~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Škola bojových umění

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:38 am

First topic message reminder :

Škola bojových umění

Obrovské dojo nacházející se se někde na jihozápadě Karakura Townu. Toto dojo je vskutku obrovské, ale také dost kvalitní, jeho výhody, kterou ostatní nemají však spočívá v něčem úplně jiném. Na rozdíl od ostatních je tohle místo, kde bychom našli zkušeného mistra v Kendu, Muaya Thai, ale třeba i absurdního Kick-boxu. I normální člověk může na toto místo přijít a zatrénovat si, stačí jen když přijde do obrovské haly, kde vyhledá mladší dívku, s jíž si domluví co chce trénovat a poté už jen dá určitou částku Ryo. To všechno během několika minut a Vaše postava si může zatrénovat s opravdovými mistry bojových umění. Cena za hodinový tréning jakéhokoliv sportu je 750 Ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:07 pm

Ren

Eh, omlouvám se.Na pozdrav jsem se uklonil Tak vy jste mistr ze zbraněmi?Podíval jsem se na tu myšku, která jí zrovna vylezla na hlavu Máte pěknou myš.Tak k věci, chtěl bych protrénovat boj z Bokkenem.Na první pohled nevypadá ani zas tak nebezpečně, jak ostatní trenéři.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:48 am

GM

Alexander -> Dobrá tedy.. Odvětil jsem a pomalu se posadil. Jen by mě zajímalo, co bych tě vlastně mohl naučit, techniky jako je Yan Erawan by v tvých rukou mohli být nejspíše příliš nebezpečné. Hmm, docela těžké, spíš hodně těžké. Řekl jsem a mezitím se doslova drbal na hlavě.. Hmmmmmmm.. Vydával jsem už jen ze sebe, přemýšlení nebyla nikdy moje silná stránka.

Ren -> Shigure si tě jen prohlédla a pak se na tebe podívala takovým zvláštním druhem pohledu. A? Vydala ze sebe a dál si tě prohlížela, šlo na ni vidět že to není typ člověka, co se často ukazuje na veřejnosti, ovšem její horší skryté já Ren naneštěstí prozatím neznal a mohl doufat, že ho znát delší dobu nebude.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 8:53 am

Alexander

Yan Erawan? Co je to? O téhle technice jsem ani neslyšel
přiznal jsem se. Docela by mě zajímalo, co umí technika, o které Agaard říká že by mohla být v něčích, třeba i mých laskavých rukou příliš nebezpečná.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:12 am

Agaard

Yan Erawan? Opravdu to chceš slyšet? Tak teda dobrá.. Yan Erawan je speciální technika, která slouží jen k jedinému účelu, zabití nepřítele. Jedné se o jednoduchou koncentraci veškeré síly do jediného úderu, obvykle to bývá kolenem na hrudník. Teď ale poslouchej.. Yan Erawan má tak ničivou sílu, že dokáže zastavit impulzy srdce protivníka, čily je to jistá smrt. Našlo se zatím málo lidí, kteří tuhle techniku přežili. Už chápeš, co to je za ničivou techniku? Dokončil Agaard a čekal na reakci Alexandera.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:15 am

Alexander

Lehce překvapeně jsem hvízdl.
Páni, takže je to ten typ techniky co se nikdy nepoužívá při sparringu nebo boji s amatérem, je to tak?
zeptal jsem se stále naprosto klidný a uvolněný.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:18 am

Agaard

Dá se to tak říct.. Určitě bych to teda na sparring nebo v boji s amatérem nepoužil, taky proč.. Dá se je porazit i bez toho, teda většinu lidí. Řekl jsem mu a pomalu vstal.. Hmm, Yan Erawan ho určitě dost zaujal, že? Jen doufám v to, že se ho nebude chtít naučit. Pomyslel jsem si při pohledu na Alexandera.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:20 am

Alexander

Jo, s tím souhlasím
na moment jsem se zamyslel a pak se usmál.
Fajn, rozhodnuto. Naučíte mě tuhle techniku Agaard-sensei?
nahodil jsem pohled alá malé dítě"štěně" moc moc prosí, který jsem odkoukal od Ryuuko.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 10:42 am

Agaard

Uvědomuješ jsi, že trénování této techniky ti zabere nejvíce možného času, že ano? Řekl jsem mu a pomalu začal odcházet do takové malé mini místnustky, kterou Alexander nejspíše neznal, neboť v ní nikdy nebyl.. Když jsem otevřel dveře bylo tam několik panáků ze dřeva, ale také i několik speciálních soch a tomu podobné věci. Takže se opravdu chceš naučit Yan Erawan, chápu to tak? Odvětil jsem a čekal na tvou rekaci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 11:00 am

Alexander

Chápete to správně
přikývl jsem důrazně a zamířil za Agaardem do té jeho speciální místnůstky plné prapodivných věcí.
Pokud je to opravdu náročná technika zvedne mi nejspíš i fyzičku a to je něco co se počítá.
zasmál jsem se vesele.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:21 pm

Agaard

Nejprve, ale pro učení Yan Erawanu můžeš zvládnout základní krok.. A to je soustřední síly do jednoho místa. Předvedu ti to.. Řekl jsem a postavil se před jednu z těch kamenných soch.. Stoupl jsem si do mého klasického postoje a začal přenášet svoji energii do levé dlaně. Po chvíli plného soustředění bez jakéhokoliv vyrušení jsem dal svou pravou nohu dopředu a levou dlaní zaútočil na solar plex té sochy, v momentě střetu se socha začala lámat až se celé rozpadla. Jak říkám, potřebuje to čas na soustředění, čím víc se budeš soustředit, tím silnější úder bude, ale jestli překonáš své maximum, bude to možná špatné. Na začátku by tvůj Yan Erawan měl být i dost omezený, vzhledem k tomu, kolik času potřebuje k úplnému vyvinutí. Dokončil jsem a čekal, jestli to Alexander zkusí též.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:27 pm

Alexander

Zatvářil jsem se lehce pochybně.
Mlácení do kamene? To už jsem dělal, když jsem trénoval svou Prázdnou pěst
ukázal jsem Agaardovi jizvy na svých rukou. I tak mi bylo ale jasné že tady jde o něco úplně jiného. Já se zaměřoval halvně na posílení, urychlení a hlavně automatizaci svých úderu, kdežto tady jde o vyvinutí co možná největší síly v co možná nejkratším čase. No uvidíme jak mi to půjde. Nejdřív prostě zkusím klasický úder s vloženou vahou a uvidíme co mi na to řekne.
Postavil jsem se do postoje a chvíli se připravoval, odhadoval správnou vzdálenost a procvičoval svali v ruce, načež jsem svou maximální silou a rychlostí udeřil proti kamenému panákovi.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:40 pm

GM

Když si udeřil do kamenné sochy, akorát ses možná tak zranil, bolelo to jak čert.. V tom Agaard dodal. Promiň, skoro jsem ti zapomněl říct, že tyto sochy nejsou z obyčejného kamene, kdyby totiž ano, tak se Yan Erawan ani naučit vlastně nedá, no není to tu jen kvůli této jedné technice, jsou totiž i silnější a nebezpečnější techniky.. Dokončil jsem a čekal jak na to zareaguje Alexander.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:31 pm

Alexander

Díky, ale už jsem si stihl všimnout...
poznamenal jsem přes zaťaté zuby a párkrát cvičně sevřel ruku v pěst a bych vyzkoušel jestli jsem si ji náhodou nezranil, načež jsem ji opět sevřel způsobem Pěsti a zkusil do znovu, tentokrát jsem se ale do onoho úderu snažil koncentrovat celou svou vnitřní energii.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:59 pm

GM

I přes tvůj pokus se ti nic nepodařilo a opět tě jen zabolela ruka.. Když ses však pořádně podíval všimnul sis křupliny na rameně té sochy, ano na rameně, bylo to sice zvláštní, ale byla to pravda. Agaard se jen usmál, ovšem nic neříkal.. Vypadal to spíše jako úsměv z radosti, důvod však neznámý.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 5:06 pm

Alexander

Raději jsem se nijak nerozptyloval ani prasklinou na soše, ani úsměvem na Agaardově tváři a místo toho se naplno soustředil na poměrně vyčerpávající trénink. Ono se to nezdá ale když do každé rány dáváte tolik energie kolik se do ní jen vejde, je to poměrně náročné a únavné, i když trávíte celý život tréninkem. Na druho ustru jsem ale doufal že mi tento trénik zvedne zase o něco fyzičku a pomůže překonat vlastní limity. Proto jsem pokračoval a "neúnavně" dál mlátil do kamene jak jsen jsem mohl.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:34 pm

GM

Každá rána tě vysilovala a asi po pěti minutách nepřetržitého tréningu tě Agaard vyrušil.. Máš klouby celé od krve, co kdyby si teď zkusil místo ruky koleno, nebo loket? Je v něm více základní síly, čily by to mohlo zkrátit trénovací dobu, co myslíš? Dokončil a čekal jak na tohle zareaguješ, jestli budeš dál mlátit do toho kamene jako debil, nebo uděláš něco užitečného.... a poslechneš jeho moudrá slova.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:40 pm

Alexander

Lehce jsem se ušklíbl. Moje pěsti a já jsme blyi zvyklí přesně na tenhle způsob tréninku. Vlastně ještě před pár měsíci jsem den co den chodil nepřetržitě trénovat na kameny údery takže malé odřeniny nebyli nic zvláštního.
Pokud je to těží naučit se s pěstí pak to budu raději trénovat takhle, abych doopravdy porozuměl pryncipům této techniky Agaard-sensei
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:54 am

GM

Alexander -> Agaard se jenom začal smát.. Ano je to těžší naučit se s pěstí, ale jestli opravdu chceš trénuj takhle dál, ovšem neručím ti, že tvé ruce musí skončit nejlépe.. Řekl Agaard Alexanderovi a díval se jak na to zareaguje.. Mimochodem, jestli do toho budeš mlátit stejně jako předtím, tak se nikam nepohneš, ale to snad víš. Dodal a poté už byl opět zticha.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 8:56 am

Alexander

Mlátit jako předtím? Co přesně tím myslíte Agaard-sensei?
zeptal jsem se trošku zmateně a dal si chvíli pauzu v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 9:39 am

GM

Hehehe.. Věděl jsem, že se zeptáš. Pokud vím, tak doteď jsi soustřeďoval jen energii svého těla do jednoho bodu to ovšem pro holý začátek byla chyba, čím víc jsi totiž budeš všímat okolí, tím větší přísun energie ti umožní, jestli teď tušíš jak to myslím. Jednoduše to shrnu.. Zkus soustředit energii i z jiných zdrojů, než jen z tvého těla samotného, už se chápem? Dokončil Agaard a čekal jak na to přistoupíš, jestli to pochopíš či ne a také samozřejmě čekal na tvou reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 9:42 am

Alexander

E..?
nahodil jsem poněkud nechápavý výraz.
Tím chcete říct Agaard-sensei že mám jako tahat energii odněkud z vnějšku? To už je tak trošku magie a ne bojové umění ne?
lehce jsem se poškrábal na hlavě, opravdu jsem netušil jestli si ze mě náhodou nedělá srandu nebo to vážně myslí vážně.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 9:46 am

GM

Heh, jaksi jsem pochopil, že tomu nebudeš chápat. Myslíš že nám mistrům stačí jen samotné tělo? Příjímání energie z okolí nás dělá ještě silnějšími a magie to opravdu není, je to jen o soustředění. Je to dost složitý systém a proto myslím, že ho nemá cenu vysvětlovat podrobněji, prostě to zkus a soustřeď se více než minule, ovšem pokus se nesoustředit jen na své tělo, to by ti mělo stačit... Dokončil Agaard a znovu se rozesmál, myslel to však smrtelně vážně..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 9:48 am

Alexander

No vlastně...Sakaki-sensei říkal že jediná zkutečná síla pochází z mistrova těla...
ale raději jsem to nechal být a prostě to zkusil. Ostatně za pokus nic nedám no ne? Zkusil jsem se kromě svého těla soustředit i na okolí a koncentrovat do toho úderu tolik energie kolik jen bylo možné.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:32 am

GM

Sakaki-san je jeden z mála, kdo používá jenom svoji sílu.. Řekl jsem mu a poté se usmál, všechny tyhle kecy, které jsem doteď mlel byli vlastně lživé, ovšem to Alexander nevěděl a já měl pro tohle lhaní svůj důvod. Ještě chvíli koncentruj energii a skutečná síla půjde napovrch sama, uvidíš. Řekl jsem mu a čekal, zda-li bude furt koncentrovat energii nebo již udeří do té kamenné sochy.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:58 am

Alexander

Tohle mě začalo štvát, opravdu hodně nevýslovně štvát. To že tu stojím jako pako a soustředím energii místo abych rozmlátil tu podělanou sochu na kousky bylo dost proti pravidlům mého obje. Cítil jsem jak se ve mě hromadí vstek a s ním i značné množství energie. Úmyslně jsem se snažil naštvat co možná nejvíc abych měl co nejvíc síly. Vstek je dobrý zdroj energie lepší už je jenom silná vášeň a nenávist. Netrvalo dlouho a už jsem tu energii v sobě prostě skladovat nemohl, musela nějak ven.
PRASKNI TY MIZERNEJ KAMENEJ BASTARDE
zařval jsem a udeřil proti té soše plnou silou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Škola bojových umění - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola bojových umění
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: