~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:29 pm

Seiretei

Je osm hodin ráno a gong se začíná ozývat na znak toho . že se svolává porada kapitánů , ostatní Shinigami se začínají probouzet ve svých kasárnách , kde také celou nos prospali . Je nový den a většina Shinigami ho začíná tak ,že se jenom prochází po Seiretei , avšak některé extrémy si dávají v těchto ranních hodinách rozcvičku .

-> O pár minut se sešli všichni kapitáni v kasárnách první divize .


Kyoshi Rainaku - Vrchní kapitán
Jak jistě všichni víme , poslední dobou se v Lidském Světě začínají dít velmi zvláštní věci a naší povinnosti je .. Odmlčel jsem chvíli a pak dořekl .. zastavit koloběh těchto věcí ! Trošku vám to přiblížím , podle všeho se v Lidském Světě objevila nějaká zvláštní bytost , jenž zabíjí lidi či prosté duše , zjistilo se však , že se nejedná o Hollowa či Arrancara . Proto potřebuji , aby si tuhle misi vzala na starost nějaké divize , jenž by poslala minimálně jednoho člena ,který by tento záhadný úkaz důkladněji prozkoumal . Dořekl jsem a čekal na odpovědi ostatních .

Hiruko Kuchiki - Kapitán 6.Divize & Ryuu Naratsumi - Kapitán 10.Divize
V moměntě , kdy Kyoshi dokončil svůj proslov pronesl Hiruko .. Tak tedy pošlu jednoho z našich lidí , je nový , takže ho stejně potřebuji důkladněji otestovat .. Dořekl a pak se ozval další hlas , ten hlas patřil Kapitánovi 10.Divize .. Já pošlu dva členy ze své divize ,oba jsou velmi silní a osobně si myslím ,že to v pohodě vystačí . Pronesl a v tom odpověděl Kyoshi . Tak dobrá tedy ! Na prozkoumání tohoto incidentu bude vyslán dvojčlenný tým 10.Divize , doufám že mne nezklamete Ryuu-dono . Dokončil Kyoshi , párkrát tleskl a pomocí ruk naznačil všem kapitánům , aby odešli do svých kasáren , či někam jinam , ti neváhali a během pár minut byla místnost téměř prázdná .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:37 pm

Yorotsuki Aokawa

Zrovna jsem trénoval u jednoho ze stroů v Seireitei, byla to teprce krátká chvilka od doby, co jsem vstal, avšak ve chvíli jsem již zaslechl gong, značící poradu všech Kapitánu Hmm... zvláštní. Zajímalo by mne, co se asi děje... možná dneska vyrazíme do terénu... problesklo mi hlavou, nad tou myšlenkou se mi v očích objevily malé jiskřičky, které doslova křičely "Chceme bojovat! Chceme krev! Chceme zabíjet!" proto jsem neotálel, vytáhl jsem své Zanpakuto, které bylo právě zapíchnuté ve stromě a vydal jsem se směrem na tréninkové pole 10. Divize.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:58 pm

Zero Rawashu-6 divize

Pohladom som prechadzal Seiretei.
Dalo by sa povedat, ze sa pozeram na ludi z hora, avsak nebolo to obrazne povedane. Nachadzal som sa na popravisti, pricom moje nohy viseli vo vzduchu. Ano, sedel som na okraji.
Vcera som nespal, a urcite nebudem ani dnes. Ako shinigami som to pramalo potreboval a ja som vzdy trpel nespavostou.
Dufal som ze sa nieco stane. Takmer som sa tu unudil na smrt.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:03 pm

Kichiro Kuroda

Trávil den jednoduchým bavením dětí pro tuto chvíli měli s Geminim volno, ono rušit Geminiho v tahle brzkou rodinu znamenalo konfrontaci s 19 z 20 osobností tou 20 byla skřivan tedy osobnost co byla vzhůru od 4 ráno a jako každé 3 slovo produkovala zvuk znějící jako štěkot psa křížený se zpěvem skřivana zmutovaný s revoltou trávicího traktu, navíc tahle osobnost byla velice nevypočitatelná.. Zrovna byl uprostřed výstupu kdy prohnutý v zádech žongloval s míčky a několika kameny. Když se rozezněl gong. Lekl se mírně tedy dost na to aby na chvíli ztratil koncentraci a tím pádem dostal několik měkkých ran od míčků a pár tvrdých od kamenů všechny do ramen hlavy nebo hrudi. "Jauvajs" prohlásil když se rovnal a usmál se na děti "Tak jo to bude asi pro dnes všechno děcka ,ale pokud to pude tak tu budu zejtra kdyby ne tak budu asi někde na akci." Uviděl v očích dětí mírné zklamaní a tak udělal dvojité salto vzad několik hvězd v té chvíli se dostal do pozice kde předtím nechal položené své Zanpakutou věděl že mu ho nikdo nevezme. Jak byl v jednom z přemetu stranou zvedl ze země meč zhruba v tu samou chvíli se mu v hlavě ozval známý hlas zanpakutou říkající něco o pečených bramborech palačinkách okurkové zálivce a o tom proč je sakra budí. Poslední zmíněné bylo slyšet mnohem mnohem vícekrát. Pak už definitivně zmizel dětem z dohledu a směroval směr tréninkové pole 10. Divize. Cestou nejspíše narazil na známou tvář tohohle shinigamiho si pamatoval přeci jen byli ze stejné divize. Ne že by o něm věděl moc ale věděl že patří do stejné divize a to byl základ. " Zdravím" řekl energicky usmál se a imitoval zasalutování.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:07 pm

Natsuki Shihi

Bežala som s radostnou "aurou" po Seireiteii a usmievala som sa na všetky strany a radosť zo mňa doslova kypela. Vyskočila som na hradbu a začala som utekať aj po nej, nemala som žiaden cieľ len som bola rada že je ďalší krásny deň ktorého som súčasťou. Chcela som navštíviť svojho kapitána no keďže som počula gong tak som presne vedela kde bude. Zamierila som si tu k budove schôdzky kapitánou a snažila som sa zakryť svoje Reiatsu, bola som pod niečím ako oknom a počúvala som čo sa tam deje. Akonáhle sa tá ich schôdzka skončila tak som vybehla za svojím kapitánom a s prebehla som pred neho. Bré ránko. Usmiala som sa a s radosťou som mu zamávala.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:38 pm

Taka Jintaro - 3.Divize
Ohayoooo , Natsuki-chan ! Řekl jsem vcelku radostným hlasem a usmál se . Ty schůzky jsou fakt nudné , to ti říkám , nechtěj být vůbec kapitánem .. Jooo , trošku jsem tak přemýšlel , přesněji o tvém Shikaii , ale stále si nevím rady , jak by se dal zrušit ten časový limit . Dořekl jsem a pomalu se dal do chůze , mezitím však čekal na reakci Natsuki .

Hiruko Kuchiki - 6.Divize
Tohle popraviště je velmi záhadné místo .. , viď ? Řekl jsem Zerovi a pak dodal .. 10.Divize nám opět zabrala misi , jenž měla patřit nám , pfuj . Dořekl jsem , odplyvnul si a poté jen čekal na jeho reakci .

Ryuu - 10.Divize
Zdravím , vidím že jste došli na dané místo , zrovna ve správný čas .. Teď k věci , něco v Lidském světě není v pořádku , a mi byli vybráni samotným Kyoshim k tomu , abychom zjistili ,co se v Reálném světě vůbec děje . Já vybírám vás dva , jelikož vám věřím , Kichiro a Yorotsuki ! Jste posláni na misi do Reálného světa , dořekl jsem , přišel k jedné ze zdí a pomocí svého ukazováčku imaginárně udělal kruh , následně na něj položil dlaň a pronesl ... Otevřu tuto bránu , bránu do nového světa ! V tom momentě , začal imaginární kruh na zdi zářit a zvětšovat se , až do momentu , kdy se ve zdi udělala menší brána . Jděte a nezapomeňte si vaše motýli !
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:43 pm

Yorotsuki Aokawa

Opravdu? Upřímně řečeno už celkem dlouho čekám na nějákou akci, díky, že jste vybral nás Taicho... řekl jsem a pousmál se, poté jsem se podíval na Kichira, byl to jeden z lidí, kteří byli na stejné úrovni jako já a při tom jsem k němu cítil respekt, nebo respektive spíše rovnost Dáme to jako nic... dodal jsem a poté jsem prošel skrze bránu, kterou Taicho ve chvíli vytvořil...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:45 pm

Natsuki Shihi

Nuda nuda samá nuda, heh ja by som aj tak nechcela byť nejakým kapitánom, to by som po tom musela byť v inej dízii (non preklep) ako ty Jin_chan.. Zaškerila som sa takým detským radostným spôsobom a po tom som chvíľku nahodila taký až komický zamyslený pohľad, chvíľu som totiž vážne uvažovala čo je to Shikai. Po tom som sa len pleskla rukou o hlavu a zasmiala som sa.. O môj shikai ! hehe myslím že aj s tým .. Limilitom (nie je preklep ona to tak povedala) je super. Znova som sa radostne pousmiala.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:50 pm

Zero Rawashu-6 divize

necakany hlas ma prekvapil a takmer som sa zrutil na zem. Bola by zo mna skvela pizza.
Ano, zaujimave miesto Povedal som kedsa mi podarilo vystverat znova nahor.
Toto miesto je plne silneho reitaisu, ktore nam odkryva minulost.
Zaklial som a odflusol si smerom do prazdna. Mozno som niekoho zasiahol, avsak mne to bolo ukradnute.
tss, 10 divize, co si o sebe ksakru mysli? pohladom som prezrel svojeho kapitana.
Aka misia to vlastne mala byt? pozabijat par nudnych prazdnych?
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 7:55 pm

Michiro

Vstal jsem a šel jsem do koupelny se osprchovat.AAAAAA!!!!! TO STUDÍ!!! začal jsem řvát po chvilce sem si vlezl znovu do sprchy.Po vysprchování jsem si šel dát rámen a něco k pití.
No tak co budu dnes dělat promýšlel jsem si.Hned jak sem dojedl oblíkl jsem se a šel jsem na své místo kde pokaždé chodím trénovat.Trénoval jsem jako vždy když sem uslyšel GONG.Svolávaj kapitány no snad bude nějaká mise chvylku jsem přemýšlel ale pak zase pokračoval dál v tréninku Však kapitán řekne...
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 8:03 pm

Hiruko Kuchiki

Né , není to prý obyčejná mise , to ti snad mohlo dojít , kvůli takové blbosti by nás nesvolávali , přeci jen i Karakura Town má svého Shinigamiho , jenž to dané místo stráží , ovšem tohle by sám nezvládl , proto tam byli posláni další Shinigami na pomoc a také , aby celou tuhle záhadu vyřešili . Ve své podstatě je mi to docela jedno , furt je to ubohá mise . Dokončil jsem a po menší době dodal .. A co tu vůbec děláš ?

-> Michiro dále si trénoval , avšak nebyla by známka toho , že je někde blízko tebe nějaká další Shinigami , nejlepší možnost by byla dále a dále trénovat . Razz
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 8:14 pm

Kichiro Kuroda
"Děkujeme za informace jen doufám že ve světě lidí čeká někdo kdo nám řekne víc neb o se to dovíme ještě teď?" počkal jestli nedostane odpověd " Ale mi zvládneme leccos." usmál se věřil si hlavně to byla možnost podívat se zpátky a eventuálně rozveselit pár smutných duší což dělal rád.Počkal než dostane onoho motýla trošku netušil co nebo proč ale věděl že to k tomu patří pak už prošel oním tunelem.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 59
První přihlášení : 08. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 8:33 pm

Zero Rawashu-6 divize
Dokopy? Nic, len sem chodim trenovat. teto podnebie je dost napomocne, ak chcete zesilit. A tiez daju sa tu usporiadat myslienky. povedal som a prezrel si popravisko.
Zaujimave, ze tu sa stocili kolesa osudu. Aizen.. uz len vyslovenie tohoto mena sa pokladalo za odvazne, ved ten clovek takmer vyhubil vsetkych, ktory boli kedy pokladanych za silnych. Synonimum sily, sialenstva a bozstva.
Sice low misia, ale aspon misia. Ziadna nuda v tomto zapadakove.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:25 pm

Taka Jintaro

Hmm , hmm .. Limi , cooo ? , řekl jsem svým normálním tonem hlasu a pak dodal .. V dnešní době je v Seiretei mrtvo , nezdá se ti ? Nejen , že v Rukongai není ani živáčka a všichni jsou někde ukrytí , ale to samé platí i pro většinu Shinigami , dříve se těmito chodbami , respektive ulicemi prohánělo stovky Shinigami a dnes ? Dnes téměř nikdo . Dokončil jsem , na moment se zastavil a očekával reakci Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 10:28 pm

Natsuki Shihi

No možné to je. Ale to som tu ešte nebola, zaškerila som sa na neho a tak trocha nedočkavo som sa na neho pozrela.. hmm Taka_chan? budeš so mnou dnes trénovať? spýtala som sa ho a on si mohol všimnúť že pomaly pi každom jeho oslovení mením jeho prezívku.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:35 am

Michiro

Po nějaké té hodině trénování jsem přestal To by pro dnešek stačilo, půjdu se podívat do kasáren co je novýho.Jak sem šel ulicemi Soul Society nikde nikdo nebyl.Když sem došel začal jsem hledat kapitána.Hej ty nevíš kde je kapitán?? zeptal jsem se jednoho shinigamiho z naší divize.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 11:41 am

Di-Youru-divize 11-rozhodně né nějak brzy ráno
Tohle není fér! Zaúpím a snažím se rukou odehnat sluneční paprsky jako by to šlo. V hlavě slyším smích té druhé.
Ona se večer opije, s někým se vyspí ani by přitom oka zamhouřila a já se mám probouzet vyčerpaná a s kocovinou?
Převalím se na záda a koukám do stropu. Je to těžké probrat se po tom co má démonická část večer tak pařila. Jí je to samozřejmě jedno. Nemyslí na následky. Což je od ní pěkně sobecké.Peci jen sdílíme stejné tělo. Já ho musím každý den čistit a milovat zatím co ona ho večer jen špiní, zneužívá a tak.
I když se mi žaludek kroutí vyjdu ven, Najdu si nějaké opuštěné místečko a začnu meditovat. Bez raní meditace bych se úplně neprobudila. Zaháním tak nevolnost těla, uvolňuji unavené svalstvo a odplavuji svou druhou část, které se to samozřejmě nelíbí. Ppak se mi na tváři konečně objeví andělský úsměv. Zvednu se a roztančím mezi stromy. Je to můj raní trénink kdy na rozdíl od mého splašeného démonického já vítězí plynulé pohyby velmi jistého a zvláštního tance. Při tom nechávám svým reiatsu lehce rozzářit svou zampaktou, čímž v prostoru kolem mě vznikají různé obrazce. Takže to opravdu může působit že z nebes sestoupil vše milující anděl.
Chvíli se zdá jao bych ani nebyla fyzickým tvorem ale látkou co ladně pluje vzduchem. Do toho si tiše poboroukávám a ztracím se mezi stromy. Pak zampaktou uklidím a jeden ze stromů obejmu. Chvíli tak zůstávám, vnímám jeho energii a dokonalou harmonii přírody (takže jsme asi někde v lese).

To je supr! Mě nadáváš že se mazlím s muži a sama tady muchluješ strom! To je pěkně nechutný
na čele mi naskočí maličká vráska, ale pokouším se své druhé démonické já ignorovat.
Pak se rozezní gong.
Mise! Mise! Krev! zabíjení! Uááááááá pusť mě ven!
Jen se ušklíbnu a vklouzávám hlouběji do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 1:42 pm

-> Di-Yoru pomálu si procházele menším lesíkem a v momentě , kdy jsi vyšla byli před tebou kasárny 11.Divize , najednou k tobě přiběhnul nějaký Shinigami s otázkou , kde je kapitán .. , ten Shinigami byl Michiro .

Kapitán 3.Divize - Taka Jintaro

Dobrá , dobrá tedy .. Určitě chceš trénovat svůj Shikai , nemýlím se ? Ale zde trénovat nebudeme , půjdeme do podzemního komplexu naší divize . Řekl jsem , vzal ji na ramena a šel směrem ke kasárnám naší divize , celou tu cestu mé kapitánské haori vlálo a někteří Shinigami se dokonce přede mnou uklonili .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 1:49 pm

Natsuki Shihi

zasmiala som sa keď ma zobral na plecia a dosť som sa tomu potešila, s úsmevom som sa na ňom viezla a mávala som každému shinigamimu ktorý nás stretol, je mi jedno čo budeme trénovať,.. hlavne ak to nebude nuda. Usmiala som sa pri mojej odpovedi a čakala som kedy tam prídeme.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:08 pm

Di- Youru
právě si povídám s ptáčkem co se usadil na mém rameni, když tu přiběhne rušivý element s ještě rušivější otázkou. Zklamaně sleduji jak tvor odlítá.
Obávám se že tě má odpověď nepotěší...tuším...Michiro? Ale pokud je to naléhavé mohu ti pomocj jej najít.
já bych ho spíš pomohla zabít. Právě nám kvůli němu odletěl oběd.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:54 pm

Michiro

To by bylo dobrý ušklíbl jsem se Ikdyž to není zas tak naléhavý jen sem se chtěl zeptat jestli dostanu nakou misi protože se strašně nudím odpověděl jsem klidně.
Odkud znáš mé jméno?? zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 3:58 pm

Di-Youru
Mm v pořádku. taky nemam nic na práci
usměji se nakažlivě milým úsměvem.
No přece jsme ze stejný divize. Bylo by smutný kdybych si tě nepamatovala. I když se teď spolu asi bavíme poprvé. Jsem Di-Youru a moc mě těší. místo potřesení rukou se ukloním s pravou rukou na srdci.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:31 pm

Michiro

Těší mě Di-Youru, tak jdem hledat dořekl jsem a šly jsme hledat.Proč si se vlastně přidala do 11.divize??nevypadáš zrovna moc jako někdo kdo miluje boj zvědavě jsem se zeptal.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitimeSat Dec 04, 2010 5:47 pm

Di-Youru
No pípnu a snažím se rychle zahnat rozpaky protože vím co by to udělalo.
Nebraň se! Jinak dobře mladej! ještě jednu více osobnější otázku a půjdu ven jupí!
Nevím jak to říct. Když jsem se šla přihlásit tak nějak jsme to nebyla já. Mám totiž dvě...ehm...osobnosti.
odmlčím se přemítaje jak to nejjednodušeji vysvětlit.
Můj pravý opak dalo by se říct. Až se tu objeví, utíkej. pravím naprosto vážně. Při tom s emi trošku bázlviě chvěje hlas (ano jako bych se svého druhého já bála)
. Máš to spočítaný. právě jsme ho před tebou varovala

-to od tebe není fér

A co ty? Pokud mohu soudit zdá se že jsi silný bojovník.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: