~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 01. 02. 11
Věk : 27

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:29 pm

Tataname Honasen

A je to tady došlo mi Reiryoku co budu dělat. TeĎ mám šanci leda s ....
A vezmu do ruky zanpakuto. A použiju její druhou schopnost.
Dos metros de largo
Ale to skoro šeptnu.
Následně se rozeběhnu proti Sergeiovi ale pokusím se se zbytek Reiryoku udržet Sai.
Následně do nej Seknu.
Ale jsem připraven že mou Iluzi prokoukl. Kvůli tomu co říkal.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:37 pm

Draco Noniro

A co jako, odseknu, tak si my přirazila čepel k zemi. Jsem pořád dobře krytý druhou čepelí, tak nevím o co jí jde, zvýším reiatsu a zkusím zbraní jakoukoliv stranou táhnout, dávám si však dobrý pozor, abych nepustil zbraň z ruky a byl alespoň částečně schován za čepelí. Pro to, aby mi mohla ublížit musí zbraň zvednout. Když jí zvedne budu připraven.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:08 am

Seishin Kotonashi

Chvíli jsem se s pohrdavým pohledem dívala na to, jak od sebe žena odhazuje jednoho shinigammiho po druhém a potichu s ní souhlasila. Pokud jsou shinigami tak slabí, proč nesoupeříš s někým, kdo mezi ně nepatří? Zakřičím na ni a v momentě, kdy Draco udeří, bodnu zanpakutou do země a zašeptám: Itami...
Žena by měla mít pocit, že jí někdo nějakým způsobem vytrhl srdce- ohromná bolest a zalapání po dechu. To by mělo dát Dracovi nějakou šanci udeřit.
Návrat nahoru Goto down
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 3:56 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Ahhh!!! číslo jedna nebude tak těžký rozbít ne??? navýším svoje reiatsu a pokusím se to rozbít, pomůžu tomu i fyzickou silou. Ticho? Neříkej že se bojíš....ha ha ha ty asi budeš důležitá část tý vaší grupy a plánu zničit Seireitei co? Tak já budu ticho ale ty vylezeš a ukážeš mi ten tvůj xicht! pokud se z toho dostanu tasím wakizashi.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:13 pm

Tataname -> Sergei Sai protrhl a lehce uskočil na stranu, což tvou situaci znevýhodnilo a plně zničilo.. Už si pomalu nevěděl, co máš dále podniknout za krok, vypadalo to jakoby byl Sergei všemohoucí a nezranitelný. Jednu slabinu však měl, už bylo však jenom na tobě, zda-li ji odhalíš či ne.

Kurushimi -> Tejpek pomalu vylezl ze stínu až k tobě a přiložil ti jeden prst ke rtům.. Pššt... Chceš abych tě snad hned zabil? Odvětil krátce a poté znovu podešel, čímž ti naznačil, že nejspíše nechce bojovat, ale proč že ano? Za chvíli se ti však už povedlo rozbít jeho první Bakudou a tys mohla pokračovat v dalším kroku.

Seishin & Draco -> Ayano jen trošku podskočila a odplivla si. V tom však přišla ta holka a začala říkat nějaké nudné kecy, Ayano ji však neposlouchala, když v tom ji doslova lapala po dechu, možná to byla výjimečná šance.. kdo ví? Že by byla takhle slabá?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Mamachi
Nováček
Nováček
Mamachi


Počet příspěvků : 17
První přihlášení : 19. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 9:54 pm

Kurushimi wa Eiendesu

Tasím wakizashi přejedu ho pohledem...pečetě? začínáte mě zajímat... shunpnu k němu chci se dostat za něj takže mu pravačkou chci vrazit pěstí do břicha.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Vendetta
Nováček
Nováček
Vendetta


Počet příspěvků : 27
První přihlášení : 04. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:40 pm

Draco Noniro

Neváhám, okamžitě bodám na hrudník, i kdyby rychle uhla měl bych jí alespoň štrejchnout.. Poď si krasavice.. pokud uhne, vyvolám shikai a znovu zaútočím, musím jí dostat do obrany dokud je trochu rozhozená...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:07 pm

Seishin Kotonashi

Rozeběhla jsem se Nonirovi na pomoc. Běžela jsem tak, abych mohla změnit směr do jejího úhybu a říznout jí po stehnech.
Návrat nahoru Goto down
Aspire
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Aspire


Počet příspěvků : 74
První přihlášení : 29. 01. 11

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 4:23 pm

Valentine

Buraddo slyšíš mě? Ty jsi u něj teď chvíli byl, mohl jsi nějak přijít do kontaktu s jeho zanpakuto nebo co to má a něco zjistit? Já si bohužel zřejmě poprvé v životě nebudu ěvdět rady, jak na jeho iluzi. Pomyslel jsem si směrem k mé zanpakuto a pak už jsem jen zkusil pohnout nohy, abych se pokusil rozejít přímo proti Mukurovi, pokud by to byla iluze, tak bych měl normálně jít a nemělo by mi to bránit v chůzi. Pokud to iluze nebyla, tak jsem se pokusil zabodnout zanpakuto do země a pomocí ní se vytáhnout z bahna nahoru. A co myslel tim, že má cestu života stále aktivovanou? To ho drží na životě a nebo to drží při životě ty jeho pomocníky? Přemýšlel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: