~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 2:45 pm

First topic message reminder :

Tréningová plocha
( 2.Divize - 7.Divize )




Toto místo se nachází pod všemi , již nahoře uvedenými divizemi , jednoduše se dá říci , že je toto místo v podzemí . Celkově je velmi rozsáhlé , což se taky odráží na pěti obrovských tréningových plochách , která tu jsou postaveny . Toto místo bylo vystaveno nedávno veškeré plány , jak toto místo postavit navrhnul Sayuri Yorotsuchi , také znán jako nejbláznivější vědec všech dob . Tento podzemní komplex má jen jeden vchod , který je zároveň i východem a ten se nachází právě s kasárnách 2.Divize , nejdřív musí dotyčný jít dolů a stále dolů až narazí na menší bránu , kterou hlídají velmi silné stráže , kteří otevřou jen v momentě , kdy jim někdo oznámí heslo ke vstupu . I když je to jedna obrovská plocha , o kterou by se měli dělit všechny divize není tomu tak , když někdo vejde do lese , což je hlavní tréningová místnost může tam být kýmkoliv zabit .I když je toto místo stále v podzemí střídá se zde den a noc , tento nápad byl opět zrealizován Sayurim .


Uměle vytvořený les - Tréningová oblast č.1
Spoiler:
* Jak již bylo řečeno toto místo je velmi zvláštní , je nejrozsáhlejší ze všech pěti tréningových ploch v tomto podzemním komplexu . Podle všeho je tohle jediné místo , kde je povoleno , aby Shinigami z jiné divize napadl někoho dalšího z jiné divize . Tento les je obdařen všemožnými pastmi , v jeho středu se také nachází další z tréningových ploch .

Řeka Tagara - Tréningová oblast č.2
Spoiler:
* Druhá tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se přesně ve středu uměle vytvořeného lesa , toto místo je snad jediné , kde se dá v klidu odpočívat a taky se již zde neuplatňuje pravidlo napadení jiných Shinigami .

Dřevěné pole - Tréningová oblast č.3
Spoiler:
* Třetí tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se úplně na východě , avšak toto místo vidí snad každý , kdo vejde a porozhlédne se na pravou stranu . Toto místo sice není nijak moc dlouhé , respektive rozsáhlé , ovšem jeho kouzlo je ve velikosti ,, dřevěných kmenů " , jenž jsou opět uměle vytvořené a také geneticky upravené . Toto místo hlavně slouží k boji v obrovských výšinách , také tu není moc míst na schovku a pokud někoho napadne skočit dolů povětšinou umře , proto je tohle jedna z těch nejoblíbenějších ploch .

Vodopád Harmonie - Tréningová oblast č.4
Spoiler:
* Vodopád Harmonie , možná si někdo říká ,proč byla takto pojmenována jedna z tréningových ploch a proč se tohle vůbec jako tréningová plocha počítá . Odpověď je jednoduchá toto je snad nejlepší místo na meditaci vůbec , toto místo je vlastně pramen řeky Tagara , ovšem na rozdíl od jezírka ve středu lesa utvořené právě touto řekou je toto místo o dost klidnější a také se zde nejlépe trénuje podvodní tréning , což se v tréningové oblasti číslo dvě nedá . Toto místo se nachází u lesa , respektive na severu lesa .

Les Hollow- Tréningová oblast č.5
Spoiler:
* Tohle místo je nejzajímavější ze všech , i když je to opět les něčím se liší , zde se Shinigami nemůžou zabíjet , ale spíše trénovat vlastní důvěru , ptáte se proč ? Toto místo je sídlem nejrůznějších Hollowů , jenž pochytal Sayuri a hodil je právě sem , dodnes je okolo tohoto místa udělána speciální Kidou bariéra , která má jen jeden vchod , tento vchod mohou otevřít jen stráže u bariéry , které se pravidelně střídají .



Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:34 pm

Taka

Tiše jsem šel za hyperaktivní Natsuki až jsme se dostali, tam kam ona chtěla.. Hmm, tak tedy čekám an tvoji první ránu. Řekl jsem ji a z pochvy začal vytahovat svoji Zanpakutou.. Na co ještě čekáš? Použij svůj Shikai a začni útočit, pokud tam budeš jen tak stát těžko mi strhneš kousek mého Haori. Dokončil jsem a už jen čekal na její reakci..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:44 pm

Natsuki

Uškrnula som sa a spravila som krok do vzduchu, samozrejme som začala padať dole no nevydala som zo seba ani hláska, vo vzduchu som vytiahla zanpakuto a zavrela som oči. Keď som ich znova otvorila tak sa mi v nim vytvorila niečo ako červeno-zlatá farba a na rukách sa mi objavili rukavice. Tie o nanosekundu vzplanuli ohňom a na čele sa mi vytvorila niečo ako ohnivá aura. Shinigami uniforma sa mi pomaly začala trhať od tej energie a ostala som tam len v spodnom prádle a tielku. Tsunayoshi! skríkla som a nastavila som ruky oproti zeme ktorá sa nepretržite blížila, napustila som do toho dávku reiatsu tak že to pôsobilo ako trysky a ja som sa pomocou nich vyšvihla znova hore, veľkou rýchlosťou som mierila priamo na kapitána pri čom som sa vyhýbala tým dreveným pňom.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:11 pm

Taka

Heh, tak už to začíná, jo? Tak tedy dobrá... Řekl jsem a čekal až se proti mně vyřítí, bylo mi jasné, že použije svůj Shikai, bez něj totiž ani bojovat nedokáže.. Počkal jsem až byla téměř u mě a poté se jí jen lehce dotkl levé rukavice a její dráha se odklonila na levou stranu. Jsem kapitán, tak by sis měla přiznat, že jsem silnější než ty, Natsuki. Řekl jsem ji tvrdohlavě a pomalu okolo sebe nechal vířit svoje Reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:16 pm

Natsuki

Trochu mi príval vetra rozcuchal vlasy a ja som na Taku len vyplazila jazyk. Bolo mi jasné že je silnejší ale predsa len mi stačil len kúsok jeho plášťa. Keď ma odklonil na ľavú stranu tak som rýchlo stočila dráhu letu smerom naňho no teraz keď som sa priblížila tak som sa shunpom posunula kúsok doľava asi dva krát a po tom zase doprava. chcela som ho trocha zmiasť aj keď som nejak extrémne nedúfala že sa to podarí.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:28 pm

Taka

Začnu to brát vážně, jen o tom prosím nikomu neříkej.. Řekl jsem a rukou přejel po čepeli své Zanpakutou.. Nastol řád tohoto světa, pozvedni svou lesklou čepel a ukaž svou krásu, Sansutō! Zařval jsem a všechno Reiatsu okolo mě zhoustlo, což způsobilo to, že jsem dokázal od sebe podržet Natsuki, přeci jen její úroveň nebyla tak obrovská, že by přes takový nátlak Reiatsu mohla vůbec přejít. Tak pojď Natsuki, budu to brat trochu vážně, jelikož vidím, že se určitě nehodláš jen tak vzdát! Zařvlaj sem a čekal na její další pohyb.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 6:37 pm

Natsuki

Trochu ma ochromil ten nával reiatsu a ja som pochopila že vyvolal Shikai. Nedalo sa povedať že by som bola naštvaná.. skôr som bola taká zapálená ako nikdy. Josha! skríkla som a snažila som sa dostať cez to zhústnuté reiatsu, pri čom som začala navyšovať prúdenie reiatsu na takú hodnotu akú som len v súčastnom stave dokázala vyvinúť. Taka_chaaan! dnes ti to haori roztrhám ! kričala som pri tom tak trocha ako blázon.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 9:03 pm

Taka

Vtipné, řekl jsem a jednou z mojich Zanpakutou jsem opět odklonil Natsuki v letu na levou stranu... Hehe, docela se nudím, měla bys zabrat, jinak mi to haori neutrhneš. Pronesl jsem ji a použil Shunpo, pomocí kterého se dostal hned za ní.. No, jen jsem máchnul mečem, bylo mi jasné, že tomuhle nejspíše uhne, taky to nebyl žádnej super výpad.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 9:09 pm

Natsuki

Pootočila som sa jeho smerom no neuhla som, nastavila som ruku proti jeho švihu a doslova som schytila jeho Zanpakuto za čepeľ, po tom som aktivovala plameni na moje možné maximum a tým som v druhej ruke použila niečo ako trysku ktorou som sa vyšvihla po kapitánovom boku, akonáhle som to spravila tam som sa mu posnažila utrhnúť časť Haori aj keď bolo dosť pravdepodobné že by sa mi ho skôr podarilo spáliť. Po celý čas som mu držala jednou rukou jeho čepeľ a dúfala som že to rukavice vydržia, síce boli v tomto stave pevnejšie než čepeľ môjho zanpakuto v základnom stave ale u kapitána si nikto nemôže byť ničím istý.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:20 pm

Taka

Najednou začal vřeštit alarm, okamžitě jsem věděl, co to znamenalo, bylo tu totiž jen jedno možné řešení, a proto jsem na Natsuki, téměř když byla u mě zařval, aby toho nechala, no v její rychlostí jsem nedoufal, že se dokáže zastavit, a proto jsem se rozhodl použít Shunpo, abych se dostal od ní o trošku dál, když jsem si všiml, že mi chybí kousek haori, no neměla ho ani Natsuki, jelikož začalo padat do té nekončené díry.. Natsuki, víš co to znamená? Zeptal jsem se ji, jestli rozumí, co se teď děje.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:24 pm

Natsuki

Začala som brzdiť keď po mne skríkol no v tej rýchlosti sa toho moc robiť nedalo, keď sa shunpol niekde preč tak som mala ešte celkom slušnú brzdnú dráhu no po tom som sa naňho zahľadela zlatými očami, postavila som sa na jeden z pňov a rukavice mi prestali horieť ohňom, čiže som bola ako keby mimo shikai ale v zlomku sekundy som ho vedela znova aktivovať. Uuh.. no hm.. neviem ešte som to nezažila. Povedala som popravde a žiarivo som sa naň usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 3:35 pm

Taka

Hmm, nevadí, jen ti můžu říct, že to není nic dobrého... Otázkou je jestli to má divize teď vyřídí za mě či ne, je pravda, že jsem pro Soul Society velmi důležitý článek, ale ani nevím jaký mají všichni kapitáni plán.. Sakra! Zařval jsem hlasitěji a chytil se za hlavu, nikdo tam kromě nás a pár lidí už taky nebyl, takže to bylo i docela jedno. Ách, no nevadí...Zrušil jsem svůj Shikai a svůj meč dal zpět do pochvy s otázkou, co teď mám sakra vůbec dělat?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 3:47 pm

Natsuki

Hm? koniec? Pomyslela som si trocha sklamane, dnes som pôvodne chcela trénovať až do vyčerpania. Tak a .. čo teraz budeme robiť Taka_chan? ty.. ideš ku kapitánom? ja.. eh.. zatvárila som sa trocha sklesnuto a zrušila som svoj shikai na čo som pocítila dosť veľký úbytok Reiatsu, Aaaah Taka_chan.. si hrozne silný.. síce ti chýba časť Haori.. ale .. nemám ho... som k ničomu. Zahundrala som bez nálady a pozerala som sa za padajúcou časťou Haori.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 5:47 pm

Taka

Záludná otázka, velmi záludná otázka, když zanedbám svoje povinnosti nebude to moc dobrý, ale ono to je už špatný teď.. Ach! Víš co? Prostě tady počkáme, dokud někdo nepřijde, nebo dokud se něco nestane, ale to zní blbě! ááááá.. Já vůbec nevím! Dokončil jsem a poté se podíval na Natsuki a trošku se uklidnil.. Neboj Natsuki, to se určitě napraví, je to jen tím, že jsem kapitán už hodně let a mám více zkušeností, než ty, nejsi k ničemu, máš potenciál, který se bude dát moct krásně využít. Řekl jsem ji a pohladil po vlasech.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 5:53 pm

Natsuki

M..myslíš? spýtala som sa ho no keď ma pohladil za vlasy tak som sa usmiala. Taka_chan? tamto.. to bol tvoj Shikai? .. myslela som si že ho buď nemáš alebo neukazuješ.. prečo si ho po tom použil.. zrovna proti mne? teda myslím že by si sa ubránil aj tak.. si hrooozne silný. Hovorila som a rozhodila som rukami čo malo byť v spojení s "hrooozne silný".
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:41 pm

Taka

Ano, byl to můj Shikai, a mít ho musím, jinak bych neměl tuto hodnost. Neukazuji ho, to jest pravda.. Ale přeci jen, kdybych ho nepoužil, tak by to znamenalo, že tě neberu jako rovnocenného soupeře, ne? Dokončil jsem a trošku se pousmál.. Měli bychom pomalu jít, ale nejspíše to bude opravdu nebezpečné, tenhle poplach tu nezazněl už minimálně sedmdesát let, takže by ses mě měla držet. Řekl jsem a pak mě napadlo.. Co kdybys mi jednoduše vylezla na záda? Zeptal jsem se ji s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:44 pm

Natsuki

Josh! prikývla som nadšene a rýchlo som mu vyskočila na chrbát. Zanpakuto som si pri tom zastrčila do púzdra a prevesila cez chrbát, na sebe som vďaka Shikaiu nemala shinigami uniformu ale len biele tielko zo spodným prádlom, Unavene som zívla a bola som celá hrr do toho čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:58 pm

GM

V tom se rozletěli dveře, které sloužili jako vstup do této tréningové oblasti. Tak skvostné Reiatsu, šlo cítit až na kilometr daleko a jak vidím jsem první z naší skupiny, kdo zde dorazil.. Být tebou pane kapitáne pustím tu malou holku nebo se jí stane něco špatného. Řekl tajemný hlas ve stínu, po chvíli čekání se však rozhodl ukázat svou tvář.. Stál tam jeden z hříchů Tensei, nejvíce podivné na něm však mohli být jeho černá křídla donášejíc možná i samotnou smrt. Tak co odpovíte pane kapitáne? Nebo jste snad vyděšen, protože jsem to já? Dokončil Tensei a svůj pohled směřoval směrem k Takovi.. Byl jiný, ten blbeček který se všemu smál zmizl, místo toho se v něm začínalo probouzet zoufalství.. Tenseii, tobě to nestačilo? Myslel jsem, že jsi zemřel, tak co tu děláš?! Optal jsem se ho s dost nasraným a zároveň i stály zoufalým výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:02 pm

Natsuki

Hmm?? Taaka_chan? kto to je? spýtala som sa Taku pri čom som sa hlavou oprela o tú jeho. UAAAAH .. zívla som si pri čom som sa ospalo pozrela na toho týpka s krídlami, je divný nepáči sa mi.. komentovala som akoby nič a ďalej som naňho len zazerala.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:58 am

GM

Copak? Doufám že se na mě nezlobíš? Vydal ze sebe Tensei a škodolibě se začal hihňat. Zajímavé, myslel jsem si, že úroveň kapitánů je poněkud vyšší, ale jestli je tohle jediné co dokáží, to potom zničení Seireitei bude úplná hračka! Odvětil krutě a začal se Takovi smát přímo do očí, no to on nevnímal, jelikož měl sklopenou hlavu a byl přímo naplněný vztekem. Drž hubu! Zařval Taka a pomocí dvou mečů, co vytáhl z pochvy (ano, nepoužívá teď svou zanpa, přeci jen nosí ještě dva meče v záloze, viz pict) zaútočil na Tenseie, no v tom vzteku se nedokázal ani ovládat a proto byl úhyb jednoduchý. Takže teprve teď to bylo tvé maximum? Optal se dost ironickým způsobem Tensei.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:27 am

Natsuki

TAKA_CHAAN... dávaj pozor ešte stále ma máš na pleciach, povedala som keď spravil ten výpad a rýchlo som z neho zoskočila dole. Po tom som strelila nevraživý pohľad na toho týpka s krídlami. Nikto sa nebude posmievať Takovi_chan! okríkla som ho a shunpom som sa k nemu snažila dostať čo najbližšie pri čom som mu chcela useknúť nejakú časť tela, čepeľ mierila na hruď aby som mala väčšiu šancu trafiť sa.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:00 pm

Tensei

Ach.. Vy shinigami jste tak zoufalý, až se mi chce brečet.. Řekl jsem a stál na místě každý útok, který mi Natsuki zasadila mnou doslova proletěl.. Pfuuu, nuda. Odvětil jsem krátce a pouhým máchnutím ruky Natsuki od sebe odhodil několik metrů daleko. Tako, ty přece mé schopnosti znáš, tak proč se proti mě stavíš? Co jsi chceš dokázat, vždy jsem byl silnější než ty. Řekl jsem mu upřímně, ovšem to Taka nevnímal měl jen sklopenou hlavu a stále se díval do země, důvod však nebyl ani Tenseiovi znám.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:05 pm

Natsuki

Zachytila som sa o jedno z tých kmeňov a po tom som sa naň vyšvihla. Znova som v rukách zvierala zanpakuto a trocha divne som sa pozrela na toho neznámeho týpka. Čo si zač baka? oslovila som ho a znova som proti nemu vyrazila, tento krát som švihala mečom po jeho celkom tele a chcela som ho doslova rozsekať na kúsky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:13 pm

Tensei


Vy děti se nikdy nepoučíte.. Řekl jsem a znovu máchnul rukou, Natsuki to sice neodhodilo jako minule, ale dostalo jí to dál ode mě.. Hiyuurenkahou! Ozvalo se najednou a já se jen podíval před sebe, byl tam Taka a svíral svou Zanpakutou v Shikai formě, po chvilce udělal pouhý krok a dostal se přímo za mě. Skončíme to! Zkřikl a máchnul svou Zanpakutou, čímž vytvořil něco jako vzdušnou vlnu. Byl jsem donucen použít Shunpo a dostat se o kousek dál. Tohle byl první ze sedmi tvých kroků v Hiyuurenkahou, nepletu se? Zeptal jsem se ho a rány, kterou mi zanechal na rameně si prozatímně moc nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:22 pm

Natsuki

Huh? čo sa stalo? pomyslela som si trocha zmätene keď som sa objavila kúsok ďalej od toho týpka s krídlami. Eh eh.. čo teraz? čo mám robiť? hundrala som si popod nos no po tom som sa rozhodla. Mám tak pätnásť minút.. dovtedy musím Takovi pomôcť ako iba viem. Pomyslela som si a niečo som šepla do vzduchu. Na hlave sa mi objavila červená až zlatá ohnivá aura a na rukách sa mi objavili rukavice ktoré horeli tým istým plameňom. Po tom som ich použila ako trysky a odpálila som sa veľkou rýchlosťou na toho týpka, kúsok od neho som však zastavila a namierila som na neho jednou rukou.. pri čom som druhou namierila na opačnú stranu, z obi dvoch mi vyšľahol prúd ohňa, zatiaľ čo prvý mieril na toho týpka, druhý som použila na udržanie rovnováhy.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:39 pm

Tensei

Opět jsem máchnul svou rukou a okolo mě se vytvořil něco jako štít ze samotného větru, a byl to právě onen štít, který mě uchránil před útokem Natsuki. Ohnivá Zanpakutou, to se nevidí denně, zajímalo by mě, jak je však silná, hm? Zeptal jsem se ji, zrovna když jsem použil shunpo a chytil ji za její levou ruku. Tak co odpovíš? Optal jsem se tě znovu se šíleným výrazem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize    Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningová plocha 8-13.Divize
» 3.Divize / Taka Jintaro
» Kapitán 4.Divize / Natsuro Tara
» Kapitán 6.Divize / Hiruko Kuchiki
» Kapitán 8.Divize / Yanmaru Shizukoshi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: