~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tréningová plocha 8-13.Divize

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 6:58 pm

Tréningová plocha
( 8.Divize - 13.Divize )



Tohle místo je velice rozsáhlý komplex, jenž se nachází v podzemí,přesněji se nachází pod kasárnami většiny již zmiňovaných divizí.Celkově je toto místo až udivujíc obrovské, což se odráží na pěti tréningových plochách ,které tu jsou postaveny, musí se však dodat, že každá divize měla prostor, na to aby si vytvořila jednu speciální tréningovou oblasti,další dvě už byly stvořeny na dohodě 8-13 divize. Tento komplex má jen jeden známý vchod, který zároveň slouží i jako východ, nachází se v kasárnách 9.divize, kde musí dotyčný najít malý podzemní vchod a jít dolů a dolů po schodech, dokud se nedostane k obrovské bráně, kterou hlídají dva Shinigami , po tom co jim řekne kapitán nebo někdo podobný heslo ke vstupu, mohou automaticky vstoupit.Tohle místo je velmi zajímavé tím, že se zde nestřídá jenom den a noc,ale také i podnebí, což je vskutku nemožné a nerealizovatelné, ale Sayuri Yorotsuchi dokáže téměř všechno..


Uměle vytvořený les - Tréningová oblast č.1
Spoiler:
* Nejvyužívanější tréningová oblast, jedná se opět o les, je to také jediné plocha, na které se dohodli všichni kapitáni.Tohle místo má jednu a zásadní zajímavůstku, ve večerních hodinách na tomto místě začne strašit jakýsi duch, který je nejspíše Sayuriho tvorbou, proto je toto místo vhodné na tréning, i když někdo ducha zabije objeví se hned další noc..

Jezero Osudu - Tréningová oblast č.2
Spoiler:
* Druhá tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se úplně na severu, speciální vlastnost této místnosti je ,že obrovské jezero je vlastně zamrzlé a nikdy netaje, i přesto je však teplota zde plně normální.Tohle je tréningová plocha postavena na vyhovění kapitána desáté, nejspíše je to hlavně pro jeho tréning se Zanpakutou.

Svatyně hada - Tréningová oblast č.3
Spoiler:
* Třetí tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu. Jedná se o chrám, který byl vystavěn na pokyn kapitána osmé divize, nejspíše aby zde mohl zaučovat své žáky o Kidou , jelikož tohle prostředí je pro to jako stvořené.. Někdy se tohle místo používá i jako odpočinková místnost, ale to jsou jen výjimky a nestává se to často, že by se zde někdo položil do chladné vody v jezírku, resp. rybníku..


Město smrti - Tréningová oblast č.4
Spoiler:
* Velmi zvláštní tréningová plocha, tato plocha byla vytvořena Sayurim Yorotsuchim, respektive na jeho přání, který si sám poté zrealizoval. Tato místnost slouží jako místnost zkoušky 12.Divize, ten kdo projde se může nazývat plnohodnotným členem. Tohle město však není plně normální, celým tímto místem se rozléhají nejrůznější jedové plyny, které pomalu dotyčného zabíjí , jen málo lidí tuto zkoušku přežilo. Naneštěstí i tohle místo obklopuje bariéra, takže se jedové plyny nedostávají nikam jinam..

Aréna pomsty - Tréningová oblast č.5
Spoiler:
* Tohle místo je nejzajímavější ze všech .. Aréna byla postavena na přání Rokura taicho alias Kenpachiho. Jedná se o arénu vystavěné uprostřed obrovského jezera z vody, voda má však červenou barvu a to , protože zde bylo prolito mnoho krve.Tohle místo je hlavně na to, aby zde Rokuro mohl trénovat,případně otestovat členy své divize, párkrát tu také proběhla zkouška na zástupce kapitána jedenáctky.. Na tuto arénu se nevztahují žádná pravidla.. ( Tzv, odeberte si lávu a přidejte si tam jezero z krve , buhaha Very Happy )



Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 7:05 pm

Ryuu Naratsumi

Pomalu jsme došli ke kasárnám 9.Divize, avšak se ani nestihli zastavit a šli dále a dále dolů až uviděli obrovskou bránu, kterou hlídali nějací Shinigami.. Přišel jsem k nim něco jim tiše zašeptal a oni okamžitě bránu otevřeli, Kichiro,Yorotsuki a také Raizo mohli vidět nedávno dokončený podzemní komplex.. Vskutku zajímavé místo, viďte ? Řekl jsem a pomalu si vyšel k tréningové ploše číslo pět,což mohli poznat i členové mé divize, jelikož byla před plochou dřevěná deska na niž bylo číslo pět. Vešli jsme do středu arény a já jen pronesl.. První část vaší zkoušky, poté už jen vytasil svoji Zanpakutou, mohlo jim automaticky dojít co chci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 8:03 pm

Raizo

Šibalsky jsem se usmál a vytáhl jsem zanpakuto z pochvy.Zaujal jsem bojovou pozici a pomocí shunpa jsem se objevil před kapitánem.Rychle jsem seknul katanou,věděl jsem ale , že ji kapitán snadno vykryje.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 8:15 pm

Kichiro Kuroda
" No to si snad"nevěděl co si chce jejich kapitán dokázat tím že jim nakope řitě navíc jeho ještě pořád boleli žebra takže.... nicméně nehodlal to vzdát každopádně bylo více než jisté že pokud budou utočit samostatně dostanou na budku mnohem dřív než když zaútočí spolu. Jediná věc která se mu nelíbila byl fakt, že ani dohromady nemohli stačit kapitánovi. Zaregistroval útok Raiza počkal jak zareaguje kapitán jestli bude krýt nebo jestli bude uhýbat tak jako tak byl připravený použít shunpo a dostat se ke kapitánovy na odkrytou stranu přesně v okamžiku kdy buďto bude krýt nebo se přesune pro případ že by kapitán chtěl zaútočit na něj ať už přímo nebo prostřednictvím shupno chtěl použít akrobacii nebo utsusemi.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 8:53 pm

Yorotsuki Aokawa

Cože? Máme bojovat proti někomu tak vysoko postavenému jako je kapitán? No jasný, a my jsme jako co?! optal jsem se mírně podrážděně a udělal jsem nepříjemný obličej Ale i tak... samotný je v tom nenechám... problesklo mi hlavou a já vytasil své Zanpakuto, to už však Raizo začal útočit Tak tohle není vůbec dobrý...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 8:57 pm

Ryuu Naratsumi

Hm? Broukl jsem v rychlosti a vykryl útok Raiza.. Už chápu, proč jste tak slabí.. Bank... Dělám si srandu.. Dokončil jsem, použil Shunpo a dostal se až na druhý konec arény.. Hadō #32. Ōkasen ! Zkřikl jsem a najednou na vás vyletěl obrovský žlutý proud Reiatsu.. Začneme z lehka..

Tréningová plocha 8-13.Divize Oukasen
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:10 pm

Raizo

Sakra... Uskočil jsem stranou, snažil jsem se uhnout tomu Hado.Litoval jsem toho, že jsem se nenaučil nějaký Bakudo, se kterým bych se proti tomuto Hado ubránil.Přemýšlel jsem o nějaké taktice., věděl jsem však, že proti kapitánovi nemáme žádnou šanci...

Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:13 pm

Yorotsuki Aokawa

Shimata! vykřikl jsem a rychle použil Shunpo, takže jsem se jen tak tak tomu Hado vyhnul Super, jestli bude bojovat pomocí Kido, tak jsem v pytli... problesklo mi hlavou, rychle jsem skočil pomocí Shunpo na opačnou stranu, než byl Raizo a Kichiro, aby nemohl opět použít Hado, které by nás dostalo všechny najednou...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:16 pm

Kichiro Kuroda
Žluté světlo předním jeden kolega vlevo druhý v pravo nezbývalo mu enž použít shunpo a snažit se dostat od svých kolegů a od kida. Rána na žebrech bolela . Věděl že za chvilku bude mnohem mnohem hůř. Snažil se na to nemyslet stejně s nimi kapitán udělá rychlí proces asi se potřeboval vybít.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:23 pm

Ryuu

Dobrá, teď zkusíme něco ze staré školy.. Pronesl jsem a po chvíli dodal Bakudō # 1. Sai ! Všichni byli najednou v takzvaně neviditelných poutech.. Hra ještě neskončila , Bakudō # 21. Sekienton ! Řekl jsem a od slova Bakudou o trošku zvýšil svůj ton hlasu.. V ten moment byl okolo mě jakýsi červený dým a to už já byl ve vzduchu přesně nad všemi třemi..

Tréningová plocha 8-13.Divize Sai_Renji

Tréningová plocha 8-13.Divize Sekienton
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:34 pm

Raizo

Kso, takhle snadno se nachytat.Snažil jsem se z těch pout vymanit,pokoušel jsem se je přetrhat hrubou silou.Bylo mi jedno, jestli má duše bude tím nátlakem roztrhána.Všude kolem mě vířilo moje reiatsu, na spáncích jsem měl naběhnuté žíly od té zátěže...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:40 pm

Kichiro Kuroda
tohle vypadalo opravdu velice zle jeho katana se válela na zemi ruce za zády a nad ním červený oblak možná je prostě kapitán definitivně zabije. No aspoň už ho nebudou bolet žebra. Každopádně se muselo nechat že je to docela slušná exhibice a no malí námět k tomu že nějaké to hado nebo bakudo by vůbec nebylo od věci.Jistě snažil se dostat z pout ale při jakékoliv fyzické síle to spíš vypadalo že se přes pouta osvobodí na 2 nebo více častí a pochyboval o tom že by takový podoba byla stabilní. Jenže musel se dostat z pout zoufale se snažil jakkoliv uvolnit nevnímal proudění reiatsu ani svého ani někoho cizího prostě se snažil dostat ven musel pomalu od svého reiatsu světélkovat jako černobylské světluška ale to asi nebyl tak úplně účel účel byl svým reiatsu přervat ty hnusný pouta dřív než jim kapitán nakope. I když ho na chvilku napadlo proč oddalovat nevyhnutelné.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 9:52 pm

Yorotsuki Aokawa

Záhy jsem byl spoután a byl nad námi mrak, s bodavou bolestí jsem však udržet svou Zanpakuto v ruce, odskočil jsem dál směrem ke svým přátelům, avšak Shunpo v tomto případě nepřipadalo v úvahu Máme menší problém... řekl jsem ironicky na své spolukolegy v týmu O něco se pokusím, ale... nedořekl jsem a zaklonil jsem hlavu Kesshoka: Shuishoken Kochoku řekl jsem potichu, okolo mě se začalo výřit Reiatsu a aktivoval jsem Shikai, kvůli brnění ale byla nynější poloha mých rukou velmi bolestná, takže jsem své Zanpakuto pustil na zem, kam se zabodlo Super, to je fakt super... jsem Shinigami, co aktivoval Shikai a nemám Zanpakuto... řekněte mi ještě horší situaci... řekl jsem a snažil se vzít ze země Zanpakuto, avšak marně, vzhledem k tomu, že bylo zabodnuto celkem hluboko...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:08 am

Ryuu Naratsumi

Yare,yare.. Vy jste opravdu nepoučitelní.. Řekl jsem ve vzduchu a pak klidně dopadl na zem. Mít svolení tuhle arénu zničit tak bych použil nějaké Kidou, ovšem to bych pak měl špatné vztahy s Rokurem. Vyjdi ze stínů a poukaž na svou elegantnost, Hyūinmaru! Zařval jsem a tak aktivoval Shikai, vypadalo to že se s nimi nechci vůbec párat.. Aby se neřeklo, že vám nedávám žádnou šanci, Hadō #32. Ōkasen ! V tom na vás opět vyjela žlutá vlna Reiatsu, tentokrát však byla rozsáhlejší a určitě i o dost silnější.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 4:54 pm

Kichiro Kuroda
"To si děláte srandu nás važně chcete zabít co."konstatoval fakta nevěděl k čemu tahle exibice vlastně je rozhodl se prostě zkusit žit co nejdéle.pokusil se rychle vzít katanu což se podařilo "shotto Gemini." víc ale nestihl už se k němu blížila žlutá vlna za chvilku už se nejspíš zarývala do jeho žeber...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 5:38 pm

Raizo

Dopr.. on nás chce fakt zabít.Ještě ale nemůžu odejít,ještě ne.Musím pomstít smrt svého otce, vykonat pomstu.Kolem mě začalo vířit spoustu reiatsu, vší silou jsem se pokoušel dostat z kida, které mi svazovalo ruce.Magická pouta zmizela a já konečně mohl hýbat rukama.Vlna se ke mě rychle blížila, měl jsem pár sekund na to, co těd udělám. Chtěl jsem zachránit členy své divize ale stejně bych to nestihl a proto jsem vyskočil do výšky abych se alespoň částečně vyhnul vlně, kterou na nás vyslal kapitán.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 5:48 pm

Yorotsuki Aokawa

No tak dobře, buď umřu kvůli tomu, co se chystám udělat nebo kvůli Kidou, tak už je to jedno... zakřičel jsem velmi rychle, v tu chvíli se okolo mě utvořila na zemi pečeť, naštěstí byl v jejím rozsahu i Kichiro, ve chvíli začaly ze stran pečetě vyjíždět dlouhé, ostré krystaly. Když však byly zhruba v polovině, tak už nás zasáhla vlna, proto štít nepůsobil úplně, ale pouze na půlku... rychle jsem se skrčil, aby mě vlna nerozťala a v duchu jsem se modlil, aby Kichiro udělal to samé. Společně se zmizením vlny se dokončil i štít, chtěl jsem vstát, když v tom jsem ucítil tupou bolest na zádech... měl jsem je celé popálená od toho Kida Sakra... ale teď není čas na bolest a sténání! vykřikl jsem si v duchu a zvedl jsem se No tak dobře, už je mi to jedno... budu bojovat, jak mi tahle pouta dovolí! I tak nám jde o život, jak jde vidět... řekl jsem a poté jsem se pousmál Kirisame... šeptl jsem potichu a okolo nás se zvedla mlha...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:30 pm

Ryuu Naratsumi

Arogantní hlupáci.. Řekl jsem a po chvíli dodal.. Myslel jsem, že tedy dokáže víc, zklamali jste mne, jestli neutrhnete ani kousek z mého kapitánského haori, nemáte právo si ani říkat členi desáté, tak pohněte a ukažte co ve vás je! Zkřiknul jsem z plných plic a čekal jak zareagují, respektive co podniknou..

-> Raizo měl si jen trošku škráblou nohu, nic vážného.
-> Yorotsuki Kirisame zapůsobilo, avšak to až po proslovu tvého kapitána.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 8:18 pm

Kichiro Kuroda
"Zkuste bojovat se zlomenými žebry." řekl klekl si a odplivl další krev.
"Dík." podekoval Yorotsukimu i když mu trochu zhatil zamýšlené.Zvedl černou pušku a zamířil na Kapitána a zkusmo vystřelil pár ran dost možná nějaké prolítli z opačné strany skrz štít Yorotsukiho,ale kdo by mohl vinit jeho.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 1:23 pm

Raizo

Hire Kojaku...řekl jsem potichu a vyskočil do vzduchu.Zanpakuto se mi během chvilky změnila na luk a já už natahoval šíp, který jsem chtěl vystřelit po kapitánovi.Pumpoval jsem do šípu co nejvíce reiatsu , aby šíp letěl rychle a aby byl silnější.Šíp jsem vystřelil na kapitána a seskočil jsem dolů na zem , kde jsem si trochu oddychl.Takové množství reiatsu jsem nikdy nedal do svého šípu a proto mě to trochu vyvedlo z míry.Když jsem popadl dech trošku jsem se vzdálil a čekal jak si kapitán poradí s našimi útoky.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 2:17 pm

Yorotsuki Aokawa

Když už jsme tak v tom... řekl jsem a pousmál se, poté jsem máchnul mečem, z mlhy Kirisame se utvořilo několik šípů podobných věcí, které se v tu chvíli rozletěly na kapitána Raizo! Pojď sem... tady má jen omezené možnosti... zakřičel jsem, při čemž jsem však stále neztrácel kapitána z dohledu...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 2:26 pm

Raizo

Přiskočil jsem k Yorotsukimu a začal z toho místa jako divý pálit na kapitána. Bylo mi jedno , jestli ho nějaký můj šíp zasáhne nebo zabije.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 10:15 am

Ryuu Naratsumi

Tolik útoků, popravdě bych se tomu ani nedokázal vyhnout, řekl jsem a v tom do mě narazila jejich vražedná kombinace, kouř se okolo mne začal rozléhat, za necelou minutu však opadl a já pronesl.. Podařilo se vám mě možná zranit, kdybych neměl aktivovaný Shikai, tak bych tu nejspíše ani nebyl. Dokončil jsem směrem k nim a svisle máchnul svou Zanpakutou, což vytvořilo ledovou vlnu vytvořenou mým Reiatsu letící přímo na Raiza a Yorotsukiho, její síla byla až enormně ničivá, aneb temná Getsuga..

-> All : Podařilo se vám zranit kapitána, respektive jste mu znemožnily používat jeho pravou ruku..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 6:52 pm

Raizo

Dopr...sykl jsem a díval se na ledovou vlnu , která se na mě zběsile řítila.Byl jsem už dost zesláblí a nohu už jsem měl z předchozího útoku trošku ochablou a proto jsem se zmohl jen na menší úskok stranou.Půlka těla se útoku kapitána vyhla, druhá půlka ale takové štěstí neměla.Vllna zasáhla druhou nohu.Sakra...bylo mi jasné , že těd budu pro kapitána snadný cíl, jelikož moje nohy těd nesnesou váhu mého těla.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:13 pm

Yorotsuki Aokawa

Nooo... tak tohle je snad hloupý vtip, že? řekl jsem a podíval se na tu zvláštní vlnu, která na nás letěla, doufal jsem, že štít ji pohltí, ve chvíli byla vlna již u nás a já se modlil, aby to štít ustál. Ve chvíli vlna prošla skrze štít, krystaly utvnitř štítu se rozpadly a zbyl tam jen jeden méně vysunutý, krom toho část Reiatsu nejspíše kvůli slabosti štítu prošla a já a Kichiro jsme na spadli na zem, krom toho jsem měl vážně popálenou od Reiatsu pravou ruku Bože... tak záda a potom ruku, to bolí jako kráva zatraceně! křičel jsem v myšlenkách Kirisame! vykřikl jsem a máchnul mečem, v tu chvíli se okolo kapitána objevilo několik větších krystalů se špičkou, které se sformovaly z mlhy a letěly přímo na kapitána... já jsem však začínal pociťovat úbytek mého Reiatsu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová plocha 8-13.Divize Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová plocha 8-13.Divize
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize
» 3.Divize / Taka Jintaro
» Kyoshi Rainaku / Kapitán 1.Divize
» Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko
» Kapitán 11.Divize / Rokuro Naraka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: