~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:30 pm

Valentine -> Hmmm.. Zajímavé odpovědi, myslím že ti můžu stále věřit Saito, a proto ti to řeknu.. Seireitei je v ohrožení, co nevidět ji zachvátí panika a může to dopadnout hodně zle, říkám ti to jenom kvůli tomu, že ti věřím, tak mě nezklam, prosím. Jinak to, že bych tě při aktivaci Shikaie zabil není moje chyba, doufám že jsi to uvědomuješ... Dokončil jsem a poté ještě čekal na reakci Saita, zda-li se mě bude chtít na něco zeptat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:43 pm

Valentine Saito

Můj výraz se ani trochu nezměnil, ani koutky úst se nijak neposunuly, což je trošku zvláštní, když mi teď vlastní zanpakuto řekl, že se blíží nebezpečí. Díky, ale jaké nebezpečí se blíží? Nevim přesně co s tim zrovna já mohu dělat, jsem jen obyčejný 4. důstojník. Ale možná to není dobrá otázka. Spíše mě zajímá, jak ty to víš? Pomyslel jsem si, při čemž mi vítr rozházel vlasy a zavlál v něm i můj dřevěný přívěsek. Jenže to už jsem se pomalu zvedl.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:16 pm

-> Věděl jsem, že tohle budeš chtít vědět, znám tě až moc dobře, Saito. Nebezpečí,.... Můžu ti jen říct, že se jedná o něco jako novou, ale přitom velmi silnou rasu. Není jich velký počet a může jich být maximálně šest možná i dokonce méně, ovšem jejich síla je přímo zdrcující. Co s tím můžeš dělat? Dobrá otázka, ale na tu budeš muset přijít sám, věřím ti že to dokážeš. A vím to, protože-... Nedořekl a najednou nastal úplný klid, vůbec jsi nejspíše nechápal,co se vlastně teďka stalo.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:27 pm

Valentine Saito

Pozorně jsem poslouchal zanpakuto a hned co řekl, že se jedná vlastně o starou rasu, tak mě napadli jen dvě možnosti. Arrancarové nebo Bounto? Pomyslel jsem si, při čemž jsem seskočil ze střechy na zem. Jenže to už zanpakuto něco přerušilo. Co se stalo Buraddo? Dořekni to. Pomyslel jsem si. Bylo jasné, že když půjde o Seireitei, tak bych měl uvědomit 10. divizi, která má za úkol obranu, ale zase mi došlo, že když to řekni z očí do očí, tak bych mohl být později brán za nepřítele, protože jak jim budu moct vysvětlit, že mi to řekla zanpakuto. Proto jsem si došel do své místnosti, kde jsem vytáhl papír a tužku, kam jsem pomalu psal.
Omlouvám se, že píšu a neřeknu to narovinu, ale vim, že kdyby jste věděli, kdo to nahlásil, tak mě budete podezírat, že jsem s tim nějak zapletený, a proto raději vyberu cestu anonymity. Dostal jsem zprávu od své zanpakuto, že se blíží velké nebezpečí a máme pořítat s počtem asi 6ti nepřátel, je potřeba se připravit na obranu. Napsal jsem to co nejrychleji, protože jsem nevěděl, za jak dlouho má nebezpečí příjít.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 3:51 pm

Raizo

Jako obvykle jsem byl na cvičišti a usilovně trénoval svoji lukostřelbu. Pálil jsem jeden šíp za druhým, co nejrychleji jak jsem dokázal. Po neúspěšné misi v lidském světě jsem si dal slib, že za každou cenu zesílím, že už nikdy nenechám žádného člověka umřít. Už jsem začínal byt unavený , proto jsem si sedl pod nedaleký strom. Zanpakuto jsem zapíchl do země vedle sebe. Nebe bylo jako vždy modré bez jediného mráčku. Zavřel jsem oči, snažil jsem si odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 4:04 pm

Draco Noniro

Mrkl, jsem na rozpis služeb, a zjistil, že mám hlídat, respektive jenom tak jedním očkem nenápadně sledovat nějakou holku, že prej vězenkyni.
To sem nějaká chůva nebo co? v duchu mi vířily myšlenky o nespravedlnosti nadřízených, že zrovna takového talenta pošlou na galeje. Pff. Dohlížet, nenápadně, jo určitě.

Zatím co jsem přemýšlel, trefila mě nějaká holka, zjevně hodně nadšená z kdovíčeho. Když jsem vstal, bylo mi to jasné, to je ona a právě dostala tu svou superzbraň.
Koukej na cestu, zavrčel jsem a lupnul obratlema při protahování krku. Trochu se jí posunula kápě, co bych odhadl, tak je celkem hezká.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 4:57 pm




Valentine -> Když jsi psal, uslyšel jsi ve své mysli hlas, ovšem to nebyla tvá Zanpakutou a vůbec se jí to ani nepodobalo. Tvá Zanpakutou se již nevrátí jestli jsi to chceš vědět, ale ono je to už stejně jedno, neboť zanedlouho Seireitei zanikne a my budeme moct vyjít konečně napovrch.. Ptáš se určitě kdo jsem, co? Já jsem poselství zkázy... Zkázy, jejíž středem jsi právě ty, mladý Valentine! Zařval a najednou se všechno okolo Tebe změnilo z toho klidného prostředí se začínal ozývat křik malých dětí, kteří utkají před smrtí, všechno bylo v plamenech a zdi smrděli po zaschlé krvy, krutá to představa však najednou zmizela a najednou jsi opět začal slyšet ten zlověstný hlas.. Takhle to všechno skončí! Viděls to? Tak co podnikneš mladý Valentine, dokážeš tuto zkázu odvrátit? Dokončil a ten hlas v té hlavě zmizel, něco ti však říkalo, že se ještě vrátí.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:02 pm

Valentine Saito

Právě jsem dopsal dopis, když se najednou ozval ten divný hlas. Bedlivě jsem ho poslouchal a ani jednou ho nepřerušil. V hlavě se mi mihotalo mnoho myšlenek, zda mu věřit, jestli se to fakt stane, co dělat když se to stane a podobné věci pořád dokolečka. V tu chvíli jsem začal kašlat a na zem mi z úst vystříklo trochu krve. Kdo jsi a proč já? Pomyslel jsem si směrem k té neznámé osobě, protože ten pohled na zkázu mě dost vyděsil. Na nic jsem nečekal a zahodil dopis na zem. V tu chvíli jsem se rozeběhl přímo k budově první divize, protože tohle nemůžu nechat jen tak být.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:12 pm

Valentine -> Když jsi se rozběhl, tak ti ten hlas okamžitě odpověděl.. Proč ty? Koho jiného vybrat, než někoho, kdo má smrtelnou nemoc a je známý téměř celé Seireitei, mohli jsme jako cíl vybrat i kapitána, bohužel by to nebylo tak zajímavé. Najednou ses zastavil a jakobys dostal pěstí do břicha.. Cítíš to? Na tvém břiše je umístěna speciální pečeť která se rozšiřuje po celém těle, nesnaž se ji ani nikomu ukázat, jelikož ji můžeš vidět jen ty, musím ti však sdělit ještě něco.. Až se pečeť kompletně spojí, tak to znamená, že náš útok započal... Dokončil jsem a to už jsi však přišel za Kioshim, kapitánem první divize.. V tu chvíli ses opět chytl za hlavu a viděl něco, co tě možná rozrušilo, byl to obraz toho, jak jsou všichni kapitáni nabodnuti na kůlech, až na Kioshiho, který si zrovna poslechl tvůj názor a namístě tě nechal odvléct do vězení, poté se však všechno změnilo do normálu. Došlo ti, že to byla práce toho záhadného chlápka, co ti promlouval do duše.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:18 pm

Valentine Saito

Ve chvíli kdy jsem ucítil tu bolest jsem se zastavil. Samozřejmě jsem se hned podíval na tu pečeť, jak na tom je. Jenže poté už jsem pokračoval v cestě a už jsem hlas moc neposlouchal, jen jsem se snažil vymyslet, jak to udělám. Nemohl jsem svoji mysl používat uplně, protože by ten ve mně slyšel můj plán. V tu chvíli jsem však uviděl možná budoucnost nebo možná jen nějakou iluzi. Snažíš se mě zblbnout? Pomyslel jsem si a po cestě upustil 5 těch reiatsu bomb, které používám k boji. Jenže to už jsem doběhl ke kapitánu Kioshimu a na nic nečekal. "Omlouvám se, že jsem sem tak vtrhnul a vím, že mi možná nebudete věřit. Jenže mou zanpakuto někdo ovládl a teď mi říká, že Seireitei hrozí velké nebezpečí. Možná teď vypadám, jako blázen, ale raději svolejte všechny kapitány, tohle varování nemůžete jen tak přehlédnout, musíme jednat." Řekl jsem a dal si ruku před pusu, protože jsem zase začal kašlat krev.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:21 pm

Raizo

Nějaká ta chvilka uběhla a já už byl odpočatý. Sebral jsem svojí zanpakuto ze země, vstal jsem ze země rozhodnutý pokračovat ve svém tvrdém tréninku. Vykřikl jsem jméno zanpakuto, která se rázem přeměnila na luk.Rychle jsem napjal a vystřelil na terč, rychleji a rychleji. Najednou jsem uslyšel zapraskání stromu, který se vlivem mých střel zřítil. Otřel jsem si zpocené čelo, trochu se napil ze své čutory a vydal se do kasáren své divize.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:40 pm



Valentine -> Kioshi se na Tebe podíval a vyslechnul tvá slova... Čekal jsem to, bylo by nemožné, kdybychom vyvázli takovouhle dobu bez jakéhokoliv boje. Ale šest lidí?! Nikdy na nás nikdo neposlal tak málo soupeřů, mám to brát jako výsměch?! Áááárgh... Zařval jsem a svou hůlkou udeřil do země takovou silou, že její dřevěná skořápka opadla a šla vidět vidět základní forma mého meče. Co si o nás jenom myslí?! Chiboru! Přikazuji ti, abys vyhlásil okamžitý sraz kapitánů! Mě totiž nikdo tahat za nos nebude! Tu špínu vyhladíme z povrchu zemského a zařídíme, aby se nikdy nevrátila, stejně jako jsme to kdysi udělali s Aizenem! Řval jsem stále, šli vidět, jak mi natekli všude po tváři žilky, navíc i můj obličej neviděl zrovna nejklidněji.. Jen počkejte, já Vás z tohoto světa sprovodím, ať to stojí, co to stojí! Pomyslel jsem si a po chvíli dodal.. Ty! Ukázal jsem svou Zanpakutou na Valentina.. Hoďte ho do žáláře a nechte ho tam dokud neshňije! Zařval jsem a najednou tě uchytli jakýsi dva chlápci, mohl ses jim z toho vymanit a útec, ovšem to by se bralo jako velezrada.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 5:50 pm

Valentine Saito

Věděl jsem, že tohle přijde a pokud to přišlo, tak to znamenalo jen jediné. Kapitáni do jednoho umřou a to jsem nemohl dopustit. Věděl jsem, že to je nebezpečné, ale v tu chvíli se ozvaly mohutné výbuchy z mých reiatsu bomb, protože jsem potřeboval, aby kapitáni začli jednat hned. Jelikož s timhle tajemný hlas z mé zanpakuto nepočítal, tak to mohlo změnit budoucnost, jelikož teď všichni kapitáni už něco tuší a tuší to i normální shinigami, takže pro těch 6 co maj přijít, to už nebude tak lehké. Výbuchy byly opravdu velké, takže je slyšelo celé Seireitei. Poté už jsem se však nechal odnést strážema, protože jsem věděl, že v blízkosti kapitána nemám nejmenší šanci. Musel jsem vyčkat až mě vyvedou ven a až tam jsem se jim pokusil vyvléct.

Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 7:49 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Zamračím se...Nestabilní? škoda... sundám gumovou rukavici a hodím ji do koše... kouknu se na díru v koberci no co no... nechám laborku tak jak je při odchodu jí zamknu a pomalu se přesunu do kasáren na pokoj....mám dost padnu do postele a spim.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 10:21 am

Seishin Kotonashi

Zpomalila jsem a zastavila. Měla jsem na jazyku něco o překážce na cestě, ale spolkla jsem to. Hm, celkem fešák. Arogantní fešák... Přistoupila jsem blíž a řekla: Promiň. Neviděla jsem tě. Zandala jsem zanpakutou zase zpátky a zklidnila jsem dech. Kdo jsi a co děláš zrovna tady?
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 4:08 pm

Draco Noniro

Jdu kolem, zamračím se, a jsem Draco, a vaše ctěné jméno slečno? Uvolním svaly na obličeji a usměju se, to by mohla bejt zábava jí hlídat. Podle hlasu je dost panovačná.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 4:34 pm

-> Valentine.. Hlas v tvé hlavě se začal hlasitě a nevyčíslitelně smát, jeho smích byl až strašidelný.. Valentine, Valentine, já nejsem tak povrchní slaboch jako všichni okolo Tebe, já jsem na rozdíl od Vás všech nový Bůh tohoto prokletého světa! Zařval jsem... Splnil jsi svou úlohu, tímhle to totiž všechno započalo, rozruch, přípravy, to vše vede k našemu dokonalému plánu, tvé myšlení bylo sice hezké, ovšem se vším jsem počítal a dokonce i s tímhle... Dokončil záhadný hlas a opět zmizel. Poté však už nastal rozruch a přes tvé snažení ses dostal na svobodu.. Jako první věc, která započala byl poplach tak hlučný, že byl slyšet přes celou Seireitei i část Rukongaie, všechny jednotky se začínali formovat pro obranu, všichni již totiž věděli co to znamená, když tento alarm začne vřeštit.. Ale to nebylo zdánlivě to nejhorší, což jsi mohl slyšet sám.. Zatraceně s nimi! Jak jsi tohle představují vzpírat se mě! Nejsilnějšímu kapitánovi všech dob, uděláme jim malé představení, představení na které nikdy nezapomenou! Řekl zlostně Kioshi a všechno okolo něj se doslova začala rozpouštět, no ne pomocí ohně, ale něčeho jiného, byl to totiž zvláštní druh kyseliny. Ááááááááá! Už jenom ze sebe vydal a pomalu začal scházet schody do jakési podzemí laboratoře, což je místo srazu těch nejhlavnějších kapitánů celé Seireitei v akutních případech.

Sraz. (Kapitán první, čtvrté a dvanácté divize)

Sayuri-taichou, jste tu? Zeptal se Kioshi a na to hned dostal odpověď.. Jistěže, vždycky tu jsem, přeci jen tady trávím svůj život.. Měl bych nejspíše dodat, že poplach, který nyní nastal byl nejspíše falešný, nebo to možná také byla něco jako návnada, oboje řešení jsou v tuhle dobu možné, ale to již určitě víte. No naši soupeři mi dali však jedinečnou možnost a to vyzkoušení nejnovějšího experimentu, který by mohl naši prohru v případě nouze obrátit ve výhru, no je to až velmi nebezpečné, a proto potřebuji Váš souhlas. Jednalo by se o využití schopností Seishin, členky první divize, dá se říct vězeňkyně.... Dokončil jsem svůj monolog a pak už jen čekal na jejich souhlas.. Já tedy za čtvrtou divizi souhlasím a pokusím se udělat toho, co nejvíce při léčení zraněných Shinigami, kterých bude určitě hodně.. Je tu jen menší nedostatek, většina kapitánů je na misi, zejména ti nejsilnější, je sice pravda, že všichni zde jsou silní, ale v boji nám to určitě bude chybět.. Dořekl kapitán čtvrté divize a celou debatu uzavřel Kioshi, kapitán první divize.. Já tedy také souhlasím, kdyby ta pomoc byla zapotřebí, ovšem podle toho, co jsem slyšel od Shinigamiho, který byl právě poslán po celou bitvu do žaláře, tak jich má pouhých šest a i když nám chybí kapitáni jako je třeba Rokuro, věřím že je určitě porazíme, přeci jen šest lidí proti několika tisícíům Shinigami nemají šanci. Pronesl Kioshi, debata ještě chvíli však pokračovala až po pár minutách se kapitáni rozešli a obrana Seireitei započala.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:25 pm

Draco Noniro

Řekneš mi to cestou, řekl jsem a zvedl hlavu, hledal jsem v poryvech reiatsu nějaké nesrovnalosti.
Než stihla cokoliv říct, chytl jsem ji za ruku a táhl za sebou, mířil jsem do první divize.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 7:46 pm

Seishin Kotonashi

Uklonila jsem se, ale než jsem stihla něco říct, trhla mnou jeho ruka a běželi jsme ke kasárnám jedničky. Se-seishin Kotonashi, vezeň první divize. Kam jdeme? zeptala jsem se. Nebyla jsem dobrá v cítění reiatsu a proto jsem nějak neměla tušení, co se děje...
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 8:09 pm

Draco Noniro

Ty to neslyšíš?
alarm dozníval, jo ahá, to seš ty, gratuluju k propuštění, hele možná si v euforii, ale trochu poslouchej. Za chvilku sme byli na místě.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 8:44 pm

Valentine Saito

Dostal jsem se z držení těch jednotek, při čemž jsem se hned dal na útěk. Doběhl jsem za roh jakési budovy, kde jsem se opřel o zeď a vykašlal trochu krve. Sakra, zhoršuje se to. V tu chvíli se však zase začal smát ten podivný chlápek, jehož totožnost jsem pořád nevěděl, a tak jsem se pokusil ji zjistit pomocí lehkých provokací. Trošku mě vyrušoval ten poplach, protože jsem váhal zda jít na setkání druhé divize a nebo raději jet na vlastní pěst. Eh, takže když jsi ten bůh, tak proč neznám ani tvé jméno? Bojíš se, že bych si tě pak našel a sejmul tě? Nebo proč ani nevim, kdo vůbec jsi a co chystáš? Bojíš se, že bych plány boha dokázal snad přerušit? Pomyslel jsem si směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 8:59 pm

Valentine ->.. Shi, shi, shi.. Mé jméno? Jsem Bůh, něco tak povrchního jako je jméno jsem již dávno zavrhnul.. Nebuď směšný mladý Valentine, někdo jako jsi ty se svými schopnostmi by mi nedokázal ani ublížit, natož že ještě nedokážeš používat ani svou Zanpakutou, kdo už jsem víš, nebo se to spíše dozvíš.. A kdybych ti teď vyzradil mé plány, k čemu by to celé bylo? To bych pak přišel o tu srandu, o to jak všichni ti lidé budou řvát, abychom je nezabíjeli! Ale i na Tebe dojde, jestli tak prahneš po boji dojdi k severní bráně, jelikož tam všechno započne. Řekl záhadný hlas a opět zmizel.

Seishin & Draco -> Došli jste do kasáren první divize, kde už se připravovalo na obranu Seireitei, avšak kapitán nebyl k dispozici.. Všude panoval velký rozruch, což samozřejmě nepříteli nahrávalo do karet, všechny divize se začali, co nejrychleji formovat a připravovat k obraně, již totiž mnoho času nezbývalo, tedy aspoň tak si to všichni mysleli.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:37 pm

Draco Noniro

Shánim se po podkapitánovi, jestli tam není, vylezu na vyvýšenější místo a hvízdnu.
Heeej, zařvu, hoďte se do klidu, jak má člověk v tomhle bordelu zjistit co se sakra děje?! Zařvu na plac. Jestli se nikdo nechytí, vyhlédnu vyvýšené místo a rozhlédnu se.

(pokud najdu podkapitána, zeptám se ho co se děje)
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:39 pm

Valentine Saito

Napadlo mě, že bych pomocí výbuchu svolal kapitány k severní bráně, ale pak mě i napadlo, že by se mohlo jednat o další z jeho pastí, takže jsem nic takového neudělal a raději se rozeběhl k té bráně. Takže bůh, jak směšné. A kdo řekl, že svou zanpakuto neumim ovládat? Jen se ji bojim, protože je moc silná, ale to ty nepochopíš. Jsi jen zaslepen svým egem a namyšleností. A promiň, ale myslím si, že jediný kdo bude prosit o vrácení života budeš ty a tvá parta, tomu věř. Pomyslel sjem si, ikdyž jsem věděl, že si dost koleduju, jenže jsem se snažil aspoň trochu ho vyprovokovat, aby se nějak přeřekl a něco důležitého mi řekl.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitimeTue Feb 01, 2011 9:41 pm

Seishin Kotonashi

DO věcí shinigami mi nic není, ale když budu dobře bojovat, třeba dostanu pár osvobození... říkala jsem si a pomáhala hledat podkapitána.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: