~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:45 pm

Elisa Resta


Vytrvale pokračuju a pomalu zvyšuju tempo. Snažím se ho rozhodit, unavit nebo jinak vykolejit. Jednou udělá chybu a pak ho konečně oddělám.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 8:49 pm

Lance

Udělám úkrok do strany a nechám jeho čepel aby se svezla po té mé. Z obrany přejdu plynně do útoku a seknu obloukem od pravého ramene směrem pod žebra, přes celý hrudník. Do úderu nedám plnou sílu, zato však ho provedu velmi rychle.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 15, 2011 9:25 pm

Elisa

Iluzionista se vytrvale brání až najednou poleví. Když už by se ho měla dotýkat čepel, natočí se bokem a ty se po něm svezeš. Ovšem rukou jde proti a vrestlingovým způsobem ti dopřeje pobyt na zemi. Výsledkem toho je tedy naražení tvých zad a ohryzku a žíznutí tvých čepelí na kapitánově haori.

Lance

Shinigami se usmál a tvá čepel prošla skrz něj, ale nic mu neudělala. Shinigami ti podsekl nohy a šel katanou proti tvému pádu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 11:01 am

Elisa Resta


Když dopadnu, zkusím pokračovat v kotoulu v zad a zase na nohy. Tak teď už mě fakt štve. Nahodím resurection a začnu se míhat kolem něj. Pokud mě nestíhal do teď tak tohle už pro něj musí být moc. V jeden okamžik zaútočím ocasem. Bodám na jeho lopatky. Pokud by uhnul, přejdu v sek a za každou cenu se ho snažím zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 11:34 am

Lance

Ve vteřině zhustím reiatsu pod svýma nohama a shunpem se odrazím za něj. Iluze co...je tak skutečná jak dlouho věřím, že je. zašeptám si pro sebe a prudce se rozeběhnu proti iluzionistovi. Kōgeki, Ookami no Mure. 4 čepele okolo mě, jedna nademnou jedna v ruce. Snažím se abych přebral jeho pozornost a Elisa mohla útočit...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 4:12 pm

Iluzionista padl. Dostal hezkou ťafku mezi lopatky. Jeho druh ale dál otravoval život vám oběma. Propletl se mezi vámi, proletěl skrz Elisu, sekl Lance a proletěl ven. Kapitán mezitím natáhl prst směrem k vám za řekl: Raikóhó! Doufejte v úhyb, protože je to kapitánské kidou a v případě zásahu se ošklivě popálíte.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:23 pm

Lance

Shunpnu pryč a zkotroluju si zranění. Odrovnej toho přisluhovače. Já si potřebuju popovídat tady s panem Kapitánem. zařvu na Elisu a postavím se čelem ke kapitánovi. Není od vás hezké nazývat mě zrádcem...potom co mě můj velitel nechal v Hueco Mundo napospas holow...a nevykládejte mi že to nebyl sebevražedná akce. řeknu směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:32 pm

Kapitán se na tebe otočil. Soshi nic nedělal. Byla to sebevražedná akce, ale cožpak nemají shinigami položit za Gotei i život? A tys radši utekl, i když na opačnou stranu, než tvůj kapitán. I ten dostal, co mu patřilo. Ale tys měl bojovat do posledního dechu a nedovolit hollowům proniknout dál. Ty jsi nejen zklamal, ale i zradil- kamarádíš se s arrancary, s hollowy, s "tímhle" hodil rukou za sebe a Soshi se osočil: Hej, mě sluch eště slouží...
Shinigami se mezitím rozeběhl a připravil k dalšímu útoku. Měl něco za lubem, ale Elisa nevěděla, co.
Kaqpitán mezitím pokračoval: Mám plné právo nazývat tě zrádcem. Teď už ano, Lanci. Namířil na tebe čepelí a zašeptal: Kin... kolem tebe se začaly tvořit pásy a hřeby.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 5:37 pm

Elisa Resta


Rychle uhnu vystřelenému kidu. Jasan Lanci, sežeru ho. S tím se otočím na toho druhého pyžamáče a čekám. Věřím, že když sekne, tak to vezme zesílené hierro nebo že stihnu uhnout. Co je ale hlavní, že ve chvíli, kdy zasáhne on mě, bodnu ho ocasem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 6:50 pm

Lance

Musím rychle zmizet z dosahu kida. Pomocí čepelí kolem mě ho zkusím udržet na setinu vteřiny a shunpnout pryč do vzdálenosti 3 metrů od čepelí abych si je povolal zpátky. Málem jsem tam zemřel...a víš kdo mě zachránil ? Nepřítel...pro kterého jsem byl snadná kořist. Ta Arrancarka mě nezabila, zato kdybych se vrátil do Seireitei čekalo by mě vězení za to že jsem se vůbec odvážil přežít. Takže tady přestaň kecat kraviny...nevíš o mě nic. zařvu na něj a pokud se mi povedlo dostat ven soustředím do čepele reiatsu a vypálím ho na kapitána...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 7:33 pm

Elisa

Tvůj sok si již předtím všiml tvé změny a věděl, že ocas je pro tebe důležitý. Prostoupil okolo tebe a bodl tě do zad. Pak jen počkal, až tvůj ocas projde skrz, a bodl znovu. Tentokrát se ale trefil jen do čepele na ocasu. Zaškaredil se a znovu uhnul shunpem.

Lance

Přesně tak- nevím o tobě vůbec nic, Lanci řekl kapitán, i když mu asi vteřinu trvalo, než zpracoval to, že jsi uhnul jeho Kidou. Nikdo o tobě nic neví. Dosáhl jsi úrovně Ban-kai? Jsi dobrý v Kidou? Podstoupil jsi hollowification? Jsi hrozba, neznámá věc, která by měla zůstat neobjevená. Raikóhó! Zařval a proti tobě (a Elise do zad) se zvedla ohromná vlna elektrické energie.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 7:39 pm

Lance

Tak ti o sobě něco povím. NEPODDÁM SE ! zařvu. Nemůžu uhnout Elisa by dostala zásah, 4 čepele zkřížím před sebou a do zbylých dvou které držím v rukou nabiju reiatsu a vystřelím ho proti Raikoho. Ookami slyšíš to...už bych měl mít bakai. Musíme na něm začít pracovat jestli to dneska přežijem. Čepele nacucané dalším reiatsu a zkřížené před sebou v obraném postoji...chystám se to odrazit nebo alespon zmírnit...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 7:48 pm

Kapitánovo Raikóhó jsi zblokoval za cenu zlomení dvou čepelí a ohromného výdaje reiatsu. Kapitán si povzdechl. To je škoda, Lanci...Ban...Kai zašeptal. Tsuusan Shouhan.
Začalo se dít něco neuvěřitelného. Okolo kapitána se utvořila jakási bariéra silně připomínající Kin. Nebe se stáhlo a začalo pršet. Vše okolo vás jakoby se zastavilo. I vy jste si připadali trochu mimo.
To nejdivnější, co se ale stalo, byla situace okolo posledního shinigamiho. Ten chudák navýšil reiatsu nad své síly a pak doslova v explozi reiatsu zmizel. Zbyla po něm jen rozlomená katana.

https://www.youtube.com/watch?v=aeEgzuzi7H0

Vaše tělo brnělo a vy jste cítili, jak vám reiatsu nekontrolovatelně, i když pomalu stoupá.
Sbohem. Má úroveň bankai vám pomalu začne zvedat hladinu reiatsu v těle na nekontrolovatelnou úroveň. Ta vám pak rozláme hrudník a rozdrtí vás jako sošky z jílu. Samozřejmě spousta duší má velkou zásobu reiatsu a mohli by mě tím zranit. Proto mě chrání druhá čepel mého meče.
A opravdu, všimli jste si, že jedna čepel září stříbrnou a druhá bronzovou barvou.
Také jste si všimli, že Soshi Danshaku se vůbec nehýbal. Jen pozoroval kapitána a vás dva.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 7:55 pm

Lance

Cítím jak moje reiatsu narůstá...ale je to vlastně chyba ? Hoho. Tolik síly jsem nikdy v životě necítil. Nepomyslel jste někdy na to co by se mohlo stát kdyby protivník zjistil jak využít váš bankai proti vám ? zašeptám směrem ke kapitánovi a různými částmi těla se dotknu všech zbývajících čepelí. Jak jste řekl, sbohem. začnu veškeré svoje stoupající reiatsu přesměrovávat do všech čepelí najednou, až pojmou neudržitelné maximum vrhnu to na něj. Nemůžu dělat nic, zásah od Raikoho mi s nejvyšší pravděpodobností udělil krásnej svalovej šok a nohy budu mít jak z olova...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:06 pm

Lance

Nárůst reiatsu ti umožnil znovu získat zpátky dvě ztracené čepele. Kapitán se pousmál. Navýšil reiatsu a posílil Danku. Tvé reiatsu se nakupilo do čepelí a tys tušil, že ho to musí zabít. Čepele vylétly a kapitán zavřel oči. Čepele se s ohromným výbuchem reiatsu rozbily o bariéru a na ní se objevila prasklina. Kapitán se vítězoslavně usmál. Můj Bankai nepřekonáte, je určený na obranu i útok. Skončili jste...


Na něco jsi zapomněl... ozvalo se za kapitánem a ten se otočil. Soshi stál s rukou napřaženou se dotýkal bariéry. Očividně si vůbec nelámal hlavu s tím, jestli kapitán navyšuje jeho reiatsu. Usmíval se. Tentokrát to ale nebyl ten arogantní úšklebek, ale obyčejný úsměv. Oni budou žít dál. Skončíš ty...


https://www.youtube.com/watch?v=eOGkZsuFILU&feature=related

Mezi rukou a bariérou se začalo tvořit cosi z černozlaté zýřící hmoty. Víš, mám v sobě hollowa. Jsem krvelačnější, než všichni, které jsi kdy potkal. Mé tělo dokáže ale velmi dobře skrývat mé záměry i pravou identitu. A ty na to teď doplatíš. Kapitánovi se v očích objevil strach a smrt. Hrobové ticho, které nastalo, prořízla dvě slova: Schwarze sonne!
Bariéra praskla a celou ulici zaplavila černozlatá záře čehosi, co Elisa zná jako Gran Ray Cero. Bylo ale silné, cítili jste, jak z něj sálá reiatsu síly Vasto Lorde...

Bylo po boji. Soshi stál klidně, jako by se nic toho nestalo. Kapitán ani shinigami už tam nebyli. Zůstaly po nich jen zlomené katany a déšť, který vám stékal po vlasech.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:13 pm

Elisa Resta


Jen tupě koukám na dění okolo sebe. Pak se vzpamatuju a přiskočím k Soshimu. Jůůůů, ty umíš Grand Ray Cero... naučíš mě ho??? Moc prosím. Udělám neodolatelná psí očka, která musí zlomit i jeho ledové srdce.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:13 pm

Lance

Padnu na kolena a mé čepele se kolem mě začnou drolit...zbydou pouze 3, Ookami samovolně zruší shikai a mě vypadne katana z klepající se paže. Po všech těch letech...zase se našel někdo mladší a silnější než já. prolétne mi hlavou. Soshiho síla mnou otřásla, ne síla samotného Cera ale reiatsu které z něj bylo cítit...nevyrovnám se mu. Nesahám mu ani po paty. Kdyby došlo k boji s ním, jsem už dávno mrtvý. Pomalu zvednu katanu ze země a zatasím od pusy mi odkapávají kapičky krve, neřeším je. Pouze v tranzu koukám před sebe...na zbytky kapitánovy katany. Zvednu obličej vzhůru a nechám po něm dopadat kapky. Je po boji...ale je to skutečně naše výhra? Zase nás musel někdo zachranovat Ookami.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:44 pm

Soshi pomalu přišel k Elise. Divím se, že taková křehká dívenka jako ty ještě není mrtvá...A dokonce dýchá. pak jsem namířil na její hlavu a před prstem se začalo tvořit to, čemu arrancaři říkají Cero. Vryju ti ho do paměti, krasotinko... Pak ale cero zablikalo a zmizelo.
Soshi se otočil a došel k Lancovi. Vstávej. Bojovali jste velmi dobře. Nebýt vás, nenašel bych v sobě sílu, abych kapitána a ty jeho poskoky porazil. Díky vám jsem získal čas a dokázal se koncentrovat na tak silný paprsek, který prorazil kapitánovo reiatsu. Jste dobří bojovníci, kteří budou hrát němalou roli v boji o Hueco Mundo a svět duší.
Pak podal Lancovi ruku a pomohl mu vstát. Zavřel oči a řekl: Zranění se ti vyléčí za pár dní, ale ztrátu reiatsu budeš nabírat mnohem kratší dobu. To je dobře. Hodně štěstí s lověním vašeho přítele. Budete ho potřebovat. A kdybyste byli zase v Karakuře a chtěli dělat problémy, dejte mi vědět- rád se připojím. Sbohem Lanci, Eliso... Soshi se otočil a Sonidem, které jste ani jeden nezarewgistroval pro jeho rychlost zmizel kamsi do dálky. Na obloze jste uviděli jen černou postavu, která vím zvedá ruku na pozdrav a pak přestalo pršet a postava byla pryč...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:53 pm

Elisa Resta


Když na mě namíří, ani se nehnu, čímž mu hodlám ukázat že mu věřím a nebojím se ho. Když odešel, příjdu ladným krokem k Lancovi a obejmu ho. Jsem ráda že jsi v pořádku. Poď, půjdem najít Suicidu. Vyrazím nějákým směrem a je mi celkem fuk kam. Lance držím za ruku.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:54 pm

Lance

S netečným výrazem stisknu Soshiho ruku a kývnu na znamení, že rozumím. Potom dorazí Elisa. Kdyby tu Suicida byl, tyhle výbuchy reiatsu by ho určitě přilákali. Myslim, že on prošel tou Gargantou. řeknu bezvýrazným hlasem. Rozhlédnu se po okolí a hledám známky jeho reiatsu. Mezitím ze země vytrhnu kapitánovu zlomenou katanu (pokud tam ještě zůstala) a schovám jí pod plášť.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 8:59 pm

Lance cítil, někde hluboko v srdci, že mluví pravdu. Katanu zastrčil pod plášť a zaznamenával reiatsu. Bolely ho žebra, pálily ho oči od toho, jak se snažil. Celá ulice doslova voněla po Grand Ray Ceru, kterým Soshi ukončil souboj. V dálce ještě Lance zaznamenal tep Soshiho srdce a byl si stoprocentně jist, že Suicida prošel Gargantou.
Elise se podlomily nohy při prvních krocích, ale byla na tom rozhodně líp, než Lance. Podepřela Lance a oba jste se vydali k mrakodrapu.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeMon May 16, 2011 9:04 pm

Lance

Umíš otevřít Gargantu ? otočím se na Elisu. Snažím se pomalým krokem pokračovat s ní. Nebýt moc přítěž a co nejvíc jí odlehčovat. Ookami, musíme přesvědčit Spirita aby nám pomohl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeTue May 17, 2011 5:41 pm

Elisa Resta


Gargantu??? No... jasně že jo. Příjdu a zkusím použít to gesto co jsem viděla u vyšších Espad a vložím do toho svojí vůli a kousíček reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeWed May 18, 2011 3:46 am

Bylo docela brzo po souboji, ale za cenu toho, že se ti špatně dýchalo a otevřely se rány, jsi Garagantu otevřela. Prošli jste dovnitř a ocitli jste se asi 20 km od Las Noches...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitimeWed May 18, 2011 4:55 am

Elisa Resta


Hups... omlouvám se, tohle jsem netrefila. Pak si sednu na bobek a vezmu do hrsti trochu písku. Ahoj... tys mi chyběl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: