~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Škola bojových umění

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:38 am

First topic message reminder :

Škola bojových umění

Obrovské dojo nacházející se se někde na jihozápadě Karakura Townu. Toto dojo je vskutku obrovské, ale také dost kvalitní, jeho výhody, kterou ostatní nemají však spočívá v něčem úplně jiném. Na rozdíl od ostatních je tohle místo, kde bychom našli zkušeného mistra v Kendu, Muaya Thai, ale třeba i absurdního Kick-boxu. I normální člověk může na toto místo přijít a zatrénovat si, stačí jen když přijde do obrovské haly, kde vyhledá mladší dívku, s jíž si domluví co chce trénovat a poté už jen dá určitou částku Ryo. To všechno během několika minut a Vaše postava si může zatrénovat s opravdovými mistry bojových umění. Cena za hodinový tréning jakéhokoliv sportu je 750 Ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:49 pm

Amy Tell (npc)

Baka! skríkla som naňho a v otočke som naňho znova namierila smer dráhy pálky ktorá bola viac menej poháňaná vlastnou váhou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:55 pm

Alexander

Já tě varoval...
rychlým pohybem jsem té holce vyškubl pálku, načež jsem jí chytil obě ruce a zkroutil jí je za zády. Takto jsem si ji ohnul přes koleno.
Byl bych vám nesmírně zavázán kdyby jste mě učil
mluvil jsem zcela vážně k Agaardovi a s dívkou manipuloval jen tak mimochodem. Zatímco jsem ji jednu rukou držel druhou jsem jí vyhrnul sukni a začal ji lehce plácat spíš než aby to bolelo to mělo být potupné.

Používám vlastní styl, Prázdnou pěst, kombinji v něm prvky Boxu, Muay Thai Kick Boxu a Karate.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 5:57 pm

Amy Tell (npc)

Nechaj ma.. NECHAJ MA !! kričala som a snažila som sa vykrútiť s jeho zovretia.. začala som kopať nohami a celkovo sebou škubať pri čom sa mi vôbec neľúbilo že mi pláca po zadku.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:07 pm

Agaard

Chápu, chápu.. Takže budeš zvládat určitě i z části Muay Boran, nevidím v tom žádným problém, ovšem není tu ani moc technik, co tě mohu naučit. I samotné základy těchto stylů boje jsou zničující a destruktivní. No řečma se toho o zkušenostech moc nezjistí, takže by bylo nejednoduší to zjistit pomocí boje, tedy jestli chceš. Už se pomalu a jistě začíná stmívat, takže to můžeme nechat i na zítra, ale pokud váháš. Dokončil jsem a už jen čekal na jeho reakci.

Amy -> Přišla za tebou o pár let starší holka, Alexandrova přítelkyně Ryuuko, ale tos zatím nevěděla. Alíku! Pusť ji! Zařvala jsem a on ji okamžitě pustil.. Pojď půjdeme si hrát, co ty na to? Určitě nechceš nikoho naštvat, nedopadlo by to dobře. Řekla jsem ji a to už ji však táhla někam pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:11 pm

Alexander

Lehce jsem se zašklebil.
Právě jsem si dal docela slušnou rozcvičku
kývl jsem na toho amatéra ležícího na zemi
Takže menší sparring mi udělá jen dobře
s tím jsem se postavil do svého Vzteklého postoje což je kombinace mezi postojem Krav Maga a Muay Thay.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Morgen


Počet příspěvků : 83
První přihlášení : 31. 01. 11

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:13 pm

Jonathan Tell

jak sis jen dovolil šáhnout na moji sestru ty bastarde...a ještě néni konec boje tak nedělej jakoby byl...řekl jsem. Jediné co mě ještě drželo při vědomí byla moje nenávist kvůli tomu že šáhl na moji sestru. V očích mi byli vidět zelené plamínky odhodlání.Plamínky které tě chtěli zabít. Snažil jsem se vstát i dkyž mi to způsobovalo ohromnou bolest ale pokaždé jsem jen spadl na zem. Nehodlal jsem se vzdát.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:16 pm

Amy Tell (npc)

Huh? čo ako kde ? počkaj kam? hrať? ako to myslíš? hundrala som trocha v strese pretože som mala slzy na krajíčku s toho "výprasku" síce to bolo len tak no mala som dosť.. hmm ubolená (xD). Tak som sa len nechala tiahnuť nevedno kam.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 7:26 pm

Už se nauč psát ty BB kody! xDxD Rane.. Ale mažu to, gomen, je to spam. Smile

Agaard
Dobrá tedy.. Řekl jsem a šel od něj trošku dál. Udělal jsem můj klasický postoj... Levou nohou jsem doslova našlápl vpřed a mé tělo dá se říct dal do takového polodřepu (nevím jak jinak to vysvětlit), obě ruce jsem měl vepředu, lehce za sebou. Tak pojď, ukaž co umíš! Zařval jsem na něj a čekal, zda-li podnikne svůj první útok.

-> Jonathan Ryuuko tě odnesla ještě spolu s Amy, šli jste nejspíše do nemocnice.. (Postnu pak v nemocnici)..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 7:31 pm

Alexander

Je to mistr a ještě ke všemu Agaard, nemůžu se proti němu držet zpátky...
Zhluboka jsem se nadechl a uvolnil své "Ki/Reiatsu" v podobě Dou, načež jsem vyrazil proti Agaardovi.
Vzteklá pěst
mířil jsem mu na hlavu, těsně před zásahem jsem ale ruku ztočil
Úder loktem
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:29 am

Agaard

Tak či tak mu to ovšem nepomohl.. Těsně předtím než mi stačil dát úder loktem jsem se trošku pohl na levou stranu a pomocí svého pravého loktu jeho úder doslova odhodil.. Hned poté co se mi to povedlo jsem mu tu samou ruku chytil a pomocí hrubé síly ho přítáhnul tak blízko, že jsem mohl trošku povyskočit a dát mu kolínko do oblasti jeho nosu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:32 am

Alexander

V okamžiku kdy mě blokoval jsem se trošku zapotácel, ale nebylo to nic strašného. Horší bylo když mě chytil a hodlal si mě přitáhnout blíž k sobě. Rozhodně jsem nečekal až mi jeho koleno přistane uprostřed obličeje.
Vzteklá pěst
udeřil jsem proti jeho noze plnou silou, ne ale na koleno to bych neměl šanci, nýbrž na kyčel, ve snaze zastavit jeho koleno před rozbitím mého obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:40 am

Agaard

V momentě kdy mě udeřil do kyčle to vypadalo doslova jakobych už nemohl nic udělat opak byl však pravdou, přesně totiž před dopadem na zem jsem použil svůj loket (používá ho jakoby nad tvou hlavou), aby ti zasadil ránu přímo do oblasti temenní kosti. Síla loktu byla obrovská a kdyby se tenhle útok povedl, nemuselo by to skončit nejlíp.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:47 am

Alexander

Využil jsem faktu že Agaard je obr a když se mě chystal praštit vzemřel jsem se na jeho stehně onou rukou a udělal na něm něco jako rychlou stojku, příčemž jsem krátkým kopem do jeho ramene změnil směr jeho lokte a volnou mu ukázal jak funguje můj
Vzteklý kop
na jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 1:13 pm

Agaard

Když se mě chystal kopnout pomocí jeho vzteklého kopu do oblasti mé hlavy, tak jsem mu tu samou nohu v rychlosti chytl a hrubou silou ho doslova odtrhl.. To bylo dobré, řekl jsem mu a opět se postavil do stejného postoje jako minule, ze kterého můžu provádět jak obranu, tak i samotný útok. Co mi ještě ukážeš? Optal jsem se ho a čekal na jeho další tah.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 1:18 pm

Alexander

Poté co se mnou praštil o zem jsem plynule přešel do kotoulu vzad a vyskočil na nohy. Aniž bych čekal na nějaké pobízení vyrazil jsem opět proti němu a pokusil se ho
Rotačním kopem
trefit z boku do hlavy, byla to ale jenom past abych otevřel jeho obranu, rychle jsem tedy stáhl nohu a pkusil se ho seznámit se svým
DRTÍCÍM KOLENEM
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 1:25 pm

Agaard

Další klamný výpad.. Čekal jsem to.. Pomyslel jsem si na chvíli a začal se bránit. Vzhledem k mému postoji, ve kterém jsem byl mi dovolil pomocí mé levé ruky (beru to tak, že kope levou třeba Very Happy) jeho rotační kop zablokovat, potom však následovalo jeho drtící koleno, které už bylo těším oříškem, jeho rychlost byla obrovská a proto jsem musel reagovat rychle, trošku jsem tedy poskočil a pomocí svého pravého loktu šel napříč jeho drtícímu kolenu, rány se vyrovnali, takže to nikomu nic neudělalo, i když to mohlo docela bolet, sraz dvou obrů vždy nekončí nejlíp. Hned poté jsem se skrčil a z takového toho polodřepu vyrazil na jeho bradu pomocí svého drtícího loktu levé ruky.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 1:28 pm

Alexander

Docela mě překvapil že šel takhle na přímo a upřímně nebylo nic příjemného když se moje koleno a jeho loket srazili. Bolelo to jako čert. Než jsem se pak stihl vzpamatovat šel mi loktem na bradu což mohl být opravdu velký problém. Neměl jsem čas snažit se uhnout a tak jsem se ho pokusil zastavit pomocí
Kamenné desky
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 1:59 pm

Ren

Došel jsem pomalu k Doju.Jakmile jsem vešel dovnitř, uslyšel jsem křik.Teeda tu je ale lidí.Hej!Je tu někdo, ským můžu trénovat ze zbraněmi? zakřičel jsem.Rozhlížel jsem se po hale, jestli se se někdo ozve.Že by se mě snad báli? škodolibě jsem se ušklíbl.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:01 pm

Agaard

Povedlo se ti dostat mou ruku z trasy, proletěla lehce kolem krku, ovšem toho já využil. Rychle jsem totiž tvůj krk chytil a pomocí své hrubé síly tě přitáhnul, což znamenalo jediné, chtěl jsem použít svoje drtící kolínko do oblasti tvého nosu. No oproti minulým úderům tohle bylo trošku efektivnější, rychlejší a možná i silnější, to se zjistí však jenom, když tě to trefí.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:04 pm

Alexander

Shit, Shit, Shit
rozhodně jsem se znovu nehodlal chytit do toho samého, proto v okamžiku kdy mě chytil za hlavu jsem vymrštil svou nohu a z vrchu se zapřel proti jeho útočícímu kolenu tak aby mě k němu nemohl zohnout.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:09 pm

Ren

Heej!To mě nikdo neslyší?? řval jsem.To se mě sakryš bojíte?Chjoo, potichu jsem zabrblal a sedl si.Tak co jinýho mám trénovat, když tu zbraně nevedou.Chvylku jsem zaujatě pozoroval některe boje.Pár jich bylo opravdu dobrých, ale já se stejnak nudil a doufal že se prece jenom někdo najde.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:55 pm

GM

Ren -> Přišla za tebou krásná, mladá, pěkně vyvinutá žena v takovém zvláštním kimonu či co.. Neřvi prosím, mohlo by to skončit dost špatně. Řekla a najednou ji na hlavu vylezla malá myš, podle její super dlouhýho meče, který ji vyčníval ze zad ti mohlo dojít, že ona bude nejspíše mistr se zbraněmi..

Alexander -> Když jsi to však udělal potvrdil sis svoji chybu, jeho koleno ti sice už nemohlo ublížit, ovšem jeho ruka, která byla hned vedle tvojeho ksichtu ano.. Agaard tedy naváhal a pomocí dlaně ti zamířil do oblasti tváře.


Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:00 pm

Alexander

Abunai abunai
pousmál jsem se v duchu když jsem se nohou odrazil od jeho kolene a odskočil tak do bezpečné vzdálenosti od jeho ruky.
Eh dáváte mi docela zabrat Agaard-sensei, kolik procent své síly používáte, 5?
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:03 pm

GM

Agaard
Bůh ví, bůh ví. Řekl jsem a opět se postavil do svého tradičního postoje, který je pro Muay Boran obvyklý. Tak co Alexandře? Ještě něco mi chceš ukázat, nebo by ses raději pustil do tréningu? Je však pravda, že dnes už musíš být unavený.... Nejdříve sparring s Ikkim a pak s tím nováčkem nebo co to bylo za amatéra. Dokončil jsem a čekal na jeho reakci, po celou dobu jsem však držel ten svůj postoj.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:06 pm

Alexander

Lehce jsem se zasmál.
Pohoda, klidně si zatrénuju. Jedna z výhod tohodle těla je že vážně něco vydrží
prohlásil jsem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Škola bojových umění - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola bojových umění
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: