~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 10:05 pm

Seishin Kotonashi

Směrem k SOukyoku jsem uviděla nějakou ženu (ouyee). Ta jistě není z naší divize. Zajímalo by mě, jak moc jsem známá...Trochu paradoxní přemýšlet nad tímhle, když mám zanpakutou ovládající paměť... pousmála jsem se a prošla kolem ženy.

Můžeš si všimnout, že nemám normální shinigami uniformu, ale rudé roucho. Je na tobě, jestli jsi o mně už slyšela nebo ne.)
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:31 am

Ashe Kenten
Hmm ahoj.Jak se jmenuješ ? Já jsem Ashe Kenten z 10.divize. Zeptala se cizí ženy v rudém rouchu Tuhle jsem tady ještě nikdy neviděla ... Kdo to jen je ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 11:33 am

Seishin Kotonashi

Hm, čekal jsem větší popularitu... Uklonila jsem se. Seishin Kotonashi, vězeň první divize. řekla jsem s hrdostí, jako kdyby to měla být výsada. Nečekala bych tu desátou divizi. Ti mají pořád něco na práci...
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 2:24 pm

Ashe Kenten
Ehm no .... já se trošku ulívám.Pousmála se trošku nezachápala z fráze vězeň první divize.Jak to myslíš vězeň první divize ?.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 3:36 pm

Seishin Kotonashi

Tak jak to říkám. Bože, ta je natvrdlá... Jsem vězněna za velezradu. chvilku jsem počkala, než to ta dubová hlava pochopí a pak jsem dodala Koukám, to mají v desáté divizi skvělou morálku, když se jim tu ulejvají členové...
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 5:59 pm

Firel
Hledal jsem knihovnu kde bych si vypůjčil něco ohledně kida. V kasárnách nebyl nikdo kdo by mě nasměroval tak jsem se vydal náhodným směrem až jsem došel k neznámím dvoum shinigami.
Ahoj, nenašli by jste si trochu času? Potřebuju nasměrovat...nevím kde je tady knihovna.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 6:12 pm

Seishin Kotonashi

Přišel jakýsi shinigami a ptal se na knihovnu. Ty umíš číst? zeptala jsem se se zjevnou arogancí v hlase. Roztomilé... Knihovna je tímhle směrem. Určitě to poznáš, nade dveřmi je obrázek knihy... pak jsem opět obrátila pozornost k dívce.

Mluvíš s ním jako s blbcem...to se mi líbí! ozvala se jedna ze zanpakutou a začala se smát.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 6:21 pm

Ashe Kenten
No slabá morálka né...Spíše lenost aby....Nestihla to doříct protože ji do řeči vešel nějákej týpek dívka už ho nasměrovala tak pokračovala v řeči : abych pravdu řekla.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:08 pm

4. divize-nemocnice Tawara

Kde je ten sr.ač??? Urvu mu koule a nacpu mu je zadkem do tlamy
s tímto zařváním jsem těsně poté co jsem otevřel oči vyběhl z postele a vztekle praštil do zdi.
HEEEJ SLYŠÍŠ MĚ TY HROMADO SR.ČEK? KDE SE SCHOVÁVÁŠ????
celá místnost rezonovala mým těžkým Reiatsu které jsem ani náhodou nekrotil. Pokud se nikdo neukáže vyletím jako střela z pokoje a pokusím se toho zmetka najít.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:15 pm

???

Tawaro kun, měl bys ještě odpočívat, řekl jsem mile a snažil se Tawaru donutit, aby si lehl zpátky do postele.
Lidé se nevraživým pohledem dívali na Tawaru, přeci jenom se v nemocnici takhle nechová.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:17 pm

Tawara

Ty...
ukázal jsem vztekem se lehce chvějícím prstem na toho chlápka.
Jak sis mohl dovolit rušit mou bitvu?
zavrčel jsem a oči mi doslova žhnuli vztekem.
Dej mi důvod tě na místě neroztrhat na kousíčky...
pro samotný vztek mi bylo naprosto jedno že v boji jeden na jednoho proti němu nemám naprosto žádnou šanci.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:28 pm

???

Prosím uklidni se, jsi v nemocnici, řekl jsem přátelským tonem a stále se mile usmíval na Tawaru.Jeho slova jsem zcela ignoroval a to záměrně, chtěl jsem ho vyprovokovat.Dej se do pořádku, Sayuri san chce s tebou mluvit ve své kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:33 pm

Tawara

V okamžiku kdy zmínil jméno kapitána 12. divize pomyslný pohár přetekl.
A co je mi KU.VA PO NĚM???? MŮJ KAPITÁN TO NENÍ
zařval jsem a prudce vyrazil kupředu s jasným úmyslem mu jednu vrazit přímo do obličeje. Těsně před ním jsem se ale prudce odrazil a přeletěl ho relativně ladnou piruetou a dopadl za jeho záda, kde jsem se ho pokusil vzít špaláčkem zezadu na páteř.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:45 pm

???

Povzdechl jsem si , chytl ho za paži a práskl ho na jeho postel.Musíš pořád dělat problémy ?Vytáhl jsem z kapsy nějakou injekční stříkačku a zabodl ji Tawarovi do krku.Látká učínkovala ihned, byla to droga, která potlačovala reiatsu a utlumovala smysli.Položil jsem tawaru na vozík a jel s ním ke kanceláři kapitána 12.divize.V kanceláři bylo prázdno a proto jsem spoutal Tawaru, aby nemohl něco provést a zavřel dveře.Sayuri taicho bude mít radost.Škodolibě jsem se zasmál až se to rozléhalo po celé budově.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 8:50 pm

Tawara

Ten zmetek mě dostal za dnešek už po druhé a já měl vážně velkou chuť vyrvat mu všechny jeho vnitřní orgány. Bohužel jsem se probral jaksi přivázaný k židli a tak jsem měl poněkud jiné priority, konkrétně dostat se odsud. Snažil jsem se tedy ze všechy sil přetrhat provazy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 9:23 pm

Seishin Kotonashi

Zakroutila jsem hlavou. Lenost? Buď ráda za to, co máš. Já ani nesmím chodit na mise, jen se tu poflakuju, nikdy nevím, jestli se mě dvanáctá nerozhodne zabít a neustále mě někdo sleduje. Měla bys být pyšná na to, co děláš. řekla jsem s arogancí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 9:30 pm

Sayuri Yorotsuchi

Do místnosti vstoupila, již tobě velmi známá osoba ..Zase se potkáváme rebele z jedenácté ? Rozhodl ses, že chceš být mým novým pokusným králikem ? Optával jsem se ho .. Yare,yare ty provazy nepřethneš, ani kdybys chtěl.. Řekl jsem mu a chvíli dodal.. Misi si dokončil, a proto tě tu nemohu držet, jestli však uděláš jeden jediný unáhlený krok, tak tě zabiju a rozpitvám tě.. Co ty na to ? Dokončil jsem, zrušil pomocí lusknutí řetězy a opět odešel.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 9:33 pm

Tawara

Vrhal jsem na kapitána opravdu hodně vražedný pohled. Když mě však rozvázal jen jsem si založil ruce na prsou a počkal až odejde.
Pa.chant, tohle bylo naposledy co jsem pro něj pracoval...
s tím jsem se zvedl a zamířil do kasáren své divize.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:17 pm

Firel - knihovna
Povedlo se mi konečně najít knihovnu. V klidu jsem vešel dovnitř a začal hledat něco jako recepci.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 11:04 am

??? - knihovna

Jako každý den jsem v knihově kontroloval knihy, rovnal je a dával vrácené knihý zpátky do poliček.Slezl jsem ze žebříku a oddechl jsem si, neměl jsem zrovna v lásce výšky.Všiml jsem si nějakého neznámého shinigamiho, vypadal , že něco dělá.Prstem jsem si upravil brýle a pomalu šel k tomu mladíkovi.Vítej v naší knihovně, co tě sem přivádí ? Zeptal jsem se toho Shinigamiho a mile se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 11:13 am

Firel
Děkuji za přivítání. Vrázil jsem mu usměv a rozhlížel se po archivech.
Knížky o kido. Podíval jsem se zase na shinigamiho.
Hlavně kido sítě a něco tomu podobného.
Doufám že kvůli tomu nebude muset zase lést nahoru
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 11:27 am

??? - knihovna

Hm... chvilku jsem přemýšlel a vydal se do jedné řady knihovny.Prstem jsem sjížděl po obalu knížek, v duchu četl jejich názvy.To by mělo být ono... brblal jsem si pod nos a dal knížku mladíkovi.V této knize bys o tomto kido měl něco najít.Pokud bys chtěl ale něco lepšího tak musíš zajít za kapitánem své divize, určitě má o kidu daleko více knížek , než tu máme my zde...

Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:12 pm

Ashe Kenten
No jó ja vím..Na to aby ji někdo kázal neměla zrovna náladu Bože...Já vím že lenos je špatná vlastnost.Odvrátila zrak od dívky a rozhlížela se kolem jestli neuvidí něco zajímavého.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:21 pm

Seishin Kotonashi

Ucítila jsem reiatsu vycházející z jedné z tréningových budov. A jéje, kapitán asi někoho trestá. Škoda, že tam nemůžeme. Tak ráda bych si zabojovala...a moje zanpakutou taky. povzdechla jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Dec 19, 2010 4:49 pm

Ashe Kenten -> měla jsi nějaký pocit jako kdyby tě zdálky sledoval.Porozhlédla ses kolem ale nikho si neviděla, žádné reiatsu v okolí jsi necítila.Trošku ti to nahánělo hrůzu , protože tento pocit jsi už měla ráno v kasárnách své divize.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: