~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:05 pm

Noc ubíhala a ubíhala, až skončila. Bylo 6:00 ráno, nikdo však ještě téměř nevstával, no Shinigami co byli na hlídkách začali ubírat na počtech. Seishin si navíc dnes měla vyzvednout svou Zanpakutou, nebo spíše zjistí co se s ní stalo/ co s ní je. Kurushimi naopak pracovala až do rána, možná by ji spánek pomohl, vypadala totiž potom výzkumu dost bledě.Ostatní Shinigami, i ti kteří dokonce byli v tréningových oblastí šli normálně večer spát a nyní se konečně probouzí.

/ Hneme se.. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:28 pm

Seishin Kotonashi

Nemohla jsem ani dospat. Bylo přibližně okolo 6, 7. hodiny ranní a já už byla oblečená na cestě do dvanácté divize. Rozrazila jsem dveře do výzkumného ústavu a trochu zadýchaná jsem hledala kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 9:54 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Hmmm.... 6 ráno? Noc by měla bejt pro lidi jako já delší.... Chvíli jen tak zaraženě sedím a mračím se na svůj výtvor kdybych tě tak mohla otestovat na nějakym blbečkovi zaculím se na baňku. Pak sáhnu do kapsy pro anestetika a naházim je do sebe což mojí únavu ještě posílí, taktak se zvednu ze židle přehodím si přes ramena plášť a sunu se pomalu do kasáren na pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 6:52 pm

Sayuri Yorotsuchi

Á? Seishin, ty už jsi tady.. No, mám to, ale musím říct, že ten kdo ti tu Zanpakutou zapečetil byl až moc chytrej. Odkodovat tu Zanpakutou mi zabralo celou noc a přes to se mi to nepovedlo kompletně. Řekl jsem a ukázal v rohu na její Zanpakutou, která však byla v její normální podobě. Odpečetěná sice je, ovšem její schopnost nemůže být použita po dobu celého dne, je i dost možné, že tě bude bolet hlava, jak říkám na úplné odpečetění bych totiž potřeboval mnohem více času. Dokončil jsem a pomalu začal opět pracovat.

-> Kurushimi když ses zahleděla na baňku začala podivně vřít, no nebylo to normální vření, vypadalo to jakoby ta tekutina v baňce byla doslova živá a chtěla se dostat ven, že by nepovedený pokus?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 7:01 pm

Seishin Kotonashi

"Děkuji mnohokrát" řekla jsem a v mém obličeji konečně nebylo vidět povýšení, ale upřímná radost z toho, že mám zpět svou zanpakutou. Vyběhla jsem z kasáren a dala se směrem k první divizi. Cestou jsem to ale nevydržela a rozeběhla jsem se. Cítila jsem se tak volná...Nikdo by nvěřil, že ztráta zanpakutou na jediný den dokáže člověka tak zruinovat a ten pak objeví pocity, které už dlouho necítil. Třeba upřímnou radost.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 5:19 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Ále no táááák.... vezmu baňku odeberu vzorek tekutiny a dám to do zkumavky tu zašpuntuju a uzavřu do Kyomon ale obráceně. Zbytek tekutiny spálím. Kremace je tuším oblíbenej pohřeb...A ne že se ten prach začne hejbat.... Pak si sednu a čekám co bude pokus dělat po spálení a co bude dělat ten drobeček ve zkumavce. Zatím vezmu zápis a tužku a začnu psát co to dělá.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 6:28 pm

Kichiro Kuroda
den po aneb prostě se mi nechce vykašlat se na svého shninigamiho.
Byl den po jejich souboji s kapitánem. Bolel ho v pravdě každý kousek v těle mimo malíču na levé noze. Ten ho pro změnu pálil. Byl naštvaný a rozmrzelí i když jsitě souboj s kapitánem byl jistým přínosem pro to jak se vést dál horší bylo že od té doby neviděl ani jednoho kolegu z divize 10. Rozhodl se to moc nehrotil třeba trénovali . On sám se rozhodl že se podívá zda li není přistupná nějaká mise a pokud nebude začne pracovat na zvládnutí jeho shikai do zpravné míry a také na tom aby si zvětšil reiatsu.
Šel rovnou za kapitánem. I když si enbly jistý jak ho příjme. Vykona lvšechyn obřadní pozdravyn ež se k němu dostal poté a po pozdravu vznesl zasadní dotaz.
" Vím že sem se moc neosvědčil při první misi proto bych rád dostal druhou šanci v nějaké jiné misi. Popřípadě mi řekněte jak nejlépe trénovat shikai a jak nejlepe zvýšit své reitatsu abych byl v boji taky něco platný."
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 9:29 pm

Ranum -> V kanceláři stál pouze zástupce kapitána 10. divize, ovšem i přes tato fakta ti klidně odpověděl.. Druhou šanci? Nu dobrá.. Něco se přeci jenom najde, kapitán čtvrté divize něco potřebuje, takže zajdi do jeho kasáren, někde ho tam vyhledej a řekni, že jsem tě poslal.. On už bude vědět, nebo by aspoň měl. Řekl jsem mu a čekal až opět odejde. (Foto Ichira/ Zástupce kapitána - ZDE )

Kurushimi -> Podobná opatření byla sice namístě, podařilo se ti "zneškodnit" tvůj vlastní výtvor, nebo sis to aspoň myslela, dokud jsi neuviděla rozlitou tekutinu na podlaze, no hned ti došlo, že je to ta samá tekutina, která je v baňce, jelikož málo jaká tekutina dělá takovéhle pofiderní věci..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 10:24 pm

Kichiro Kuroda
"Rozumím."
raději se opravdu rychle vytratil ven. Než potká kapitána, nebo než si to někdo z okolí rozmyslí.
"4. divize hmm kde vlastně tak mužu najít 4 divizi.Hmm navíc co za msii mě tam muže čekat."
pomyslel si když se coural po ulicích. Po chvilce zralých úvah a 5 minutové debatě s vlastní zanpakutou jejímž středobodem byla otázka jestli se kuřecí hlavy dají napěchovat do tenisového míčku drženého v podpaží obra.... a jejimž výsledkem bylo 4,2 hvizdu. Se koneččně dostal k místu kde sidlila 4 divize. Čekali ho inu zdvořilosti a taky obličeje pár lidí které viděl při tom dkyž ho křísili.
"Ah takže způsob jak se odvděčit."
odchytil prvního shinigamiho v kasárnách.
"Zdravím. Mohu prosím vědět kde najdi kapitána vaší divize posílá mě zástupce kapitána 10. divize."
doufal že bude nasměrová na že za chvilku podobnou větu zopakuje i kapitánovi.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 2:01 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Já.... něco rozlila???!!!! Já něco rozlila?! Co je tohle za den? Doháje... zamračím se, odložím zkumavku, vezmu gumovou rukavici a navlíknu si jí (nestojím o to abyto na mě mělo nějaký účinky...), pak si dřepnu k loužičce na zemi chvíli jí pozoruju ... jak se může banální chemická sloučenina ... hejbat??? Mayuri-sama co ste to vyráběl?! ... nebo moje chyba v postupu ???? ne to ne... to určitě ne pracuju přesně.... přimhouřím oči a píchnu prstem do pohybující se loužičky.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 3:15 pm

Kapitán Čtvrté

Huh? Konečně mi někdo někoho poslal? Parádní.. Takže tedy chceš misi, jo? Přejdu rovnou k infu, naše technologie v oboru zdravotnictví je vcelku zaostalá a jelikož ji potřebujeme nějak poposunout, potřebuji tvou pomoc.. Jednou za rok vyrostou rostliny zvané Matsugashi, jejich květy jsou samozřejmě léčivé, a proto potřebuji, aby ses po nich podíval.. Kde je najdeš? Stačí jít severně od Soul Society do Rukongaie do Zapomenutého okrsku, který je dá se říct jedno velké jezero, ale jsou tam i speciální chodníky, aby se přes něj dalo přecházet, právě někde tam najdeš tyto rostlinky, na každé rostlince jsou dvě kvítky, já potřebuji těch kvítek minimálně pět. Dokončil jsem svůj monolog a poté už jen čekal, zda-li všechno pochopí a dá se do práce.

-> Kurushimi, najednou jsi na stole viděla dva postupy práce, jeden byl plně správný a vytvořil by to, co by jsi chtěla ty, no při ospalosti došlo nejspíše k chybě a do svého postupu jsi zamíchala i věci z druhého plánku... Potom se loužička začala opět hýbat, vypadala jakoby byla doopravdy živá..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 8:49 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Nasadím opět neúčastný výraz mmmm.... plyne mi z toho ponaučení... a co ty? budeš dělat i něco jinýho než se jenom takhle hejbat? Nevěřím tomu že jsi živé ... Ale kdyby to náhodou mělo jevit známky inteligence měla bych bejt čerstvý kandidát na Nobelovu cenu... a taky bych to neměla jen tak z fleku zabíjet. Počkám jestli se to nějak nezavrtí v odpověď jestli se to bude jen dál banálně hýbat tak odeberu dalších 10 vzorků uzavřu je do zkumavek a zbytek opět spálím. Jestli to bude jevit známky třeba jen primitivní inteligence pokusím se to na zemi přetransportovat do baňky ale tak horký by to zas bejt nemělo.Dva plánky... jak sem mohla bejt tak pitomá??? Bože já sem unavená...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 2:47 pm

Natsuki Shihi

Behala som po celom Seireiteii ako splašený býk a hľadala som svojho kapitána. Od rána som bola na nohách a celkom ma štvalo že som ho nikde nemohla nájsť no nevzdávala som to a až po nejakých štyroch hodinách mi došlo že som sa nepozrela v jeho kancelárii. Tak som sa čo najrýchlejšie a sem tam aj shunpom rozbehla do jeho kancelárii a bez klopania som preletela dverami. Taka_chaaan! skríkla som bez toho či by som vedela či tam je.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 4:15 pm

Kichiro Kuroda
"Kytky 5 sever Rukongai ,zapomenutý okresek jezero a schody ... jo to by mohlo jít jen mi djete nějaký atlas at vím jak ta kytka vypadá a no měl by o ní zajem ještě někdo jiný rozumějte jestli je tu riziko boje?"
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 6:56 pm

-> Kurushimi.. Stále a stále se to hýbala, avšak najednou se to zastavilo a tak minutu byl úplný klid, poté se to znovu zavrtělo a doslova rozpustilo na popel, co z toho vyplývalo? Pokus byl nepovedený a jediné, co ti to přineslo byl spálený koberec. A co se tak jít třeba vyspat? Možná by ti to jenom prospělo.

-> Kichiro.. Kapitán se k Tobě otočil a odpověděl na otázku.. Nooo, její tvar je trošku podobný leknínu dá se říct, akorát že není na vodě, ale většinou mezi škvírami a podobně, není to nijak extra velké, ale pozor! Nesmíš dopustit, aby se to namočilo, pokud se totiž tak stane, mohlo by to dopadnout špatně, ta rostlina je speciální tím, že když se celá ponoří začne se zvětšovat a bude to nakonec horší než masožravka. Hmmm, nikdo jiný by tam neměl být, ale i tak dávej pozor, skoro jsem ti totiž zapomněl ještě říci, že na stonku jsou různě umístěné trny s jedem uvnitř, který by ti mohli způsobit vcelku solidní zmatky. Dokončil jsem a doufal, že to Kichirovi stačilo, aby se konečně mohl vydat na svou cestu pro ty květiny.

-> Ano, Natsuki? Ozvalo se z křesla, ve kterém seděl nikdo jiný než právě Taka.. Co tu potřebuješ? Doufám že se nechceš procházet po městě jako včera, to by mě totiž nejspíše zabilo, teda myslím... Řekl jsem ji a u mojeho obličeje se objevila anime kapka (Známe všichni)..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 7:01 pm

Natsuki[/b]

[b]Trénovať !! trénovať potrebujem trénovať !!
začvirikala som nadšene a zasadila som pár rán rukami imaginárnemu súperovi. Chcem sa zlepšiť v Shikaii.. alebo ma aspoň nauč nejaké kúzlo. Proste chcem zosilnieť.. aby som ti mohla pomáhať pri náročnejších misiách. Dodala som nadšene a sebaisto.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 9:12 pm

Taka

No já nevím, je to opravdu vhodné? Proč radši nepůjdeš trénovat sama, moc dobře víš, že jsem hoodně línej, hlavně nemám moc v lásce boje, někdy to totiž dost přeženu. Řekl jsem ji znechuceně a po chvíli ticha dodal.. No, poslal bych někoho, kdo by s Tebou mohl trénovat místě mě, ale nevím... Ach, štveš mě Natsuki, víš o tom? Mě se vůbec jít trénovat nechce! Dokončil jsem a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 9:24 pm

Kichiro Kuroda
"Aha trny jedovatý nenamočit. Fajn a utrhnout se do dá no nebylo by vlastně lepší mi dát dobrý rukavice nepromokávej pytel a něco čim to v klidu useknu?"
nadhodil celkem jednoduchou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 9:24 pm

Natsuki

Taka_chan.. čakáš odo mňa zázraky? vieš že Shikai udržím len niečo cez desať minút.. nezaberie ti to moc času.. a ostatný okrem vice kapitána sú príliš slabý aby ma počas tých desiatich minút porazili.. nemôžem si na nich zväčšiť svoje limity. Zahundrala som smerom na Taka a prosebne som sa naňho pozrela.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 11:07 pm

Taka

Hehe... Tak teda dobře, Natsuki. Půjdeme do tréningových prostorů naší divize a uděláme cvičný boj, pokud strhneš kousek mojeho Haori, něco tě naučím, pokud však ne, nic tě nenaučím. Bereš tedy? Řekl jsem a vstal ze svého křesla, jaksi jsem čekal, že to stoprocentně přijme.

-> Kichiro, po tvé otázce jsi hned dostal zpětnou odpověď. No vidíš! Skoro jsem zapomněl.. Řekl jsem a začal se hrabat ve stolku, kde jsem nakonec vyhrabal jakejsi zvláštní malej nožík. Na tady máš, tímhle to půjde jak po másla. Co se týče rukavic, ty bohužel k dispozici nejsou. Dokončil jsem a už čekal, kdy přestane prudit a konečně odejde.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 8:28 am

Kichiro Kuroda
" No tak fajn kdybych se dlouho nevracel tak jsem z toho sbírání kytek otrávenej."
pronesl vesele vzal ten nožík a nejspíše se vydal na sever Seireitei a dál podle instrukcí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 9:01 am

Natsuki

Jop! zakričala som nadšene a od radosti som trocha poskočila. Po tom som sa otočila a čakala som či pôjde prvý abo ja. (ehm už píšeme do tr priestranstva nie? Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 11:27 am

Valentine Saito

Seděl jsem na střeše jedné z budov 2. divize a prohlížel si oblaka, která poměrně rychle plula po nebi. Neměl jsem v plánu dělat dnes moc věcí, protože jsem trénoval včera a zároveň jsem měl jakousi potyčku s dívkou, jejíž jméno už si moc nepamatuju, v lázních. Sakra jak se jen jmenovala? přemýšlel jsem, ale odpověď prostě né a né přijít. Měl jsem halvu plnou myšlenek ohledně mého shikaie. teda mě spíše vrtalo v hlavě myšlenka, zda když aktivuju bankai jestli mi to rapidně ohrozí můj život a nebo naopak mě to vyléčí. Snad na to jednoho dne přijdu, ale do té doby musim přežívat jen na boji bez shikaie. Pomyslel jsem si a dál si to v klidu seděl na střeše divize.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:15 pm

-> Kichiro budeš pokračovat v topicu, který najdeš v sekci Rukongai.

-> Natsuki.. Taka se na Tebe tedy podíval a krátce odvětil.. Tak tedy dobrá, jdeme do tréningové oblasti. Poté už jen otevřel dveře a pomalu začal odcházet, už se ani nedíval, zda-li ho Natsuki vlastně následuje a nebo ne. = Pokračování, ty víš kde.

-> Valentine, jak jsi tak seděl a přemýšlel tvé Zanpakutou to nedalo a začala ti promlouvat do mysli.. Saito? Proč se mě bojíš použít, bojíš se, že se zhorší tvůj zdravotní stav? Je to pravda? Tak proč mě tedy sebou nosíš? Co pro Tebe vůbec znamenám, já si odpovím nejspíše NIC. Dokončil jsem a pak už jen čekal na tvou reakci, nebylo to moc časté, že Zanpakutou mluví se svým uživatelem, ovšem vypadalo jakoby tě tvá Zanpakutou chtěla o něčem informovat, ovšem nemůže navázat nějakou řeč.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:22 pm

Valentine Saito

Na střeše, kde jsem seděl plynul čas poměrně pomalu, a proto to pro mě bylo nejlepší místo na přemýšlení. Zažil jsem na téhle střeše mnoho věcí, ale aby zde ke mně promluvila má vlastní zanpakuto, tak to bylo naprosto poprvé a hlavně nečekané. Nejsi pro mě nic a ani nejsi zbytečná. Jsi pro mě jen velkou záhadou v mém životě. Bez tebe bych byl podle lidí nic, a proto tě nosím, abych s tebou mohl bojovat, ale nemohu s tebou bojovat v plné síle, protože by jsi mě zabil. Pomyslel jsem si směrem ke své zanpakuto a pořád si udržoval klid a pohodu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 8 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: