~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Volné prostranství Seireitei

Goto down 
+14
Bloodkick
Firel
OuYee
Kakuza-chan
Kashike
Phate69
Chappi
Twist
Neo79
Krumla
Ranum
Adop1011
Takeru Takahashi™
Yakumo
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 03, 2010 6:03 pm

First topic message reminder :

Seireitei

Spoiler:

Je místo uprostřed Soul Society , Seireitei obkolupuje Rukongai , avšak tyto dvě místa jsou obklopeny obrovskou hradbou se čtyřmi branami , které hlídají velice silní Shinigami . Uprostřed Seireitei se nachází kasárna první divize , spolu s Centrálou 46 a horou , na niž stojí velmi známé Sokyouku . Celkově je Seireitei velmi rozsáhlé místo a téměř celou plochu zabírají různé domy či zdi . V dnešní době se dodělávají poslední rekonstrukce po obrovské bitvě a pomalu se začínají plnit i divize s novými Shinigami . Na tomto místě se také nachází několik restaurací , ve kterých se dá objednat prakticky všechno .

* Tato místnost se bude využívat ve volném čase a také se zde budou pořádat nejrůznější schůzky , celkově odehrávat příběh . Kasárny zde najdete též , tento systém jsem vymyslel , aby tu nebylo zbytečně moc složek a já se mohl v klidu orientovat , ovšem i přesto tu nebude jen jeden topic , časem jich přibude více .
* Čas - 21 : 05.


Naposledy upravil Light dne Tue Jan 04, 2011 6:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:03 pm

Gisei Jiko

Jo...třeba. řekl jsem nenávistně a dál "tančil"
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:07 pm

Ryuu - Kapitán 10.Divize

Po mém souhlasu si otevřel dveře a konečně vešel dovnitř .. Hmm , Raizo ? Co tu sháníš ? Zeptal jsem se ho.. Docela dlouho dobu jsem tě neviděl , furt se zaměřuješ na tu tvoji speciální Zanpakutou ? Optal jsem se ho ještě jednou a pak mu dal čas k odpovědi..

Gisei , Kashike -> Najednou se u vás zjevil zahalený muž , otevřel menší svitek a pronesl.. Ehm , ehm.. Gisei Jiko a Kashike Gorin ? Podle těch fotografii to budete nejspíše vy .. Máte se okamžitě ohlásit u kasáren 11.Divize .. Dokončil jsem a opět zmizel , mohlo vám dojít , že to byl nejspíše sluha.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:29 pm

Raizo

Uklonil jsem se kapitánovi, narovnal jsem se a odpověděl kapitánovi. Hai,chvíli jsem se odmlčel a znova spustil,Neměl byste pro mě nějakou tu prácičku ?
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:51 pm

Ryuu

Nevím , jak na to je má divize a vzhledem k tomu ,že já sám nemůžu jít , kvůli ... Na chvíli se zastavil ..To nepotřebuješ vědět.. Řekl jsem , vstal a v tom má levá dlaň začala zářit , já opět šáhl na jednu zeď a utvořil tak bránu do reálného světa.. Jdi ! Tenhle portál se hned po tom ,co ho projdeš uzavře , takže se budeš muset vrátit tím druhým s němi.. A nezapomeň si vzít pekelného motýla.. Pronesl jsem a čekal až odejdeš z místnosti .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 3:57 pm

Raizo

Hai, řekl jsem poslušně, uklonil jsem se, vzal si motýla a šel do portálu...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 4:17 pm

Gisei Jiko

Takže tímhle jsme se asi seznámili. řekl jsem potichu a rozeběhl jsem se do kasáren jedenáctky. Teď bude trapčit se shunpem. Schválně mi dá náskok a pak mě jedním pohybem dožene. Super.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:34 pm

Kashike Gorin

No, seznámení, no.... hej!!! Kam to...??? Tak tohle ne!! Urazil mojí hrdost a to se nevyplácí. Jen počkej frajere. Rozběhnu se k okraji kopce Sokyoku (počítám s tím, že běžíš po schodech), tam se odrazím a volným pádem ho doženu. Když kolem něj proletím, jen na něj zavolám: Neběhá ti to špatně, i bez shumpa jsi celkem rychlej. Abych zmírnil dopad, vytasím šavli a bodnu jí do skály. Zbrzdím pád a ladně přistanu vedle schodiště. Tam počkám až dolů seběhne i on. Stojím tam a jen na něj chladně koukám.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:45 pm

Gisei Jiko

Uhni, musím dorazit do kasáren včas! řekl jsem nevrle a pak jsem natáhl ruku před sebe a začal říkat: Hado no 63 : Raikoho! samozřejmě se nic nestane, ale ten shinigammi určitě uhne, protože nebude chtít mít díru v žaludku. Proběhnu kolem a pousměju se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:55 pm

Kashike Gorin


Už když natáhl ruku jsem uskočil stranou. Ty!!!! Takhle si ze mě utahovat!!! Jen počkej až tě chytnu. Rozběhnu se za ním a po chvilce bych ho měl dohonit. (Jedenáctka z boje moc často neutíká, zato dvojka pořád.)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:00 pm

Gisei Jiko

Když mě doběhl, byli jsme už jenom pár metrů od kasáren. Takže ještě jednou, Gisei Jiko, člen 11. divize. řekl jsem a zastavil před kasárnami.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:18 pm

Kashike Gorin


Zastavím téměř na fleku. Kashike Gorin, druhá divize. Rád tě poznávám. Podám mu ruku a čekám jestli jí přijme.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:26 pm

Gisei Jiko

Podám mu ruku a vejdu dovnitř. Potřeboval jste nás, taichou? řekl jsem s úklonou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:27 pm

Kashike Gorin


Zůstanu stát na dohled. Nás??? Jako myslí nás jako mě a jeho nebo nás jako divizi??? Co to kruci??? No počkám jak se to vysvrbí.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 1:31 pm

Satsuki Raineko & Rokuro " Kenpachi "

Oba jste došli před dveře kasáren , pomalu je otevřeli a následně vešli , před vámi stáli kapitáni vaší divize , Satsuki Raineko a Rokuro .. Eeh , Kashike Gorin , Gisei Jiko , řekl tvrdším tonem hlasu Rokuro a pak dodal. Byli jste vybráni na misi , respektive budete necelý týden chránit město před Hollowy a podobně za vašeho zraněného společníka , proč tu jsme ? Jednoduše bych to celé mohl udělat já , ovšem jak jistě víte nejsem zrovna Kidou přeborník , a proto je tu Satsuki , která aspoň dokáže otevřít bránu .. Dořekl Rokuro a pomocí gesta vám naznačil , že máte vyjít ven , tam se Satsuki pustila do práce , položila svou ruku na zeď a ta začala zářit , pomalu se před vámi otevírala malá brána do města Hirashi .. Můžete jít , ovšem nezapomeňte si nějaká komunikační zařízení , pro případný spoj a také své pekelné motýli ..Řekla Satsuki a poté už jen oba kapitáni čekali až Kashike a Gisei odejdou .

( Postněte ještě do SS a pak vám vytvořím místnost v Human.. )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 2:53 pm

Kashike Gorin


Provedu. Jen mi prosím dejte pár minut, skočím si pro nějáké věci. S tím se shumpem dostanu do svého pokoje a pobalím si nějáké základní potřeby. Lékárničku, vysílačky, motýla... Po asi pěti minutách už stojím před Senkai bránou a čekám na svého kolegu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 3:20 pm

Gisei Jiko

Jen jsem přikývl a čekal jsem, až dorazí. Motýl mezitím přiletěl a ostatní věci jsem měl ssebou. Vysílačky naštěstí přinesl Kashike.
Pak jsem se rozesmál a vešel jsem do brány.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 4:05 pm

Natsuki Shihi

Taka_chan, ideš zle... cukrár_chan je tam. Ukázala som prstom na istý smer a usmiala som sa, čo sa týkalo sladkostí tak som mala prehľad o každom obchode v Seireiteii. Dám si veľkúúú jahodovú zmrzlinu ... a ešte si dám veľkúú cukrovú vatu.. a ešte si dám ..... takto to pokračovalo pomaly celú cestu k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 8:54 pm

Taka

S takovouhle budou mé úspory do pár hodin prázdné , blbá Natsuki , na co ji tolik sladkosti bude ? Pomyslel jsem si krátce a jako otrok stále chodil za Natsuki a všechno ,co si vybrala ji bohužel musel zaplatit , ach ta moje dobročinnost ... Natsuki ? Nechceš si jako rovnou koupit všechny cukrárny a podobný blbosti ? Optal jsem se ji .. svým tentokrát ironickým tonem hlasem .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:14 am

Natsuki Shihi

Spokojne som jedla všetky sladkosti rovno na mieste a usmievala som sa na všetky strany, zrovna som mala v ruke cukrovú vatu keď tu sa ma Taka opýtal tú jeho otázku. Veľkými očami som sa naňho pozrela a rýchlo som niekoľko krát prikývla na súhlas.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:19 pm

Taka - Kapitán 3.Divize

Boože , ona nepochopila , že je to velmi ironicky myšleno , ach ty blbé děcka.. Pomyslel jsem si a pak pronesl..Hele Natsuki , ty mě chceš vážně vybrakovat ,co ? S takovou nebudu mít za deset minut ani jeden peníz ! Zkřikl jsem na ni vcelku vážným tonem hlasu , který však pro Natsuki mohl vyznít zcela legračně.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 7:24 pm

Natsuki Shihi

Chvíľu som sa naňho len bezvýrazne pozerala a trochu som sa pousmiala no po tom mi došlo že to myslí vážne. Znova som len nahodila taký detský zamyslený výraz a o chvíľku na to som mu s úsmevom podala ešte nenačatú cukrovú vatu. čakala som či ju príjme ale pevne som dúfala že ano.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:24 pm

Taka - Kápo třetí xD

Vzal jsem si cukrovou vatu , spíše kvůli tomu , abych nějak znovu neranil Natsuki.. , i když ona sama mohla za ty léta rozponat , že cukrovou vatu a celkově takovéhle sladkosti moc nemusím .. Héé , kam chceš jít teď ? Optal jsem se ji .


Ryuu Naratsumi - Kapitán 10té
Všichni jste prošli bránou Senkai a během chvíle už byli zpět v Seireitei .. Šel jsem dál , bez jakéhokoliv slova do kasáren mojí divize , automaticky jsem i očekával ,že půjdou rovnou za mnou , hold dnešní proslov bude poněkud drasticky..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 37

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:29 pm

Kichiro Kuroda
nasledoval kapitána věděl že dostanou sodu za to co se stalo. Kdo ale mohl čekat že 3 shinigami nedokážou ani ublížit jednomu arrancarovi.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:05 pm

Raizo

Následoval jsem mlčky našeho kapitána a čekal jsem , že dostaneme pořádnýho sprda, za naši neschopnost ve světě lidí.Proč jsem tak slabý ? Roky jsem tvrdě trénoval a stejně mi to bylo k ničemu.Byla to jen ztráta času.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi™
Nováček
Nováček
Takeru Takahashi™


Počet příspěvků : 65
První přihlášení : 24. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Czech Republic

Character Sheet
Informace:

Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 5:21 pm

Yorotsuki Aokawa

Následoval jsem kapitána a při tom jsem přemýšlel nad tím, jaký neúspěch naše mise byla. Čekal jsem velký a hlavně krutý proslov...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné prostranství Seireitei    Volné prostranství Seireitei  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Volné prostranství Seireitei
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Mapa Seireitei

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Soul Society :: Herní místnost :: Seireitei-
Přejdi na: