~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 1:11 pm

Lance

No a když už budu v tom tak mu vykradu i zásoby saké a podobnýho ne ? rozesměju se taktéž při té představě...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 1:32 pm

Elisa Resta


Válím se smíchy po podlaze a tečou mi slzy. Jo... jo... to taky... Asi tak po pěti minutách výtlemu se uklidním a vydechnu. No, takhle jsem se nenasmála už hodně dlouhou dobu.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 2:07 pm

Lance

To mi povídej hele. řeknu a chytím se za břicho když od smíchu dostávám křeče. Tak, teď spi. První hlídku držim já. Aby nám sem někdo nevlezl. Pak tě vzbudím. řeknu, pohladím jí po tváři a políbím jí...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 2:12 pm

Elisa Resta


Dobře. Tak mě pak vzbuď. Nechám si dát pusu a o dvě minuty později už spím.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 2:20 pm

Lance

Zachumlám se do pláště a zůstávám bdělý. Moje fyzické já dává pozor...moje psychické já je na lesní mýtince před vlčí jeskyní. Odkud vyleze šestice vlků. To je můj svět...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 3:18 pm

Další den ráno

Vstávat, holoto, zbývá vám ještě třetina cesty...V noci se nic zajímavého nestalo, snad kromě jakéhosi hollow ptáka letícího nad pouští. Kdesi v dáli na vás čeká Suicida a otázky kolem něj jsou stále nezodpovězené...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 3:28 pm

Lance

S trhnutím se probudím. Kouknu jestli Elisa spí nebo ne a pokud ano tak jí jemně vzbudím. Brý jitro sluníčko. Stávat a cvičit. vypláznu na ní jazyk a vyskočím z naší skromné jeskyňky ven...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 4:48 pm

Lance vylezl ven. Jeho oči už si zvykly na temnotu a jeho mozek už nějak vstřebal to, že v Hueco Mundo nesvítá, ale tentokrát to bylo trochu jiné. Na obloze totiž nesvítil měsíc. Jako každých 28 dní se měsíc dostal do fáze Novu a nekoukal z něj jediný srpek. Hueco Mundo jako by bylo strašidelnější v tyto chvíle. A přece to bylo k něčemu dobré. Když vylezla ven i Elisa, všimla si, že na obzoru, kde se tyčí tři vysoké hory, zelenou záři, kterou si dobře pamatovala. Tak uklidňující zelené světlo svítilo Suicidovi v hrudi, když bojoval. Teď ale vzhledem ke vzdálenosti bylo určitě větší. Máte před sebou přibližně dvacet kilometrů pouště ve tmě. Vidíte jen světlo a asi deset metrů před sebe, jinak je tma jak v pytli.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 6:26 pm

Elisa Resta


Ucítím jemný dotek na rameni a probudím se. Jo tak vstávat jo??? To určitě. Natáhnu se k němu a stáhnu ho k sobě pro jeden polibek. Teprve pak se postavím a vylezeme ven. Rozhlédnu se a situaci hlasitě okomentuju. Tma jako v pytli. Pořádně se rozhlédnu a zkusím tu tmu prohlédnout, ale nic. A přece něco. Někde v dálce uvidím zelené světélko. Připadá mi povědomé a okamžitě mi cvakne. Suicida!!!! Ukážu směrem k světlu. On měl na hrudi takový symbol a ten vydával přesně takovouhle záři'!!! Poď, jdeme.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 9:25 pm

Lance

Tak na co čekáme?! mrknu na Elisu a nejvyšší možnou rychlostí vyrazím za světlem...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 9:39 pm

Co nejrychleji jste se blížili za světlem. Okolo vás šuměla křídla nočních hollowů a pod vámi se chvěla zem- nejspíš jste byli nad lesem Menosů. Po několika hodinách chůze a trapných pokusech hollowů na vás zaútočit jste už rozeznávali postavu a také to, co bylo příčinou oné mámivě zelené záře. Ze stínu vás probodávaly dvě planoucí oči.

Spoiler:

Suicida nevypadal tak, jak si ho pamatovala Elisa. Seděl na kameni s kosou na zádech a v ruce držel jakýsi orb:

Spoiler:

Kdo jste? otázal se pomalu hlasem, po kterém vám mrazilo po zádech a svítivé oči se do vás zabodávaly jako zuby lva do čerstvě zakousnuté gazely. Nemám rád přítomnost dalších hollow. Byť sebesilnějších...
Světlo orbu se rozzářilo a vy jste viděli jako za normálního dne. Konečně jste si mohli Suicidu prohlédnout poněkud lépe a Elisa ho mohla srovnat s tím starým- rozodně nebyl tak velký, spíš přikrčenější, a na hrudi mu nezářily symboly. Pokud ti slouží paměť, neměl kosu, ale jakousi hůl. A hlavně- nikdy na sobě neměl černý potrhaný plášť.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 9:45 pm

Lance

Suicida Ruin ? Dostali jsme za úkol tě najít. Pamatuješ si co se stalo v Karakuře, před pár týdny ? optám se bez obalu. Celou dobu sleduju jeho počínání a stejně tak kouknu na orb...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeFri May 20, 2011 9:51 pm

Suicida si tě změřil pohledem. Před pár týdny? Před týdnem se otevřela Garaganta a já po dlouhých letech našel cestu do Hueco Mundo...Ale co se stalo předtím, to nevím...A vy jste kdo? podíval se na oba a "posvítil" si na vás orbem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:30 am

Lance

Spirit-sama nám dal za úkol tě najít. Abychom mohli obnovit tvé vzpomínky. Jsem Lance. řeknu mu. Teoreticky ani nelžu, nikdo si ho nepamatuje a on si nepamatuje co se stalo. Musíme přijít na to co to dělá...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 5:51 pm

Elisa Resta


Přiklušu k Suicidovi a zarazím se. Suicido??? Jsi to ty?? Co se ti stalo???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 6:09 pm

Suicida před tebou couvl. Suicida...tak už mi dlouhá léta nikdo neřekl. Ano, Suicida je mé jméno.. mrmlal jako kdyby ujišťoval sám sebe. Kdo je Spirit-sama? Já nikoho takového neznám. Proč chce obnovit mé vzpomínky? jsou úplně vpořádku! Kdo jste? Jděte pryč! říkal stále vážným, mrazivým hlasem, ale vypadal zmateně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 7:34 pm

Elisa Resta


Klid Suicido. Já jsem Elisa, Elisa Resta. Byla jsem tvá kamarádka. Dvakrát jsi mi zachránil život. Udělala jsem pro tebe obrázek ze skla, možná ho ještě najdeš v plášti.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 7:41 pm

V Suicidovi hrklo. Elisa... oči se mu rozzářily a on zalovil v plášti. Jeho ruce se třásly a on vytáhl obrázek. Je to už tolik let...

https://www.youtube.com/watch?v=QYNgqXLqzW8

Byl to souboj v Karakuře. Aizen likvidoval všechny na potkání. Bál jsem se, že ublíží i tobě. Ale nemohl jsem nic dělat. Po tom, co jsem proletěl ohnivým vězením jsem byl natolik zesláblý, že jsem místo volání o pomoc jen chrchlal. Všichni jste odešli a já tam zůstal ležet. Nechali jste mě tam. NECHALI JSTE MĚ TAM! křičel Suicida a znělo to skoro, jakoby plakal. Za to všechno, co jsem pro vás udělal, Spirit-sama, jste se na mě vykašlal a nechal mě válet se ve vlastní krvi. Nesnáším ho! Nesnáším Las Noches! Pak si sedl a složil ruce do dlaní.


Naposledy upravil Phate69 dne Sat May 21, 2011 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 7:57 pm

Lance

Něco se s vámi muselo stát. Někdo vymazal vzpomínky na vás z mysli ostatních Arrancarů, nikdo si vás napamatoval. Pouze Elisa. Pojďte s námi. Chceme Vám pomoct.
řeknu upřímným hlasem. Můžeme vám pomoct. Vím to.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 8:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=47geuw7bkNo

Já...nepotřebuju...pomoct... zašeptal Suicida podrážděně Pak začal navyšovat hlas. Díky tomu, že jsem si musel hlídat svůj vlastní život, je ze mě to, co bych u Spirit-sama nikdy nebyl. Jsem mnohem silnější. Prošel jsem druhou ressurekcí a mé schopnosti jsou prakticky neomezené. Dokážu zničit cokoli a kohokoli. Las Noches jsem nezničil, protože ctím rovnováhu a hodlám ji udržovat i nadále. Suicida se na vás podíval a rozdrtil orb v ruce. Na půl vteřiny zavládla tma a pak se před vámi rozžehla jakási podobizna části lesa Menos (vypadá to jako hologram ze StarWars). Víte, co to je, že? řekl Suicida potichu a vstal. Jednou rukou klidně sáhl pro kosu, která mu visela na zádech. Neuvěřitelnou rchlostí i silou rozřízl podobiznu vejpůl. V tu chvíli se několik metrů od vás ozval ohromný řev stovky menosů a z části pouště se stal kráter velký asi jako rybník. To, co bylo zničeno ve vidině, bylo zničeno v reálném světě. Myslíte si, že chci jít ke Spirit-sama? Ten ubožák nemá ani zpoloviny takovou sílu, jako já... Suicida rozevřel prsty od sebe a v ruce se mu objevil další orb.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 8:39 pm

Lance

Zhluboka se nadechnu a zavřu oči. A jaký účel má ta síla? K čemu, si jí obdržel. K tomu abys holow zabíjel...nebo abychom konečně zničili svět shinigami? podívám se na něj zpříma. Jeho síla na mě udělala dojem, ale přesto v mém hlase není slyšet žádná podřízenost ba ani strach...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 8:45 pm

Suicida se na tebe podíval. SVět shinigami? On ještě existuje? To jen dokazuje Spiritovu neschopnost. A kdo vlastně jsi, že si dovoluješ se mnou takhle mluvit? Já jsem ten, kdo trestá slabé a sráží na kolena silné. Jsem Exequitas Suicida Ruin. Tvá slova zní přesvědčivě. Možná bych měl jít s vámi. Suicida se zvedl a rozdrtil si orb o hruď. Ohromný nárůst reiatsu vás donutil padnout na kolena. Když jste zvedli hlavu, byl Suicida opět ve své první Ressurekci (viz charaktery-obrázek) a v ruce měl svou starou hůl. Jdeme. Musím si opět vydobýt svůj post a zeptat se Spirit-sama na pár věcí. Na to vykročil.

(Pozn. autora: V první ressurekci má SUicida asi 230cm, takže je o dost vyšší, než vy)
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 8:51 pm

Lance

Díky. řeknu mu a vykročím po jeho boku...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 8:56 pm

Elisa Resta


Otřesená a bledá v obličeji vykročím pomalu za nimi. Já ho tam nechtěla nechat.... vždyť tam nebyl... neviděla jsem ho.... Jsem zmatená a nešťastná, nejraději bych si zalezla někam do nory a plakala.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:00 pm

Společně jste obešli ohromný kráter, pod nímž jste slyšeli mlaskání, jak menší hollow požírají zbytky menosů a perou se mezi sebou. Suicida se podíval na Elisu a zamyslel se. Není to tvoje chyba. Alespoň jsem zesílil. A ty... otočil se na Lance Co jsi vlastně zač? Kdybys byl shinigami, Elisa už by tě dávno zabila, to vím, je silná. Proč nám tedy pomáháš?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: