~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Škola bojových umění

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:38 am

First topic message reminder :

Škola bojových umění

Obrovské dojo nacházející se se někde na jihozápadě Karakura Townu. Toto dojo je vskutku obrovské, ale také dost kvalitní, jeho výhody, kterou ostatní nemají však spočívá v něčem úplně jiném. Na rozdíl od ostatních je tohle místo, kde bychom našli zkušeného mistra v Kendu, Muaya Thai, ale třeba i absurdního Kick-boxu. I normální člověk může na toto místo přijít a zatrénovat si, stačí jen když přijde do obrovské haly, kde vyhledá mladší dívku, s jíž si domluví co chce trénovat a poté už jen dá určitou částku Ryo. To všechno během několika minut a Vaše postava si může zatrénovat s opravdovými mistry bojových umění. Cena za hodinový tréning jakéhokoliv sportu je 750 Ryo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 9:34 am

GM

Síla kterou jsi vynaložil na kámen byla dostatečně silná na jeho poškození, tvá ruka zajela asi do půlky té sochy a praskliny se začali rozšiřovat, no sám jsi věděl, že je to možná pokrok, ale na naučení Yan Erawanu to bohužel nestačilo.. Jde ti to dobře, Alexandře, jenom tahle technika se neučí ze dne na den, takže asi tak. Možná budeš rád za to, že přeběhneš Tirawita, který tento postup tréningu odmítal.. Řekl Agaard a čekal jak zareaguje Alexander.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 9:37 am

Alexander

S tím že to nebude hned jsem počítal. Hmm předběhnu, možná tak v této technice ale Tirawit-senpai má předenou náskov jak ve zkušenostech tak počtu technik a fyzické i duševní síle.
s těmi slovy jsem se opět vrátil k tréninku. Chtěl jsem to dneska dotáhnout tak daleko jak jen to bude možné a pak jít rovnou domů spát.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 2:36 pm

Ren

Hmm, ta ženská je nějaká divná.Podíval jsem se nani, No že bych si rád zatrénoval.Ale jestli nemáte čas, tak nevadí, já se zeptám na někoho jiného.Sedl jsem si znovu na zem a pozoroval zápasníky, jak se mlátili a třískali sebou o zem.A taky jsem čekal na odpověd jestli bude mít trenérka čas.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 7:47 pm

GM

Ren -> Když jsi tak dobrý, dokážeš se ubránit mému meči? Řekla tiše a velkou rychlosti tasila svoji katanu ze zad, no rychlost byla opravdu velká a nedalo se jí uhnout, ovšem Shigure byla tak hodná, že ti svoji katau přiložila ke krku, respektive její špičku. Čekala jsem, že se tomu vyhneš nebo tak.. Vydala ze sebe a poté se už jen dívala, jak na to zareaguje.

Alexander -> Každá rána tě více vysilovala, až jsi téměř spadl únavou na zem, když v tom socha pod náporem konečně praskla a rozpadla se. Hmmm, podařilo se ti ji rozbít, ale během kolika ran? Co teď chceš přejít k Yan Erawanu, který by člověku zlomil možná jedno či dvě žebra nebo chceš naučit Yan Erawan drtící síly, který tě může zabít? Zeptal jsem se ho a čekal jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 1:58 pm

Alexander

Vysílením jsem se sotva držel na nohou a zhluboka oddechoval. Vážně jsem netušil že to bude tak neuvěřitelně náročné.
Když...
odkašlal jsem si
[b]když už se mám učit nějakou techniku, chci se ji učit pořádně.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 3:10 pm

Ren

Když sem viděl jak vytahuje katanu, chtěl jsem se tomu rychle vyhnout, ale než jsem stačil tak udělat tak už jsem měl u krku špičku její katany.To je rychlost teda, na chvýli jsem zatajil dech.Vtom sem rychle zareagoval, chytil jsem její katanu a pokusil jsem jí udeřit do hlavy.Zkusím ji nějak znehibnit a využiju chvýle abych získal nějakou zbran.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 1:35 pm

GM

Alexander -> Dobrá chápu to, chápu.. Takže tedy........ pokračujeme příště, nebo spíše já už dnes končím, klidně trénuj sám, ale já už vidím, žes překonal své hranice a proto tě nechci dál zatěžovat, tedy dnes už ne. Řekl jsem mu a pomalu s úsměvem na tváři začal odcházet z té speciální místností.. Ten Alexander mě docela zaujal, abych pravdu řekl. Pomyslel jsem si a šel dál do neznáma.

Ren -> V momentě kdy jsi uchytl její katanu, tak s ní nemilosrdně pohla, což ti pořezalo celou ruku a tobě z ní začala valit krev. Co jsi zkoušel? Zeptala se tě s nevinným výrazem na tváři, avšak tvého zranění si vůůbec, ale vůbec nevšímala, nejspíše ji to ani nezajímalo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:41 am

Alexander


Poté co Agaard odešel jsem si dal ještě chvíli samostatného tréninku, dokud jse nebyl opravdu naprosto unavenej, načež jsem se převlékl, obvázal rozedřené ruce a protože Ryuuko se někam zašila s tou malou holkou zamířil sám do Ichiraku.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:57 pm

Ren

Už jsem se chystal ke svému úderu, když pohla katanou a tím mi ošklivě pořezala ruku.Ksooo..Takhle sní bojovat nemůžu.Kde je nějaká zbran, nějaká zbran, nervozně jsem se díval kolem sebe.Rozhlížel jsem se po okolí, když jsem uviděl nějakého kluka s katanou vedle sebe, který zrovna seděl na lavičce a odpočíval.Rychle jsem kněmu přiběhl. Hej můžu si prosímtě pučit tvou katanu? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:03 pm

GM

Ren -> Jo vem jsi ji.. Odpověděl tejpek a dále spal, už tě ani nevnímal, Shigure tě zatím nevnímala neměla proč, jen se na tebe dívala, jak ještě si moc sám ublížíš.. Mě neporazíš ani s katanou. Odvětila docela krátce, rychle a taky tiše, takže to Ren vlastně ani neslyšel.. Myš jí znovu vyběhla na hlavu a začala se dívat po okolí, Shigure jen pozvedla své obočí a pokoušela se podívat na myš, poté se opět dívala na Rena, co ještě za blbost vyvede.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 6:36 pm

Ren


Chlápek mi rád dal jeho katanu, lehl a zase spal dál.Dík moc, snad mi to proti ní trochu pomůže.Nejspíš mi to bude stejně prd platný, vzal jsem si katanu a pomalu jsem šel proti Shigure.
Musím vymyslet taktiku, jinak jí ani nezasáhnu, kousek od Shigure jsem se zastavil a stál.Díval jsem se Shigure do očí a prohlížel si jí.
Najednou jsem nečekaně rychle vyřítil, skočil proti Shigure.Měl jsem v plánu blokovat katanou její katanu a pokusit se jí podkopnout nohy.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 3:38 pm

Ren -> Shigure jednoduše svou dlouho katanou tvůj útok zneškodnila a při podkopnutí noh jen lehce nadskočila, takhle by to nešlo.. Přeci jen po létech tréningu tohle všechno bylo pro ní doslova obyčejné a lehce se těmhle trikům vyhýbala. Poté jen trošku odskákala a čekala nejspíše na tvůj další tah, kdo ví. Na tváři však měla ten stejný nezaujatý výraz, stejně jako vždy.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Škola bojových umění - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Škola bojových umění   Škola bojových umění - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Škola bojových umění
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: