~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 6:51 pm

Raizo

Z mého tvrdého tréninku mě vyrušili hlasité výbuchy a poplach , který po nich následoval. Zaútočili snad na nás ? Sbalil jsem si své věci a rozběhl se ke kasárně mé divize dozvědět se něco víc. Po nějaké chvíly jsem doběhl do kasáren, hledal jsem nějakého shinigamiho , který by mi vysvětlil situaci.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 9:12 pm

-> Draco, zástupce kapitán tam byl, ovšem zaneprázdněný a když jsi ho vyrušil byl docela nevrlý, ale i přesto ti dokázal odpovědět na tvou otázku. Jednoduše a prostě, Seireitei v tom není moc dobře, někdo na nás nejspíše totiž chystá útok, který již možná a pravděpodobně započal. Co je však to ještě horší, je to že většina kapitánů není ani u bran a je většinou ve středu Seireitei nebo zde není vůbec, to samé platí i pro zástupce kapitánů, je jich jen pár, kteří jsou u bran. Zajímalo by mě však jak se chcou dostat přes bránu, už mnoho let se to nikomu nepodařilo.. Dokončil jsem a poté už se jen otočil a věnoval vlastní práci..
-> Valentine hlas s tebou přestal komunikovat, cesta k severní bráně byla však ještě dost dlouhá.

(Trošku se posunem)
- Tentokrát to neudělám pomocí postu, ale obrázku, který jsem dělal v malování (Základy xD), tzv.. Všichni již na svých místech jste a čeká, jak se celá akce vyvrcholí, snad to všichni chápou.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 9:44 pm

Draco Noniro

To nebylo dvakrát konstruktivní, potřeboval bych něco víc než pár obecnejch poznámek, třeba kdo ten chaos dá do kopy.
Jdu kousek stranou a čekám, popadnu Seishin za ruku a táhnu jí s sebou. Nějak sem tě nevnímal soráč, můžeš to zvopakovat? Pak mě něco napadne, prosím?
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 4:38 pm

Valentine

Fajn, takže teď mě začneš ignorovat? Pomyslel jsem si za běhu směrem k bráně, kde jsem se měl zřejmě utkat s tim, kdo na nás hodlal zaútočit. Ale co udělal s moji zanpakuto? Jsi tam Buraddo? Pomyslel jsem si a doufal, že se opět ozve hlas Buradda. Zkusil jsem přidat do kroku, ale shunpo jsem nepoužil, abych zbytečně neplýtval své reiatsu, protože si myslim, že ho bude ještě dost potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 6:48 pm

Seishin Kotonashi

Že jsem vězeň jménem Seishin Kotonashi a že se nesmím vzdálit za hranice první divize! zakřičela jsem v běhu a katany jsem přehodila tak, abych se neřízla a abych nebodla nikoho zasebou. Kam to běžíme? Já musím zůstat tady! Budu bránit kancelář kapitána! zastavila jsem se a otočila se.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:54 pm

Draco Noniro

Odtáhnu jí na kraj toho zmatku, k jedný zídce a zastavím se.
Neblbni, teď si vylezla z vězení, vytáhneš zbraň a všichni se budou soustředit na tebe a ne na soupeře... Odmlčím se, to nebylo moc taktické. Už se stalo. Podívám se na ní, promiň.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:10 pm

Tataname Honasen

Pospoustě dní spaní a lelkování je najednou zmatek a akce.
Všude je slyšet polach po výbuších a následně byl vydán rozkaz že mají všichni jít k bráně.
Samozřejmě nezůstanu pozadu a se skupinou shinigami z naší divize se tam vydám.
Když se po notné chvíli všichni postaví a seřadí tak jak mají udělám to samé.
Zajímalo by mě něco podrobnějšího než to co vím. A to se skoro rovná nule
A následně čekám co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:16 pm

Organizace Tsumi

Všech pět členů ze sedmi pomalu docházelo k Severní bráně Rukongaie, Mukuro se jen usmál a odhrnul si vlasy, aby mu bylo vidět na jeho červeně zbarvené oko. Shi, shi.. Ti jenž se nevydali po správné cestě, ti jenž jsou přirovnávaní ke zlu, to jsou hříchy. Minulost, současnost a sama i budoucnost, to všechno zmizí pod námi, pod naší zástěrkou! Prohlásil hrdě vůdce (Mukuro) u brány a bouchnul se svým trojzubcem o zem. Vylez bídný strážče. Odvětil a začal točit se svým trojzubcem. Cesta iluze.. V tu dobu se všechno okolo začalo třást kromě samotné Seireitei, vypadalo to jako zemětřesení a vy jste viděli, jak se brána pomalu otevírala, to vše však byla pouhá iluze, avšak velmi mocná. Kurai! Zkřikl Mukuro na jednoho ze svých členů.. Dokážeš tu bránu otevřít? Vypadá to, že se pan strážce neodváží nám postavit. Když to však řekl před bránou se objevil obrovský obr s halapartnou v ruce, ve vzteku zaútočil na Mukura a pomocí své halapartny chtěl skoncovat jeho život. Mukuro se však jen usmál a nadzvedl na hlavu svůj trojzubec, když se s ním halapartna střetla uvalil se všude okolo kouř, který po pár vteřinách opadl. Mukuro stále držel svůj trojzubec a svou hlavu nechal sklopenou, vypadalo to jakoby se nic nestalo, ovšem v tom strážce doslova něco rozřezalo, nebo spíše nařezalo, byl to dopad z útoku Mukura.. V kaluži krve ležící strážce byl však teprve pouhý začátek. Kurai!! Zařval docela naštvaně, jelikož jeho oděv byl celý od krve. Otevři tu pitomou bránu! Rozkázal a Kurai okamžitě začal jednat.. Přišel k bráně a položil na ní svou levou dlaň. Pravou rukou udělal něco jako pečeť a začal odříkávat nějakou báchorku nejspíše japonsky, po necelé minutě se jeho levé oko rozzářilo a vlasy mu doslova začali vlát.. Po celé hradbě Seireitei, začínajíc od dlaně Kuraie a končící někde u jižní brány se vytvořila jedna obrovská pečeť černé barvy. Akuma no Dogou! Zařval Kurai a severní brána se zničehonic rozletěla, všechny kousky letěli však směrem na Shinigami, jenž stáli u brány.
Hned potom co zmizel veškerý kouř se u brány shromáždilo pět tajemných stínů.

Mukuro
Pošetilí, jak pošetilí blázni musíte být.. Vy Shinigami, kdy se konečně naučíte poznat rozdíl mezi samotným Bohem a pouhými náhradami samotného Boha, tak kdy?! Kdy konečně nastane tento den?! Já si odpovím.. Ten den, ten den nastal! Tím dnem je dnešek, den který se zapíše do historie Soul Society, zapíše se jako obrovský krok Boha pro lepší svět, ano to je ono! Mé věrné hříchy vydejte se, jděte drásat, jděte ničit, jděte plenit, jděte zabíjet, udělejte všechno, aby jste toto místo obrátili vzhůru nohama, okamžitě! Dokončil nahlas Mukuro a začal se šíleně smát.. Všechny hříchy se začali různě rozbíhat do stran a jediný, kdo před těmi bláhovými Shinigami stál byl Mukuro.

Info o členech

Mukuro, pýcha
[Foto]
Vůdce celé organizace Tsumi, podle rozdělení je to zástupce toho nejhoršího hříchů vůbec, ze kterého se vyvinuli ostatní hříchy a tím je pýcha. Moc se toho o něm neví, no během jedné mise je tu nechvalná domněnka o tom, že trojzubec který má stále u sebe je jeho zdrojem síly.

Kurai, hněv
[Foto]
Dá se říct, že je to zástupce Mukura, je to druhý nejsilnější člen organizace Tsumi. Jeho hlavní prioritou jsou nejspíše zvláštní druh pečetícího Kida, nebo něco na ten způsob. V organizaci mu byl přidělen hřích hněvu, ačkoliv na to podle všeho na první pohled moc nevypadá.

Tensei, lakomství
[Foto]
Tensei, ten jenž dostal v Tsumi hřích lakomství, nebo také někdy lakota. Vždy u sebe nosí zvláštní knihu a jediné, co má rád jsou peníze a pouhé peníze. Ve svém posmrtném životě podle všeho býval miliardářem.

Sergei, lenost
[Foto]
Sergei označován někdy také pod přezdívkou lenost, podle všeho je to nejstarší člen celé této organizace kvůli zvláštním experimentům, které na sobě dříve prováděl, byl to také první člen Tsumi po jeho založení Mukurem.

Ayano, smilstvo
[Foto]
Ayano, známá spíše pod přezdívkou, nebo-li hříchem smilstvo. Je to jediná žena v této prapodivné organizaci, podle všeho to je dokonce přítelkyně Mukura, ovšem přesnější údaje o ní nejsou zatím známé, čeká se však že bude hodně silná, stejně jako většina ostatních členů.

-> Shigeru jakožto šestý hřích byl zabit samotným vůdcem, o sedmém hříchů se zatím nic neví.


Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 11:48 pm

Valentine

Zrovna jsem doskočil na střechu, když se rozletěly kusy severní brány. Všechno jsem to viděl, a proto jsem sebou lehce cukl dozadu. On nelhal, přišel. Pomyslel jsem si při pohledu na kráčejících 5 osob, které již od pohledu naháněly strach. Mukuro tam začal něco říkat a já uslyšel jeho hlas. To je on! Pomyslel jsem si a mé oči už neregistrovali ostatní hříchy, ale jen Mukura. Hned jsem seskočil ze střechy, při čemž jsem dopadl několik metrů od Mukura a díval se na něj svym docela naštvanym pohledem. "Konečně jsi se také ukázal tváří a neschováváš se jen v mé zanpakuto." Řekl jsem rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:54 am

Mukuro

Snažíš se být vtipný, viď? No moc ti to bohužel nejde.. Tak co? Budeš tam jenom takhle stát, nebo splníš to, co jsi mi řekl? Hmm, jak jen to bylo? Něco o tom, že budeme prosit o slitování? Zatím se můžu leda tak smát z tvého pofiderního vzhledu Valentine, nic víc, nic míň. Dokončil jsem a v tom se na mě rozběhlo asi deset obyčejných Shinigami.. Bože, ta komunita dnešní doby je nepoučitelná. První cesta, cesta iluze. Odvětiljsem a pomocí svého speciálního trojzubce bouchl do země, z té hned na to doslova vylezli kořeny stromu a všechny Shinigami, co se mě pokoušeli zranit uchytili a začali nemilosrdně škrtit, po asi necelé minutě kořeny opět zmizli, ale to už to měli ti Shinigami dávno za sebou. Mohlo ti okamžitě dojít, že i samotné iluze v mém vydání jsou devastující.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:23 pm

Draco Noniro

Pád severní brány byl slyšet do samotného středu Seireitei, někdo je vevnitř.
Tomu říkám bordel. zaklel jsem polohlasně, ale zůstal jsem na místě, nemám hodnost na to, abych se spakoval a šel se podívat co se děje, zatnul jsem zuby a sledoval co s tím rámusem ze severní brány provede podkapitán.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:38 pm

Valentine

Snažil se mi navážet do vzhledu, ale to mi bylo jedno, jelikož jsem věděl, že jsem na svůj vzhled měl víc holek než on, protože na mě letěly, ale jemu spíše záleželo na to, že se vyjadřuje, jako nějaký šílenec. "Po pravdě jsem čekal někoho drsnějšího, ale ty máš jen dlouhé vlasy a vypadáš, jak zmokla slepice." Řekl jsem tiše, ale v tu cvhíli se na něj rozeběhlo asi 10 shinigami. Sakra stujte, vždyť nevíte co umí. Pomyslel jsem si, ale už bylo pozdě. Všech 10 jich padlo mrtvých k zemi. Ve mě zamrazilo a udělal jsem krok dozadu, při čemž mi lehce tikalo víčko oka, jak jsem tomu nevěřil. Říká iluze jo? Iluze má nevýhodu v tom, že když ji nevidim, tak na ní ani nevěřim a tudíž se nestane. Jenže jak proti němu bojovat se zavřenýma očima? Musim ho nejdříve nějak ozkoušet. Zkusim nejdříve jeho iluzím nevěřit, budu dělat, jakoby nebyly a zkusim jestli to vyjde. Pomyslel jsem si a jehce palcem nadzvyhl svoji zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:47 pm

Mukuro

Jen jsem si pomocí své levé ruky odhodil vlasy z mého levého oka a pohodlně se usmál. Narážíš na můj vzhled? Opovrhuješ ním? Já opovrhuji tebou, mladý Valentine, nevíš o světě ještě téměř nic... Řekl jsem a pomocí svého rudě zbarveného oka si ho prohlížel. Čekal jsem tedy, že se zmůžeš na víc, než jen na pouhá bezcenná slova, stydím se za to, že jsem se propojil s někým takovým. Odvětil jsem dost arogantním způsobem..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 4:10 pm

Tataname Honasen

Jak tam tak stojím a vidím všechno to pozdvižení trošku mě přejde smích (který je u mě skoro věčný).
Tak to je zlí. Povedlo se jim zničit bránu Seireitei a ještě jen tak zabil 10 shinigami. Sice to nebyly nějací frajeři ale už jen to že to tak je, je dosti strašidelné. Radši se do toho nebudu míchat. Tedy dokud nezazní rozkaz.
A co tam probůh dělá ten shinigami. A co to plácá.

Po rychlém běhu myšlenek sleduji, docela napjatě, co se děje dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:30 pm

Valentine

"A dokonce jsi i sklerotický. Ty sám jsi se začal navážet do vzhledu jako první, tak si teď nestěžuj." Řekl jsem ti a udělal krok dopředu. "Ty nemůžeš vědět co já o světě vim, zřejmě jsi ty ten, kdo ještě nic nezažil, když soudíš lidi jen podle věku a vzhledu. Možná jsem mladší než ty, ale nezáleží na tom, záleží na zkušenostech a zážitcích. Co jsi ty? Jen ubožák, který si něco dokazuje sílou, ale víš v čem je ta prává síla? Víš to ty velký bože?" Řekl jsem poslední větu sarkasticky a pak se pousmál. "V přátelství, ale to ty nikdy nezažiješ." Odpověděl jsem dřív, než jsi na to stihl zareagovat a v tu chvíli jsem palcem posunul zanpakuto ještě víc ven. Musim zachovat klid a nějak zjistit jeho slabiny. Co udělal, když zabil těch 10 shinigami? Co to jen udělal? Eh jo! Bouchl trojzubcem do země, takže na tuhle iluzi potřebuje trojzubec a zem. V tom případě ho musim nějak dostat třeba na střechu nebo ho donutit vyskočit. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:03 pm

Mukuro

Jen jsem se usmál a znovu bouchnul trojzubcem o zem.. V tu dobu Valentina obmotal obrovský had a začal ho škrtit. Co myslíš mladý Valentine? Je tohle iluze nebo skutečnost? Má síla je v tomhle světě neomezená a nikdo, nikdo tady ji nedokáže porazit. Už bychom to však mohli skončit a já mohl v klidu zabít vrchního kapitána a tak zničit celou Seireitei. Řekl jsem mu plně klidným hlasem a jen se tomu zasmál. Teď určitě hledáš mé slabiny, co? Jenže já žádné slabiny nemám.. Shi,shi.. Odvětil jsem a začal se znovu smát.


Naposledy upravil Lyall dne Sun Feb 06, 2011 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 9:27 pm

Valentine

Z ničeho nic mě obmotal nějaký had hned po tom, co opět bouchl do země. Sakra! Nevěřim tvým iluzím! Je to jen výplod jeho choré mysly, neexistuje to! Pomyslel jsem si se zavřenými oči a doufal, že ten had zmizí, když té iluzi neuvěřim, přece musí mít nějakou slabinu. Možná jsem si jen nalhával, že každý má nějakou slabinu a on opravdu žádnou nemá, ale nevěřil jsem tomu. "Každý máme slabiny, tak se tady nepyšni, že jsi něco víc než my! Dokážeš bojovat jen pomocí iluzí, ale aby ses mi postavil jen na zbraně, tak to neuděláš co? Už nejsi tak dokonalý, jak tvrdíš co?" Zařval jsem na něj trochu naštvaně, jelikož mě bolelo, jak mě svýral had.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:16 am

Mukuro

Musím se ti smát Valentine, určitě teď přemýšlíš jak mě porazit, viď? Řekl jsem mu a poté se jenom usmál.. Už jsem to říkal jednou a říkám to znovu, Bůh nemá žádné slabiny, kdy už to pochopíš? Dokáži jen bojovat pomocí iluzí, heh...... Celý svět je jenom jedna VELKÁ iluze, rozumíš?! Celý tento svět! Vydal jsem ze sebe naštvaně a bouchnul trojzubcem o zem, čímž jsem způsobil proměnu hada, který škrtil Valentina v prach. Mé schopnosti jsou neporazitelné! Vykřikl jsem a vedle mě se zjevil slon, ano slon, který hned na můj rozkaz zaútočil na Valentina, jediné co mohl postřehnout, stejně jako všichni ostatní bylo to, že jsem tentokrát nebouchnul svým trojzubcem o zem.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:34 am

Valentine

"Iluze, ty jsi velká iluze. Někdo ti kdysi ublížil a ty z toho máš teď jen komplexi. Musíš si dokazovat, že jsi bůh, protože tě kdysi nikdo nerespektoval a všichni si z tebe jen utahovali a teď jsi konečně dostal nějakou sílu, tak si hraješ na frajera."
Řekl jsem a zakašlal jsem, jelikož mě pustil had a já zase mohl normálně dýchat. Jenže to už se vedle něj jen tak objevil slon, ale vůbec nebouchl trojzubcem o zem. O co tu sakra jde?! Pomyslel jsem si naštvaně, až jsem z toho vyplivl další krev. Možná bouchá trojzubcem o zem, jen když chce, aby něco zaútočilo ze země. Nejdříve ten kořen a pak ten had. A teď je slon, který útočí přímo, takže nemusí bouchat o zem. Takže když bude chtít něco ze vzduchu, tak mávne nahoru nebo jak? Pomyslel jsem si a rozeběhl se se zanpakuto v ruce přímo proti slonovi, kterému jsem uhnul úskokem do prava a následně se rozeběhl přímo proti Mukurovi s tim, že když uvidim,ž e trojzubce pohybuje směrem dolů k zemi, tak nadskočim.
Návrat nahoru Goto down
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 1:19 pm

Tataname Honasen

Když vidím co se stalo od toho zjevení hada až po oběvení slona tak mě napadne.
On nebouchnul trojzubcem o zem že by....
A podívám se po jeho společnících jestli někdo z nich neprojevil známku pohybu.
Sice mi to přijde divné ale je možné že některé schopnosti za něj vyvolávají jiní aby on vypadal o to mocnější
Napadne mě bláznivá teorie ale v její úspěch absolutně něvěřím.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 6:46 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Kolik je??? proč je kolem tolik hluku??? Proč ani nemůžu pořádně spát? Dva plánky... rozlitá kapalina...propálenej koberec...zbytečná panika....zbytečná únava a teď ani nemůžu spát??? Poplach...všichni se musí postavit na obranu Seireitei....nikdy to neskončí co???Všichni padnete i Aizen padl... otevřu oči sáhnu po své zanpakuto, hodím do sebe další anestetika vyjdu ven z pokoje. Všude kolem takovej zmatek zamířim si to do laborky a prvního koho potkám se zeptám co se děje. . . .Takže 12. zůstává pro případ nouze a máme být kousek od severní brány
:
:
Severní brána padla tak snadno...možná že fakt jsme naivní...ale co, stejně je to jenom pískle s velkou mocí je zaslepený ...padne...stejně jako tenkrát Kuchiki s Muramasou...naše slepota by měla být dostatečná obrana proti jeho iluzím spolu s ostatními členy čekám kdy se boj dostane až k nám připravená vyvolat svůj shikai.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:53 pm

Mukuro

Jen se usměju a mé původní tělo nechám rozfouknout větrem, ano rozfouknout větrem, načež se objevím přímo za Valentinem. Vysvětlím ti v čem skrývá pravá síla.. V mém životě existují tři cesty, cesta iluze, cesta života a cesta smrti, tyto tři cesty jsou mou zbraní, cesty jenž nikdo v tomhle světě nepřekoná! Proč ti to vlastně říkám, i kdybych ti řekl všechno, všechno co můžu, tak mě nikdy neporazíš! Uvědomuješ jsi to? Dokončil jsem a začal se opět šíleně smát mě rudě zbarvené levé oko znovu pokryly černý pramen vlasů. Slon se jinak také rozfouknul spolu s mým tělem, ovšem ke zhmotnění nedošlo. Ichi, ni, san, hikaru to yami ga mugen ni yureru! Zařval jsem a svět okolo Valentina se změnil v prázdnotu, naše pravá těla zmizela a my se přemístili úplně do jiných prostorů. Cesta smrti! Zkřikl jsem a mé tělo začala obalovat vrstva Reiatsu, která v té temné tmě šla vidět na míle daleko, určitě to nevěstilo nic dobrého, pro Valentina. Říkal jsi, že umím bojovat jen pomocí iluzí, je to tak? Zeptal jsem se ho klidným hlasem a poté se opět začal smát.

Všem u severní brány -> Vyšel jeden ze stínů, tím stínem byl Sergei v zastoupení lenosti. Takže, takže kdo pak to chce zabít, abych pak mohl jít v klidu spát? Zeptal se klidným hlasem, jeho jizvy na tváři šli vidět až do nedohledna, ovšem to nejhorší byli jeho oči, které nevěstili nic dobrého, ba naopak předpovídali jednu velkou zhoubu. Vidím tu jedna, dva, pár, tři, deset, patnáct, osmnáct, jeden, padesát shinigami? Tak to je dobré.. Řekl klidně a najednou se asi pod deseti dalšími obyčejnými shinigami propadla půda, no spíše se objevili v něčem jako tekutém písku a to je stáhlo pod zem. Tak kdo další? Zeptal se, když viděl že většiny z těch Shinigami je posraných k smrti. V tom se však ozval rozhlas........ SEVERNÍ BRÁNA PADLA, DIVIZE JENŽ JSOU NA STRÁŽI V OKOLÍ STÁHNOUT, CO NEJRYCHLEJI K SEVERNÍ BRÁNĚ! Ozvalo se z rohlasu.

Dění v první divizi -> Všichni jste jen čekali, kdy nepřítel přijde a on vám i vyhověl, střechu samotných kasáren první divize rozbil záhadný muž v kápi, ne byla to žena, ovšem na první pohled téměř k nerozeznání.. Shi, shi, kdo tu chce pocítit sílu lásky? Zeptala se okouzlujíc hlasem se svou obrovskou kosou v ruce. Nikdo se neodváží proti mě postavit? Optala se ještě jednou, většina shinigami vypadala docela zastrašeně, bodejť vypadala totiž jako nositel samotné smrti, ne-li něco víc, no našli se i shinigami jenž byli její krásou zaslepeni a tak jen menšina s ní mohla bojovat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 3:21 pm

Valentine

Všechno se to dělo hrozně rychle a můj mozek už to nestíhal, takže na zem dopadlo zase několik kapek krve z mých úst. Nechápavě jsem stál v té temnotě a kroutil hlavou. Sakra, proč mě nic nenapadá?! Na iluze nevěřim, zkušel jsem i zavřít oči a stále jsou a budou, jak jinak lze iluzi zničit? Pomyslel jsem si a temnotu okolo sebe a zářící Reiatsu Mukura jsem ignoroval. Proč vždycky všechny dusí a nezpůsobuje jim víc fyzická zranění? Už mě mohl tolikrát zabít, tak proč to neudělal? Pomyslel jsem si a pevně chytl zanpakuto, kterou jsem se řízl do ruky. Pokud přenesu svoji pozornost na svoji bolest a nebudu vnímat Mukura, tak bych se mohl iluzí zbavit. Pomyslel jsem si s nadějí, že by tohle mohlo vyjít. Pokud ne, tak už jsem byl smířený s tim, že s nim budu muset začít bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 10:15 pm

Draco Noniro

Hezká, pomyslel jsem si. Narovnal se vytáhl pouze jednu čepel své oboustranné katany.
Krásná a smrtící. zamumlal jsem.
Kdo si a proč tu si?Postavím se do základního postoje, pojď dolů, pokusím se odhadnout duševní potenciálu tý neznámý. Jestli má smysl plýtvat shikai.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 8:20 pm

Raizo

Všude ke mě doléhali zvuky boje. Vyskočil jsem na střechu jedné z budov a rozhlížel se kolem. Všiml jsem si nějakého boje divize. Sevřel jsem rukojet své zanpakuto a rozběhl se k tomu místu . Konečně můžu vyzkoušet svoje schopnosti. Ironicky jsem se zašklebil, stále jsem pokračoval v cestě na bojiště u první divize. Už jsem byl docela blízko, rozeznával jsem postavy. Všude se to tam hemžilo shinigami. Blízko nich stála jakási dívka, docela pohledná. Tohle musí být jeden z útočníků. Schoval jsem do uličky a pozoroval ji. Chtěl jsem zjistit jakými schopnostmi vládne než na ni zaútočím.


Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: