~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

  poušť Brahma

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 8:43 pm

Nachází se tři dny cesty od paláce espady. Hraničí jí kmeny dříve jistě obrovských stromů, nyní bez větví čnící do výšky 10 metrů. A za ní je šedobílá poušť bez života.
Ale zde prý živo poměrně je.

. Přejít celou poušť by trvalo pět dní. Krom písku je zde však zvláštní kruh Oashisu (připomínající něco jako stonehenge) přibližně uprostřed pouště. Samotné kameny jsou meditující velmi staří hollow. Povídá se že dokud neutichne jejich brumendo, Hueco Mundo se nikdy nezmění. Tohle místo naplňuje obyvatele pouště jakýmsi klidem a velmi rychle dobíjí ztracené síly.

Naproti tomu celičká poušť hodně síly bere. Je to kvůli písku z kterého je tvořena. (jak přesně to funguje se neví, ale kdokoliv tudy prochází, má po dni vyždímáno veškerou svou sílu na polovic a po dvou dnech má absolutní nulu. V poušti nelze sílu dobíjet). je ale zajímavé že tamější bytosti sílu mají
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 6:23 am

Sen Mukude

Vstoupím na poušť po 3 dnech cesty. Snažil jsem se usnout po cestě, ale nešlo to, tak jsem pořád šel za svý cílem. Před sebou vidím velké momumenty. Ihned mně zaujmou a tak se vydám směrem k nim. Ale cítím zvláštní pocit, který ignoruju a jdu dál k momumentům

P.S: Samotné kameny jsou meditující velmi staří hollow. Trochu uprav tu větu fkat j nechápu
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 7:32 pm

Mukude
Když vcházíš na plácek kde začínají vládnout kameny s každým krokem cítíš větší a větší úlevu a i příliš nových sil (nebo spíš doplnění těch starých).
Vzduch a zemi vibruje sbor 12 brumend. Pěvci jsou kameny stojící kol dokola této malé oázy (jeden z nich měří 5 metrů a oni jsou ti staří hollow).
Krom jejich zkrabatěných kamenných tváří obrácených do středu jejich kruhu vidíš další 'život' a to uprostřed kruhu kde odpočívá šestice písečných holloů. Každý zvlášť nijak silný, ale dohromady by mohli tvořit problém.
Navíc cítíš jak tě dohání tvůj záhadný pronásledovateů (pozoroval tě od té doby co jsi vkročil na poušť. Vždy se táhl přesně za tebou mimo tvůj dohled, ale tak abys mu neunikl. Kus před cílem- čili před Oashisu se jeho reiatsu ztratilo. -Když jsi jej pokoušel dohonit prostě se ztratil v poušti nebo před tebou prchl)
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 7:38 pm

Sen Mukude

Zívnu a dojdu za těmi písečnými hollowy. Kouknu na ně a řeknu Hledám tady nějákou písečnou osobu, chci si s ní jenom diplomaticky promluvit. Pokud se to nějak zvrhne, doufám že nebudu muset uvolnit ressurescion, už jsem ho pěkně dlouho nepoužil. A když mi neodpoví, dojdu k nim blíž a zopakuju větu předtím troku hlasitěji.


Naposledy upravil Cleanercz dne Wed Dec 08, 2010 9:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:05 pm

//prosimtě ať má ten příspěvek nějakou úroveň. třeba nadpis, myšlenka a tak dále. nechci po tobě román, ale tohle požaduji za prasárnu
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:42 pm

Sen Mukude
(mazání musíme nechat na Lightovi)
Hollow ti neodpovídají. A důvod uslyšíš když se zaposloucháš do toho jak pochrupují (pokud hollow nespí, jsou živým důkazem toho že to možné je). Když se dostáváš do jejich blízkosti i sám osobně cítíš obrovskou únavu a uvidíš i další hollow...mrtvolky, co se ještě nestihli změnit v prach. Vypadají jako by umřeli právě ve spánku. Jeden takový spící hollow se ti právě rozpadá před očima v písek.

Takže oni ti zaručeně neodpoví (nato jsou ponořeni ve spánku či v umírání příliš hluboko).
Jediný tvor co by ti možná byl schopen odpovědět (nebo jediný střízlivý tvor co tu nyní je s tebou) je tvůj pronásledovatel.
Dokonce se odvážil přiblížit a vidíš jeho obrys.
(obrázek hledám. Vypadá to jako 70 centimetrová bílá kočka jako by jednolitá (skoro jako polštář s kočičím tvarem) co má jen dvě nohy, zvláštní špičatý čumák a žlutý velký oči.)
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeWed Dec 08, 2010 9:43 pm

zde je! https://www.youtube.com/watch?v=nZdPFBfFg5A&feature=related v čase 8:35 to co stojí nahoře a střílí (jen nemá tu zbraň)
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 7:15 am

Sen Mukude

Rychle odejdu od toho místa. Bláznvý hollowové, opojení tak mocnou silou, že se kvůli tomu nechali zabít. A ty momumenty je nějákým záhadným způsobem uspávaj k smrti Otočím se k té kočce a zavolám na ní Hledám nějákou písečnou osobu, jen si s ní chci hezky diplomaticky promluvit
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 1:27 pm

Sen Mukude
Kočka vyjukne z písečné duny za kterou se schovávala a chvilku stojí na zadních nohách a pak se ztratí. Když už se zdá že ti nikde nepomůže,ucítíš jí znovu jak skáče a snaží se na sebe upoutat pozornost. Pak odběhne trochu dál a čeká. Jako by po tobě chtěla abys jí následoval. Ovšem, je to bezpečné?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 2:22 pm

Sen Mukude

Sonidem se k ní přesunu a usměju se tak co? pomůžeš mi nebo se tu budem honit, a počítej s tím až mně to přestane bavit, tak to nepřežiješ Potom si dám ruce do kapsy a zatvrářím se hodně přísně. Počítal jsem s tím, že to bude past, ale věděl jsem že už jinou možnost nemám.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 5:37 pm

Sen Mukude
už před tím ti ukázala že by dokázala velmi rychle zmizet kdyby chtěla, ale nechce.
Squí? vydá ze sebe a a běží po svých dvou nohách od Osahisu dál. Pod jakýsi výběžek na kterém stojí kameny.
Obíhá jej kol do kola a pak najednou zamíří k jednomu určitému místu a začne hrabat (jako by pod tím kopcem dole). Za chvíli se ukáže tajný průlez zavátý pískem o průměru půl metru (takže dovnitř se budeš muset soukat více méně po čtyrech).
Squíííííííííííí
tvůj průvodce se na tebe otočí jako by očekával pochvalu a pak v průlezu zmizí. Těžko říct jestli vůbec rozuměl tvému předchozímu dotazu. Kdo ví kam tě to táhne.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 5:45 pm

Sen Mukude

Zírám na ní a když uvidím jak hrabe, tak jdu se vydám za ní. Když se konečně objeví průchod sem tak polovin cesty ke vchodu. Kouknu na něj, a jak uvidím jak je malý, tak se začnu hrabat na hlavě. Jestli to někdo zničí, tak budu pěkně nahranej. Navíc proti malým postavám nebudu moci bojovat. Ksakru, ale co nadělám, musím svůj úkol splnit. A vlezu dovnitř a šuopám se po čtyřech.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:24 pm

Sen Mukude
Po pěti minutách kdy tě to začíná štvát se ti kočka ztratí z dohledu. Vypadá to jako by se někam propadla. Když se doplazíš dál(je tu pěkně mizerný světlo) Koukáš se na cestu dál co začíná připomínat spíše tobogán. Můžeš klouzat a když bdueš porkačovat opatrně tak ti nic nepodjede. při tom pomalém sestupu si může všimnout že je v průchodu spoustu záseků od různě velkých, asi drápů. Čili že tam dole bydlí nejeden tvor.
za chvilku uvidíš jak kočka před tebou mizí za dalším ohybem (na rozdíl od tebe se tunelu přidržuje i drápky)
Tenhle sklon už je opravdu sebevražedný (90%) ale dole vyúsťuje do nějaké obří jeskyně. Co víc, vychází z ní lehké světlo.
Je ale docela pravděpodobné že možná spadneš nějaký příšerce přímo do tlamy. Cítíš zde různé vlny reiatsu. přibližně přes 30 tvorečků. Pár z nich vyniká i obzvláště velkou duchovní silou. je možné že tvůj cíl tam dole je.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:27 pm

Sen Mukude

Css, začíná to bejt pěkně zajímavý Vytáhnu půl zanpakuto z pochvy (sěrem dolů je rukojeť) a padám dál. jsem připravenej okamžitě po někom seknout, když tam někdo bude. Tak možná se dočkám nějákého pořádného souboje, kde si něco protrénuju Pořádně se nadechnu a zařvu POZOR TAM DOLE!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 9:45 pm

Sen Mukude
( Very Happy a já myslela že budeš nenápadnej Very Happy)
tak tedy (doslova) vpadneš dovnitř. Je to obrovská rozlehlá jeskyně kde odspodu ke stropu není pořádně a jasně vidět. Navíc se zdá že nejde jen o jednu jeskyni, ale rozsáhlý komplex jeskyní.
Jak tak padáš, počet více než 30 se zvětšuje na více než 60-sát. Co že je to mdlé bledé světlo? Kdybys byl sběratel drahých kamenů, jásal bys. Všude po zemi jsou bílé zářící krystaly, velikostně dosahující i čtyř metrů. Po stěnách jsou už jen menší a u stropu žádné.
Dopadneš na tvrdou zem doprostřed hloučku pěti dřímajících hollowů. Možná jsi s pomocí reiatsu svůj pád trochu zbrdil, ale i tak s etam solidně rozplácneš.Jeden z hollowů se zavrtí a podívá s ena tebe.

Co tu řveš? nevidíš že odpočíváme?
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 6:27 am

Sen Mukude

Dopad byl toch boestivý, ale nějak jsem ho ustál.Gomen, Gomen, jen jsem nevěděl com ně tady dole čeká, tak jsem nechtěl, aby vás tu někoho zabil. Hledám jednu písčnou osobu, chci si s ní diplomaticky promluvit Chytnu se za tl hlavy a hodně se usměju. Zanpakuto zasunu pomalu zpátky celé do pochvy.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:37 pm

Sen Mukude
Jsi hluchý? Přestaň tu žvatlat! Jestli chceš jít za Sabakem-sama třetí jeskyně vpravo, ale zařaď se do fronty
předpokládám že jdeš dál. Když (možná omylem při tom přišlápneš pár nadávajících dříve dřímajících hollow) dojdeš do třetí jeskyně, zvedl se počet k stodvaceti hollowů a jelikož jsi minul pár dalších bočních tunelů, asi nebude úplný. Ne, tyhle všechny bys sám nezvládl.
Ve třetí jeskyni která se dá lehce najít a poznat (je největší a je tu nejvíc hollowů, ležících i přes sebe na jedné kopici) je zhruba uprostřed obrovský krystal čistě pískové barvy se zvláštním duhovým odleskem. Špice se ztrácí u stropu, ale vedou po ní po boku točité schody (jsou do krystalu vyřezávané) a u konce schodů vidíš stát frontu hollowů
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeFri Dec 10, 2010 9:47 pm

Sen Mukude

Překračuju hollowy a dávám se veliký pozor, abch na další nešlápnul. Celou tu dobu jsem přemýšlel, jak se dostat co nejdřív přes tu frontu, ale nic inteligentního mně nenapadlo. Když sem vyšel po schodech nahoru nebyl jsem překvapeně vůbec unavený. Když sem došel na konec fronty, rozhodl jsem se chvíli počkat, ja kto úůjde rychle pokračovat. Snažil jsem odposlouchávat nějáké rozhovory, jestli odpovídá popisu mého cíle. (předpokládám že se mezi sebou nějácí hollowové baví a né že tam stojí jak tvrdá y)
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeSat Dec 11, 2010 11:56 am

Sen Mukude
Ano, stojí jak trvá Y- jediné co můžeš vyčíst je nadšení strach a očekávání z jejich grimas. Nemluví, dokonce ani nahoře neslyšíš žádný rozhovor. Fronta ubývá poměrně rychle a jakmile se zařadíš, už se za tebou řadí další hollow.
Na vrcholu vidíš sedět na špici toho krystalu vidíš sedět svůj hledaný cíl. Vypadá to jako by ho tu všichni uctívali a nikdo se nebouří jeho pokynům (hned vysvětlím, nejdříve jeho popis): velikostně jako obyčejný muž až na to že od hrudi dál je jeho tělo tělem škorpiona. (úměrně jeho tělu) . Zdobí jej zlaté šperky ze světa lidí a i jeho maska je jaksi zlatavá. Nejvíc tě ale zaujme jeho zlaté žezlo co drží v lidské ruce. je něčím zvláštní- jako by samo o sobě bylo jednostatnou myslící částí. V jakémsi dravčím spáru v holi na vrcholu jsou umístěné písečné hodiny. Písek uvnitř nepadá, ale po různu víří.
Po boku písečné espady stojí čtveřice silných zlatě pomalovaných hollowů jako jeho stráž. A za tím vším i koncem krystalu jsou dvě brány. Jenda víří bledými barvami a působí na tebe příjemně a druhá je její pravý opak.
Vidíš že se tu o něčem rozhoduje, ale moc nechápeš oč jde.
Před tebou stojí 5 hollowů, takže můžeš vidět aspoň průběh rozhodnutí.
Písečná espada se k nim přiblíží a holí jím mávne nad hlavou. Když písek zůstane ve své barvě, pokračují do světlé brány, Což se stalo 4 před tebou. U toho pátého písek potemněl a bylo slyšet jak naráží do skla ve snaze probít se ven. A tak patý hollow zamířil do temné brány.
Všichni měli naprosto vyrovnaný výraz.
Nyní písečná espada kyne ať k ní přistoupíš. Je děsivé jak velké tu vládne ticho, a to po celou dobu.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:46 pm

Sen Mukude

Když tma předsoupím, hlavnou mi ihned proběhne myšlenka, že bych mněl využít momentu překvapení a ihned zaútočit. Ale pochyboval jsem o tom, že nebude na něco tkaového pořád připraven. Celou dobu co jsem čekal ve frontě jsem přemýšlel co mám říct a nakonec jsem se rzhod že řeknu tohle. Bývalý hollowe číslo 15, subjekte pokusů pana Spirita, který utek z laboratoře. Mám za úkol tě dovést zpátky, ale jen tvou část. Takže mi dej zatraceně dobrej důvod, proč bych tě neměl ted zabít Dám ruku na zanpakuto, připraven v náznaku útoku ihned použít.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeSun Dec 12, 2010 9:11 pm

Sen Mukude
Písečná Espada už ti začíná holí přejíždět nad hlavou a pak se zastaví. Máš pocit že se písek zabarvil do černa.
Mmmm očekával jsem že sem Spiro-san někoho pošle. Důvod abys mě nezabíjel?
dotkne se prsty své masky a kousek odlomí.
To je to co shání že? Pozdravuj ho ode mě, ale než odejdeš, musíš splnit rozsudek času. ukáže na temnou bránu.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 7:54 am

Sen Mukude

Jen by mně zajímalo, co by se stalo, kdybych tam nevstoupil. hluboce se nadechnu a vydechnu, a nakonec se vydám vpřed. Vezmu ten kousek masky a schám ho do pytlíku, který mám uvazaný kolem pasu. Naposledy se ohlédnu za písečnm hollowem a projdu tou tajemno bránou.
Návrat nahoru Goto down
Twist
Admin
Admin
Twist


Počet příspěvků : 225
První přihlášení : 28. 11. 10

Character Sheet
Informace:

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:51 pm

Sen Mukude-aneb kdo pak by espadu poslouchal.
Na to ti písečná Espada neodpoví. Když jsi jednou nohou v bráně a začne tě obklopovat temnota máš nepříjemný pocit, že tahle brána byla ta špatná.
Propadáš se do temnoty a kolem tebe je jen černočerná prázdnota. Nevidíš své tělo, ani jej nedokážeš nahmatat. Přesto cítíš jak tě drtí, svírají a trhají neviditelné pařáty neviditelného nepřítele. A kolem tebe prozpěvují mručivé hlasy, které ti připomínají chorál těch starých kamenných hollowů:
Rovnováhu zachováme. Vzdej se není úniku. Tvou duši i tělo rozsápeme, však už na cestě další z nás je tu. Misky vah nikdy neklesnou, zachováme vše jak zachovat se má. Poddej se tomu osudu, a říše Hueco Munda bude vzkvétat dál a dál.
Cítíš to. Svůj konec. ze začátku je tvůj rozklad bolestivý a možná bojuješ, ale tvé tělo začíná být unavené a malátné. Chce se ti spát jako nikdy před tím.
(Elis nevidíš, jsi v jiném světě)



Elisa
Dorážíš k Oashis právě akorát aby jsi cítila jak je životní síla arrucarda kterého hledáš drcena. Čas je to co rozhodně není na tvé straně a pokud chceš uspět. Měla by sis pospíšit.

Vidíš jej uprostřed kruhu mručících kamenů- tváří jsou obráceni do středu. Leží tam spolu s ještě dalšími hollowi a pomalu ti umírá před očima. Spíš máš pocit že už je mrtvý. Když se chceš přiblížit, ovládne tě neskutečná, nebezpečná únava dokud se zase nestáhneš.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeMon Dec 13, 2010 9:00 pm

Sen Mukude

Snažím se zachovat klid uvnitř těla, ale nejde to a podléhám svému osudu. Nic se mi nepodařilo a ni mně už nenapadá jak se odtamtud dostat. V duchu si nadávám (a hodně sprostě), že jsem si další věc nechal nakukat a opět sjem někoho poslechnul. Umírám v agónii a bolesti.

P.S: Jesti zemřu tak si mně nepřej.......
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitimeTue Dec 14, 2010 3:06 pm

Elisa Resta


Zatvářím se hrozně vyděšeně. Co... co??? co??? JO, BINGO. Odstoupím, rozběhnu se a těsně na hraně té ,,oblasti únavy,, sonidnu k němu. Tam ho čapnu a sonidnu zpět. Odtáhnu ho kousek stranou a zkusím ho posadit. Popleskám ho po obličeji. No tak, vztávej, neumírej mi tady, vzbuď se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





                                                               poušť Brahma Empty
PříspěvekPředmět: Re: poušť Brahma                                                                  poušť Brahma I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
poušť Brahma
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: