~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:45 pm

First topic message reminder :

Tréningová plocha
( 2.Divize - 7.Divize )




Toto místo se nachází pod všemi , již nahoře uvedenými divizemi , jednoduše se dá říci , že je toto místo v podzemí . Celkově je velmi rozsáhlé , což se taky odráží na pěti obrovských tréningových plochách , která tu jsou postaveny . Toto místo bylo vystaveno nedávno veškeré plány , jak toto místo postavit navrhnul Sayuri Yorotsuchi , také znán jako nejbláznivější vědec všech dob . Tento podzemní komplex má jen jeden vchod , který je zároveň i východem a ten se nachází právě s kasárnách 2.Divize , nejdřív musí dotyčný jít dolů a stále dolů až narazí na menší bránu , kterou hlídají velmi silné stráže , kteří otevřou jen v momentě , kdy jim někdo oznámí heslo ke vstupu . I když je to jedna obrovská plocha , o kterou by se měli dělit všechny divize není tomu tak , když někdo vejde do lese , což je hlavní tréningová místnost může tam být kýmkoliv zabit .I když je toto místo stále v podzemí střídá se zde den a noc , tento nápad byl opět zrealizován Sayurim .


Uměle vytvořený les - Tréningová oblast č.1
Spoiler:
* Jak již bylo řečeno toto místo je velmi zvláštní , je nejrozsáhlejší ze všech pěti tréningových ploch v tomto podzemním komplexu . Podle všeho je tohle jediné místo , kde je povoleno , aby Shinigami z jiné divize napadl někoho dalšího z jiné divize . Tento les je obdařen všemožnými pastmi , v jeho středu se také nachází další z tréningových ploch .

Řeka Tagara - Tréningová oblast č.2
Spoiler:
* Druhá tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se přesně ve středu uměle vytvořeného lesa , toto místo je snad jediné , kde se dá v klidu odpočívat a taky se již zde neuplatňuje pravidlo napadení jiných Shinigami .

Dřevěné pole - Tréningová oblast č.3
Spoiler:
* Třetí tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se úplně na východě , avšak toto místo vidí snad každý , kdo vejde a porozhlédne se na pravou stranu . Toto místo sice není nijak moc dlouhé , respektive rozsáhlé , ovšem jeho kouzlo je ve velikosti ,, dřevěných kmenů " , jenž jsou opět uměle vytvořené a také geneticky upravené . Toto místo hlavně slouží k boji v obrovských výšinách , také tu není moc míst na schovku a pokud někoho napadne skočit dolů povětšinou umře , proto je tohle jedna z těch nejoblíbenějších ploch .

Vodopád Harmonie - Tréningová oblast č.4
Spoiler:
* Vodopád Harmonie , možná si někdo říká ,proč byla takto pojmenována jedna z tréningových ploch a proč se tohle vůbec jako tréningová plocha počítá . Odpověď je jednoduchá toto je snad nejlepší místo na meditaci vůbec , toto místo je vlastně pramen řeky Tagara , ovšem na rozdíl od jezírka ve středu lesa utvořené právě touto řekou je toto místo o dost klidnější a také se zde nejlépe trénuje podvodní tréning , což se v tréningové oblasti číslo dvě nedá . Toto místo se nachází u lesa , respektive na severu lesa .

Les Hollow- Tréningová oblast č.5
Spoiler:
* Tohle místo je nejzajímavější ze všech , i když je to opět les něčím se liší , zde se Shinigami nemůžou zabíjet , ale spíše trénovat vlastní důvěru , ptáte se proč ? Toto místo je sídlem nejrůznějších Hollowů , jenž pochytal Sayuri a hodil je právě sem , dodnes je okolo tohoto místa udělána speciální Kidou bariéra , která má jen jeden vchod , tento vchod mohou otevřít jen stráže u bariéry , které se pravidelně střídají .



Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:48 pm

Natsuki

Keď mi chytil ľavú ruku tak som sa trocha naplašila. Kedy ? nemôže byť taký rýchli. Pomyslela som si no neváhala som a pravou som namierila priamo na jeho hlavu. V momente mi z nej vyleteľ dlhý prúd ohňa ktorý často používam ako trysky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:26 pm

Tensei

Když chystala útok druhou rukou použil jsem jen sílu svojí pravačky a ruku ji doslova odhodil, takže proud ohně šel úplně někam daleko ode mě.. Holčičko, mě neporazíš kdy ti to dojde?Řekl jsem ji a začal se rozhlížet všude okolo, ovšem po Takovi se jakoby slehla zem, což mě trošku vyvedlo z rovnováhy. Tse, kde se ten parchant schovává, pomyslel jsem si krátce a Natsuki si ani vlastně nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:29 pm

Natsuki

Trocha naštvane som sa naňho pozrela a deaktivovala som "horenie" rukavíc", pri čom som sa mu pokúsila oboma rukami chytiť ruku, ktorou ma držal, hneď na tom som naplno uvoľnila ohne v rukaviciach a snažila som sa mu aspoň tú ruku pripiecť.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:21 am

Tensei

Hledal jsem kde se schoval Taka, ovšem v tom mě něco začal pálit a já se otočil zpět na Natsuki, která mi doslova přiškvařovala mou ruku. Nech toho ty malá děvko! Zkřikl jsem na ni a pomocí máchnutí druhé ruky ji odhodil daleko ode mě.. Kur*a, zasran* to bolí! Áááááárg.. Má ruka, má ruka, je poskožena, to není možné! Vydal jsem ze sebe nasraně a poté se podíval na Natsuki. Celej tenhle posranej svět zhebne! Zkřikl jsem na celé okolí a to dost hlasitě, poté však máchnul svou rukou, která nebyla zraněná a Natsuki chytla něco jako neviditelná bariéra. Zan! Po tomhle rozkazu se bariéra zviditelnila a začala se smršťovat.. Umři v pekle, ty malá potvoro, to tě naučí neubližovat lidem jako jsem já!
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 4:16 pm

Natsuki

Keď som letela vzduchom tak som sa trocha vyľakala a zapištala som. Po tom som však vyrovnala rovnováhu a okolo mňa sa zrazu objavila bariéra ktorá sa začala smršťovat. Rozpažila som ruky a začala som z nich vypúšťať obrovské dávky reiatsu čím by sa mi mal oheň o niečo posilniť. Takto som sa pokúšala prepáliť tú bariéru aj keď som si moc neuvedomovala že si vlastnými útokmi pripekám oblečenie.. no našťastie môj vlastný oheň mi nijak neubližoval, teda aspoň to som si myslela.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 6:32 pm

GM

Povedlo se ti propálit jeho bariéru, ovšem jsi se sama z části popálila, bohužel. Tenshi ga Akuma odoridasu! Zařval jsem a okolo mě začal doslova výřit Reiatsu, které mělo z poloviny černou a z poloviny bílou barvu. Mé levé křídlo se také změnilo, jeho černá barva se změnila v bílou a já se začal šíleně smát... Když začíná tančit samotný anděl s démonem je něco špatně, hodně špatně. Řekl jsem a čekal jak na to zareagují, když v tom se nade mnou zjevil Taka.. Sengodan! Zařval a najednou se okolo mě utvořil obrovský pentagram, který se doslova vznesl do oblasti mého břicha a rychle se smrštil, čímž mě automaticky spoutal.. Šestý krok mého Shikaie, vzpomínáš jsi? Pronesl Taka a čekal jak na to všichni zareagují.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 6:40 pm

Natsuki

Klesla som na jedno koleno a troška prerývane som dýchala, s kritickým a trocha smutný, bolestivým pohľadom som si prezrela popálené časti tela a po tom som si všimla že sa Takovi podarilo spútať toho baku. Rýchlo som znova vyletela do vzduchu a p ochvíľke váhania som sa pustila po tom týpkovi, bola som od neho pár metrov keď som naňho znova namierila rukavicu a druhú som dala do protismeru aby som ostala na mieste, po tom som začala znova naplno vypúšťať plamene ktorých prúd mieril priamo na toho týpka.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:27 pm

GM

Já jsem Tensei nikoliv žádnej debil! Zařval jsem a z mých dlaní vyletěl černý blesk, který zasáhnul do země, ano do země, mohlo to vypadat že jsem to neplánoval, ovšem opak byl pravdou ze země začali jiskřit černé blesky a kruh, který mě spoutal se rozpadl. Od téhle doby máte přesně minutu, než mohu použit svůj ultimátní útok! Odvětil jsem a trošku se pousmál, ani Taka ani Natsuki nemohli tušit jestli lžu či nelžu... Když Natsuki použila svůj útok okolo mě se zformovala něco jako neviditelná bariéra, která však praskla, no tím že praskla tak to Natsuki opět odhodilo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 5:31 pm

Natsuki

Neštvi ma KORA! zvreskla som naňho keď ma znova odhodil a tento krát som prešla do passívneho útoku, Ukľudni sa.. započula som Tsunu vo svojej hlave no úplne som to odignorovala a s použitím trysiek som letela na toho týpka s krídlami.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 10:03 pm

GM

Jen jsem máchl rukou a Natsuki odhodil daleko ode mě.. spadla na zem a byla již dost zraněná, také kdo by nebyl. Tak co Tako? Jak to s tebou bude, odhodláš se mi postavit? Co říkáš? Jsi vystresovaný viď? Jenže máte už pouhých 30 sekund, pouhých 30 sekund! Dokončil jsem a šíleně se začal smát, jako smyslů z bavených, když v tom se Natsuki přemístila do svého vnitřního světa.. Natsuki? Zeptal se tě, zda-li ho stále slyšíš.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 8:55 am

Natsuki

Otvorila som oči a našla som sa na jednom z tmavých čiernych stĺpov, okolo mňa ich bolo ešte niekoľko a pod nimi to všade horelo a tiekla tam láva. Tu som započula Tsunu (teda ak to nebol taka xD) a nadšene som sa postavila. Josh Tsuna_kun. počujem ťa.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:33 pm

Tsuna

Natsuki-chan? Zeptám se tě.. Bojuješ teď proto abys vyhrála? Chceš vyhrát? Chceš se stát silnější? Tvůj plamen na rukavicích chytil modrou barvu a z vnitřního světa tě to opět přesunulo do Seireitei okolo tebe však byl duch tvé Zanpakutou. Tak co Natsuki? Plánuješ vyhrát? Ne jinak.... CHCEŠ VYHRÁT TENTO SOUBOJ?! Snažil se tě poškádlit a vyprovokovat, Tenseie jsi zatím nevnímala stejně jako Taku, měla jsi sice pár vteřin, dokud jeho technika nebude úspěšná, no... neuvědomovala sis to a proo jsi jen musela celou dobu naslouchat Tsunovi a také mu i odpovídat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 9:42 pm

Natsuki

Trochu ma zaskočil štýl ktorým ku mne Tsuna hovoril no doslova ma vyhecoval. čo sú to za otázky? samozrejme že chcem vyhrať ! ja tento súboj aj vyhrám jasné?! VYHRÁM HO ! Kričala som po Tsunovi s takým novým zápalom do boja a na tvári sa mi roztiahol taký ....na môj vek celkom desivý výraz.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:00 pm

Tsuna

Tsuna na chvíli přezval nad tvým tělem kontrolu, předtím se však ještě mírně pousmál nejspíše kvůli tvým slovům. Udělal zvláštní pozu a chvíli v ní zůstal, plamen na čele se opět zvětšil a Tsuna už jen odešel zpět do svého světa, pro Natsuki to znamenalo jediná příležitost zastavit génia (Tensei = génius...). Tensei měl už jen deset vteřin, jeho smích se zvyšoval a on začal pomalu bláznit, pouhých 10 vteřin zbývalo do použití jeho techniky, což naznačovalo jediné.. Teď nebo nikdy.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 11, 2011 11:11 pm

Natsuki

Celý čas som tomu všetkému takmer vôbec nechápala, ale bolo mi to jedno. Cítila som nejakú zmenu, nevedela som či to tak má byť, či je to lepšie alebo horšie, no bola to zmena a nemala som moc na výber a tak som sa znova naplno zamerala na génia a vyštartovala som po ňom s tryskovým pohonom z rukavíc.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 4:57 pm

GM

Po celou dobu její rukavice zaříili modrým plamenem, místo červeným.. Když Natsuki doletěla do kruhu, tak na něj položila své obě ruce, čímž začala půda mrznout a černé blesky již také přestali švihat, to však způsobilo obrovské vysílení ze strany Natsuki. Tsuna se však jen v duchu usmál a nechal modrý plamen opět zmizet, nejspíše šlo o jednorázové použití. Tensei byl udiven a možná i zastrašen, kdo ví, nicméně jeho pohled něco takového říkal. Poté se však šíleně smát.. Blázni! Blázni! Má pravá síla již konečně vyjde na povrch tohoto bídného světa, už mě nemůžete zastavit! Zařval a pomocí levé ruky si vytrhnul pravé oko, které následně rozdrtil ve své ruce. Jeho tělo začalo sršit černými blesky a vypadalo to, že se z něj pomalu stává blázen bez duše, najednou se však na zemi utvořil obrovský kruh, v jehož středu byl právě Tensei. Již mě nemůžete porazit hloupý Shinigami! Zařval znovu tentokrát však se ještě začal smát a to ještě šíleněji než předtím, rozhodně to nevěstilo nic dobrého.

• Kruh?•
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 5:27 pm

Natsuki

Ruky som mala pred sebou a ústa som mala doširoka otvorené, prerývane som dýchala keď som ucítila obrovský úbytok reiatsu, pot sa zo mňa doslova lial, nevedela som čo si mám myslieť keďže som tomu čo som práve spravila absolútne nechápala. Klesla som na jedno koleno a hodila som trocha nenávistný pohľad na toho blázna. Nevládala som pomaly ani hovoriť a tak som tam len mlčky kľačala a snažila som sa ostať pri vedomí, týmto útokom som sa totiž nebezpečne priblížila k časovému limitu mojej shikai formy.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:57 pm

GM

Bakudou Tenran! Zařval Tensei a z jeho ruky vyletěl něco jako proud černé energie mířící na Natsuki, nemohla se bránit a už to možná znamenal konec, když v tom se před ní objevil Taka a jen roztáhl ruce, po asi minutě až konečně odešel nával prachu tam stále ve stejné poze stál Taka, ovšem jeho tělo bylo poničeno, haori měl téměř roztrhané, co se týče vršku a pomalu dopadal na kolena, byl to hold moc zbrklý tah. Hahahaha! Smál se Tensei hlasitě až ďábelsky.. Tohle je síla kapitána? Zeptal se dost ironickým způsobem a čekal, jak na to kapitán zareaguje..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:04 pm

Natsuki

Zo strachom v očiach som sa pozerala na čierne blesky ktoré proti mne vyšlahli keď tu sa do rany postavil Taka čo ma zmrazilo ešte viac. TAKA_CHAAN!! zvreskla som keď som ho znova uvidela a po tvári mi stieklo niekoľko sĺz, nejak som nezniesla pohľad naňho a na to ako ho kvôli mne ten týpek zranil. Rýchlo som sa rozbehla k Takovi a objala som ho okolo pása. Taka-BAKA!! prečo si to robil?! mal si ho radšej poraziť.. ty si predsa kapitán je to tvoja povinnosť.. mal si ho nechať nech ma zasiahneee .. revala som pri čom so mnou lomcovala zlosť aj smútok zároveň.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 5:35 pm

Taka

Jen jsem se pootočil a na Natsuki se trošku pousmál.. Neříkej mi idiote, to si vyprošuji a víš, že ten tvůj stisk vcelku bolí? Řekl jsem docela vtipně, aby měla aspoň chvíli pocit, že jsem v pořádku.. Víš........ Moje povinnost není porazit soupeře, mou povinností je úplně něco jiného a to ochránit všechny členy z mé divize, ať už mě to stojí život či ne. To já jsem kapitán a to já bych měl celé to břemeno nosit, né ty.. Ty by ses měla starat jenom o sebe, ne o mě. Ale víš co? Dáme si slib.. Když už tě nikdy neuvidím takhle smutnou, tak ti mohu slíbit, že už mě nikdy neuvidíš v téhle situaci a také ti mohu slíbit, že mu za celou naši divize, ne za celou Seireitei nakopu prdel. Platí? Dokončil jsem docela dramaticky a poté se zlověstně pousmál. Tak jo... Jsem plně na sračky, tak to pojďme skončit, Tenseii.. Pronesl jsem v klidu a pomalu před sebe natáhl svou Zanpakutou.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 6:18 pm

Natsuki

Počúvala som ho zo slzami v očiach ale nakoniec som ho pustila a odhodlane som prikývla. Jop.. platí, ja..mňa už nikto nikdy nerozplače.. sľubujem. Zakričala som hrubo a utrela si posledné slzy z očí. Nie že si ešte niekedy necháš takto nakopať. Povedala som hrubo a zadržala som príval sĺz. Po tom som sa postavila kúsok od neho a pohľad som zamierila na toho okrídleného týpka. Platí. prikývla som rozhodne a znova som na rukaviciach nechala rozhorieť svoj plameň.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tréningová plocha 8-13.Divize
» 3.Divize / Taka Jintaro
» Kapitán 4.Divize / Natsuro Tara
» Kapitán 6.Divize / Hiruko Kuchiki
» Kapitán 8.Divize / Yanmaru Shizukoshi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: