~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Město Hirashi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 3:59 pm

Spoiler:


Hirashi

Spoiler:
Město Hirashi se nachází nedaleko města Karakura , v poslední době se tu zaznamenávají podivné aktivity a tou aktivitou očividně není ani Hollow .. Tohle město je také jedno z největších měst na světě vůbec .Rozsáhlé ulice , mrakodrapy , kavárny na každém rohu , to je přesný popis města Hirashi . Je tu i jedna nepotvrzená informace o tom ,že se na tomto místě dokonce zastavil i Girlian , což je nejnižší třída Menos Grande , ovšem pro Shinigami s normální úrovní je to velmi silný protivník .


Naposledy upravil Light dne Wed Dec 22, 2010 2:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 4:00 pm

Gisei & Kashike -> Oba jste dorazili do města Hirashi , byli jste právě uprostřed města , mohli jste si okamžitě všimnout , že tohle město je jeden velký luxus. ( Nechce se mi to nějak rozepisovat xD )
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 4:22 pm

Kashike Gorin


Vyskočím z brány Senkai a dopadnu na nejbližší střechu. Rozhlédnu se a nasaju reiatsu. Hmm... dlouho jsem venku nebyl, dost se to tady změnilo, co myslíš???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 5:26 pm

Gisei Jiko

Dopadnu do parakotoulu na střechu a přikývnu. Rozhlédnu se okolo. Au... začnou mě pálit oči, neonová světla jsem v životě neviděl. To je světla, vždyť je večer! Kde se to všechno bere? řeknu a zakrývám si oči.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 6:04 pm

Kashike Gorin


No nazdar. Víš, ono se říká, že tyhle města nikdy nespí. Ty světla vycházejí z bytů, pouličního osvětlení a reklam. Neboj, zvykneš si. Teď se akorát musíme porozhlédnout po nějákém vhodném místě, kde si zřídíme něco jako obydlí. Bylo by hloupé zůstávat na ulici. S tím vyrazím a pátrám po hodně vysokých budovách v centru města, odkud bude největší akční rádius v případě potřeby a kde nám nebude pršet za krk.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 8:52 pm

Kashike Gorin & Gisei Jiko - > Prostý a krásný večerní den v obrovském městě , co podniknete ? Žádná aktivita Hollow či jiného stvoření .. Gigai nemusel být špatným nápadem , tedy pokud ho u sebe máte ..
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:17 pm

Gisei Jiko

Hm, musím si zvyknout a hlavně musím utéct před tím světlem. Hele, vidíš támhleten velkej obrázek? ukážu na ohromný bilboard lékárny. Tak za hodinu se tam sejdem. Zkusíme najít něco, kde se ukrýt a asi by to neměl být byt, ale třeba sklep nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:45 pm

Kashike Gorin


Fajn, osobně dávám přednost vyvýšené pozici ale když najdeš něco opravdu dobrého, tak proč ne. Za hodinu jsem tady. S tím se shumpnu pryč. Hledám vhodný úkryt po střechách atd.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 4:37 pm

Gisei -> Nenašel jsi zatím nic , možná si hledal na špatných místech ? Přeci jen je tohle město na obrovské úrovni , zde hold nemůžeš hledat domy , které by se nějak podobaly domům ,které jsou v Soul Society .
Kashike -> Nějakým způsobem ses dostal do hotelu , jen tak ses díval do pokoje za pokojem , jenže většinou bylo všude plno , až si najednou vešel do prázdné místnosti , nikdo tam nebyl , nebo to alespoň tak vypadalo , že by to správné místo na pobyt ? Koupelna , tři postele , telka , žrádlo snad na celej rok.. Tak co ? Budeš hledat dál nebo bude tohle místečko tvojím rozhodnutím .
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 8:59 pm

Kashike Gorin


Hm... tohle je slušné. Tady se zabydlíme. Vyjdu do haly a podívám se na hodiny. No mám co dělat, na co teda čekám??? Shumpem se vydám na místo setkání a počkám tam na kolegu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 8:30 am

Gisei Jiko

Doběhnu na nějakou střechu a začnu se drápat nahoru a běhat po střechách, až doběhnu ke Kashikemu. Nic jsem nenašel. To město je moc moderní.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 9:03 am

Kashike Gorin


Jo, zato já jsem našel něco relativně dobrého. Ale asi budem potřebovat gigaie. Vytáhnu dva stupidní balonky, nafouknu jeden a ten vytvoří mé tělo oblečené v obleku s kravatou a kloboukem. Hned se do něj nasoukám a Giseiovi podám ten druhý.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 9:37 am

Gisei Jiko

Vzal jsem balonek a schoval ho pod shihakusho. Zatím ne, díky. Těchhle serepetiček se štítím. A možná by nebylo španý si to nandat až doskáčeme přes ty střechy, protože jestli spadneme, bude to bolet. Pak jsem následoval Kashikeho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 9:56 am

Kashike Gorin


No, já teda počítal s tím, že na místo dojdeme jako lidi, přeci jen, objevit se v recepci hotelu jaksi zevnitř by pro ně bylo slušné překvápko.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:57 am

Gisei Jiko

Já počítal, že jako lidi asi budeme muset platit...Když budeme v tom pokoji, můžeme vždycky hupsnout do těla, najíst se a zase vyskočit...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:11 pm

Kashike Gorin


A ty si myslíš, že nás sem Gotei poslala nevybavené??? Začnu prohledávat kapsy a vytáhnu svazeček bankovek. Tohle by mohlo stačit, dvanáctá to tiskne pro naše lidi ve velkém. To, jaký to má vliv na zdejší ekonomiku je věc jiná a vedlejší.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 12:30 pm

Gisei Jiko

Mě se do toho gumovýho spratka nechce. řekl jsem znechuceně. Proč se tu prostě nemůžeme natáhnout jako shinigami?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:08 pm

Kashike Gorin


Tak fajn, tak co teda navrhuješ ty??? Začíná mi lízt na nervy..... asi ho zabiju.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:15 pm

Gisei Jiko

Navrhuju si sem zalízt a neplatit. Kdykoli dostaneme chuť na lidský jídlo, počkáme si, až tu nikdo nebude, vlezeme do gigai a pak se najíme. Proč chceš platit, když tu můžeme bejt zadarmo? Asi má pocit, že lidi z jedenáctky sou dutý...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 5:52 pm

Kashike Gorin


No tak fajn, jak je libo. Jdu se akorát trochu cournout po tom baráku. Mrknout se na vlez na střechu atd. S tím vyjdu ven před pokoj a začnu slídit po hotelu. Bože, ty lidi z jedenáctky jsou tak dutý.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 6:27 pm

Gisei Jiko

Na střechu nepůjdu. Dělá se mi špatně, ještě nikdy jsem neviděl takovýhle vysoký budovy. řekl jsem znechuceně a odvázal jsem zanapkutou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:15 pm

Kashike Gorin


Vylezu na střechu a vyskočím na nejvyšší bod, co tam je. Stojím tam a pozoruji město pod sebou. Pátrám po všem možném, stopy reiatsu, hollow, anomálie, cokoliv. Na tak velké město je tu obrovký klid, to nemůže vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:43 pm

GM

Začali jste slyšet křik lidí a taky obrovský výbuch , Kashike mohl dokonce uvidět padající budovu , že by Hollow ? Bylo by dobré to nejspíše prozkoumat , s takovou to město bude za pár minut na paďeru . Noční města hold nikdy nemohou spát , že ano ?
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:49 pm

Gisei Jiko

Co to bylo? Instinktivně jsem tasil meč a namířil na okno. Rozeběhl jsem se k němu a rozhlédl se. Oblak prachu značil výbuch nebo padající budovu. Jak já tohle nesnášim... Stoupl jsem si na parapet a vyskočil směrem nahoru. Pomocí reiatsu jsem se držel nahoře a doskákal jsem za Kashikem. Viděls? Já teda ne...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 6:52 am

Kashike Gorin


A hele, práce. Pak ke mě doskákal Gisei. Jo, viděl, jdeme na to. Hrábnu do kimona a podám mu vysílačku se sluchátkem. Abysme se nepobili. Pak skočím ze střechy a pomocí reiatsu doplachtím co nejdál, dál pokračuju během po střechách až na místo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Hirashi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Hirashi    Město Hirashi  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Město Hirashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Okolní svět-
Přejdi na: