~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

  poušť Brahma

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:43 pm

First topic message reminder :

Nachází se tři dny cesty od paláce espady. Hraničí jí kmeny dříve jistě obrovských stromů, nyní bez větví čnící do výšky 10 metrů. A za ní je šedobílá poušť bez života.
Ale zde prý živo poměrně je.

. Přejít celou poušť by trvalo pět dní. Krom písku je zde však zvláštní kruh Oashisu (připomínající něco jako stonehenge) přibližně uprostřed pouště. Samotné kameny jsou meditující velmi staří hollow. Povídá se že dokud neutichne jejich brumendo, Hueco Mundo se nikdy nezmění. Tohle místo naplňuje obyvatele pouště jakýmsi klidem a velmi rychle dobíjí ztracené síly.

Naproti tomu celičká poušť hodně síly bere. Je to kvůli písku z kterého je tvořena. (jak přesně to funguje se neví, ale kdokoliv tudy prochází, má po dni vyždímáno veškerou svou sílu na polovic a po dvou dnech má absolutní nulu. V poušti nelze sílu dobíjet). je ale zajímavé že tamější bytosti sílu mají
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:47 pm

Elisa Resta


Vyjeknu a uskočím. Ty... ty máš na lopatce oko!!! Podívám se na to blíž. A to oko roste!!! Mám ho vyříznout??? S tím si otevřu jednu skrytou čepel a čapnu ho za rameno. Ani se nehni, bude to hrozně bolet jenom pár minut. V obličeji mám ďábelský výraz.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 7:43 am

Sen Mukude

Okamžitě se jí vysmeknu a řeknu: Počkej, Spirit-sama s tím možná něco udělá, a když ne tak to můžem uříznout. Stáhnu si triko a řeknu: Mněli bychom jít, ale dávat si pozor na cestu a vyhnout se jim, jsou tma 3 lidé na které ještě vůbec nemáme, takže to vezmeme nějakou větší obklikou, pokud ti to nevadí, ale bojovat s něma nebudu....
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 2:34 pm

Elisa Resta


Nahodím smutný výraz a zasunu čepel. Fajn, jsem ti v patách... taky bych se s nima nerada rvala. Je jich moc. Jdu asi o krok za ním, reiatsu ztažené na minimum a pořád si něco brblám: Mělo by se to uříznout, určitě... budou s tím jen problémy... oko na zádech, no hrůza.... když on je takovej fešák... ale s okem na zádech se mi nelíbí.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 5:26 pm

poušť a oko
Posuneme se o dvě hodiny dál kdy už nejste schopni pokračovat dál, poušť vás vysála na minimum. Co víc, Mukude měl posledních pár minut pocit že s ním někdo mluví. Pak to uslyší i Eliste.

Říkám ti koukej si to triko vyhrnout. Jsi hluchý nebo co? kdo má čuchat ten tvůj zvířecí pot. Fuj ble!
'nádor na lopatce je podstatně větší. Navíc se zdá že se od ní přesouvá spíš na rameno. Eliste ani nemusí odkrývat triko aby viděla že je to hlava.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:56 pm

Sen Mukude

Pak se naštvu a zařvu DRŽ HUBU UŽ KURVA!!!!!!! Ja si pořád myslím, že mi to říká nějáký druhý hlas v mé hlavě. Potom vyčerpáním spadnu na zem vyčerpáním, ale zkouším vstávat. Ale pořád to nejde. Svalstvo mi vypovědelo službu a já mám chuť se nejradši prospat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 7:09 pm

Elisa Resta


Padnu vedle Mukudeho. Máš na zádech hlavu. Už jí můžu vyříznout??? Jinak, ta hlava mluví. Kde jsi k ní přešel??? Jůůů, jsem hrozně ráda, že tu hlavu nemám já.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 8:04 pm

Sen Mukude

Už aji dokonce hlavu? A hlava mluví...... Zavřu oči a nějak se dokážu posednout. Svléknu si triko a svěsím hlavu. Kype ze mně pot. Tak dlouho jsem se už necítil vyčerpaný
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 8:26 pm

druhý Mukude
Vypadá přesně jako ty. Více méně -když se oba natočíte si můžete koukat z očí do očí.
No ne! Ono s ejí líbí že jsi dvouhlavá obluda heh. heleď, nevíš proč mám pod krkek takový divný nádor? mylsím tím tvé tělo heh. Hele.
nakloní se do strany a pak vší silou udeří do tvé hlavy. I když má hlas jako ty a vypadá jako ty, je o poznání šílenější. Pak se k tobě opět přiblíží a ukousne ti kus ucha.
Hahá! Počkej až až vylezu celej. Celého tě sežeru.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 04, 2011 8:41 pm

Sen Mukude

A co takhle tě probodnout dřív než se ze mně dostaneš? Vytáhnu zanpakuto a namířím to na jeho hlavu. Pochybuju, že bys chtěl zemřít....... takhle brzo
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 05, 2011 2:59 pm

Elisa Resta


Potichu se připlížím zezadu hlavy, tak aby mě Mukude viděl a připravím se tu jeho hlavu chňapnout, kdyby chtěla uhnout. U toho šibalsky mrknu a olíznu si horní ret.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 4:20 pm

hlava
Protáhne obličej a zařehtá se
no to si klidně můžeš zkusit, ale problém že je zemřeš taky. Eh. Blbý co? Co se stane s parazitem co ve tvém těle nevyvinutý umře? začne hnít, nakazí tvou krev a pak papá. Což mě vážně hrozně mrzí
ušklíbne se a najednou tě uhodí tvá vlastní ruka a druhá tě píchne do očí. Hlava se opět zahihňá.
No úžasný, dokonce tě můžu ovládat. Co bys řekl na tohle?
Ruka Mukudeho se zanpakutou najednou změní směr a procháchne těsně před Elis- aniž by to Mukude osobně chtěl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 7:34 pm

Elisa Resta


Pro jistotu ještě uskočím. Hele, a co kdybys vylezl, abych tě mohla rozbodat jako cedník??? No tak, nebuď srab. Utkám se s tebou já, Mukude se bude jenom koukat. Férovka, žádný boty... jenom ty a já, no tak vylez syfle. Ve tváři mám výraz absolutního nadšení.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 09, 2011 11:13 am

Sen Mukude

Já jenom zděšeně koukám, že může ovládat moje tělo a já nemůžu nic udělat. Když elisa to řekne, tka radši mlčím a k ničem use nevyjadřuju. Jenom doufám, že mi nemůže číst myšlenky a snažím se ovládnout svoje tělo zpět.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 4:20 pm

druhý Mukude
přestane Mukudovi vytrhávat vlasy a pak se snaží na sebe podívat.(v tomto okamžiku přestal ovládat tvé tělo)
pak se na Eliste zazubí když z Mukduenovo ruky začne vylézat další.

dejte mi deset minut a budu venku. Rád z tebe udělám sekanou holčičko. Ale než k tomu dojde budu sužovat svého hostitele. Za to žes mě tak dlouho držel pod pokličkou bastarde!
a tentokrát svou rukou píchne Mukdueho do očí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 7:43 pm

Elisa Resta


Už se nemůžu dočkat. Spiklenecky na něj mrknu a laškovně si olíznu dolní ret. Pak si je oba znova prohlédnu. Hele, Mukude... ty o tomhle něco víš??? Já jen že než ten prevít vyleze, tak bys mi to mohl třeba vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:38 pm

Sen Mukude

Jsem už pkně nasraný, a tak se mu snažím chytnout tu ruku, kterou mně bodá, ale nedaří se mi s ní pohnout. taky bych rád slyšel vysvětlení co je tohle za debila, který se ani neumí pořádně chovat jako chlap, abych ho mohl porazit v souboji!!!!
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 10:21 pm

druhý Mukude
Vyprskne smíchy.
Ty idiote! Já jsem ty a ty jsi já! jenomže já jsme ta tvá lepší, podlejší, krásnější, úchylnější a šílenější část. Počkej až vylezu, sám to osobně ucítíš i poznáš.
při pohledu na Elise si laškovně oblízne rty.

posun
leze a vyrůstá a v čase který vám slíbil už je celý venku.
Mukdue se cítí jako by ho někdo znásilnil (a to zepředu i zezadu) a nedokáže ovládat svou stabilitu. jako by ho (byla to doufám) levá polovina těla kterou ten tvor opustil neposlouchala.
Protáhne se a rychle odskakuje dozadu. Takhle s eMukdue ještě nikdy neviděl. je to celý on- až na výraz v obličeji který je...šílenější.
Oblízne si ruku a položí jí i na zbraň ( má i stejnou zbraň a oblečení).
Tomu řkám svobodný ndedch. Tak kdo z vás pude první? nebo snad oba najednou?
stejným způsobem jako voří Mukude před sebou najednou vyvolá cero a pošle ho vaším směrem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 11:01 pm

Elisa Resta


Odrazím se a hodím nádhernou rybu do písku. Cero by mi mělo proletět asi metr za patama. Vyskočím na nohy a zasypu ho Balama o velikosti kuličkového ložiska a s kadencí kulometu Vulcan. Zkus uhnout frajere.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 7:06 am

Sen Mukude

NEschopen po jeho vylýhnutí mně cero plně zasáhlo. Odletěl jsem 3 metry a byl jsem neschopen se pohnout. Chtěl jsem se postavit, ale nešlo to a chtělo se mi i spát. Nechávám to na tobě a zívnu a doufám že ho porazíš , jinak tě budu muset zabít
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 1:53 pm

druhý Mukude
Tváří se trochu zklamaně nahlédne na ruku či prst odkud cero vypouštěl (nemáš to v živoťáku napsaný kde se ti tvoří)
To má být všechno? Aha! Tohle vlastně není naše nejsilnější stránka že?

prohlížení mu nedalo moc šancí uhnout, ale úspěch či neúspěch Elisina útok use ztratí v jeho dalším tahu.

zvedne pochvu i s mečem před sebe a rychle jej vytáhne
Haki
meč vzplane jasným světlem na které není dobré se dívat, ani jeho směrem. Proto vám oslnění dává nevýhodu nepřipravenosti) a Druhý Mukude se rychle přesune vpřed.
Elisu pročísne jeho meč přes břicho z boku a zanechává za sebou poměrně hlubokou ránu. pak měč přestane svítit a ozve se smích.
druhý Mukude oblízne krev ze své zbraně.

Ještě mě neoddělil úplně. ještě si stále držíš mou maličkou část, takže asi nebudu volný odkud nezemřeš, ale prve zabij utuhle ženu, abych se pak posílil její duší.

zkrvavené šrámky na jeho těle napovídají že většina Elisiných bal zasáhla svůj cíl. Nezdá se ale že by ho to nějak hodně tankovalo.


Naposledy upravil Twist dne Fri Jan 14, 2011 4:07 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 2:40 pm

Elisa Resta (je to Elisa, S Elisou, té Elise)


Zareágovala jsem pozdě a pokus o úhyb nestačil. Ale kdybych to neudělala, dopadlo by to hůř. Sonidnu se mu blízko k pravému boku (tudíž nemůže použít meč, jsem moc blízko a on se nerozmáchne) a pokusím se mu vbodnout čepel do krku. Pravděpodobnost úspěchu akce je asi 60%.



Btw. Co se stalo s tím, že jsem po něm pálil Baly??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 5:13 pm

Sen Mukude

Pomalu usínám, ale pořád cítim, jak pořád používá mojí sílu a čím dál více slábnu. Naonec usnu a nevím co se děje.

// V charu mám 0 bodů v ceru, takže ho používat nemůžu Very Happy
//// SOuboj nechám na vás, takže napíšu až ten souboj skončí........ nebudu se dotoho nějak plést
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 15, 2011 6:10 pm

Druhý Mukude
(všichni arrancaři ho umí, to že ho nemáš obodovaný jen znamená že to neni tvá specializace)
Nono...když si vezmu že logicky nezůstal u tebe ale přesunul se dál k tvému útoku chybí pár kroků, ale budiž.
Tvůj výpad nevyšel na krk, ale tvůj meč mu pročístl podpaží. Téměr jsi mu usekla ruku - bohužel tu bez meče která mu teď bezvládně visí podél těla.
Zakleje a tváří se poněkud zmateně.

tohle neni dobré. ještě nejsme tak silný.
udělá pohyb který moc dobře znáš. A slovo Haki ti již jasně říká že je dobré krýt si oči, ale při tom být pozorný. Žádné zranění ale nepřichází, světlo se ztrácí u pravého ležícího Mukudena a až teď ti dojde co chystá.
Ještě není čas abych tě opouštěl, ukradnu si víc tvé síly. a splyne s Mukuden, který dál poklidně dříve. O jeho existenci vypráví jen stopy krve a zranění na pravém Mukduenovi které se vynořilo jako by odnikud. Rozhodně není tak zničující jako to které jsi zasadila tomu falešnému tělu, ale je tam.

Pravý Mukuden přestává být náhle tolik unavený a probouzí ho štiplavá rána v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 16, 2011 9:33 pm

Elisa Resta


Co je zase tohle??? Neschovávej se a bojuj jako chlap. To máš takový strach z obyčejný ženský??? Jsi k smíchu, ty parodie na hollow. Plivnu směrem k Mukudům a tvářím se hrozně opovržlivě. Ale jsem pořád ve střehu a připravená okamžitě na cokoliv reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 1:06 pm

Sen Mukude

No super, úplně všechno dokáže zkopírovat, až na to chování a tu jeho šílenost a touhu po krvi Vstanu a opráším se. chytnu se za hlavu, protože mně začne honě bolet a zase si kleknu na kolena. Cítím, jak ze mně někdo vysává sílu a ta rána se jakoby prohlubuje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





                                                               poušť Brahma - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
poušť Brahma
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: