~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:55 pm

Michiro

Druhá osobnost hm, no určitě bych neutekl proč bych to měl dělat když sem neutekl ani před svou zanpakutou tak už se ničeho bát nemůžu usmál jsem se.No k 11.divizi sem se přidal proto že sem lama na Kido a mám rád celkem boj a můj způsob boje je hodně divoký a zběsilý.Však až mě uvidíš bojovat poznáš to.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 6:49 pm

Di-youru
ale! Ten mladík ve mě vzbuzuje pořádný chtíč. zeptej se ho kde bude dneska večer
Aby ses nedivil. mlčky poslouchám.
Já boj ráda nemám. dodám na půl úst spíš k sobě než k tobě. Zdá se že nejen že vypadám jako bytost z jiného světa, ale i jako bych se tak chovala. Není jisté jestli tě poslouchám a jestli mé odpovědi nejsou jen náhodné. jako bych byla duchem tak trochu mimo. Má další slova to zaručeně utvrdí.
Světlý povrch, tmavé jádro neustálý boj, kdo z nich však zvítězí? Nikdo, to bude dlouhý souboj. Dneska bude klidný den. Stromy to šeptají
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 6:58 pm

Michiro

Hej jsi v pořádku?? zeptal jsem se starostlivě.Víš co nechceš jít rači někam na jídlo??a pak si jít zatrénovat znám jedno super místo každej den tam trénuju.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:13 pm

Di-Youru
Zatvářím se trochu zmateně.
Ne jsem v pořádku. Neměla bych být? pak se usměju a během naší chůze kolem tebe jako by tančím (točím se kolem tebe, jako laňka poskakuji či se točím na místě atd)Působí to podivně, ale zároveň roztomile. Když zmíníš jídlo na tváři mi vyskočí ruměnec.
Dám si prst do pusy a okamžitě odpovídám.
Mám ráda sladké. ale nerada bojuji
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 7:26 pm

Michiro

Dobře znám tu dobrou cukrárnu došly jsme před budovu na které byl nápis "Yorokobi no byōki"(Sladké potěšení).Tak jsme tu vešly jsme dovnitř a sedly si ke stolu.Přišel knám takový oplácaný chlápek a říká:Co si budete přát?? natáhl ruku a dal nám dvě knížky(menu).Tak co si dáš ?? platím já zeptal jsem se jí.Jinak mě dejte ten ovocný pohár Cheri a saké.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:59 pm

Hiruko Kuchiki

Hm , ani ne .. Co se ti zdá na zabíjení povlu dobré či zábavné ? Všechno to jsou jen otravné věci , řekl jsem svým arogantním tonem hlasu a podíval se přímo na Zera .. Jaký je vůbec tvůj cíl ? Vypadáš tak bezstarostně , jakoby ti nic nechybělo , nebo se snad mýlím ? Optal jsem se jej nejspíše z nudy .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:08 am

Zero

Ksoo, vyzeram snad ze potrebujem nejaku pomstu? Mojim cielom je vas prekonat, majstre
Zachechtal som sa. Ale to bude trvat az prilis dlho. Preto rad zabijam take lowky.
Postavil som sa. Idem trenovat shikai, ale to vas bude asi prilis nudit majstre.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 12:31 am

Di-Youru
Mmmm mmm rozmýšlím se a očima těkám po něčem co mi prostě padne do oka. Vyhrálo to tiramisu s kopicí šlehačky navrch.
Pusť mě ven! Tohle je týrání! Tiramisu! Ty přece nenávidíš tiramisu. Máš ráda dorty! A saké! Och sakééééééé
Když je nám vše doneseno přikrčím se ke stolu a sleduji to tiramisu- jako by se snad mělo začít hýbat. pak lžičkou vykrojím tmavý střed a pokračuji takto ze všech stran dokud nezbude jen bílá část tiramisu. Zdá se že tu černou jsem jedla z nutnosti a tu bílou si pořádně vychutnávám.
Aaaa to bylo výborný. Dík moc.
zvědavě se rozhlídnu kolem.
Dlouho jsem tu nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 7:26 am

Michiro

Usmál jsme se Nemáš zač.No nic já se du podívat do kasáren jestli už je tam kapitán.Jestli chceš můžeš se jít semnou podívat, třeba dostaneme nějakou misi položil jsem peníze na stůl, vstal jsem od stolu a zamířil jsem směrem ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:12 pm

Di-youru
Odkývnu a následuji.
třeba by to mohla být nějaká mírumilovná mise.
-ha! si shinigami! Né víla zubnička
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 8:55 pm

-> Oba jste konečně došli do kasáren 11.Divize , otevřeli dveře , ovšem kapitán ještě nikde ..

" Kenpachi " Rokuro
Pomalu jsem šel vcelku otráven , jelikož mě tam ten starej děda doslova trýznil , jeho kecy mi nikdy nedělali zrovna nejlépe . Po chvíli jsem konečně došel ke kasárnám mojí divize a otevřel dveře , byli tam všichni , respektive všichni , které jsem zrovna potřeboval.. Hmm , je tu Di-Yoru a Michiro ? Mám pro vás misi , nebo spíše je to mise od dědy.. Máte najít nějakýho zrádce či co , kterej utekl s důvěrnými informace o Omnitsukido , předal mi i nějaký cár papírů prý by tam mělo být dostatečný info , tady máte . Řekl jsem jim a hodil ten kus papíru , na kterém bylo všechno potřebné info . Měli by jste vyrazit ,co nejdřív to půjde .. Dokončil jsem a pomalu se odebral do svého pokoje .

( Napište dva posty jak odcházíte a pak se přesuňte do topicu , který vám vytvořím . )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 05, 2010 9:37 pm

Di-youru
Když přijde kapitán už jej vítám v hluboké úkloně. Jeho se nedá nevicítit.
Dobrý den Kempachi-sama
zapípnu a s lehkou úklonou naslouchám. Zblednu.

zrádce? Já? Totiž my? Spolu? To ho budeme muset zabít? Budu muset bojovat?
od kořínků vlasů až ke konečkům se mi z ničeho nic rozline červená barva. I mé oči ztratí svůj andělský výraz a jsou najednou ďábelštější stejně jako to co nyní ze mě vyzařuje.
Rozdrbu si vlasy a zazubím se na Kempachiho.
Jasný že to berem! Co ty na to Michíku? plácnu Michira do hrudi (rozhodně né nijak jemně).
Ani ho nenechám odpovídat a beru si ten papír (témě ho beru Kempachimu z ruky). Když mistr odchází mlsně se za ním dívám.

je tam teď úplně sám...mmm
-opovaž se
Pak se podívám na svůj úbor.
Fuj. Jak můžete nosit tohle pyžamo vážně nechápu. Ještě se pro něco musim stavit zlato.
přitáhnu se k Michirovi tak těsně že má prsa se třou o tvou hruď. Při tom (pokud mi včas nezrhneš) přeťapu prsty své ruky od tvého krku až k tvé bradavce (takže má ruka ti vlastně vlezla do kimona)
počkáš na mě před kasárnou prosím?
s těmi slovy odejdu pro svůj sexy kožený oděv.
Po cestě všem svalnatým a pohledným mužům skáču kolem krku a užívám si svobody dne.
zatím co se druhé světlé já na to všechno dívá skrze prsty
bohové. Proč! Já to nechci vidět. Klidně s ním buď už napořád, takhle už se před ním nemůžu ukázat
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 2:14 pm

Michiro

Jo berem to už bylo na čase!Hm co to ?? zadíval jsem se na Di-youru ahaa tak takle myslela že je to její druhý tělo jakoby.Díval sem se jak mě svádí Hm coo?? rychle jsem odskočil pche by si mohla plácnout z Akanem.Ted není čas na tyhle prasárny ted máme misi odsekl jsem a šel pomalu před kasárny kde mám čekat na Di-youru.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:15 pm

Di-Youru
ještě před odchodem
Ha. ten ti dal
Prasárny? obtočím se kolem do kola tebe že pokud se pokouším uniknout dost možná se o mě přizabiješ.
Pokud tomuhle říkáš prasárny...tak to se máš na co těšit

(tohle nebylo nutný, už jsem myslela že se přesunem tam ale budiž)
při mém návratu vidíš jak se rozbíhám na jednoho velmi svalnatého týpka naší divize, ale stane se něco- no prostě krátce ucítíš mé druhé já a Di-Youru vidíš z ničeho nic ležet na zemi.
Co si myslíš že děláš? Počkej až tu budeš ty! Nenechám tě ani na okamžik v klidu! Ani si v klidu nedojdeš na záchod!
zařvu rozčíleně na někoho kdo pro vás vidět není. (takže si asi všichni říkají že mi hráblo)Pak na tebe mávnu.
Sakra co tam stojíš? Čekáš až sem ten zrádce nakluše sám nebo co?

Můj oděv se také velmi změnil.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:26 pm

Raizo Shigetsu

Vyšel jsem z lesa kde jsem komunikoval pomocí Jinzenu se svou zanpakuto.Šel jsem směrem ke kanceláři kapitána 10 divize ohlásit se mu, že jsem připravený.Před dveřma jeho kanceláře jsem dvakrát zaklepal a čekal na povolení ke vstupu.


Naposledy upravil chappi dne Mon Dec 06, 2010 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:30 pm

Zero

Hele povedal som po chvilkovom treningu.
Je nejaka volna mise? Kedze takto sa ovela lepsie trenuje ako proti imanigarnemu superovi. Uz som dlho nebol v ludskom svete. ocakaval som kapitanove zvycajne frflanie, ale dufal som, ze mi odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:34 pm

Michiro

Sakra co tam děláš!Stávej a pod konečně už aby sme tam byli zařval jsem na Di-youru co se tam válela na zemi a na někoho tam řvala.Už by jsme měli mít připravenou bránu do Rukongaie tak pod! hulákal jsem po Di-youru která se tam chovala jako blázen šmarja ještě mi tu trhne ostudu..
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:48 pm

Hiruko - 6.Divize / Kapitán

Noo , jedna mise by tu byla , původně jsem měl jít dohlédnout na tréning budoucích Shinigami , čímž ti mohlo dojít , že se jedná o takovej tréninkovej proces v akademii .. Takže bys tam mohl zastoupit místo mě , samozřejmě to nebude nuda , celý program navrhla má rodina , respektive přímo já.. Dokončil jsem a po chvíli mlčení dodal.. Takže jestli tak opravdu chceš misi rovnou si vyjdi .. Za chvíli to totiž začíná..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 5:49 pm

Zero

Jop, kapitane poceadal som a zacal som shunpovat smerom k akademii. Dorazil som a zacal obzerat.
Pani, tu som uz dlho nebol, asi tak 10 rokov zaspominal som si a trocha z nechutou vstupil dalej..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 6:54 pm

Gisei Jiko

Vyšel jsem z kasáren brzo ráno, ale i přesto někteří z mé divize už trénovali. To zas bude den. Cejtim průšvih na obzoru. pomyslel jsem si sarkasticky a vyrazil na snídani.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 7:26 pm

Kashike Gorin


Probudil jsem se a s laskavým výrazem jsem pohlédl na ženu spící vedle mě. Potichu vstanu a odeberu se někde splašit něco k jídlu. Vrátím se do svého pokoje s tácem, na kterém je snídaně. Nakloním se k Eteře a položím jí ruku na rameno. Vzbuď se lásko, venku je den v plném proudu, pojďme si ho užít, dokud můžeme. Trhla sebou a prudce se otočila. Dobré ráno. Jak si představuješ to užívání ty chlípníku??? Jak??? Společnou snídaní, procházkou, možná treninkem a večer kdo ví. Fajn, tak začneme tou snídaní, sice jídlo nepotřebuju ale to neznamená, že ho nemám ráda. S tím se vrhla na tác a za deset minut nebylo co řešit. Odvolal jsem jí do normální formy a se šavlí za obaskem jsem se vydal na procházku po Seireitei.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 06, 2010 8:05 pm

Gisei Jiko

Dojdu až na kopec Soukyoku, kousek pod vrcholem, tam, kde jse trochu méně skal a písečný povrch si sundám vrchní díl shihakusha (resp. dám ho tak, jak ho dává Yamammoto), tasím meč a zkusím si nějaké ty triky. Plně se soustředím na rytmus srdce, nohy kladu vždy na přesná místa a z pohledu někoho jiného to vypadá jako tanec. Pak se rozeběhnu proti stromu. Těsně před stormem sklouznu a nechám ve stromě jen zabodnutou katanu. Krása. Dneska mi to půjde.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 6:09 am

Kashike Gorin


Šel jsem vycházkovým tempem a rozhlížel se kolem. Všiml jsem si malé postavičky na Sokyoku, jak provádí katy s mečem. Že by někdo na trenink??? Omrknu to. Rozběhnu se a vyběhnu až nahoru. Tam se jedním dlouhým shumpem dostanu mimo jeho zorné pole a chvíli ho pozoruju. Po skluzu ke stromu se shumpnu k jeho meči a obdivně na něj shlédnu. Hm..... krása, a je vidět, že se o vaší zbraň dobře staráte.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 7:11 am

Gisei Jiko

Když poprvé promluvil, schoval jsem se za strom a pak jsem s otočkou vytrhl meč a namířil ho na něj. A? řekl jsem tázavě. Existuje snad někdo, kdo se svým mečem neumí? Jestli jo, tak ho lituju. dodal jsem ještě a hodil Nodachi na záda.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 1:35 pm

Kashike Gorin

Když na mě namíří, odskočím o metr dozadu a ruka mi sjede na ručku šavle. A jéje, tipuju ho na jedenáctou, chová se jako magor. No... pár mě jich napadá, třeba ty sraby, co používaj kido nejsou zrovna extra šermíři. Ne všichni ale někteří ano.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: