~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Škola bojových umění

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:38 am

Škola bojových umění

Obrovské dojo nacházející se se někde na jihozápadě Karakura Townu. Toto dojo je vskutku obrovské, ale také dost kvalitní, jeho výhody, kterou ostatní nemají však spočívá v něčem úplně jiném. Na rozdíl od ostatních je tohle místo, kde bychom našli zkušeného mistra v Kendu, Muaya Thai, ale třeba i absurdního Kick-boxu. I normální člověk může na toto místo přijít a zatrénovat si, stačí jen když přijde do obrovské haly, kde vyhledá mladší dívku, s jíž si domluví co chce trénovat a poté už jen dá určitou částku Ryo. To všechno během několika minut a Vaše postava si může zatrénovat s opravdovými mistry bojových umění. Cena za hodinový tréning jakéhokoliv sportu je 750 Ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 2:43 pm

Alexander

Poté co mi zkončila výuka jsem zamířil jako obvykle s přítelkyní po boku rovnou sem. Tedy ne že by ona nějak trénovala nebo něco, ale ráda se dívala jak se mlátíme popřípadě mi nadhazovala možná témata na budoucí test. Hned u vstupu jsem hodil vrátnému patřičnou cenu a pozdravil ho úsměvem, načež už mě přivýtal běžný zápach potu a hluk boje, strašně to uklidňující věc. Zalelzl jsem tedy do šatny a za necelých pět minut už jsem byl na hlavním prostranství kde se trénovalo, přičemž jsem si přítelský kýval na pozdrav se zkoro každým kdo šel kolem.
Hej chlapi, s kým z vás můžu trénovat dneska? Potřeboval bych trošku zapracovat na obrané technice.
zařval jsem jen tak do prostoru a doufal že se nějaký mistr dost nudí na to aby se mě ujal.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 3:13 pm

Ikki Takeda

Do místnosti vešel poměrně mladý chlapík v jakýmsik modrým ohozu, měl delší modré vlasy a v puse přežvykoval stéblo něčeho podivného... Halé... Někdo potřebuje tréning? Máš štěstí, že mám zrovna chvilku čas.. Řekl jsem mu a Alexander se okamžitě otočil, no v tu dobu bez jakéhokoliv pozdravu už proti němu letěla moje pravačka do oblasti jeho břišních svalů.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 3:18 pm

Alexander

V okamžiku kdy jsem zaslechl Ikkiho hlas jsem se otočil a úderem dlaně proti jeho pěsti jsem ji odklonil stranou od svého těla, načež jsem ustoupil kus z jeho dosahu.
Ale, ale Takedo já chtěl trénovat s mistrem ne boxovacím pytlem
šťouchl jsem si do něj přátelsky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 4:41 pm

Ikki Takeda

Odvážná slova na takového přerostlého a přitom mohutného a blbého obra.. Vsadím se, že bych tě dokázal porazit i jednou rukou.. Řekl jsem mu a obrovskou rychlostí se dostal na levou stranu od Alexandra, ze které zahájil útok svou pravou rukou, no oproti té předtím to bylo mnohokrát silnější, pěst která by dokázala udělat škody i tvrdé zdi z betonu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 1:15 pm

Alexander

Zase se moc nenaparuj Ikki-chan
jeho útočící ruku jsem srazil úderem pěstí šikmo dolů(stále k němu stojím bokem), takže proletěla někde kolem mého levého stehn, načež jsem se k něu otočil a otevřenou dlaní mu udeřil na nechráněnou levou bradu. Úder dlaní možná není tak silný ale zato je mnohem rychlejší.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 1:32 pm

Ikki Takeda

Moje pěst letěla během chvilky dolů, než jsem se však stačil vzpamatovat letěla mi na levou část brady jeho dlaň, zasáhla mě a trošku i odhodila.. To nebylo špatný, na začátečníka. Řekl jsem mu a po chvíli dodal.. No být tebou bych se však podíval na tvou pěst.. Odvětil jsem jeho ruka byla totiž, no jak to říct, vypadala jakoby se nějakou tu hodinku třela o koberec, pro člověka jako Alexandr to však nebylo téměř nic, ale to samé platilo pro Takedu, roky zkušeností z boxu, kdy do Tebe člověk mlátí hlava a nehlava, dělá své. Tak co? Pokračujeme v našem boji? Nebo jsi to už vzdal? Zeptal jsem se ho provokativně a čekal na jeho další tah.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 6:35 pm

Alexander

Zatímco se Ikki vykecával udělal jsem jeden rychlí krok směrem k němu a vzal ho low kickem z leva. To že mám trošku spálenou ruku jsem ani nevnímal, jen jsem mu chtěl naznačit že během sparringu se nekecá ale mlátí.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 3:53 pm

Ikki

Udělal jsem jen krok zpět a jeho low kicku se vyhl.. Už mi i došlo, vo co mu vlastně jde.. Začal jsem skákat na místě a stále u toho vyměňoval nohy, po chvíli jsem se však pravou nohou, která byla zrovna vzadu odrazil, čímž jsem nabral větší rychlost než normálně a pokusil se dát Alexandrovi ránu do oblasti jeho břicha..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:03 pm

Alexander

Pěkně
usmál jsem se když uhnul mému Low kicku načež začal rychle poskakovat až se konečně odhodlal zaútočit na moje břicho pěstí. Normálně vzhledem k tomu že nemíří na solar bych ho nechal ať si omlátí ruku ale protože to byl Takeda a já nechtěl vyzvracet vlastní vnitřnosti, raději jsem mu uhnul rychlým otočením se kolem levé nohy, čímž bych se mu měl dostat do levého boku, odkud jsem na něj zaútočil pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 4:46 pm

Ikki

Tenhle pohyb znám.. Tím mě nedostaneš. Pomyslel jsem si a rychle se skrčil, to už jsem však z mého "dřepu" či co to bylo vystartoval, jak jsem nejrychleji pomocí své pravačky dokázal a zamířil Alexandrovi na jeho bradu, vzhledem k síle, kterou mám v rukách by neměl být problém z toho udělat vítěznej úder, ovšem jsem v to moc nedoufal, i přesto že je totiž Alexandr mohutný vymýšlí dobré taktiky, kterým se někdy nedá ani uhnout..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 10:22 am

Alexander

Zapomínáš na jednu podstatnou věc Ikki moje ruce jsou dleší než tvoje...a taky mám svou speciální techniku...
prudce jsem pustil váhů dolů takže jeho ruka proletěla nad mou hlavou, načež z naprosto nečekaného úhlu a bez jakéhokoliv rytmu vypálila má levačka proti jeho pravačce aby ji odstrčila stranou, já sám jsem pod jeho úderem udělal krok směrem k němu, přičemž má levačka podnikla svůj vlastní útok zespodu na Takedovu bradu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:25 pm

Ikki

Jen jsem se usmál a pomocí své síly v nohách, respektive pravé noze se odrazil od jeho pěsti, jediné co cítěla jeho brada bylo lehčí škrábnutí, stačilo zareagovat o vteřinu později a možná již ležím na zemi.. Znovu jsem však začal poskakovat na místě, zatím jsem to ani moc nebral vážně po nějaké chvilce jsem opět vyrazil, avšak tentokrát má pěst těsně před udeřením do jeho břicha, což ho mohlo zmást odklonila dráhu a letěla přímo do jeho levého boku. Samozřejmě jsem musel udělat krok doleva, jinak by ta rána neměla žádný účinek.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:31 pm

Alexander

Pěkné ale
v okamžiku kdy změnil let své pěsti jsem se odrazil levou nohou a nechal ji ve vzduchu takže mě jeho pěst lehce škrábla přes bok(asi tam budu mít malou spáleninu) zato mi však dodala obrovskou rotační energii spolu s odrazem kterou jsem využil a sekl mu hranou ruky zezadu po krku(něco jako když se roztočí Sigfried )
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:39 pm

Ikki

Ts... V okamžiku, kdy mi letěla jeho hrana ruky na krk jsem rychle zareagoval pomocí své pravé ruky, kterou jsem útok přímě zablokoval, no vzhledem k jeho síle to dalo i docela zabrat a možná tam bylo menší poranění, bůh ví.. Potom jsem se však rychlosti skrčil a ze dřepu pomocí svého skoku jsem se dostal svou pěstí přímo k jeho bradě.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:45 pm

Alexander

Hups
zaklel jsem když mi nedal jinou možnost než použít jednu ze svých ultimátních obran Tvrdý blok, schopnost určenou k zastavení jakéhokoliv obloukového úderu v rozsahu 360ti stupňů. Prostě jsem zpevnil svou vlastní ruku a zastavil jeho úder vlastním úderem tak že se naše ruce střetli a zaklesli do sebe těsně pod zápěstím. Teoreticky by se měl cítit jako by přes ruku dostal kusem železa, prakticky vzhledem k jeho síle jsme se tak asi cítili oba. Já ale na nic nečekal a spolu s oním blokem jsem mu vystartoval úderem otevřenou dlaní po obličeji(přímý úder).
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:55 pm

Ikki

Hehe.. Řekl jsem a když se srazily mé pěsti, dával jsem mu najevo, že jsem ten silnější.. Pak však přišla od něj ta druhá rána, nešlo to jinak než použít mou druhou rukou, kterou jsem jeho dlaň v pohodě zastavil, poté jsem už jen doslova začal odskakovat pár metrů.. Původně jsem chtěl použít jen jednu ruku, ale rozhodl jsem se, že tě budu brát aspoň jako trochu rovnocenného soupeře.. Giant Neko Megaeru Punch.Všechnu svou váhou jsem vložil do svých nohou a najednou se odrazil, bylo to něco jako skok žáby akorát já jsem měl natáhnuté obě pěsti, které no dá se říct svým způsobem rotovali a byli to ony, které mířili přímo na Alexandrovu hlavu, neuvěřitelná rychlost a síla v jednom, to znamenal tenhle útok.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:03 pm

Alexander

Shit, shit, shit
zaklel jsem když vytáhl druhou ruku a použil na mě ten svůj spešl útok. Tomu jsem nemohl uhnout a tak jsem to zkusil zastavit, pomocí Pevného postoje a z něj jsem pak vyšel Kamennou deskou, druhou formou mé ultimátní obrany která by alespoň teoreticky měla zastavit a odklonit každý přímý útok. Ovšem na něco takového stavěná nebyla, ruce jsem tam sice dal včas a úder i ztlumil ale pak jsem nakoupil pecku do butky vlastníma rukama tak že jsem si sedl na zadek o pár metrů dál. Tak nějak jsem chvíli netušil která bije a pak už mi to bylo jedno, plynule jsem přešel na
Dou a ze země se vrhl rovnou na Ikkiho(rychlé vstávání ze země je poměrně jednoduchá věc Very Happy)
Vzteklá pěst moje ruka vyrazila posílená vztekem a s použitím Prázdné pěsti proti jeho hlavě. I přes tu ránu co jsem dostal do hlavy byla o zhruba 25% silnější i rychlejší než předchozí údery.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:42 pm

Ikki

Rychle jsem se zohnul a na to i zareagoval.. Nepoužíval jsem však levačku, ale svou pravačku, jelikož kdybych zaútočil s levou, tak by to nemuselo dopadnout dvakrát nejlépe. Má pěst letěla přímo do oblasti jeho břicha no byla jen přiměřená a nic s ním neudělala... Dobrý boj, lepšíš se každým dnem, ale měl by sis uvědomit ten rozdíl mezi námi dvěma.. Jen jsem ukázal jako úctu palec nahoře a trošku se pousmál. Už musím zase jít, vím že tohle se v boji nedělá, ale bohužel čas mě tíží, ber to jako výhru, třeba. Dokončil jsem, vzal svůj kabát a pomalu opět odešel z doja.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:45 pm

Alexander

Po šlupce do břicha jsem se vyškrábal na nohy.
Hej, hej brzdi Takedo vyhráls takže teď máš povinost mě učit
zavolal jsem za jeho odcházejícími zády.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:47 pm

Ikki

Ne, nevyhrál jsem, nezasadil jsem ti poslední úder a ty ses ani nevzdal. A bohužel, učit tě něco brzy jistě naučím, ale teď nemůžu, jelikož tohle je pro mě dost důležité a já bych nerad, kdyby se něco jenom pokazilo, promiň.. Je to opravdu naléhavé. Dokončil jsem a už definitivně odešel z doja, vypadal jsem však spíše poklesle, než radostně, něco mě trápilo... Nebo spíše tě to mohlo napadnout.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:49 pm

Alexander

Fajn, v tom případě ti zplatím dluh za sparing a půjdu ti s tím pomoct
zasmál jsem se bezstarostně ale to už odcházející Takeda asi neslyšel.
Sakra, tak asi nic no.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:55 pm

Jonathan Tell

Doběhl jsem k Doju a vešel jsem dovnitř.Byl jsem udýchaný a tak jsem se chvilku vydíchal.Když to vypadalo že už chci něco říct zase jsem se zadýchal.potom jsem se nadehcl a už normálně jsem řekl.Je tu někdo na sparing?zeptal jsem se a začal se rozhlížet ale za chvíli jsem se zase zadýchal.odufám že mě podcení kvůli mým modrým vlasům...aspoŇ jim to dám sežrat...uchechtl jsem se v duchu a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 7:58 pm

Alexander

Zrovna jsem se rozhlížel po nějakém schopném užiteli z řad mistrů který by měl volno. Přemýšlel jsem že když se svým mistrem netrénuje Takeda mohl bych za ním zajít, když v tom se tu objevil nějakej dlouhán a vyřvával že si chce dát sparing.
No potěš koště další amatér co si myslí že je tohle nějaký zavšivený venkovský Dojo
lehce jsem se usmál.
Zkus támhle toho chlápka
kývl jsem na dlouhána a nasměroval ho k James Shibovi.

Ehm dodatek: James Shiba vysoký svalnatý chlápek kolem 40 let s páskou přes oko a velkým knírem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:10 pm

Jonathan Tell

co když mu ublížím?zeptal jsem se na okraj ale to už jsem neřešil.TO už jsme byl u něj a poklonil jsem se.dobrý den mistře,mohl bych vás prosím požádat o sparing?zeptal jsem se slušně.Ten můj silný anglický přízvuk byl skoro nesnesitelný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Škola bojových umění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola bojových umění
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: