~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 9:36 pm

Lance

Soshi...myslel jsem, že jsi mrtvý. Copak mi udělali ? Velitel nechal mě a 4 další napospas holow v samotném srdci Hueco Mundo, z prahu smrti mě zachránila Arrancarka. Někdo kdo mě měl zabít mě zachránil...a někdo kdo mě měl zachránit mě málem zabil. Celou tu dobu jsem v Hueco Mundo přežil s tím, že Shinigami ukážu at se mnou nejednají jako s odpadem. řeknu mu klidně. Co tu vůbec děláš ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 9:42 pm

Soshi se usmál koutkem úst. Víš, kdesi v hloubi duše se nám usazují drobné věci, které musíme ignorovat. Pokud se tak nestane, zaplní nás temnota a my nejsme schopni života. Hledám tu něco, co by vyrovnalo hrůzy, které jsem nadělal. Hledám tu očistec, jestli chceš. Své síly skrývám a hledám vchod do Hueco Mundo. Asi před týdnem se tu jeden objevil, ale stihl zmizet dřív, než jsem se k němu dostal... Neustále se an tebe díval svýma oranžovýma očima a to tě trochu zneklidňovalo. Někde uvnitř jsi cítil, že je neuvěřitelně silný, ale jeho reiatsu jsi necítil.
A máte ještě nějaký speciální důvod potulovat se po mém městě?
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 9:56 pm

Lance

Jen sme přišli pro chlápka jménem Suicida Ruin, toť vše. Nic víc, nic míň. Co chceš v Hueco Mundo ? Když, pomůžeš ty nám, můžeme pomoct mi tobě. řeknu mu. Ookami, připrav se. Myslim, že vyřešit to nepůjde, jen slovama.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSat May 14, 2011 7:34 pm

Soshimu se opět nadzvedl koutek úst v úšklebku, který jsi znal i ze školy, kde si utahoval z učitelů. Jsou dva důvody: Prvním je ten, že tohle město zakládá novou generaci hollow a já hodlám spojit Hueco Mundo s tímto světem. Tím druhým pak je najít nejsilnějšího z vás a samozřejmě ho porazit, protože si myslím, že to není nic jiného, než slaboch a manipulátor stejně, jako byl Aizen... Pak se podíval na Elisu. Takové hezké děvče si ssebou vedeš, ta má jistě v rukávu nějaká esa, stejně, jako ty, shinigami. A nikoho jako Suicida Ruin neznám. Možná to byl ten hollow, co našel před týdnem tu Garagantu. Ale pokud je to někdo silný, buď jsem ho zabil v sebeobraně nebo už dávno utekl do Hueca Munda. Mimochodem, jak říkají hollow té kuličce, kterou střílejí?
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 9:23 am

Lance

Novou generaci holow jo ? Proč bys měl spojit tenhle svět s Hueco Mundem. Předně Suicida byl Arrancar. Ne obyčejný holow. To by sis asi všimnul. A neříkej mi shinigami... pronesu a při slově shinigami mi ztvrdne hlas. Tou kuličkou myslíš asi Balu, že ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 9:56 am

Soshi zvážněl Ono se říká i jinak silnějším hollowům? A nevím, musel by mi to někdo ukázat. Nějak vám začalo docházet, že o světě shinigami a hollow toho moc neví, spíš tak co pochytil.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 10:13 am

Lance

Jo, řiká se jim Arrancaři. No, v tuhle chvíli ti to ukázat nemůžem. Musíme najít toho chlápka... řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 11:13 am

Soshi pokrčil rameny. No, nevadí. Co já jsem viděl, tak tu nikdo opravdu silný nebyl, poslední silný hollow utekl před týdnem Garagantou, možná to byl on... zamyslel se a pak ukázal na ohromnou věž jakéhosi mrakodrapu. Tímhle, nad ní se objevila Gara... nedořekl, protože se na nebi ocitlo asi pět postav v černých hábitech. Ti už tu dlouho nebyli... poznamenal Soshi a díval se na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:06 pm

Elisa Resta


Když se ten chlápek objeví, pěkně se polekám. Pak se ale uklidním a poslouchám jejich konverzaci. Když nastane zmínka o bale, jednu si udělám na špičce ukazováčku a začnu si jí prohlížet. Když se objeví ti týpci na obloze tak se na ně ohlédnu se zdviženým obočím. Co jsou zač??? Shinigami???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:17 pm

Soshi se na tebe ohlédne a řekne: Ano, shinigami. A řekl bych, že ne jen tak ledajací. A skutečně, dva z nich měli pásku podkapitána a jeden měl bílé haori. Jdou si pro mě... řekl Soshi. Budete se dívat nebo půjdete pryč? otočil se na vás s tázavým výrazem ve tváři. Asi nevěděl, že to jedno je kapitán. A nebo velmi dobře předstíral, že to neví.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:19 pm

Elisa Resta


Se ani nerozdělíš jo??? To je hrozný, kam ten svět spěje?? Ty lidi jsou dneska tak nevychovaný.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:29 pm

No, nechtěl jsem, abyste si plýtvali síly, ale tak si je klidně podejte i sami, jestli chcete. Já jen často bojuju sám, tak abyste nepřišli k úrazu. řekl Soshi posměšně a připravil se. Shinigami spadli přímo před vás a předstoupil kapitán. Soshi Danshaku, už dlouho na vás máme spadeno. Víme, že udržujete v městě Karakura rovnováhu, ale za cenu toho, že zabijete každého, kdo se potlouká kolem.
Ale, vy mi lichotíte... řekl Soshi, ale nepřestával mít vážnou tvář.
Je nám líto, Danshaku, ale budeme vás muset zabít pro vyšší dobro SOul Socie... kapitán nedořekl, ale svůj pohled zaměřil na Lance. Ale ale, takže k vrahlm duší už se přidali i zrádci? Kapitán byl mladý, ale máš takový ocit, že jsi ho už někdy viděl. Určitě ale nebyl kapitánem.
Bude mi potěšením zabít vás oba, a tuhle arrancarku jako bonus. očividně uměl dobře cítit reiatsu a právě proto ho sem poslali.
Hledání zatraceného - Stránka 3 40ac0e85f1fa02e100b1313


Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:32 pm

Elisa Resta


Podívám se na Lance, pak na Soshiho, zase na Lance a pak najednou na kapitána vypláznu jazyk. Jakej bonus??? Tebe taky neučili slušnému vychování co ty smrade?? Takhle se chováme k dámám???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:45 pm

Jeden ze shinigamiů sahal po kataně a rázným krokem vyrazil k Elise. Kapitán ho ale rukou zastavil. K dámám ano...ale neužitečná zvířata se mají utrácet...

Nono... řekl Soshi a postavil se před Elisu. Aby sis neodnes šrám na pláštíku, frajere.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:49 pm

Elisa Resta


Aha... utrácet... tak vítej na veterině chlapče. Okamžitě po té, co to dořeknu se sonidnu někam. Kluci můžou vidět že visím nad tím shinigamim, co na mě měl nakročeno. Vypálím prudkou dávku ball. Vypadá to jako brutální sprcha z kulometu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:55 pm

Danku... slyšela jsi kapitána a tvá sprška bal se rozprskla o neviditelnou stěnu. Na kataně (obrázek) mu chyběla špička a ze zbraně se sypal lehký prášek. Jak patetické. A co provedeš ty, Soshi? podíval se před sebe. Dva shinigami (Shinigami a podkapitán) vyskočili do vzduchu k Elise a zaútočili každý z jedné strany tak, aby se protli v Elisině bodě.

To bys neuhod... řekl Soshi a díval se na Elisu. Pak se usmál na kapitána: Přemýšlím, jestli je mám nechat, bay vám dali na držku oni nebo jestlit o mám udělat za ně.
Kapitán se zamračil: To se ti nepovede: Raikóhó! Na Soshiho vyletěla vlna energie. Soshi se pousmál a schytal plnou dávku. Hezké, silné... uhasil popáleninu na plášti.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 7:57 pm

Elisa Resta


Zastavení ball mě nepřekvapilo. Uvidím útok těch dvou pyžamáčů, sehnu se pod jejich čepelema a ve chvíli kdy dopřahují, jim vrazím skryté čepele do žaludků.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:03 pm

Elisina klička vyšla dokonale. Mělo to jen pár háčků. Třetí člen se rozplynul- prostě zmizel a zezdola se na tebe smál podkapitán kývající katanou, která měla na sobě tři oči pod sebou. Jedno oko se zavřelo a na zemi se objevil další shinigami. Druhý podkapitán, který měl mít díru v břiše prošel jak tvou čepelí, tak rukou (byl to trochu nepříjemný pocit) a objevil se za tebou. Z otočky máchl a řízl tě do zad. Pak odskočil.
Kapitán se Soshim se zatím nijak k boji neměli. Co je tvým tajemstvím, Soshi? ptal se potichu kapitán. Mám síly hollow.... odpověděl Soshi. Kapitán se zasmál. Takže jsi stejně slabý jako oni...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:08 pm

Elisa Resta


Auváááá... Otočím se na toho hrubiána. To bolelo. Vyrazím proti tomu s očima na čepeli, těsně před ním hodím sonido za něj do bezprostřední blízkosti aby nemohl použít meč a vrazím mu jednu čepel do krku. Druhou jsem připravena krýt.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:18 pm

Shinigami nejspíš nebyl dnešní a v momentě, kdy jeho smysly zareagovaly na zvuk sonida, se shunpem přesunul dál (Přeci jen ti trvalo se otočit). Meitím na tebe vletěl obraz shinigamiho, který nebezpečně mířil na tvůj bok.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:23 pm

Elisa Resta


Odrazím se od pravé nohy a dostanu se mimo sek toho astrála. V druhém okamžiku mu nasypu pár ball. Pokud zmizí, znovu soustředím pozornost na toho iluzionistu. Vyrazím na něj a vedu serii velice rychlých výpadů na hrudník a krk.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:27 pm

Iluze se rozpadla a iluzionista se připravil ke krytí. Vykryl kupodivu všechno a ještě ti stihl dát kopanec do žeber. Očividně nebyl zvyklý na útok, protže když jsi odletěla od něj, ani se nepohnul. Místo toho vyvolal poslední iluzi. Ta se na tebe rozeběhla, udělala shunpo, čímž tě trochu udivila a mířila ti na hrudník. Mezitím se vzpamatoval další podkapitán a shunpl se před iluzi. Celou dobu ji kryl až k tobě, abys ji nemohla zasáhnout balou a v poslední chvíli tebou proletěl.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:30 pm

Lance

Zrádci co...nechceš čistě náhodou dostat po držce pane Kapitáne ? řeknu a dám posměšný důraz na slovo kapitán. Shunpnu za Elisina protivníka a v momentě kdy bude odrážet její úder ho bodnu z boku pod žebra...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:33 pm

Elisa Resta


Když vidím jejich kooperaci, usoudím že tohle není ideální a raději se stáhnu. Odsonidnu si kousek stranou, čímž bych je měl přinutit k rozpadu. Pak prostě vystartuju a za letu nakotlím iluzi levou čepelí. Pravá je připravena krýt. Jestliže se akce zdaří opět se sonidnu k iluzionistovi a pokračuji v útoku. Pořád útočím hlavně na hrudník a krk, až v jednu chvíli se propadnu níž a vedu bod do pravého kolene.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:42 pm

Shakaho! Iluzionista se usmívá, stále stojí u kapitána, zády k němu a dívá se na vás. Ohnivá koule přelétla těsně kolem Lance, který kvůli tomu minul. K Iluzionistovi se pak přidává i poslední shinigami. Kapitán mezitím dál mluví se Soshim: Uvědomuješ si, jakou spoušť děláš? Zabíjíš duše, shinigami, hollow, quinci, prostě všechny. Jsi jako bestie! Soshi ovládej se, vždyť takhle vznikne nerovnováha.
Jo, nerovnováha. A nemyslíš, že právě o to mi tu jde? Soshi stál klidně, ale kapitán už si stihl všimnout, že mu chybí jeden člen, naštěstí ten nepravý.
Když Elisa zaútočí, kryje se iluzionista, jak může, ale vypadá to, že nestíhá. Když ale Elisa bodne na koleno, objeví se shinigamimu nad zápěstím malá kulička a Elisinu čepel odpálí zpět. (Rerpulse kidou). Druhý shinigami vystartuje proti Lancovi a sekne mu od pravého ramene k levému stehnu (můžeš krýt nebo uskakovat). Není tak rychlý, jako iluzionista, ale cítíš, e jeho rány mají o mnoho větší sílu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: