~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Škola bojových umění

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:38 am

First topic message reminder :

Škola bojových umění

Obrovské dojo nacházející se se někde na jihozápadě Karakura Townu. Toto dojo je vskutku obrovské, ale také dost kvalitní, jeho výhody, kterou ostatní nemají však spočívá v něčem úplně jiném. Na rozdíl od ostatních je tohle místo, kde bychom našli zkušeného mistra v Kendu, Muaya Thai, ale třeba i absurdního Kick-boxu. I normální člověk může na toto místo přijít a zatrénovat si, stačí jen když přijde do obrovské haly, kde vyhledá mladší dívku, s jíž si domluví co chce trénovat a poté už jen dá určitou částku Ryo. To všechno během několika minut a Vaše postava si může zatrénovat s opravdovými mistry bojových umění. Cena za hodinový tréning jakéhokoliv sportu je 750 Ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:16 pm

James Shiba

Jonathane.. Byla to chyba, opravdová chyba. Zeptat se dvoumetrové, ne-li ještě o dost větší hory jestli půjde na sparring, jeho super knírek, vohoz, páska přes jedno oko a břišní svaly, které mu šli jasně a zřetelně vidět tě plně stínily, z toho jsi odvodil že si z tebe Alexander udělal pouhou prdel. Ty se odvažuješ jít se mnou na sparring? Nováček co sem jen tak vtrhne, nic neumí nemá ani tu čest být mnou osloven, tak se zase kliď a nejdříve jsi rozmysli co řekneš. Dokončil jsem a opět se věnoval svým činnostem, něco ti říkalo, že by stačila jedna blbá poznámka a skončil by si jako pomazánka a možná hůř.

Spoiler:
* James
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:32 pm

Jonathan Tell

Se svěšenou hlavou jsem došel jako duch bez duše k Alexandrovi a podíval se mu přes své oranžové brýle do očí.Když nemohu vyzvat jeho tak alespoň smažu tu přezdívku nováček...stačí když tě porazím ne?vyzívám tě na sparing...pokdu se nebojíš...řekl jsem a bylo mi v očích vidět že to myslím vážně. Já určitě nebyl jen tak nějaký začátečník.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:48 pm

Alexander

Lehce jsem naklonil hlavu na stranu. A snažil se tvářit vážně i když jsem měl co dělat abych nepadl na zadek smíchy.

Promiň mladej ale s amatérama nebojuju z jednoho prostého důvodu. Mám pro boj pravidlo, jednoduchý když prohraješ bez keců se stáváš mým žákem a přidáváš se k mé Rodině. Když vyhraješ budeš mě učit ty.
očividně jsem to nemyslel ze srandy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:57 pm

Jonathan Tell

přijímám tvoji výzvu...tak jdeme bojovat...a ještě jedna věc...nepokládej mě za amatéra jenom proto že si mě tu nikdy neviděl...přišel jsem sem jen proto abych si dal boj protože nikdo už néni tak pitomý aby se se mnou pustil do křížku..bohužel...Ale ještě jedna věc...když prohraju...nemusím si doufám měnit příjmení...řekl jsem jakoby nic a už jsem se začal protahovat. MYslel jsem to vážně. TObě muselo dojít že mám za sebou pár slušných bitev.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:46 am

Alexander

Fajn, když o to tak stojíš pokusím se ti moc neublížit
zakřenil jsem se a jak jsem stál vyrazil jsem proti němu, bez sebemenšího předchozího náznaku, bez sebemenšího varování jsem udělal jeden rychlý krok k němu, pozvedl ruce a levačkou mu udeřil otevřenou dlaní na obliče.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 11:46 am

Jonathan Tell

sakr...nedořekl jsem si v duchu a už proti mě útočil.Jeho práce ramen byla úctihodná. Skoro s nima nepohnul a tak jsem rychle obrátil oči na jeho zápěstí. Když vyrazila levá tak bylo jasný že je to buď finta nebo úder. Já vsadil na úder. Rychle jsem udělal půlměsíční krok vzad čímž jsem se trochu pohnul do leva tak aby kolem mě alexander jen proletěl ale nestihl jsem to celé takže mě praštil do pravé půlky tváře ale protočil jsem krk takže jsem zmírnil dopad.Udělal jsem dva kroky zpět a trochu jsem se otřepal.fuuu...to bylo těsný...mohl jsem ít hlavu na maděru...už tě nebudu podceňovat...řekl jsem a mírně si protřel místo dopadu. jakže mi to otec říkal...úder odstčit za loktem a dlaní vyrazit proti obličeji...jo!řekl jsem si v duchu můj plán a postavil jsem se do obrané pozice. Tudiž jsem se připravil udělat velký půl měsíční krok abych se dostal vedle alexandra a odklonil jeho úder a zasadil mu ránu. Věědl jsem že je to kvůli jeho síle riskantní ale nic jiného mi nezbývalo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:25 pm

Alexander

Schytal ránu do hlavy, to znamenalo jediné mám tři sekundy. Tři sekundy než poté šlupce bude schopný začít normálně fungovat což je víc než dost. Jeho protočení bylo vážně zajímavé, problém ale byl že ho prováděl moc blízko mně. Nebylo nic jednodužšího než v okamžiku kdy se točil kolem zohnout mou ruku v loktu a s úkrokem stranou ho s ním praštit na kořen nosu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:31 pm

Ryuuko

Jako správná přítelkyni se musela projevit i Ryuuko a to tak, že povzbudí Alexandra, kdyby náhodou, i když sama věděla, že to ani nepotřebuje. Alíku! Ty to určitě vyhraješ! Jen mu dej! Jsi tak silný, že není možné abys vůbec prohrál! Křičela z jakési pofiderní lavečky s takovým trošku zvláštním pohledem (>.<, akorát šťastnej jakoby xD). Věřila ti, že to vyhraješ jak nic.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:46 pm

Jonathan Tell

Na štěstí pro mě,naneštěstí pro Alexandra se mi zatočila hlava a já začal padat do zadu čímž mě jeho loket těsně minul. Naštěstí jsem se během toho pádu vzpamatoval a stihl jsem dát nohu jako oporu a díky tomu jsem nespadl.Jenom si mě mírně škrábl a už se mi zatočila hlava?působivé...řekl jsem a uskočil jsem párkrát dozadu čímž jsem si chtěl udržet odstup. je vidět že ty nejsi na úrovni těch ubohých rváčů z ulice...začnu to tedy brát vážně...řekl jsem a postavil se do obranné pozice. Už jsem byl plně při smyslech takže kdyby na mě zaůtočil tak mohu normálně zareagovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 12:55 pm

Alexander

Bylo od něj moc pěkné že se zapotécel a tedy se vyhnul mému loktu. V okamžiku kdy totiž hledal svou ztracenou rovnováhu a nemohl se bránit pro mě nebylo nic jednodužšího než se k němu natočit, oběma rukama ho popadnout za hlavu a seznámit ho s mým...
Drtící koleno
v Muay Thai se tomu říká Kao Loi
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 1:00 pm

Jonathan Tell

Sakra!tak tohle je úroveň!musím nabrat rovnováhu!řekl jsem si a stačil jsem pouze dát k obličeji překřížené ruce. Dal jsem je přímo k obličeji protože kdyby tam byla nějaká mezera tak je to horší protože by mi ruce narazili do obličeje a výsledek by byl stejný.Takhle jsem alesopŇ trochu mohl zmírnit tlak.Ale nečekal jsem až koleno nabere rychlost a sílu a s hlavou a s překříženými rukami jsem vyrazil proti jeho kolenu.Těsně předním jsem ale zastavil. Kdybych totiž pokračoval dál tak to je o hodně víc nebezpečné a zranil bych se víc.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 1:10 pm

GM

Drtící koleno, nebo-li Kao Loi v provedení Alexandra bylo opravdu drtící, překřížené ruky sice možná na chvilku zdorovali, ovšem jak se říká Muya Thai je ultimátní bojové umění, které rozdrtí téměř všechno.. Proto koleno pokračovalo dál až narazilo na obličej Jonathana, jeho oranžové brýle spadli a rozbili se z nosu mu začala valit krev a bůh ví, jestli ustojí další úder.

Vycházím čistě z reality....
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 1:13 pm

Alexander

Rozhodně jsem se s ním nehodlal nijak vybavovat, v okamžiku kdy to schytal do obličeje přes svou obranu jsem pustil jeho hlavu, trošku ho odstrčil a jak měl zvednutou nohu(a on dole hlavu) seznámil jsem ho s
Drtící nohou
jinak řečeno Push Kickem(šlapáčkem) vedeným přímo na jeho hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 1:49 pm

Jonathan Tell

DO PR*ELE TO BYLI UŽ DRUHÉ BRÝLE DNESKA!TEď JSI MĚ VÁŽNĚ NAS*AL!ROZKOPU TI PRDEL I KDYBYCH MĚL MÍT ZLOMENÝ VŠECHNY KOSTI V TĚLE!Zařval jsem v duchu a vydal jsem zlověstné AAARG!i když to bylo trochu i z bolesti ale jen nepatrně. Ten Adrenalin ve mě začat tak vřít až jsem tu bolest skoro necítil. Rukou jsem vyrazil proti jeho noze a tím jsem do ní bouchl svojí polo rozdrcenou rukou čímž se mi povedlo se trochu odsunout a tím se tomu šlápnutí vyhnout i když jen těšně. Nohou jsem vyrazil proti jeho noze ale těšně před ní jsem došlápl na zem a postavil se na ní a dlaní vyrazil proti jeho bradě. Bolest se pomalu začala ozývat a proto jsem ho chtěl alespoň na chvíli dostat do šoku abych měl čas se vzpamatovat.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 3:12 pm

GM

Jonathan měl sice adrenalin v těle a všechno se mu podařilo, ovšem když vrazil dlaní proti Alexandrově bradě zastavil se, začalo ho doslova píchat v boku a jeho nohy se začali podlamovat, slova bohužel nestačili, tvé tělo už nechtělo poslouchat, bylo to pro něj až možná příliš moc, nebo se snad mýlím? Alexander byl však jenom zatím zadýchaný, možná ani to téměř ne, nejdříve člověka vyzveš, ale poté se necháš spráskat jako pes, už jenom ta myšlenka tě zdrcovala.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 3:56 pm

Alexander

Sledoval jsem jak uhnul finálnímu kopu a jeho náslendý útok na mou bradu který už ale byl spíše jen mávnutím ruky nemohoucího bojovníka, uhnul jsem mu lehkým úkrokem v pravo a tutéž ruku mu zarazil hluboko do Solar plexu.
Trošku se prospi amatére
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 4:34 pm

Jonathan Tell

Jelikož se mi podlomila kolena tak jsem mě jen těsně minul solar plex a trefil mě do hrudi.Vyrazil mi dech a pár vteřin jsem se vzpamatovával a když to vypadalo že už padám do bezvědomí tak jsem řekl.Amatér?řekl jsem a začal se zlověstně a zároveň trochu šíleně smát.Neříkal jsem ti abys mi tak neříkal?řekl jse ma přestal se smát.otče...tohle je vrchol tvého snažení?kluk co nedokáže zpráskat ani člověka co na někoho zaůtočí aniž by mu to řekl?řekl jsem si v duchu a už jsem pomalu začal padat k zemi ale poté mi hlavou proběhla jedna myšlenka.sestra!s tímhle ji nikdy enbudu moci ochránit...No tka tělo...hýbej se...HÝBEJ SE!začal jsem na sebe řvát v duchu a udržel jsem se na nohách. Snažil jsem se dát svoji zbylou energii do jednoho úderu.Jeden úder. Chtěl jsem tomu parchantovi dát jen jeden úder. Za tu potumnou prohru. Za moji sestru. Za celou moji čest co ve mě ještě zbyla. Celou moji zbylou energii jsem chtěl dát do pravého háku. Už jsem nechtěl vyhrát. Chtěl jsem mu pouze dát pořádně přes držku aby si nemyslel že je pán světa. V duchu jsem na sebe začla řvát a jediné co jsem chětl bylo abych mu dal přes hubu. Věděl jsem že prohraju a tohle byla moje poslední prosba pro moje tělo. Začla jsem na sebe v duchu řvát,víc a víc a snažil jsem se pozvednou pravou ruku a dát mu přes držku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 4:55 pm

Alexander

Sledoval jsem jak se svezl na zem a z čistého adrenalinu začal opět vstávat aby mě praštil.
Nedělej to
požádal jsem ho slušně.
Na amatéra to byl slušný boj není důvod abych tě mlátil tak dlouho dokud nebudeš schopný vstát...škoda
povzdechl jsem si když se mu podařilo vyškrábat se na nohy a pokusil se mi dát vrávoravý pravý hák, vzal jsem ho
Rotačním kopem
z druhé strany než útočil do spánku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:03 pm

Jonathan Tell

Kop tvrdě dopadl a já spadl před Alexandra.Chvíli to vypadalo že jsem K.O ale najednou jsem se začal plazit. Doplazil jsem se až k tvé noze a praštil tě do ní hlavou.Když mi urveš ruce tak tě ukopu k smrti,když mi urveš nohy tak tě uhlavičkuji k smrti,je mi jedno co mi uděláš ale já tě porazím... řekl jsem s mírnými obtíežmi a dál tě mlátil hlavou do nohy.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:14 pm

Amy Tell (npc)

Rýchlo som vbehla do doja, bola som celá trocha spotená a dosť červená no nevenovala som tomu pozornosť keďže mi jedno dievča povedala že tu môj brat dostáva na prdel. Keď som si ho tam všiml rýchlo som pribehla k nemu a odtiahla ho od toho obra tak, aby naňho nedočiahol. Jonathan! prosím už prestaň prosím.. ešte viac si ublížiš. Povedala som nešťastne a takmer som sa rozplakala keď som videla aký je zriadený.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:26 pm

GM

Záhadný chlapík přišel za Jonathanem.. Odpad se nemůže snažit, tak přestaň nebo ještě umřeš. Řekl jsem mu a pomocí svého chodidla mu zasadil ránu do hlavy.. Už se ani nehýbal nemohl, po tolika kritických úderech, po kterých by normální člověk možná i umřel to nešlo.. Máš štěstí, že jsem nezabral holčičko..... Kdyby jo, tak jeho hlava je možná rozsračkovaná a on je mrtvej. Vítězem se teda stává Alexander.. A ty bys ho měla vzít do nemocnice. Dokončil jsem a začal pomalu odcházet, při celé této akci vedle mě stál můj student, Tirawit.


Agaard:
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:33 pm

Dojo

Ubohé
ušklíbl jsem se když ho začala zachraňovat jeho sestra(soudím podle vlasů a vůbec podoby)
Nechat se zachránit holkou nemáš právo ani na titul amatéra
prohlásil jsem znechuceně ale to už ho uzemnil Agraard.
On zasahuje do mého boje? Proč? Jedinej od koho jsem kdy něco odkoukal byl Tirwit on se o mě nikdy nezajímal ani o mé boje...
Nějaká šance že bych se od vás mohl dnes učit Agraard-sensei?
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:43 pm

chAmy Tell (npc)

Schytila som do rúk baseballku ktorú si bráško odložil pri vchode a rozbehla som sa s ňou na toho obra (Kakuza), prečo si ho tak zmlátil? zabijem ťa ! skríkla som no tak trocha v zúfalstve a snažila som sa mu s ňou trafiť hlavu no bola som dosť slabá takže to bol celkom chabý pokus.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:46 pm

Alexander

Ať tě to ani nenapadne maličká nebo dostaneš na holou...
varoval jsem dívku co brala pálku a vyrazila proti mě, nebyl to nic moc útok prostě jsem jí uhnul z cesty a ona proběhla kolem mě.
Varuji tě...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:48 pm

Agaard Jum Sai

Zajímavá otázka.. Alexandr, že? V současné době trénuji jen Tirawita, ovšem myslím že jeho zkušeností jsou tak ohromující, že jsi budu moct vzít i někoho jiného. Souhlasíš? Zeptal jsem se Tirawita, který arogantně odpověděl.. Možná, o jeden či pár tréningů méně mě zabít už nemůže. Odvětil a Agaard zase spustil.. Tak tedy dobrá, jen by jsi toho o sobě, respektive o svém bojovém stylu mohl říct více, já totiž zásadně učím jen Muay Thai a Boran.. Dokončil jsem a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Škola bojových umění - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola bojových umění
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: