~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Město Hirashi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 3:59 pm

First topic message reminder :

Spoiler:


Hirashi

Spoiler:
Město Hirashi se nachází nedaleko města Karakura , v poslední době se tu zaznamenávají podivné aktivity a tou aktivitou očividně není ani Hollow .. Tohle město je také jedno z největších měst na světě vůbec .Rozsáhlé ulice , mrakodrapy , kavárny na každém rohu , to je přesný popis města Hirashi . Je tu i jedna nepotvrzená informace o tom ,že se na tomto místě dokonce zastavil i Girlian , což je nejnižší třída Menos Grande , ovšem pro Shinigami s normální úrovní je to velmi silný protivník .


Naposledy upravil Light dne Wed Dec 22, 2010 2:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 12:46 pm

-> Když jste přišli k místu nic tam nebylo , ovšem o pár desítek metrů dále byl zase slyšet ten stejný zvuk , nejspíše by jste měli jít rychleji , jelikož řev lidí šel slyšet na míle daleko.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 2:53 pm

Kashike Gorin


Vypomůžu si několika shumpi, která by mě měla dostat na místo prakticky okamžitě. Však on mě doběhne, pokud ho neumí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 16, 2010 7:18 pm

Gisei Jiko

Co nejrychleji se rozeběhnu dál, na místě druhého výbuchu se ani nezastavuji a běžím v přímce dál, abych měl drobný náskok.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 9:54 am

Doběhli jste až k danému místu byl před vámi jakýsi Hollow, připomínající Grand Fishera ( Jestli si pamatujete ) .. Hmm ? Smrtelníci ? Ne, ne, to nejsou smrtelníci, to jsou Shinigami, bohové smrti.. Říkali dva hlasy, avšak jen z jednoho těla.. Tak je teda zabijem, jojo zabijem je. Řekl Hollow a čelním útokem se na vás vrhnul, na jeho váhu a výšku byl vcelku rychlý a síla jeho ruky taky není nejslabší..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 10:14 am

Gisei Jiko

Navýšil jsem reiatsu do úctyhodné hladiny a bez nějakých cavyků jsem zařval: Sonzai ware, ore iyoku temae, Jikkasatsu! A nastavil jsem svůj meč před hollowovu ruku. Na tváři jsem měl fanatický výraz. Tak pojď, budeme si hrát!
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 5:34 pm

Hollow

Hrát,hrát.. Hrát,hrát.. Opakoval stále dvojí hlas.. Budeme si hrát ! V tom se jeho tělo pomalu rozplynulo ve stíny.. Budeme si hrát, budeme si hrát.. Opakoval stále ze všech stran, najednou však ze tvého stínu vyletěl dá se říci stínový bodák s úmyslem probodnout tě skrz na skrz... Vypadalo to,že Hollow proti kterému bojuješ je dost zbabělý a dokáže útočit jen ze stínu..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 6:13 pm

Gisei Jiko

Uskočit nemá cenu, stín jde za mnou... usoudil jsem rychle a ťal proti bodci. Jedna
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 9:59 am

Hollow

Shi,shi,shi... V tom se útok rozplynul a já se zhmotnil přímo před Jikem.. Shinigami,Shinigami, měli by zemřít, jo měli by zemřít, řekl jsem opět dvojhlasem.. V tom z mých úst vyletěla červená koule připomínající možná na oko Cero či silnější Shakkahou, ovšem se jednalo o úplně jiný útok.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 3:41 pm

Gisei Jiko

Šlehnul jsem sebou na zem směrem do strany a čekal, co z toho útoku bude. Dva, ať už je to, co chce...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 5:57 pm

Kashike Gorin


Stojím kousek mimo a čekám na vhodný okamžik. Když ta bestie vystřelí, jen uhnu mimo a pozorně toho hollowa sleduju. Ten Jiko má něco v plánu... nebylo by dobrý se mu tam motat.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 6:14 pm

Hollow

Koule se těsně před vámi doslova roztrhala a malé kousky červené energie se rozvířily všude okolo vás , v momentě se červené kousky energie proměnily na Hollowa, s kterým jste zrovna bojovali.. Téměř sto klonů a vy nevěděli, kde je ten pravý, nebo spíše mohli jste tušit, že mohl být na svém původní místě, avšak také ne.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 6:17 pm

Kashike Gorin


Tohle je zlý!!!! Vemu to shumpem a začnu je kostit jednoho po druhém. Nečekají to, takže bych jich měl pár dostat než se vzpamatujou a na zbytek bych měl být až moc rychlý.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 6:25 pm

Kashike -> Zničil si jednoho a další dva se znovu zhmotnily.. Tato cesta nejspíše nikam nevede, možná by to chtělo zkusit jinou cestu.

Pro oba -> Vypadalo to, že se pravý originál rozplynul, otázka však je jestli to byla pravda, Hollow vám však ukázal svou jedinečnou schopnost, schopnost duplikování, ovšem celý jeho potenciál jste prozatím neodkryli.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 23, 2010 9:19 pm

Gisei Jiko

Poočku jsem kouknul na Kashikeho a jeho zkušenost a usoudil jsem, že sekat do nich nemá cenu. Zkusil jsem po reiatsu najít toho pravého a jednou jsem sekl do nejbližšího hollowa Tři
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:11 pm

-> Gisei, Hollow nebyl pravý, avšak tvým úderem sis nejspíše způsobil vlastní konec.. Všechny iluze se totiž jakoby proměnily na malé kuličky z Reiatsu a shromáždily se okolo tebe, ty se pak propojily jakousi látkou z Reiatsu a tak tě svázaly. ( Nevím jak to jinak popsat ) .. Pravý Hollow se objevil před tebou a nečekal pomocí své pravé ruky se tě chystal udeřit plnou silou. Hollow už však vypadal vysíleně, přeci jen to je Hollow..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 24, 2010 3:51 pm

Gisei Jikko

Svázali mě a hollow se připravoval na to dát finální ránu. V poslední chvíli, než měla dopadnout jsem se celkem šíleně ušklíbl. Můj meč by měl vykonat své: Šestinásobek oné rány a proměněné zásahy by hollowa měly odrovnat řekněme napořád.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 28, 2010 11:59 am

-> Podařilo se ti Hollowa zničit.. Byl téměř bezbranný stačila už jen poslední rána.. Až ho vyřídíte měli by jste se pomalu vrátit a odpočinout si, dnešek už nevypadá na to, že by se objevil nějaký další Hollow, takže poslední rána a šup šup do postele xD.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Dec 29, 2010 9:25 am

Gisei Jiko

Zasunul jsem zanpakutou zpět a oprášil jsem se. Celýho mě zasvinil... ještě než hollow zmizel úplně, pořádně jsem ho nakopl a odešel jsem směr hotel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 2:01 pm

Kashike Gorin


Jen zmateně koukám na to, jak hollow Giseie praštil a umřel. Dojdu ho a udiveně na něj koukám. Co umí tvá zampakuto??? Odpust že se ptám takhle napřímo ale to co jsem viděl jsem absolutně nepochopil. Avšak pokud mi to říkat nechceš, tak to budu akceptovat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 4:01 pm

Gisei Jiko

Ukážu ti to na pokoji. řekl jsem a došel až do hotelu. Tam jsem se otočil a tasil. Vykryj mi meč a pak mě lehce řízni do ruky. Pokud to udělal, na jeho ruce se objevil o něco větší šrám, než by se měl objevit na mojí ruce. Nějak si to obvaž... a hodil jsem mu hadr. Musím si jenom pamatovat, kolikrát do mě praštil.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 01, 2011 7:48 pm

Kashike Gorin


Udělám, jak řekl. Ahá, takže takhle... to je hodně zajímavý.... hádám, že kdybych tě trefil napoprvé, tak to ublíží tobě že??? Je to podobné jako legendární Katen Kyoukotsu... jen se to prostě střídá, nezáleží na barvě. A abys neřekl, že mám na tebe výhodu, tak ti taky představím svou milou. Vyvolám shikai a nechám kolem něj trochu zřídnout vzduch. Měl by pocítit menší potíže s dýcháním. Etera ovládá hustotu vzduchu. Pak zase shikai zruším a počkám, co na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 11:34 am

Gisei Jiko

Legendární Katen Kyokotsu toho uměl trochu víc a měl onu schopnost založenou na barvě, myslím. Můj meč se střídá, ale hlavně po každém útoku zdvojnásobuje zranění. Je to mnohem horší, než to vypadá... Pak jsem klesl na kolena a chytl jsem se za krk. Hezká zanpakutou. A silná. Myslím, že nakonec nebudeš takový přizdisráč, jak jsem si myslel. a chytl jsem ho za zápěstí pozdravem, jakým se zdravili staří římané. A proč říkáš své zanpakutou "milá"?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 5:59 pm

Kashike Gorin

Děkuji za uznání, příteli. Milá jí říkám pro to, že ona je žena mého života. Je to asi dost těžké pochopit ale my dva nejsme jako uživatel a zampakuto, ale jako muž a žena. Zatvářím se trochu provinile a zhmotním Eteru. Ona udělá milou poklonu a pořádně si Giseie prohlédne. Jmenuji se Etera, ráda vás poznávám pane. Pak se otočí zpátky ke mě a letmo mě políbí. On je tvůj přítel??? Ano, je, a doufám, že bude i tvůj.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:24 pm

Gisei Jiko

Trochu se ušklíbnu, když mluví. Jsi pěknej šťastlivec... Pak se zhmotní ona zanpakutou. Je fakt hezká... Pokrčil jsem tedy rameny a vyhodil zanpakutou do vzduxhu. Zhmotnila se žena s andělskými křídly, které z očí tekla krev. A už to začalo:
Ty už jsi zase zabíjel? Proč to děláš? Vždyť oni za nic nemohou...uvědomuješ si vůbec... mluvila se smutným, až srdceryvným tónem, ale já se nijak provinile necítil. Byl jsem zvyklý na to, že všechno moje svědomí ukládám do ní. Zmlkni, poslouchají nás. Tohle je Kashike Gorin a jeho zanpakutou, Etera.
A...těším mne. Další shinigami, který neví, jakou bolest působí ostatním... Říkám ti, aby sis thle kázání nechala do vnitřního světa, jasné? zaskřípěl jsem mezi zuby a ona konečně zmlkla. Byla zvyklá na disciplínu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 02, 2011 6:46 pm

Kashike Gorin


Odpuste mi paní, avšak někdo tuhle práci dělat musí. Naše povinnost není zabíjet, ale chránit. A jinak mě také moc těší. Pak se otočím ke Giseiovi: Proč jsi na ní takovej??? Na jednu stranu má pravdu, ale rozhodně si nezaslouží takovéhle jednání. Je to přeci jen odraz a část tvé duše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Hirashi  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Město Hirashi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Okolní svět-
Přejdi na: