~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Ostatní prostory ve městě

Goto down 
+5
Tessia
Ranum
Chappi
Krumla
Yakumo
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:49 am

First topic message reminder :

Ostatní

Cokoliv nespadá do již vytvořených topiců bude chodit sem, takže i například posty, jak jste doma a nudíte se a tak, to všechno patří náležitě sem!
- Předtím než však napíšete vždy post, napište ještě nad jméno postavy místo, kde právě jste, aby se Admini mohli lépe orientovat.
Příklad
Nemocnice rodiny Saitou
Izaya Orihara

- Doufám že to všichni chápou a nenaskytnou se zbytečné problémy.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:25 pm

Kira Itami

H..hej ! Křikl jsem na něj ale to už ležel na lavičce v bezvědomí a já jen zasekle zůstal stát u lavičky. Byl to pro mě docela šok protože jsem si připadal spíš jako viník, navíc už se stmívalo a člověk stojící u zmlácenýho týpka v parku vypadá dost podezřele. Proč ?.. Řekl jsem si ačkoli to bylo jediné co se na to dalo říct. V mžiku jsem z kapsi vytasil mobil a už vyťukal číslo na záchranku.. po té co mi to záchraná složka vzala jsem v rychlosti spustil. Dobrý den, pošlete prosím rychle záchranku do západní části mětského parku, je tu muž v bezvědomí s vykloubenou rukou a s několika modřinami.. Sotva jsem to dořekl už jsem zmáčk červené tlačítko a mobil schoval do kapsy. Neváhal jsem a rozeběhl jsem se rychle pryč z parku do nějaké menší uličky aby mě nikdo neviděl.. tam jsem zpomalil a jednou rukou opírajíc se o zeď jsem pomalým krokem procházel uličkou.. Co jsem to udělal ?.. Proč po mě šel ?.. Co jsem komu udělal..vždyť, já s lidmi vycházím dobře.. Hlavou mi lítalo mnoho otázek a já vůbec nevěděl o co jde.. na něco takového jsem nebyl stavěný a vůbec jsem nevěděl co se to děje.. Nic takového se mi nikdy nestalo, ne takhle vážně..
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:38 pm

Kira -> Chlápek se tě chtěl zeptat z jakého důvodu, to už si však zmáčknul červené tlačítko a tak přerušil hovor. Asi za deset minut na to dané místo přijela sanitka.. Obr byl velice těžce naložen a sanitka se už hodlala vyjet do nemocnice, jenže jeden z doktorů se zastavil.. šťouchl si do brýlí. Hmmm... Kdo to udělal? Vsadím boty, že to byl ten týpek, kterej zároveň i volal.. sráč Problesklo mu hlavou a jen se trošku škodolibě zasmál, poté už sanitka odjela a tys mohla zase v pohodě vyjet.

Sídlo gangu
Atami


Jen tak v klidu jsem seděl na křesle jako správnej šéfík gangu a pozoroval ty budižkničemu. Se zapáleným doutníkem jsem se na všechnu tu spodinu díval a posmíval. To však do místnosti vtrhl pofiderní chlapík z gangu a v rozpacích zkřikl.. P-p-pane.. Age byl poražen! Načež hned dostal i odpověď. Age byl slaboch.. Je jenom dobře, že ta špína dostala na hubu, byla to přeci jen zkouška jestli na to má. Řekl jsem krátce a trošku si potáhl, po chvíli jsem se však rozhodl vstát spolu i s mou katanou.. Kira.... Vydal jsem ze sebe pouze při pohledu na strop sídla gangu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Nero
Nováček
Nováček
Nero


Počet příspěvků : 14
První přihlášení : 16. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Silent Hill

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:55 pm

Kira Itami

Když jsem se pomalu vzpamatoval, došel sem na kraj uličky abych se podíval jestli ho už sanitka odvezla. Když jsem zahlédl že už tam není tak jsem se jen opřel o zeď a těžce vydechoval. Musím zmizet. Problesko mi hlavou ale to už jsem svižným krokem šel podél silnice směrem k mému domu.. hlavou mi pořád běhali otázky co se to vlastně stalo a byl jsem úplně mimo.
Návrat nahoru Goto down
http://kage-wars.motion-forum.net/
Ranum
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Ranum


Počet příspěvků : 185
První přihlášení : 27. 11. 10
Věk : 38

Character Sheet
Informace:

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:17 am

Music World
Thomas
" Ták bez té pistolky si v prdeli co?"
5eknuj naštvaně zvlášť když si všimnu ,že je obal od zlatého disku poškozený. Naštvaně se rozmachu chci jednu tomu hajzlovi vrazit.
"Padej odsud."
je připraven ho vyprovodit kopanci a vůbec pořádně mu zmalovat ciferník.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:27 am

Soshi Danshaku

Hele, Martine, myslím, že se s ním ještě setkáme. Pořádně si ho zapamatuj a jdeme pro brambory, už mám docela hlad. zavelel jsem a otočil to do prvního nákupního centra.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:54 am

Dom Ayatsuji
Ayatsuji


Pomaly som sa prehodila na druhú stranu postele no stále som nejak nevedela zaspať, bola som zvedavá čo robí Yakumo no nemala som tú "guráž" sa ísť dole naňho pozrieť. Mala som celkom chuť aj cez moju povahu do niekoho praštiť a tak som si to vybila na vankúši. Po tom som hodila len taký prázdny pohľad niekam mimo tento svet a rozmýšľala som nad všelijakými vecami.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 2:39 pm

Martin Slingel

No, v to upřímně doufám... rád bych zjistil co je zač. Jde se. Na brambory!!!! S tím jsem vyrazil do místního obchodu s potravinami.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 5:59 pm

Soshi Danshaku

V samoobsluze jsme nakoupili, co jsme potřebovali- vzpomněl jsem si ještě na pár věcí- a dorazili jsme domů. Tam jsem ukuchtil francouzské brambory a okolo půl deváté jsme se usadili k jídlu. Víš... povídám mezi jídlem Martinovi. Dneska se mi v hlavě ozval hlas, který jsem už někde dřív slyšel...možná by...možná by to mohla být nějaká událost z toho týdne, který si nepamatuju...Mám z toho trochu strach... říkal jsem zamyšleně mezi jídlem. Martinovi mohlo přijít, že jsem opravdu rozrušený, protože takhle moc skoro nikdy nemluvím. Obličej jsem měl lehce stažený přemýšlením a tak nějak jsem se přehrabával v jídle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 7:30 pm

Martin Slingel


Vzhlédnu od jídla a tázavě se na Soshiho podívám. Hlasy v hlavě nejsou v dnešní době nic nenormálního. Já je sice neslyším ale možná je to jen otázka času. Věřím že se to spraví. Spolu zvládneme cokoliv, vždyť to víš.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 8:04 pm

Soshi Danshaku

Pokrčil jsem rameny. Asi už blbnu...ale co když se něco stane? Ten chlap v tom parku mě docela přesvědčil...a ten druhej taky. Viděl jsi i toho druhýho, ne?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 6:06 pm

Martin Slingel


Jo, viděl... děje se tu něco divnýho ale určitě se to něják vyřeší. Ale jak vyřešíme tebe??? Asi tě vezmu do nějákýho bordelu nebo baru, jinak to nevidim. Celou dobu se tvářím smrtelně vážně, až to musí být k smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:00 pm

Soshi Danshaku

Hm, bar...můžem zajít někdy, zejtra, pozejtří, třeba tam narazíme na nějaké zpřízněné duše ženského pohlaví. souhlasil jsem. Teď ale půjdeme spát, ranní ptáče...no prostě musíme do školy. dodal jsem ještě a začal jsem uklízet ze stolu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:41 pm

Martin Slingel


Jo, to je slovo chlapa. Pomůžu Soshimu sklidit ze stolu, spáchám hygienu a plesknu sebou do pelechu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní prostory ve městě   Ostatní prostory ve městě - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ostatní prostory ve městě
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: