~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 laboratoř Spirita-san

Goto down 
+5
Adop1011
Kakuza-chan
Neo79
Phate69
Twist
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:58 pm

First topic message reminder :

V paláci Espady je mnoho místností a tohle je jedna z nich. Umístěná v podzemní části s trochu komplikovaným přístupem. kdo není zván a vstoupí dovnitř je v zápětí rozložen na kopičku trusu z myšího albína. Často u vchodu hlídají i někteří členové Espady
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:51 pm

Suicida Ruin

Hm...ne děkuju. Ten Takai před tím byl lepší... řekl jsem s kamennou tváří a dál zadumaně koukal do písku, snažíce si vzpomenout, co se dělo, ža se mnou Takai mluví takhle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:51 am

Elisa Resta


Žejo?? Taky si myslím, že se mi víc povedl. Zamáznu obrázek, uhladím písek a začnu znovu kreslit. Tentokrát je na obrázku zase Takai, jen v úplně jiné poloze. Je nabodnutý na Suicidovu hůl, která mu prochází břichem, páteří a je zabodnutá do země.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 9:18 am

laboratoř
Spirit-san kývne na Mukudeho aby přistoupil a objasnil svůj problém. Mezi tím pohled jeho krvavých očí sjede k místům kde schovávách masku.
Vidím že nebyl takový problém jí získat. Výborně. a čeká že změní majitele.
nevidíš jediný důvod proč ne. Spíš si myslíš že se ti uleví až jí odložíš.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 3:27 pm

Takai

Ty dva slabochy jsem už raději ignoroval a obrátil se rovnou na Spirita.
Spirit-sama, pokud jsem to dobře pochopil, tak jste právě odstranil ten střípek z Suicidova těla je tak? To znamená že má mise, při které jsem jej měl ochraňovat právě zkončila? Pokud ano, rád bych vás požádal o nový úkol pokud možno mimi Las Noches, protože jestli tu budu muset zůstat příliš dlouho obávám se, že někteří
hodil jsem vražedný pohled po Elise
by nemuseli vyjít ve zdraví.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 13, 2011 4:58 pm

Sen Mukude

Když jsem dostal pochvalu od Spirit-sany byl jsem s ní trochu potěšen. Dal jsem mu kousek té masky a rozhodl se mu popsat co jsem všechno viděl a co se se mnout děje. Vysvětlil jsem mu všechno o svém druhém já a čekal jsem, že spirit-san řekně nějakou uspokojivou odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:04 pm

Spirit-san
(vaše odpovědi a otázky slyšíte jen vy dva Mukude a Takai, ostatní už jsou v tahu)
Mukude:
To je zajímavé, když odcházel a říkal cosi o rovnováze HM nevěděl jsem co si mám myslet, ale teď už tomu rozumím, ale to je vedlejší. Ve skutečnosti jsi tam měl zemřít. Kdybys v Oasis zůstal o trochu déle, sice si nezemřel, ale zdá se že jedna tvá část se tím nedokončeným rituálem osamostatnila. Očekával bych že zemře aspoň kousek z tebe, ale celý ten ceremoniál tě jen 'rozdělil'. Budu nad tím přemýšlet, ale myslím že zatím nemám nic co by tě vrátilo do normálu. Kdyby se ten druhý objevil a tys byl někde poblíž, zkus ho sem dovíst, pak bych možná věděl před čím stojím a co s tím.

Takai:Ano, tím tvůj úkol- hlídat jej- končí. Momentálně pro tebe nemám žádný úkol. 8-ka tě kdyžtak bude informovat. I když...v lidském světě se nějak v poslední době zvýšila aktivita. Asi by to stálo za průzkum. Ovšem s tímhle odněkud vyloví dvě duhové kuličky a hodí ti jej.
Sníží tvé reiatsu abys vypadal jako normální duše. Tu druhou máš pro společníka- pokud sebou nějakého chceš. To je vše

na oba: Pokud je to vše, tak mě prosím už nerušte. Čeká na mě práce.
pohledem vyhledá 8-ku a ta už vás na půl tlačí ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 9:10 pm

Sen Mukude

Troch uzklamán tou odpovědí, zahloubím do své mysli, proč se tohle stává zrovna mně. Smutně jsem odcházel a postavil jsem se za Elisu. Díval jsem se do dálky, jako kdybych něco hledal a nebo že jsem něco našel a upřeně na to zírám. Takaie jsem zcela ignoroval a vůbec jsem se nevyjadřoval.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 2:37 pm

Takai

Arigato
hodil jsem mu jednu duhovou kuličku zpátky, načež jsem si tu svou strčil do kapsy vytvořil Gargantu a zamířil do lidského světa. Byla to taková příjemně začínající dovolená.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 8:52 pm

Elisa Resta


Cítím, jak se za mě postavil Mukude. Hrábnu po něm, přehodím ho přes sebe, povalím ho do písku a začnu ho lochtat na žebrech. Tak co?? Co ti řekl??? Že to mám uříznout??? Tak to vylov ať to má za sebou. Celou dobu se směju na celé kolo.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 9:40 pm

Sen Mukude

Hodně překvapen tím přehozením sem nestihl ani vůbec zareagovat. snažím se nějak ubránit, ale byl jsem natolik překvapen, že jsem se na nic nezmohl. Nakonec jsem se podvolil a řek: Když mně necháš tak ti to povím................
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:08 am

Elisa Resta


Zprudka se zarazím. No... tak dobře.. promiň. Povídej. Sednu si vedle něj a poprvé mě může vidět, jak se tvářím vážně. Ne posměšně vážně ale vážně s tím, že se asi něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 9:43 am

Sen Mukude

Postavím se a trochu opucuju oblečení od písku. Potom se na ní podívám a řeknu: Spirit-san neví co s tím dělat, a tak se rozhodnul, že kdyby se to objevilo máme to nějak chytit a přijít s tím za ním. Potom se podívám za sebe zatvářím se vážně a podívám se na Elisu Chci zpátky do té pouště Brahama....... potřebuju, ale od někoho pomoc? Tak jsem se chtěl zeptat.....
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 1:27 pm

Elisa Resta


Nemusíš se ptát... půjdu s tebou. Spolu to zvládnem, když už jsme zvládli porazit i tvojí smrt. Jen ještě moment, něco tu dodělám. Otočím se na Takaiův obrázek v písku a na ukazováčku se mi objeví malinké Cero. Nevypustím ho a jen s ním jemně přejedu nad obrázkem. Ten se promění v čisté sklo a zachová si tvar. Vyjmu ho z písku a trochu ho obrousím po stranách, pak dojdu k Suicidovi a položím mu ho do klína. Tumáš, ten je pro tebe, abys věděl, co dělat až budu pryč. Zatím se měj. Dám mu malou pusu na tvář a odběhnu za Mukudem. Můžeme.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 2:35 pm

Sen Mukude

Podívám se zpátky na Las Noches a na její odpově´d se usměju a začnu se trochu červenat, a prot se rychle otočím k jejím zádůmKdyž řekla že už můžem tak jsem se vydal pryč z Las noches a šli jsme přímo do pouště Brahma.

// Už píšem do Pouště Brahma
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:43 am

Suicida Ruin

Přemýšlel jsem a tak jsem se "probral" až, když mi v klíně přistál obrázek. Fajn, měl bych jít něco dělat. Dorazil jsem do laboratoře a doufal jsem, že Spirit-sama je trpělivý. Neuklonil jsem se, ale pokynul jsem hlavou. Pane, vím, že pro Exequitas moc úkolů nemáte, ale lpím na vás, zamyslete se, zdali se neobklopujete slabochy... pak jsem se odmlčel. Každý arrancar cítí Garagantu. Pane, vy posíláte někoho z Hueco Mundo? Proč?
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:39 pm

Spirit-san
Už na půl zavírá dveře když se Suicida objevuje před nimi.

Není třeba,, jestli jsou tak slabí jak říkáš zemřou brzo sami, ale můžeš udělat čistku mezi ostatními čísli. A prosimtě zmiň se tomu...Mukudovi, že jej vyvolá ven pocit nebezpečí pravého Mukuda. On ví očem mluvím. Co se té Garganty týče, ano, tvůj bývalý společník žádal o úkol a ten je na zemi. Ještě nějaké dotazy? Rád bych pokračoval ve svých výzkumech.
vypadá poměrně netrpělivě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:58 pm

Suicida Ruin

Nemyslím si, že je dobré pouštět jednoho hollowa do lidského světa. Půjdu za ním a budu ho kontrolovat... řekl jsem spíš plán než dotaz. Rozkazy vyřídím neprodleně, pane... Ať už zněla jeho odpověď jakkoli, musel jsem dohnat nejprv ty dva v Brahmě.

-> přesun do Brahmy, tady přečtu rozkaz od Spirit-sama
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:30 pm

//Omlouvám se za double post, ale Twist mi po icq řekla, že můžu jít do reálného světa, tak to tu nějak zaobalím.

Suicida Ruin

Dorazil jsem před laboratoř, kde na mě čekala osmička. Řekněte Spirit-sama, že čistka byla provedena bez sebemenších potíží. řekl jsem a na oplátku jsem si vzal od osmičky kuličku tlumící reiatsu. Pousmál jsem se a kuličku strčil do kapsy. Už žádný prasárny v mozku mít nebudu, i kdybych měl chcípnout. řekl jsem si a prostoupil otevřenou Garagantou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:46 pm

Všem jednotkám! Ať už jste v reálném světě nebo uprostřed boje, připravte se na bolest břicha a zvednutí žaludku...

Někteří z vás měli tušení, že Spirit-sama ví, kde právě jste a co děláte, ale nikdo z vás netušil, že vás může neprodleně v případě nouze přenést do místnosti s Garagantou.

Byla tu všechna čísla od jedné do padesáti a když jste se pořádně rozhlédli, uviděli jste ještě pár "tvorů" bez čísel. Jeden z nich právě mluvil se Spiritem-sama. Když zaregistroval hromadný vortex, otočil se a vy jste poprvé uviděli jeho tvář.

Spoiler:

Muž si vás změřil pohledem a pak promluvil. Jsem potěšen, že vidím tak velkou armádu. Vaše síla i váš počet budou hrát velkou roli v nadcházející bitvě. Seireitei padlo. Jeho zdi jsou na padrť. Ale váš svět tím není v bezpečí. Něco, co může rozdrtit Seireitei, může hravě rozdrtit i vás. Musíte hodně trénovat, ale to není vše. Nyní bude vaším úkolem nyní bude najít Aizena a vzít mu Hougyoku. Jen tím se zachráníte.

Když muž domluvil, v sále se rozhostilo ticho, které prolomil Spirit-sama. Toto je muž, který nás dovede k vítězství. Vím to, protože mne porazil v souboji na život a na smrt. Nehledejte v tom logiku. Teď se musíte soustředit na váš úkol. Poté se odmlčel i on.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:13 pm

Elisa Resta


Něco se stalo a já chvilku jen zaraženě stojím a koukám. Když se dozvím, co se od nás chce, začnu tleskat a okavidno mám velkou radost. Hurá... konečně bude legrace.. jdem na něj. Přiskočím k Suicidovi a vemu ho kolem pasu. Pojď, jdem na něj... začnu ho tlačit směrem ke gargantě... tak pojď, hni se. Samozřejmě že při tomhle poměru hmotnosti to opravdu jde hodně z tuha.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 6:37 pm

Suicida Ruin

Něco mě přeneslo do místnosti s Garagantou, kde stál muž, který se mi vůbec nelíbil. Pak ke mě přiskočila Elisa a říkala něco o legraci. Zavrtěl jsem hlavou a řekl. Tohle sranda nebude, Eliso... a měl jsem pravdu. Muž začal mumlat něco mezi rty a vytáhl meč. Meč vypadal trochu goticky- rozhodně to nebyla katana. Pak s ním muž máchl a před ním se vytvořil jakýsi portál.
V tu chvíli se Spirit-sama trochu zarazil a pokynul mi, abych prošel. Prošel jsem a...nic se nestalo. Muž si mě prohlédl a pousmál se. Myslím si, že budete muset shodit ressurekci... Učinil jsem tak a naposledy se podíval na Elisu a ostatní. Proč já to dělám... Pak jsem prošel portálem a všichni mohli vidět, jak mi odpadalo všechno maso, pak se oddělily kosti od sebe a pak se rozpadly i ony. Zmizel jsem a Spirit-sama se otočil. Suicida je vpořádku, teď vy. Najít Aizena, zabít ho a dostat Hougyoku. Odměnou pro vás bude síla, kterou vám propůjčíme. Cizí muž si jen zkřížil ruce a díval se, který odvážlivec proběhne portálem.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 6:53 pm

Sen Mukude

Uprostřed svého přemýšlení jsem byl přenesen do Spiritovi laboratoře. Až po chvilce si všimnu, že jsem se obljevi někde jinde. Radši jsem nic neříkal a poslouchal. Nakonec jsem je poslechnul a šel jsem do portálu.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:16 pm

Hitoshi Hoshino

udělalo se mu nehorazně blivno a najednou se z Rukodai ocitl zpátky v laboratoři spirit-sana
"Portal aizen ..hezké a nechtěl by nám někdo říct trochu víc třeba kam vede ten portál kde začít a co už máme?"
zeptal se věcně zjsitil ,že už nemá lidské tělo ale normální byl za to lehce rád to normální mu bylo malé.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:47 pm

Neznámý

Přistoupil jsem k tomu, který se ptal na podrobnosti. Portál vede asi dvěstě metrů odsud. Vaším úkolem bude vzít Aizenovi Hougyoku a pokud možno zůstat naživu. A zatím nemáme nic. Ale až budeme mít Hougyoku, budeme mít zbraň a sílu, se kterou se ubráníme. Zbytek vám řeknu, až se vrátíte. Pokuds e vrátíte...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 7:53 pm

Hitoshi Hoshino
"Takže nic o síle možnostech a tam co nás čeká. Sakra to je sazka na jednu kartu.. no dobře co se dá dělat."
řekl a celkem klidně prošel portalem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





laboratoř Spirita-san - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: laboratoř Spirita-san   laboratoř Spirita-san - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
laboratoř Spirita-san
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: