~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:02 pm

Elisa Resta


Ze zaražení mě vytrhne až Suicidův hlas. Jistě že to je moje chyba... takhle se přítel nechová. Mrzí mě to... odpusť mi prosím.... Po tváři se mi začnou koulet velké slzy.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:03 pm

Lance

Kdysi jsem byl shinigami...než mě můj vlastní velitel nechal v Hueco Mundo. Obětoval nás, aby on sám mohl utéct a mě díky tomu považují za zrádce. Z prahu smrti mě zachránila Arrancarka. Díky ní jsem přežil...přísahal jsem na svojí hrdost, že shinigami ukážu, že nejsem obyčejný odpad který odhodí jak se jim to bude líbit. řeknu hrdě se vztyčenou hlavou. Je na mě vidět, že tyhle vzpomínky si připomínám často...aby mě hnali dopředu. Poté se podívám na Elisu a vezmu jí kolem ramen...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:09 pm

Suicida poslouchal nejprv Lance a pak se otočil zpět na Elisu. Není co odpouštět. Nemůžeš za to a já se obětoval pro splnění úkolu. Už něco Spirit-sama vymyslel s tím Hougyoku? v jeho hlase zněla radost, kterou jsi z něj ještě nikdy neslyšela. Asi byl opravdu rád, že ho někdo nepřišel zabít a mluví s ním.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:13 pm

Elisa Resta


Nechám se obejmout a utřu si slzy. Nevím, co chce s Hogyoku dělat a je mi to fuk. Když po mě bude chtít, abych pro něj něco udělala, nemám s tím problém, je to práce jako každá jiná, ale nepotřebuju, aby mi něco vysvětloval. Otočím se a podívám se Lancovi do očí. Mě teď čeká veselejší budoucnost.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:14 pm

Lance

Opětuju její pohled a usměju se. Není potřeba nic říkat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:19 pm

Suicida se na vás trochu podezíravě podívá a pak se odmlčí. Vaše kroky doprovází ticho a tma. Takto jdete až do večera. Suicida se tváří, jako by chtěl jít dál, ale dívá se na vás a nakonec řekne: Utáboříme se...potřebujete si odpočinout. Máte oba málo reiatsu.
Sedne si, opře se o hůl a dívá se do dáli. Budu držet hlídku, vyspěte se... Jinak neříká nic.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:23 pm

Lance

Já můžu klidně pokračovat dál. Nechci se zastavovat tak blízko od cíle. řeknu s klidným výrazem. Pak si ale sednu, opřu se o skálu a v momentě usnu. Nestihnu ani nic jiného, pouze padnu únavou. Zranění se ještě zcela nezacelili a ta cesta sem byla poměrně dlouhá...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:26 pm

Elisa Resta

Beze slova se schoulím k Lancovi a usnu během další minuty.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:34 pm

Když jste se ráno vzbudili, Suicida seděl tam, kam si večer sedl. Vypadalo to, že se přes noc ani nehnul. Můžeme pokračovat...V noci tu byli nějací slabí hollow, neopovážili se blíž, ale kroužili opodál. Vyrazili jste. Po nekonečných dunách jste dokráčeli ke stěnám Las noches a do očí vás uhodilo světlo. Suicida zakřičel a zkácel se na zem. Oči měl přikryté dlaněmi a i přes ně bylo vidět, že krvácí ze sítnic. Ta bolest! Křičel a svíjel se.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:36 pm

Lance

Bez meškání ze sebe okamžitě stáhnu plášť. (Zbude na mě pouze mé bílé tričko) Rychle přehodím plášť Sucidovi přes hlavu abych zamezil světlu přístup k očím. Co nejvíc stíním jeho hlavě. V pořádku ? optám se po chvilce...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:39 pm

Suicida se zklidní. Chvíli leží a ztěžka oddychuje. Nehodlám plýtvat mé síly na to, abych to zahojil. Děkuji... Pak vzal plášť a držel si ho u očí. Pomalu se zvedl a pokračoval poněkud tápavě v cestě. Nahmatal Elisu a opřel se o ní. Šel kousek za ní a měl ruku na jejím rameni. Takhle jste došli až k věžím. Toudai na vás zamával shora a spousta arrancarů se otáčela za vaší trojicí.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:41 pm

Lance

Až teď si uvědomím, že bez mého pláště je mi plně vidět do obličej. I to že nemám ani úlomek masky ať už své reiatsu maskuju jak chci. Mávnu na Toudaie a pokračuju krokem stále dopředu...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 21, 2011 9:43 pm

// Přesun do laboratoře SPirit-sama
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: