlhu (narůžovělou)usazenou až do výšky kolen nic nevidíte, ale po pár krocích kupředu rozpoznáváte různé přístroje od zkumavek, alchimistický stolek přes kotel s neidentifikovatelným obsahem co mručí až velké kádě kde se louhuje člověk, shinigami a hollow.
Dopluje k vám (v úrovni hrudi) jeden obláček na kterém je usazen Spirit-san. Nejdřív se zamračí na 8-ku.
Kolikrát ti mám říkat že když budeš mít chuť hrát máš mi říct. Takhle zase kápneš na lepší taktiku.
Něco na něm ale není v pořádku. Netušíte co to je, dokud se nepokusí seskočit z mráčku a při dopadu nevybuchne (hlava skončí Tetsuryuumovi v náručí- pokud neuhne)
Né to nebyl on.
Další Spirit-san vyleze zpoza jedné kádě a mávne na vás.
Vítejte! prosím dávejte si pozor pozor pozor po dvacátém mávnutí a zopakování slova pozor si uvědomujete že máte tu čest z nedokonalými napodobeninami Spirit-sana.
Zpoza tady toho zaseklého vyleze další. Tentokrát máte za to že je to opravdu on. Začne si něco brblat a usadí si na nos obří zvětšovací brejle. Pak otevře záda své kopie kde je asi něco jako mechanická skřínka a začne v něm vrtat, dokud se falešný Spirit-san zase nerozběhne a vrhne se uklízet svého vybuchlého nedokonalého bratra.
Pořád to není ono
Opravdu jste si jej představovali trochu jinak. Ale síla která z něho vyzařuje a snaží se jí při každém pohybu co nejvíce uzamykat- je neuvěřitelná. krom jiného, máte dojem že všudy přítomná mlha je také z něho (čili jeho silou).
Obvykle se nerozsypou tak brzy, ale to vás asi nezajímá že. Je dobré že jste se dostavili v takovém počtu, takže můžeme začít.
přeběhne po vás očima (dle obrázku je vidmo že se nedá určit dle očí kam kouká, ale vy to prostě taknějak tušíte, cítíte)
Ty ukáže na Suicidu a gestem ti naznačí ať přistoupíš.

V životě by mě nenapadlo že tě někoho napadne tu mlhovinu sníst. Navíc dobrovolně. Abych ti to osvětlil, mlhovina je pro střípek jako jeho domovské prostředí. Takže dokud jí z tebe nedostanu ven, nebude chtít ani střípek, ale ke vší smůle, ano, je to slyšet v tomto okamžiku se tě dotýká lidským lékařkých posluchačem srdce (nevim jak se tomu nadává- nebo tak aspoň ten nástroj vypadá)
Už se mé reiatsu spojilo s tvým. Takže kdybych se jí pokoušel oddělit, asi bys to nepřežil, ale
zvedne prst
Na druhou stranu ten střípek ještě nepotřebuju, takže si ho můžeš nechat v sobě jako 23 a 15-ka, oni ti to osvětlí. teď ty
vyzve Lorda a Jina . Tónem hlasu který je zvyklý že je poslouchán. I tak vás tohle prostředí nutí jej neustále sledovat s jakýmsi obdivem. Opravdu na vás velmi silně zapůsobyla jeho všudypřítomná síla. A dále i jeho velmi silná osobnost.
Támhle na stole jsou kostky z lidského světa. Máte půl minuty na to je poskládat. Pak je vy dva vystřídáte.
(myšleno: Ryuuma a Suicida)
Když Suicida čeká na vysvětlení od 23 a 15, všimne si že v místnosti nejsou, ale ještě furt zaujatě hrají s 8-kou to divné člověče nezlob se. tvá chuť zapojit se je ještě větší.
Když zamíříš jejich směrem, něco tě chytne za nohu.
Když odhrneš mlhovinu vypadá to jako stará seschlá ruka na útěku, až na to že se sama od sebe hýbe.

Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 4:45 pm

Suicida Ruin

Nikdy, nechci! zakřičím jako malé děcko, které nechce fazole k obědu. Nechci mít tu věc v sobě, tati! zaječel jsem ještě a být tu nějaké dveře, prásknu jimi. Ruka, která mě chytla ve mě opět probudila toho starého dobrého Suicidu a já ruku surově rozšlápl. Doufám, že v sobě ten střípek nebudu mít dlouho. Nelíbí se mi jeho podstata, pane. Pak jsem se rozeběhl hrát člověče. Jaký to je, mít v sobě tu hnusnou věc? A Prý mi máte vysvětlit pravidla hry. Člověče jsem už pochopil, ale tý velký hry, co hrajete se Spiro-sanem a střípkama v kebulích.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:25 pm

Suicida
Eh...tys mě asi neposlouchal co? Spirito-san nad tebou zavrtí hlavou a víc se k tomu nevyjadřuje

15-ka,8-ka a 23-ka tě s úsměvem přivítají.
No, například mě třeba ten střípek napadl a usadil se ve mě protože se mu líbila má povaha
říká 23. 15 kýve.

Taky tak. To že se hned tak ven nevyndá už asi víš. Vlastně o tom taky moc nevíme, ale není na co si stěžovat. Když už s nim žiješ dýl můžeš z jejich pomocí zakrývat své reiatsu- dle libosti a nebo poodhalovat jen kus své síly. Takže můžeš pak protivníka zmást svou skutečnou silou. Já se takhle celkem povedeně vydával za 50-ku
říká 15 ka a podá ti kostky. Zbyli na tebe žluté figurky a jedna z nich se neustále snaží zdrhnout i když už jsi jí docela dost zmlátil
Pravý význam střípků - co mi teda Spiro-san říkal je kvůli vstupu do světa shinigami. Potají. Střípky co v sobě máte pochází z kuličky, asi takhle malé a duhové co je schopna zakrýt pravou identitu jedince a udělat z něho na pohled nevinou obyčejnou duši. (kuličky na cvrnkání)
23:Jo, ale ještě to moc daleko nedošlo, protože né každý je schopný je v sobě nosit. Stejně jako né každém use střípek libí.

15Tak tak. Hraješ 23-ko. Střípky taky dělají další věc. Přenáší na dotyčného své hravé dětské jáa omlazují.
23 se zahihňá

Už ho v sobě mám 10 let. Když mě přepadl, fyzicky jsme vypadala na 50.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:33 pm

Suicida Ruin

Působí střípky i když jsem v ressureccion? A má na to ressureccion nějaký vliv? hodil jsem kostkami a zmlátil jednu figurku. A můžu ten střípek nějak psychicky překonat? Mě se nechce chovat se jako děcko... řekl jsem a začal jsem se dloubat v nose (který nemám, protože jsem v ressu). Z taktického hlediska se mi ten střípek zamlouvá. Z hlediska psychiky a toho, že mi nakecává, ať se chovám jako děcko, je to můj největší nepřítel. A z hlediska mládnutí a otho, že můžu jíst cukrovou vatu je to žůůůůůůžo!!!! zvolal jsem a rozmáznul jsem jendu figurku tak, že už se nezvedla.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:44 pm

Suicida
Nemělo by to na to mít vliv. říká 8-ka a 15 s 23 se na něho podezřívavě zadívají. V obranu zvedne ruce.

Ne, já ho v sobě nemam. Pardon. Mluvte
15-ka: Nemá to vliv. Max kdybys chtěl zakrýt svou sílu, musíš se na to trochu víc soustředit, ale teď to u tebe bude čistě náhodné,dokud se jej nenaučíš ovládat. A ne, nejde tu dětskou stránku potlačit. Protože musíš si přiznat že i tvému osobnímu já se to hodně líbí a to je právě ten problém. Probouzí to v nás naše vnitřní děti. I když někteří.
po očku se zadívá na Spirita-san co se k vám blíží a nadává že jste na něho s hrou nepočkali.
To zrovna nepotřebují he...
Spiro-san se posadí k vám na zem a rozloží hrací desku tak aby vás mohlo hrát víc.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:50 pm

SUicida Ruin

Bával jsem kat, teď jsem děcko školného věku. Tomu říkám povýšení. DOufám, že to ze mě dostane. Pak jsem zjistil, že jsem jen tak mimochodem na řadě a můj obličej se rozzářil. Shodil jsem ressurekci (což ve vás asi vyvolá takový špatný pocit, protože před vámi stojí člověk s leprou, kterému odpadává maso a zase se regeneruje). Hodil jsem kostkou a rozesmál jsem se Haháá, domeček.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:58 pm

Suicida
(a věř že to může být i horší)

23 obejme 15 když ukážeš svou pravou tvář. 15 se při tom zmenší, takže se objímají navzájem a jsou skoro stejně velicí.
Tohle je...fňuk. Docela děsivý.
přiznává 23. 8-ka nad tím jen zavrtí hlavou a Spirit-san zrovna jásá neboť jednu z tvých figurek blízko domova zamordovala figurka jeho.
Pak k tobě zvedne oči.
To je opravdu nefalšovaná lidská lepra? Lecos jsem o ní četl, ale takhle zblízka je ještě fascinující. Potřebuju vzorek...Mohu?
a už má v ruce pinzetu a zkumavku a sápe se po tvé mrtvé tkáni.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:03 pm

Suicida Ruin

Spirit-sama, to není fér, tam byl domeček! Já byl v domečkůůůů cvak. probral jsem se. Je to lepra, která se regeneruje díky mojí regeneraci. Poslužte si. Odtrhnul jsem si kousek masa na krku a vhodil jsem ji do sklenice. Možná by se moje vysoká regenerace dala použít na vyndání otho střípku. Vím, že je tu šance, že umřu, ale s tou regenerací je ta šance menší, ne? Pak jsem se otočil na 23 a 15 a zakřičel jsem Bububu, jsem stlašák!. Pak jsem se opět probudil a hodil kostkou].
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:23 pm

Suicida
(Spirit-san, je celé jeho jméno, nejde o japonské přízvisko. Takže by to asi se sama bylo : Spirit-san-sama-navíc je to malá zkumavka, né obří sklenice- ale jen detailík)
Napadlo mě něco podobného, akorát s tou leprou. Kdybych jí správně poupravil, mohla by ten střípek vypudit, a nebo rozežrat mé reiatsu. Ovšem riziko smrti by tu stále bylo.
Vzorek schová a pak tě ještě chvilku sleduje.
Když jsi v resssu tak často, myslím že je pro tebe zbytečné na tvou lidskou část vypotřebovávat tvou regeneraci. Možná by bylo výhodné popřemýšlet o tom jestli jí vůbec potřebuješ...JO...sice v domečku byla, ale ta druhá ne!
V ten okamžik jeho úsměv smyl čin 8-ky. žlutá a zelená se začali okusovat dokud nezvítězila zelená.
Spirit-san si povzdechl.
Jak jim dáváš toho bojovýho ducha opravdu nechápu.
23 po tobě flusne ohnivou slinu.
Víš jak se mi večer bude blbě spát? Leda že začne pošilhávat na 15 ku
budu mít u sebe super opičího plyšáka a začne jej muckat a mačkat. 15 se zvětší na své tři metry a po krátkém souboji kopnou do hrací desky. Figurky to vidí jako skvělou příležitost a začnou utíkat.

Vy dva! zahřmí Spirit-san a i ty se u toho bázlivě přikrčíš.
Já to chceš dohrát! Už jsem skoro vyhrával
8-ka se rozesměje a pustí se do pomoci v hledání figurek.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 10:44 pm

Suicida Ruin

//Technická, já mám žlutý, spirit má červený...

Popálená kůže odpadla a na místo se dostavila nová. Au.Počkej, ty máš plyšáka? Já chci taky! řekl jsem typicky dětským tónem. Proč já nemám plyšáka a on jo? A ještě superopici! Já chci taky! A nebuďte blbý a pojďte hrát, tohle pak neni žádná hra tohleto. řekl jsem, vzal jsem desku a mrštil s ní proti stěně. Já už nehraju...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:58 pm

Jin

Hmm to je blbost v duchu jsem si postěžoval a šel k těm kostkám.Chvýli jsem přemýšlel co stím budu dělat, ale pak sem se dal do práce.Toto sem, tady tuhle nahoru.... po chvylce jsem odstoupil a ukázal své dílo.Tradáá!Představuji vám mé malé Hueco Mundo ušklíbl jsem se.
Tak co nato říkáte?? usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:26 pm

Lord Nauda

Pomaly sme dorazili do Los Noches. Objavili sa dalsii prazdny, pricom kazdy z noch vyzeral na svalnateho imbecila, iba niektory mali tu smolu, ze boli imecili bez svalou.
Nevsimal som si ich a poraidne si schrupol.
(Ano, timto tu sa vysmyknem z dlheho postu, skoda, ze ty uvidis iba male bodky : D)
Odrazu ma prebudil Spirit. NEdaval som mu ziadne priponi, ci uz urazlive alebo eticke, co mohlo hovorit o mojom postoji k nemu. Uctieval som jeho silu, avsak nebol som ziadny fnatik, ktory mu veri. Jediny, komu som vzdy veril, som bol ja sam.
Odisiel som s Jinom ku kockam a pozrel som sa na jeho vytvor.
Vyzera to ako lego-city. akurad bez lega, a vobec sa to na Hueco Moundo nepodoba.
povedal som pravdivo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:40 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Konečně jsem měl možnost se posadit i kdyby to mělo být do rohu na zem, obvaz jsem měl na noze dosti provizorní a stání mi nedělalo zrovna dvakrát dobře. Dětinské chování Espád i podivnou mlhu jsem pozoroval s dosti jasným despektem a znechucením až do okamžiku kdy falešní Spirit kousek odemě explodoval a jeho hlava mi padla na zraněnou nohu. Se vzteklým zavrčením jsem ji odpálkoval pryč a naštvaně jsem se rozhlédl po infantilní společnosti. Samotný Spirit na mě svým chováním také moc velký dojem neudělal. To však neplatí pro moc která z něj vyzařovala. Přiváděl mě s ní do němého úžasu. Tak nějak mi došlo že kdyby chtěl může mě rozdrtit na prášek jen silou svého Reiatsu.
Protože právě teď se po mě nic nechtělo jen jsem tiše seděl v koutě a upravoval si obvaz.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 9:07 pm

Suicida Ruin-na pospas fanatickým hráčům
23 naskočí na čele žhavá žilka.
Jak jsi sakra mohl! začne na tebe chrlit nejen plamen, ale i peprné nadávky a 15 se přidá když tě deskou majzne do hlavy.
Prostě a jednoduše se přestali štítit tvé lepry (jestli by měla mít stejný účinek i na arrancary tak se trochu kryjou svým reiatsu)
8-ka se od vás poodsune dál a povzdechne si.
A takhle to vždycky dopadá když nováčkům ukážu nějakou upravenou hru. posmutněne se dívá na zničenou desku a figurky co se zapojili do té malé šarvátky a více méně visí na 15, 23 a 27 (zakousnuté do nosu, tváří, nohou, prstů atd. Několik se jich dokonce pokouší vlézt do nosu či pusy)
Spirit- san se zvedne, opráší si černou sukeň od imaginativní špíny a s tichým
Jare jare
míří ke zbytku

zbytek
S povzdálí vás sleduje a mezi tím co Jin skládá kostičky přesune se k Ryuumovi. Neptá se tě když ti nohu (zranění) začne leptat něčím co na první pohled páchne a tváří se jako žíravina-ale nekouše to a nohu ti to (zatím) taky nežere.

Protože už jsi s 27 v trochu delšim kontaktu než ostatní. Potřebuju abys na ní dohlížel kamkoliv se hne. Vim že nejde o jednoduchý úkol, ale je to důležité.
říká to nenuceně jako by ti opravdu dával na výběr že můžeš odmítnout. Když to dořekne naplácá tu divnou hmotu (pokud s enebráníš) i na zbytek tvých zranění. Až teď sis všiml že za ten krátký čas se tvá rána na noze prostě zahojila. Nic jsi necítil, dokonce tam není ni strup ani jizva.

Pak se přesune za bujarým Jinem který doskládal a ušklíbne se.
V pořádku. Ještě tu zůstaň. teď vy dva
ukáže na Lorda a Ryuumu a stůl s kostkami.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 9:16 pm

Lord Nauda
Eh, chytil som jednu kocku a presunul ju.
Pariz povedal som naprotso formalnym tonom.
Hadam ste ma sem nezavolali iba kvoli hollow-city, alebo ano?
Pozrel som sa Spiritovi do oci, alebo jeho iluzii, v tomto som nebol nikdy dost dobry.
Nedal som na javo, ale bal som sa ho. Pri nom by moja schopnost nefungovala. Rozviril by spritrony a ja by som sa uz nikdy nezlozil.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 4:01 pm

Tetsuryuu Ryuuma

Lehce napjatě jsem sledoval Spiritovo počínání. Rozhodně mě netěšila představa že by mě měla ta jeho mastička zabít ale na druhou stranu kdyby se mně chtěl zbavit nemusel by se kvůli tomu ani pohnout, takže jsem ho prostě nechal dělat co chtěl a překvapeně sledoval jak se mé rány zavírají.
Rozkaz
kývl jsem když mi nakázal dávat pozor na 27. Sice mi to nebylo nijak pochuti ale zkuste mu říct ne. Když nám ukázal na kostky zamířil jsem k nim a začal je s kolegou sestavovat tak jak jsem si myslel že by to bylo nejlepší( víc ti o tom řeknu těžko když nevím jak kostky vypadají ani co je na nich Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 4:08 pm

Suicida Ruin

Nechte mě, sráborové, perete se jako ženský! zaječel jsem a nahodil resurekci, ve které jsem byl o kapánek odolnější. Nesahejte na mě, prostě jsem vyhrál a basta! jednoho jsem sklepal a druhýmu jsem dal jednu do čenichu. Pak jsem uslyšel, jak se baví Spirit-sama a Ryuuma. Strejdoooo, pojď mi pomoct! křikl jsem na Ryuumu. Nebo ti tu umřu a Spirit si to s tebou vyřídí... znovu jsem se ohnal po 23 s úmyslem ji ze sebe shodit.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 5:16 pm

kostky a u kostek-než budete reagovat i na to ostatní chci vědět co jste vytvořily
Staré dobré dřevěné kostky v základních barvách tvarech- jehlany, čtverce, obdelníky, válce různých velikostí po 30 kusech pro každého- a teď chci vědět co jste postavily.

Ne je to test. odpoví ti Spiro-san suše. Ale čeho test, to opravdu neřekl.sic ddpovídá, ale jen polovičně, což ve vás vyvolává ještě více otázek.

skládáte tedy dohromady? Spiro-san to ničím neomezil, takže je to čistě na vás.
(Jen Adope- tohle není žádná iluze, ale je to skutečně on. Ti před tím byli nepovedené rozbíjející se kopie-které mimochodem už tam nejsou- zmizeli kamsi do dveří naproti hlavním dveřím )


rvačka
23 byla odražena tvou pěstí, ale 15 se na tebe přichlípla a zmenšila se, aby s jí nemohl tak dobře trefit. Mezi tím jí její opičí ocas vběhl pod tvé triko a začal tě lochtat.
Pak se připojila i 23.
15 se zase zvětšila a naprosto ti znemožnila pohyb.
Chceš snad říct, že jsem vyhrála já! Přiznej to! zamává prstíkama a začne v tom co načala 15. Lochtání. Akorát že její dětské prstíky jsou vážně mučivé. nevěřil bys že v resu můžeš být i lochtivý.


všici
Rozvernou náladu ukončí Spirit-san osobně- i když né zcela dobrovolně. Všem (i 8-ce) se z ničeho nic proboří kolena. Hromadně na setinu přesně padnete na kolena a cítíte jak něco drtí vaše kosti a jako by vás to chtělo rozervat. nejen fyzicky, ale i duševně. Ušní bubínky hrozí prasknout náhlým tlakem, stejně jako vaše mozky které to absolutně nechápou. Bolest všech smyslů a i psychickou zažíváte v úderu jedné velmi dlouhé minuty.
nevíte co se dělo kolem vás. probíráte se, kompletně všechno vás bolí. V ústech cítíte pachuť krve, stejná vám teče z nosu, uší a uslzených očí. Svědí vás kůže, špatně se vám dýchá a vaše duše se neskutečně chvěje. Dalších pár minutu jste ještě v šoku. jako by jste právě prošly božím soudem a přežili jej. Kam se hrabe smrt. Ta byla proti tomuhle jako exotická supr dovolená.
Růžová mlha postoupila k vašim pasům, (proto ze začátku nic nevidíte než se zvednete) a vidíte Spira-san vystupovat z jedněch ze dvou dveří naproti těm hlavním. Snaží se vystoupil rychle, aby to co místnost skrývá nevystoupilo s ním, ale kdo se tam podíval viděl obří skleněnou kouli(spíš jej její vršek) v které byla nahromaděná identická mlha jako byla tato, ale o dost hustější. Co víc- právě ona z koule unikala sem do místnosti. Možná někomu dochází že Spirito-san má se svou silou velké problémy právě kvůli jejímu množství.
Nyní se zdá vyždímaný a unavený jako by část svých sil někam odčerpal.(možná to je důvod proč nejste mrtvý) Proto je hodně děsivé vnímat jak rychle jeho síla zase nabývá.
A děsivé také je, že to co vás všechny dostalo do kolen byla jen špetička z jeho moci.

To nebylo v plánu. Měly by jste jít. zase si vás zavolám.
8-ka se vzpamatuje jako jedna z prvních, kývne a vytáhne (či vás vynese) ven za dveře. Když místnost opustí i poslední z vás těžké dveře se za vámi rychle uzavřou. Dokonalý sejf. Po jejich uzavření neprosakuje ven z laboratoře zhola nic.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 5:25 pm

Suicida Ruin

Ve smrtelných křečích jsem chtěl prosadit svoji nadřazenost a skrze zuby jsem se snažil cedit: Stejně.....js....jsem...vyhrááál.... Nebylo tomu moc rozumět, ale když nás vytáhli ven z místnosti, už to nebylo důležité. Co se asi stalo se střípkem? říkal jsem si. Taková síla, moc a množství té mlhoviny ho mohlo vylákat...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 1:42 pm

Jin-No editnuto

Ušklíbl jsem se na Lorda Pche, náhodou lepší lego city než nějaká věž.
Podíval jsem se na 15,23,27 kteří se tam prali jak malý děcka To sou paka! zatukal jsem si na hlavu.
Najednou jsem se klátil k zemi v krutých křečích, bojoval jsem o holý život To si nás sem pozval aby nás všechny zabil???!!!!Po chvylce to přestalo 8 nás chytla a dotáhla do nějaký místnosti.
Eeee...t-ten j...ee ale....sile..silnej vyděšeně jsem koktal jako kdyby do mě praštilo 100000 blesků.Po chvylce jsem se konečně vzpamatoval.Teeda to byla síla...Jestli jednou budu takhle silnej tak budu štastnej jak blecha.


Naposledy upravil Neo79 dne Sun Dec 19, 2010 9:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: