~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Tréningová plocha 8-13.Divize

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 6:58 pm

First topic message reminder :

Tréningová plocha
( 8.Divize - 13.Divize )



Tohle místo je velice rozsáhlý komplex, jenž se nachází v podzemí,přesněji se nachází pod kasárnami většiny již zmiňovaných divizí.Celkově je toto místo až udivujíc obrovské, což se odráží na pěti tréningových plochách ,které tu jsou postaveny, musí se však dodat, že každá divize měla prostor, na to aby si vytvořila jednu speciální tréningovou oblasti,další dvě už byly stvořeny na dohodě 8-13 divize. Tento komplex má jen jeden známý vchod, který zároveň slouží i jako východ, nachází se v kasárnách 9.divize, kde musí dotyčný najít malý podzemní vchod a jít dolů a dolů po schodech, dokud se nedostane k obrovské bráně, kterou hlídají dva Shinigami , po tom co jim řekne kapitán nebo někdo podobný heslo ke vstupu, mohou automaticky vstoupit.Tohle místo je velmi zajímavé tím, že se zde nestřídá jenom den a noc,ale také i podnebí, což je vskutku nemožné a nerealizovatelné, ale Sayuri Yorotsuchi dokáže téměř všechno..


Uměle vytvořený les - Tréningová oblast č.1
Spoiler:
* Nejvyužívanější tréningová oblast, jedná se opět o les, je to také jediné plocha, na které se dohodli všichni kapitáni.Tohle místo má jednu a zásadní zajímavůstku, ve večerních hodinách na tomto místě začne strašit jakýsi duch, který je nejspíše Sayuriho tvorbou, proto je toto místo vhodné na tréning, i když někdo ducha zabije objeví se hned další noc..

Jezero Osudu - Tréningová oblast č.2
Spoiler:
* Druhá tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu , nachází se úplně na severu, speciální vlastnost této místnosti je ,že obrovské jezero je vlastně zamrzlé a nikdy netaje, i přesto je však teplota zde plně normální.Tohle je tréningová plocha postavena na vyhovění kapitána desáté, nejspíše je to hlavně pro jeho tréning se Zanpakutou.

Svatyně hada - Tréningová oblast č.3
Spoiler:
* Třetí tréningová plocha tohoto rozsáhlého komplexu. Jedná se o chrám, který byl vystavěn na pokyn kapitána osmé divize, nejspíše aby zde mohl zaučovat své žáky o Kidou , jelikož tohle prostředí je pro to jako stvořené.. Někdy se tohle místo používá i jako odpočinková místnost, ale to jsou jen výjimky a nestává se to často, že by se zde někdo položil do chladné vody v jezírku, resp. rybníku..


Město smrti - Tréningová oblast č.4
Spoiler:
* Velmi zvláštní tréningová plocha, tato plocha byla vytvořena Sayurim Yorotsuchim, respektive na jeho přání, který si sám poté zrealizoval. Tato místnost slouží jako místnost zkoušky 12.Divize, ten kdo projde se může nazývat plnohodnotným členem. Tohle město však není plně normální, celým tímto místem se rozléhají nejrůznější jedové plyny, které pomalu dotyčného zabíjí , jen málo lidí tuto zkoušku přežilo. Naneštěstí i tohle místo obklopuje bariéra, takže se jedové plyny nedostávají nikam jinam..

Aréna pomsty - Tréningová oblast č.5
Spoiler:
* Tohle místo je nejzajímavější ze všech .. Aréna byla postavena na přání Rokura taicho alias Kenpachiho. Jedná se o arénu vystavěné uprostřed obrovského jezera z vody, voda má však červenou barvu a to , protože zde bylo prolito mnoho krve.Tohle místo je hlavně na to, aby zde Rokuro mohl trénovat,případně otestovat členy své divize, párkrát tu také proběhla zkouška na zástupce kapitána jedenáctky.. Na tuto arénu se nevztahují žádná pravidla.. ( Tzv, odeberte si lávu a přidejte si tam jezero z krve , buhaha Very Happy )



Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 12:19 pm

Kichiro Kuroda
"No ty ..." nedořekl vlna ho i přes Yorotsukiho štít celkem odhodila měl popalenou snad celou pravou polovinu těla co bylo horší nemohl pomalu sevřít pistoli v ruce nevěděl jestli se hne nebo jestli vůbec něco zvládne udělat. Potřeboval jen vědět jedno jestli je dost blízko tak jako tak to zkusil. Uchopil levačkou druhou pistoli neb první z hlasitým klapnutím dopadna na zem. "Poslední střela ale i tak. Happa mori" vystřelil mířené kopí na kapitána doufaje že mu řízení umožní ho případně trefit.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:04 pm

Ryuu Naratsumi

Sakra ! Zařval jsem a když uviděl mnoho letících krystalů automaticky odskočil dozadu.. Avšak hned na to už Kichiro provedl svůj finální útok - Happa mori, vůbec jsem to nečekal a tak ani neměl čas na nějaké propuvídky.. Bakudō # 39. Enkosen ! Zařval jsem a vložil do štítu trošku větší množství Reiatsu, při střetu útoku Kichira a mého Enkosenu, Enkosen automaticky praskl, což vyvolalo tlakovou vlnu a ta mne posunula o pár metru dozadu..Yare,yare.. Vůbec jsem nečekal, že mě dokáže jenom zranit, ale oni mě dokonce odrovnali částečně mou pravou ruku . Řekl jsem tiše ,avšak to už všichni tři spadli na zem z vytížení..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:55 pm

Kichiro Kuroda
v podstatě ani nevnímal jestli kapitána zasáhl nebo ne tak trochu mu to bylo jedno. Lepe řečeno jeho vnímání už bylo na cestě smerem k slastnému nevědomí necitil polovinu svého těla a ta polovina co citil smrděla a bolela jako čert. Prostě povedený den. Pomalu se svalil na zem a čekal než na něj přijde milosrdná smrt nebo milosrdnější lečící četa.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:57 pm

- Zanedlouho místnosti vběhli nějací Shinigami, nejspíše čtvrtá divize, která má vlastně jako jediná umožněn vstup i na toto místo, okamžitě přišli k těm třem chlapcům a začali je léčit, hold Seireitei je jeden velkej luxus.. V tom za kapitánem přišel nějaký zamaskovaný muž.. Taicho potřebujete vyléčit? Ne, díky.. Odpověděl Ryuu a svůj pohled odklonil od toho neznámého týpka.. Když to říkáte, řekl ďábelsky se pousmál a opět odešel.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 6:28 pm

Raizo

Ležel jsem na zemi a přemýšlel o soboji s kapitánem.Byla to dobrá zkušenost ale dost mě vyčerpala.Necítil jsem svoje tělo, nemohl jsem s ním hýbat.Najednou jsem uslyšel kroky, které se blížili ke mě.Někdo přiložil své dlaně k mým zádům a já ucítil ten příval energie.Pomalu se mi začínal vracet cit do všech částí těla.Pomalu jsem ze země vstal a sedl si na turka .Zadíval jsem se na svého léčitele a poděkoval mu.Chvilku jsem tam seděl a čekal až dokončí svou práci.Přitom jsem se díval na členy mé divize jak na tom jsou...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 26, 2010 10:12 pm

Kichiro Kuroda
Kašlal na to vlastně ani nevnímal sám sebe připadalo mu že je mimo své tělo asi se dostavilo bezvědomí nebo tak něco. Jeho vědomí mimo vědomí mohlo zatím rozebrat boj. Bylo to no zajímavé sice to bylo dost nu věděl že kdyby kapitán chtěl zabije je. Nebo by jim nakopal řitě už od začátku,ale to bylo jedno to byl problém jeho těla. Věděl ale že když oni tři budou spolupracovat možná mají šanci příště složit draka. Nebo něco jiného.Najednou ho začalo zase něco vtahovat zpátky do těla. Pomalu otevřel oči a spatřil jak ho někdo lečí. " Mhurg." vydal ze sebe pokus o děkuji. Ještě chvíli ležel a odpočíval počkal než ho doléčí a nijak moc sen esnažil zvednout. Až po chvíli přešel do sedu zjistil že Gemini už je zase jen jedna katana takže ho sebral a pak se vrátil do sedu vyhlásil stávku rozhodně nemínil vyvíjet akci než úplně dokončí jeho hojení.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 29
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 28, 2010 1:34 pm

Yorotsuki Aokawa

Z nedostatku energie padnul na zem jako pytel brambor a v tu chvíli se mu zatmělo před očima. Nestihl už ani zareagovat, když v tom do místnosti vtrhnulo několik lidí, neznal je a ani ho tito lidé něják extra nezajímalo, pro něj bylo důležité pouze to, že ho začali pomalu ale jistě léčit. Nedokázal v tu chvíli vydat ani hlásku, ale v duchu si říkal, že je rád, že se tento zkušební boj odehrát v Seireitei, kde má k dispozici ihned pomoc a ne někdo mimo...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:24 pm

Ryuu

Pomalu jsem odešel z místnosti, beze slov.. V duchu jsem si však říkal, že můžu být hrdý na to, jaké lidi mezi své řady přijímáme. Jeden z těch kluků mě však překvapil nejvíc, a to Yorotsuki, nejspíše to bylo však tím, že má vlastně Zanpakutou podobnou té mojí. Mno popravdě mu však přišli zajímavý všichni tři, dva projektily a jedna krystalová Zanpakutou se opravdu nevídá nejčastěji. Najednou mě však zastavil nějaký Shinigami v šedém rouchu. Ryuu-dono, máme je ošetřit v kasárnách naší divize, nebo myslíte, že to zvládnou sami? Řekl a hned na to dostal i odpověď.. Mno, myslím že se nic nestane pokud je necháte jít, ale kdyby náhodou chtěli, však se jich zeptejte. Řekl jsem a najednou začal mizet v dáli.

-> Mezitím k vám přišel, již známý Shinigami s šedým rouchem.. Pánové, je nutné, abych vás odvedl na ošetřovnu, nebo jste v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 7:44 pm

Kichiro Kuroda
"Na ošetřovnu nevím doufám že to nebude nutný ono se to snad srovná uvidíme." pronesl doufal že ta bolest přejde přeci jen léčení od většiny bolesti pomohlo ale dost možná bude potřebovat další otázkou bylo jestli efekt menšího otupění přetrvá nebo si tělo uvědomí co prodělalo za poškození.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:06 pm

___________________________

Post ze SS:

citace :

Noc ubíhala a ubíhala, až skončila. Bylo 6:00 ráno, nikdo však ještě téměř nevstával, no Shinigami co byli na hlídkách začali ubírat na počtech. Seishin si navíc dnes měla vyzvednout svou Zanpakutou, nebo spíše zjistí co se s ní stalo/ co s ní je. Kurushimi naopak pracovala až do rána, možná by ji spánek pomohl, vypadala totiž potom výzkumu dost bledě.Ostatní Shinigami, i ti kteří dokonce byli v tréningových oblastí šli normálně večer spát a nyní se konečně probouzí.

/ Hneme se.. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Sponsored content





Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová plocha 8-13.Divize   Tréningová plocha 8-13.Divize - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová plocha 8-13.Divize
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréningová plocha 2.Divize - 7.Divize
» 3.Divize / Taka Jintaro
» Kyoshi Rainaku / Kapitán 1.Divize
» Kapitánka 2.Divize / Satsuki Raineko
» Kapitán 11.Divize / Rokuro Naraka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: