~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 5:30 pm

Ashe Kenten
Sakra kde jsem tohle už cítila.To je ten pocit z rána ! Zkusím ho najít.Uhm.No víš Seishin já už musím jít tak ahoj.Usmála se a odešla směrem k reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 5:43 pm

Ashe Kenten -> Najednou velde tebe zašustilo křoví, vyskočil z něj nějaký zakuklenec a vrhl se na tebe.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:01 pm

Ashe Kenten
jakmile na ni někdo skočil.Použila shunpo a zakuklenec který na mě vysel hodil držku.Přišla k němu stoupla na něj nohou a sundala mu masku.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:17 pm

Ashe Kenten->Odhrnula si masku , čekala jsi co to je za lotra.Pohled na tu odkrytou tvář tě však vyděsil.Viděla jsi prázdný obličej,neměl žádné oči,uši,nos nebo pusu.Najednou se ten divný zakuklenec vypařil a objevil se na střeše jedné z budov.Díval se na tebe a smál se jak šílenec.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:37 pm

Ashe Kenten
Zůstala udiveně stát.Co se to ksakru děje ?!Poté se ledově podívala na nepřítele : Hado no 4 ! Byakurai!Na nepřítele letěl modrý proud energie který směřoval na jeho hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 6:56 pm

???

Jsi moc pomalá, arogantně jsem se zasmál a na místě jsem se rozplynul.Byakurai narazil do střechy domů,která se vlivem kido roztříštila Objevil jsem se za zády Ashe a přiložil jí k hrdlu kunai.Vyplázl jsem jazyk a voblízl jí kus tváře.Na nováčka to kido celkem ušlo....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 7:02 pm

Seishin Kotonashi

Kývla jsem, že rozumím a pak jsem se otočila k odchodu. Náhle jsem nalevo ode mě uviděla smějícího se chlapíka a byakurai směřující od Ashe. Že by potřebovala pomoct? Ještě chvíli počkám. Pak se ale objevil u Ashe s nožem u krku. Teikyiou shimei, suchi-ru jinsei, Nabori kyou Yurushi. zašeptala jsem a bodla bílou katanu do země. Itami! bylo mé druhé zaříkadlo směřované na toho neznámého. Mělo by způsobit, že bude mít útočník pocit neuvěřitelné bolesti v hrudníku a snad ho to rozhodí natolik, aby mohla Ashe něco podniknout.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 9:17 am

Ashe Kenten)
Seishin pomohla takze byla moznost neco podniknout skopla jsem nepřítele na zem a bodla mu zanpakuto do nohy a tím ho připendlila k zemi,namířila jsem mu prstem na hlavu A teď mi řeknes kdo tě poslal a kdo jsi !! řekla nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 6:43 pm

???

Semlelo se to vše tak rychle , že jsem se ani nestačil rozplynout.Zanpakuto jsem měl zabodnutou do nohy, docela to bolelo.Trochu jsem vás podcěnil.Začal jsem se opět smát jako šílenec.Vše jde podle plánu.Tak jak jste to čekal ,Sensei.Kdo mě poslal ?Kdo jsem ? Nejsem nikdo jsem přízrak v temnotě....Šílenecky jsem se smál a snažil si vytáhnout meč z nohy..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 6:51 pm

Seishin Kotonashi

Chudák holka, chytala by ho celé dopoledne... řekla jsem si a vsunula katany na záda. Pomalu jsem došla k tomu bez tváře a řekla: Víš, co mi prováděli ve vězení? Když tázavě zvedl hlavu, dostal ode mě takový kopanec, že kdyby neměl přibodnutou nohu, hodil by přemet dozadu. Odpověz jí, nebo poznáš bolest... mluvila jsem arogantně, ale potichu.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 8:01 pm

Firel
půjčil jsem si knížku a rovnou začal se čtením. Potom jsem se otočil a dodal. Díky. Do kdy jí mám vrátit? ptal jsem se při odchodu.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 9:09 am

Ashe Kenten
Hmm tak muž s temnot ... Nešlo by to přesněji ?! zakroutila s mečem v jeho noze a přišla Seishin a kopla ho do hlavy Děkuji za pomoc poděkovala Seishin a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 11:36 am

Seishin Kotonashi

Je mým zvykem pomáhat neschopným... prohlásila jsem a pak se otočila zpátky na muže. Nechtěj být přišpendlený ještě dvěma meči... Trochu jsem pozorovala okolí, protože se mi nelíbilo, že je tu sám...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 3:49 pm

??? - knihovna

Kdy chceš , odpověděl jsem mu mile se na něj usmál a pustil se znova do své práce.

??? - pan tajemný : D

Začal jsem se šílenecky smát, nemohl jsem přestat.Vy jste tak naivní, myslíte si ,že na to máte, mě porazit ?Všude kolem mě začala výřit hodně tmavá do ruda zbarvené reiatsu.Lidem , kteří byli v blízkosti mého reiatsu mohlo být špatně.Meč, který byl zapíchnutý v mé noze začal sebou škubat , až nakonec vyletěl a já měl konečně nohu volnou.V dálce jsem však ucítil silné reiatsu, bylo na úrovni kapitána.Musím si pohnout , začínají se tu slézat jako šváby na med.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 4:25 pm

Seishin Kotonashi

Navýšila jsem reiatsu na maximum abych odolala tomu jeho a řekla jsem potichu Nechtěj mě nas*at. V jednom okamžiku jsem tasila obě katany a jednou mu bodla na hrudník a druhou na poraněné stehno.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 4:39 pm

???

Ta zanpakuto.... díval jsem se na tu černou zanpakuto a vykašlával jsem krev.Slyším její hlas..Sevřel jsem ostří té katany a začal cosi divného mumlat.Černá katana se zvlnila jako by ožila, zachvilku se ale vrátila do normálu.Věděl jsem , že tato schránka dlouho nevydrží.Usmál jsem se a naposledy vydechl.

Ve svém úkrytu

Otevřel jsem oči, pomalu vstal z turka a přešel k oltáři.Vše jde podle plánu můj pane.Brzy bude Seireitei v plamenech...

-.>Ze záhadného zakuklence začala odpadávat kůže ,obě dvě Shinigami si mohli všimnout, že je to tělo jakého si Shinigamiho z 13 divize.Mohlo jim dojít, že nepřítel nějak ovládl tohoto shinigamiho, převzal jeho tělo.

->Seishin - do tvé černé katany ( doufám že má černou barvu) vložil kus svého reiatsu.Během průbehu dne můžeš cosi divného cítit z té katany. Také tě budou trápit různé noční můry o zničené Seireite, že je v plamenech, všichni mrtvý na zemi.Občas tě rozbolí hlava ..
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 5:02 pm

Ashe Kenten
Vzala svou zanpakuto se země než stačila cokoliv udělat už bylo po všem C-c-cože ? Slyšel hlas tvé zanpakuto ? To žádný shinigami nedokáže....Kdo to ksakru byl.Takže náš nepřítel nebyl shinigami.Pomyslela si když viděla tělo shinigamiho.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 7:20 pm

Seishin Kotonashi

Chytla jsem se za hlavu a sykla jsem. V hlavě mi problesklo zničené zanpakutou a já jsem řekla: Musím za vrchním kapitánem. Pak jsem se rozeběhla směrem ke kanceláři vrchního kapitána.


Naposledy upravil Phate69 dne Wed Dec 22, 2010 11:18 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Dec 21, 2010 8:34 pm

Firel
Beru na vědomí. Rozloučil jsem se s knihovníkem a vyrazil zpět do své divize zeptat se kapitána co bych měl dělat. Číst knížky jsem totiž mohl i na misích.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 11:50 am

Hitsuto

Probudil jsem se po celém dni věnovanému tréninku ve svém pokoji a hned jak jsem se ustrojil a vzal zanpakuto tak jsem se vydal do jídelny kde jsem se pořádně nacpal a další zastávka byly kasárny naší divize kde jsem hledal kapitána abych si mu řekl o nějakou práci. Když jsem dorazil do kasáren tak jsem šel ke kanceláři kapitána kde jsem zaklepal a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 12:23 pm

Natsuki Shihi

Poskakovala som po uličkách Seireiteiu a vypiskovala som si pri tom veselú melódiu, dnes som vstávala skôr a tiež som sa cítila lepšie než včera no stále som bola trochu mrzutá na kapitána. Obzerala som sa všade naokolo a v ústach som mala strčené veľké lízatko z ktorého som si spokojne ujedala.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Dec 22, 2010 3:14 pm

Tawara

Cestou z 12 jsem náhodou procházel kolem 9. jednotky
(samotnému je mi blbě že píšu něco takového ale Lighte teď už nemáš na co se vymlouvat že mi nemůžeš napsat Wink )
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 2:32 pm

Tawara -> Šel si kolem kasáren 9.Divize a uviděl si svého kapitána, avšak on tě nespatřil, zrovna diskutoval s kapitánkou deváté a nevypadal zrovna moc nadšeně, co tak jít za ním a zeptat se co se mu stalo?

Hitsuto -> Nikdo neotevíral, a tak sis otevřel sám v kasárnách byla jen jakási stará paní, nejspíše uklízečka.. Ty budeš Hitsuto, že? Zeptala se vcelku tázavým tonem hlasu.. Tvůj kapitán je prý teď v kasárnách 9.Divize, říkal něco o tom, že tě shání, měl by si co nejdříve vyrazit. Dokončila a dále se věnovala uklízení.


Naposledy upravil Light dne Thu Dec 23, 2010 5:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 4:48 pm

Tawara

Když jsem procházel kolem kasáren, náhodou jsem si všiml svého kapitána jak něco řeší s kapitánkou deváté. Nevypadal zrovna nadšeně takže jsem přemýšlel nad možnými zdravotními riziky toho že jej budu otravovat, ale nakonec zvědavost převážil a a tak jsem zamířil za ním.
Zdravíčko taicho, můžu vyrušit?
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 4:56 pm

...


Naposledy upravil Chappi dne Thu Dec 23, 2010 7:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: