~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:20 am

Ryuu Naratsumi

Pomalu jsme došli ke kasárnám , já zavřel dveře a proslov započal.. Je sice hezké , že jste se zbavili Shriekera , to sice jo , nebo-li toho podivného úkazu ,ale měli jste očekávat , že tam přijdou Arrancaři ! Bylo to téměř nadmíru jasné .. Kvůli vám jsem musel do Realného světa poslat několik Shinigami , aby osvobodily duše , které jste nechali jenom tak zabít .. Jste tak nicotně sobečtí ! To snad myslíte jen na sebe ? Ochraňovat lidi , to je přeci práce Shinigami ! Nechci slyšet nic o tom , že byli silnější , o to tady totiž vůbec nejde ! Dokončil jsem a nechal je zareagovat ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:23 am

Natsuki Shihi

heeee.... rozmýšľala som s takým zamysleným výrazom. Taka_chaan?? chceeela by som vidieť zem.. ako svet tam dole medzi ľudmi. Odpovedala som mu a žiarivo som sa naňho usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:49 am

Yorotsuki Aokawa

Jednoduše řečeno... podělali jsme to... řekl jsem, neměl jsem ani chuť mu říkat, že to není naše chyba a že se vlastně nic špatného nestalo, protože jsem věděl, že bych lhal sám sobě Byla to naše chyba Taicho, přiznáváme to... ale snažili jsme se je zachránit... dodal jsem jen mírně, aby to nevypadalo, že mi to je úplně jedno, že tam zemřelo tolik lidí...
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:00 pm

Raizo

Mlčky jsem se díval na zem a cítil jsem se za ten neúspěch vinný.Pěst jsem měl zatatou tak silně až to silně zakřupalo. Nedokázal jsem ochránit lidi, nedokázal jsem zabít hollowy, otče....
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:28 pm

Taka

Reálný svět ? Jak pošetilé , chceš tam jít na výlet , že je to tak ? Blbko jedna .. Reálný svět je to nejhorší , co vůbec může být , každý druhý člověk je tam vrahem , zlodějem , pobudou , nikoliv však lidé s dobrým úmyslem.. Dokončil jsem a poté čekal na reakci Natsuki , mohla poznat , že v tonu mého hlasu nebyla žádná ironie ..

Ryuu Naratsumi
Tss.. Tohle je nemožný ! Jak jste to vůbec mohli dopustit , nemáte žádné právo si říkat Shinigami , věřil jsem vám a vy mi to takhle oplatíte ! Proč myslíte , že jsem vás na tu misi poslal ? Pro srandu králíků ? Ne ! Já vás tam poslal , protože jsem věřil ,že všechno zmáknete a vy naopak zabijete několik set lidí ! Dokončil jsem opět a poté čekal na jejich reakce..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:48 pm

Raizo

Jsem si vědom naší chyby a proto jsem připraven nést následky.Omluva v téhle situaci je zbytečná.Jediné co mohu je slíbit, že nic podobného v budoucnu nestane.V očích jsem měl zlobu, nejraději bych šel do Hueco Mundo a našel ty dva hollowy, kteří ublížili tolikati lidem.Poté jsem se trochu zklidnil a čekal na svůj trest.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 2:29 pm

Kichiro Kuroda

"Jo takže za to že se tam objevili ararncarové můžeme my? My jsme bez dovolení je napadli? Jasně vlastně sem je měli nechat ať vybijí rovnou celé město že? Kdo mohl věděl že si proti nim ani neškrtneme a že bude mít jeden útok po kterým zařve x-sto lidí? Nikdo a co jsme asi měli dělat pokusili jsme se je zabít dřív než něco provedou ani jeden nemáme anti-lava schopnost takže zabití byla jediná možnost jak je zastavit. Snažili jsem se minimalizovat škody ale v mnoha případech by to bylo zastavit lávu vlastním tělem a živí shinigami muže zachránit víc lidé v budoucnu než mrtví shinigami! Takže sory žej sme vás sklamali a nezařvali tam. Ale víte co je to stejně tak vaše vinna poslat nás samotné na hříšníka a potom ještě na arrancari! Navíc pokud s nimi budeme bojovat ve městech vždy budou straty jasně měli jsme je omezit a to jsme taky udělali nebýt krystalů a odlákávání pozornosti toho zasranýho draka tak je v prdeli půlka města. Jo musíme bejt silnější a mi na tom samo zamakáme! Ale fakt není nutný nám spílat za něco co nás už tak samo o sobě sere a bolí nás to."vyprskl vztekle bolelo ho tělo a duše a poslední věc na kterou měl náladu bylo to aby mu někdo nadával za něco co nemohl ovlivnit.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 2:49 pm

Yorotsui Aokawa

Jen se mírně pousmál nad proslovem Kichira, mírně se podíval na Kapitána a řekl Část vinny je samozřejmě na nás, to nelze popřít vzhledem k tomu, jak mise dopadla, avšak i přes tyto okolonosti musím souhlasit tady s Kichirem Taicho... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 3:33 pm

Ryuu Naratsumi

Pokud vím , není vám dovoleno zvyšovat na mne hlas a to ještě takovýmhle způsobem .. Chtěl si naznačit , že tvůj život je důležitější , než život stovky lidí , je to tak ? Dokončil jsem a ostatní už však nějak nevnímal , nejspíše protože nejsem zrovna ten typ , co má potřebu se stále hádat.. Dobrá , říkal si něco o tom , že chcete být silnější ? Tak to prokažte .. Řekl jsem krátce a pomalu vycházel z kasáren naší divize , nejspíše jim bylo jasné , že mě mají následovat.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 3:40 pm

Natsuki Shihi

Hee ... v Rukongaii to nie je o nič lepšie. Začvirikala som detsky a vyplazila som naňho jazyk. Aaalee .. ja som počula že náš obyčajný ľudia nevidia .. nie? spýtala som sa ešte a vyzeralo to tak že ma to naozaj zaujíma.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 4:02 pm

Kichiro Kuroda

"Je i není důležitější rozhodně je horší smrt někoho kdo bojuje pro to aby lidi neumírali než smrt člověka. Se ztrátou Shinigamiho zemře mnohem víc lidí, protože nebude kdo by je zachránil. A to je celé co sem chtěl říct." řekl věcně " A ne važně nechceme být po dnešku silnější."dovolil si i trochu ironie . Kapitánova arogantnost a povýšené jednaní ho štvali rád by věděl co by dělal on v jejich případě.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 4:19 pm

Raizo

Povzdechnul jsem si a následoval kapitána.Nechtěl jsem další problémy,kterých už jsem měl dost.Musím se stát silnějším a to za jakoukoliv cenu i kdybych se měl upsat ďáblu....Najednou se mi v hlavě objevil nějaký divný obraz, byl rozmazaný.Náhle jsem ve své hlavě uslyšel nějaký křik, já se za ni chytl , protože mě začala strašně bolet hlava.Zanedlouho bolest přešla a já opět následoval kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 4:37 pm

Yorotsuki Aokawa

Právě v této chvíli se projevila moje povaha, totálně mi bylo jedno, co kapitán říkal, prostě a jednoduše jsem ho ignoroval, jako kdyby nic neříkal... jednoduše jsem jen vyšel ven za ním, ale byl jsem jako fyzicky u kapitána a psychicky ve svém vlastním světě, kde jsem přemýšlel nad jinými věcmi...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 6:04 pm

Tawara Kensei

Seděl jsem na střeše kasáren 10. divize v meditačí pozici a snažil se najít cestu do svého vnitřního světa v naději že bych mohl postoupit v tréninku. Seděl jsem tu z jendoho prostého důvodu, kromě čtvrté kam jsem kvůli své cti odmital vejít byla 10. divize obvykle nejtižší místo v okolí takže byla nejmenší šance že by mě někdo rušil. Dnes to ale bylo jinak, kapitán desítky byl očividně hodně v ráži a řval na své podřízené kvůli nějaké prkotině, načež s nimi vyšel ven. Raději jsem podvědomě ukryl své Reiatsu pro případ že by byl opravdu hodně naštvaný. Chtěl jsem se věnovat tréninku a ne vysvětlovat mu proč sedím na jeho střeše.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:22 pm

Sayuri Yorotsuchi

Právě jsem dokončil nějaký svůj nový výzkum , chyběla mi však poslední ingredienci , mí uprchlí pokusní králici.. Proto jsem oblekl své klasické kapitánské haori a pomalu vycházel . Vzhledem k tomu ,že slunko mi nedělalo moc dobře , našel jsem prvního Shinigami , který mu zrovna padla do oka.. Hale , barbar z 11.Divize , jak stvořený pro tenhle úkol , nebo ti mám snad říkat můj další pokusnej králičků.. Hakudo je poněkud jedinečná a ojedinělá věc , ale to víš i sám .. Dokončil jsem a pak ti nechal moment na tvá slova , můj hlas byl plně baddas a epic , stejně jako Mayuriho , nejvíce co tě však mohlo zaskočit bylo info , které jsem o tobě znal a také moje plně zahalené tělo , jelikož dokonce ani samotné ruce mi vidět nešli.. Pomocí téhle pilulky se dostaneš do Reálného světa , je to můj nový vynález a potřebuji ho otestovat , jestli přežiješ ... to nevím. Najdeš dva silné Hollowy a minimálně jednoho nějak přeneseš do Seireitei až za mnou , klidně stačí i pomocí vysílačky , kterou ti také dám zahlásat na naší divizi , ti to zaříděj. Dokončil jsem svůj baddas proslov , dal mu vše potřebné a poté nastal čas na otevření brány , pilulku jsem ve své ruce doslova rozdrtil v ten moment se vedle mě objevil jakýsi portál , Tawarovi bylo jasné , že do něj má vstoupit.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:50 pm

Tawara Kensei

Dnes jsem měl vážně smůlu. Asi jsem měl zalézt někam do jeskyně a naprosto ukrýt své Reiatsu pokud jsem chtěl vážně v klidu trénovat a co víc padl na mě zrovna nejhorší možný kapitán.
Jak jste správně poznamenal Sayuri-taicho jsem barbar z 11. divize takže ten poslední komu by jste měl svěřit tak delikátní úkol. Co kdybych ty nebohé pokusné králíčky rozmlátil na kaši?
zeptal jsem se lehce ironicky. Z jeho zjevu jsem si moc nedělal, se zavřenýma očima se taky dá těžko hodnotit něčí impozantnost.
Navíc vaše pravomoc neplatí na členy 11. divize jako jsem já, máte pod sebou tunu flákajícího se masa co by tuhel práci zvládlo lépe, takže mě napadají dvě otázky. Proč já a co z toho budu mít?
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:59 pm

Sayuri Yorotsuchi

Takže nechceš poslechnout Rokura ? Jelikož je to úkol , který ti zadal on , jen nemá čas a vzhledem k tomu , že já tu chvilku času měl .. Ale jestli nechceš můžu tě tu zabít a pak tvé tělo rozpitvat , co ty na to ? Stále zapomínáš , že kapitáni 10-13 jsou jediní kapitáni , kteří spolu mají dobré vztahy , ale proč to ti neodpovím .. Dokončil jsem a pak pomalu začal odcházet.. Dělej jak myslíš , mám na práci důležitější věci , řekl jsem mu a pomalu začal mizet v dáli.


Naposledy upravil Light dne Wed Dec 15, 2010 9:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 4:02 pm

Seishin Kotonashi

Proč tu musím být zavřená? Vždyť nejsem zločinec. Alespoň ne vlastní vinou. A nebo ano? Chodila jsem po různých prostorách Seireitei a přemýšlela jsem. Poslední dobou na mě padaly nějaké deprese... A hele, kapitán dvanácté divize...A baví se s nějakým hromotlukem. Možná, kdybych se dostala blíž... došla jsem pomalu až k nim a tam jsem zpomalila, abych slyšela co nejvíc rozhovoru. Ale kapitán už odcházel...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 4:14 pm

Tawara

Fajn, ale pokud vám to nevadí Sayuri-taicho vezmu to raději obvyklou cestou
zavrčel jsem naštvaně a vyrazil směrem k bráně. Vážně jsem neměl ani tu nejmenší chuť spolknout cokoliv o čem ten vědátor tvrdil že by mohlo fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 5:00 pm

Seishin Kotonashi

Ten vazoun se někam odebral, z čehož jsem pochopila, že dostal misi. Ten se má...No, já se zabavím sama. řekla jsem si a mé kroky zamířily k Soukyoku.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 12:53 pm

Taka - Kapitán 3.Divize

To nic , ale absolutně nic neznamená Natsuki , ale jestli chceš můžeme se projít v Reálném světě , jen nejspíše né dnes.. Nerad tam chodím a musel bych se připravit. Řekl jsem ji vcelku chladnějším tonem hlasu .. Kam chceš jít teď , prošli jsme skoro celou Seiretei .. Zeptal jsem se již laskavěji a poté se prostě a jednoduše podrbal na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 1:12 pm

Natsuki Shihi

Ale nevyvlečieš sa z toho, ja si to zapametám a pekne ťa do toho reálneho sveta dotiahnem. Povedala som a zaškerila som sa. Po tom som rozmýšľala kam asi chcem ísť no nič ma nenapadlo. Taka_chan? viem že sa ti asi nebude chcieť.. aleee nenaučil by si ma nejaké kúzlo? spýtala som sa a čakala na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 6:08 pm

Taka

Vzhledem k tomu, že ti na akademii nešlo Kidou, tak netuším.. Zkusit to ale můžem,všechno však začíná od píky,takže by ses musela naučit i úplné základy jeho Hadou či Bakudou číslo 1. Řekl jsem ji přátelským hlasem, poté se trošku pousmál a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 6:15 pm

Natsuki Shihi

Len som si povzdychla a prevrátila som oči, Na Akadémii boli hrozný učitelia. Povedala som a po tom som zažiarila. Je mi jedno ktoré sa naučím proste chcem vedieť kúúzlo. Zaštebotala som nadšene a spravila som psie oči.
Návrat nahoru Goto down
OuYee
Nováček
Nováček
OuYee


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 13. 11. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Dec 17, 2010 7:49 pm

Ashe Kenten
Procházela se volně po kasárnách 10 divize zkoumala každý kout neboť ještě nebyla úplně všude.Po chvíli ji to omrzelo vyšla z kasáren a procházela se po seiretei.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: