~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 6:56 pm

Lance

Uklidni se. Jsme z 12. divize, já jsem Daiten. řeknu a ukážu na Elisu. Moje pomocnice, jeden z experimentů Lyala. Poslali nás abychom zjistili jaká je tady situace.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 7:52 pm

Shinigami

Shinigami se na vás otočil s nevěřícným pohledem. No...viděli ste, ne? Sundal jsem ho. Dostal čočku jak nic, a to tu machroval kdovíco neumí...Teď eště najít toho druhýho...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:01 pm

Lance

Natočím hlavu a zadívám se na něj. Podle zprávy fukutaicho, to vypadalo, že ste se již s prvním vypořádal. A nyní hledáte dalšího. Asi dezinformace, takže jsme přirozeně měli pouze popis toho se kterým jste bojoval teď. Pomůžeme vám najít toho druhého, jeho vyřízení je ale na vás my tu máme pouze sbírat data. řeknu vážným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:04 pm

Shinigami

Eh, jo...aha...No tak pojďte se mnou, myslím, že šel tudy. Na zápěstí jste uviděli znak jedenácté divize a tak jste věděli, na čem jste. Jo, to kdybyste viděli, jak jsem s ním zamával, mám jen jedno škrábnutí... adrenalin mu asi ještě nedovolil všimnout si nalomené klíční kosti, takže vám ukázal jen škrábanec na zápěstí. A jakou pozici, že máte ve dvanáctce?
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:07 pm

Lance

15. důstojník. Výzkumník z oboru experimentů s holow. A tady moje asistentka je jeden z mích výtvorů dá se říct. řeknu vážně a s láskyplným výrazem pohladím Elisu po hlavě jako otec své dítě. Možná bychom Vás ale měli ošetřit. I když je to jen škrábanec, mohlo by se to zanítit. řeknu mu a jdu za ním...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:13 pm

Shinigami

Hmm, patnáctej důstojník...to je dobrý... pak se ten shinigami zastavil. Ne, díky, nepotřebuju ošetřit. To vy... Zasvítily mu oči a on se proměnil v Lance...Elisa si mohla všimnout, že Lance má na sobě shinigami uniformu a v ruce štít a kladivo. Heh, nalítli jste, shinigami a ty, ty, ty zrůdo, tebe si podám až pak! zavřeštěl hollow v Lancově těle a Sekl Lancovi na bok. Bylo to divné, takže Lance utrpěl lehký škrábanec. Jsem měňavec, beru na sebe podobu těch, které pak zabiju!
Na ot, že byl v cizím těle, se pohyboval docela jistě. Zato Lance ěml celkem problémy.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:17 pm

Lance

Ku*va! uklouzne mi docela bezděčně. Rukou se dotknu jílce. Kōgeki, Ookami no Mure pronesu a v ruce se mi objeví jedenapůl ruční meč a přes záda kožešina s vlčí hlavou. Blbě se mi pohybovalo, bude to jen a čistě o obraně a zaútočit můžu jedině přes protiútok z krytu. Čepele kolem mě byly rozestaveny, čekajíc na drtivý útok kladiva...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:19 pm

Nebyly. V momentě vyvolání shikaie se nic nestalo. D9ky bohu ani tvému soupeři nenarostl meč. V ruce jsi pořád držel kladivo a štít, nicméně sis po pár úskocích zvykl na tělo, které bylo přibližně stejně vysoké. Tvůj protivník se ale pohyboval přeci jen trochu ladněji.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:23 pm

Lance

V duchu zapátrám po duchu své zanpakuto. Přeci ho nenechá, jen tak v mém těle. Musím se spolehnout na to, že když ho dostatečně zmlátim, Ookami ho vypudí. Slabochu. Jsi tak slabý, že si musíš půjčovat cizí těla protože tvé originální je dost slabé ? Co takhle se mnou bojovat ve své skutečné podobě ? Huh ? řeknu klidným hlasem. Ta rána na rameni bude problém...nebudu moct naplno bojovat...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:24 pm

Elisa Resta


Ve chvíli měňavcova útoku se sonidnu pryč. Mám utlumené reiatsu a čekám na vhodný okamžik k útoku. Neboj chlapče, nenechám tě v tom.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:30 pm

Hollow/Shinigami se zasmál: Vždyť je to moje schopnost! Kdybych se jí vzdal, prorál bych. Stejně jako vy používáte ty sé meče, já používám tohle! a opět zaútočil, Tentokrát na prevé rameno.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:32 pm

Lance

V mysli zkusím zapátrat po duchu zanpakuto tohohle těla a případně ho požádat o pomoc. V tu samou chvíli blokuju jeho útok štítem a zkusím mu shora úderem kladiva vyrazit meč z ruky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:34 pm

Hollow byl lehce překvapen, s jakou jistotou jsi meč vykryl, ale stihl uskočit. Přeci jen pádná zbraň je pádná zbraň. Zato tobě ten rozmach moc dobře neudělal, musel jsi vynaložit hodně síly, abys zastavil to kladivo.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:36 pm

Lance

Tak to vypadá, že duchovi se nedovolám. Je to na Elise. Ovládání mího těla není nijak lehký co? Tak pod. řeknu provokativním tónem a postavím se do střehu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:37 pm

Elisa Resta


Ve chvíli útoku vyrazím sonidem z úkrytu a bodnu protivníka pravou čepelí do páteře mezi lopatkami. Druhou čepel mám připravenou ke krytu. Pokud se první úder podaří, vrazím mu jí zezadu do krku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:42 pm

Hollow se proti tobě postavil a rozeběhnul. Elisi si nevšiml a proběhl skoro okolo ní. Teď končíš, shinigami! Skočil a těsně před tebou udělal shunpo (!) Pak se otočil a zakřičel: Svého ducha se nedovoláš, je ve mě a nepustí se! Pak se zastavil, Shunpem se předsunul k tobě a bodl směrem pod štít (na stehno). V tu chvíli ale zasáhla Elisa a Hollow zachraptěl. Ještě dýchal, ale viděli jste, jak mění podoby, které nabral. Bylo jich opravdu dost. Poslední, kterou ze sebe smyl, byl jakýsi chameleon a pak už jen chrčel. Můžete ho dorazit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:44 pm

Elisa Resta


Na nic nečekám a čepelí v jeho krku trhnu do strany, čímž bych mu měla oddělit hlavu. Pokud se tak stane, tak onu hlavu při pádu nakopnu a udělám s ní pár nožiček. Pak jí nechám spadnout.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:49 pm

Elisa dorazila hollowa. Z Lance začala stékat kůže, štít i kladivo se rozpadly a on opět dostal svou podobu. Žel bohu, jiné reiatsu už necítíte. I když, možná tu nějaký hollow ještě je...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:52 pm

Lance

Dík, maličká. kývnu Elise. Ookami ? Žiješ kamaráde ? optám se v myšlenkách. Zkusím hybnost končetin, jestli vše funguje jak má a poté se zaměřím na okolní reiatsu. Jestli se něco neblíží...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:54 pm

Lancovo tělo je v naprostém pořádku a Ookami je taky vpohodě. V okolí ale žádné reiatsu necítíš. Nebo se možná skrývá. Napadlo vás ale, že ten hollow možná nelhal o tom, že je tu někde ještě někdo další.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:57 pm

Lance

Kývnu na Elisu a začnem systematicky prohledávat okolí se skrytým reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 4:40 am

Elisa Resta


Opětuju Lancovo kývnutí a začneme spolu opisovat kruhy kolem středu v bodě, kde jsme se utkali s tím hollowem. Každý další kruh je větší a větší. Během cesty jen tak mimochodem nadhodím: Hele, proč jsi mi neřekl, že jsi shinigami???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 7:37 am

// Nechvám vás konverzovat, aby jste náhodou nečekali na můj post :-)
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 12:27 pm

Lance

Neptala ses na to co jsem byl, jen na to co jsem. řeknu chladným hlasem. Nejsem Shinigami, jsem prostě duše. Duše které někdo nadělil shinigamskou sílu, sám sebe bych nenazýval shinigami, ale spíš Hunter. dodám ještě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 13, 2011 8:12 pm

Nicméně všichni tě jako shinigamiho cítí... ozval se za tebou hlas, který jsi neznal. Shinigamim jsi byl a po dlouhá léta ses snažil zbavit téhle špíny. Copak ti provedli, Lanci?
Když se Lance otočil, poznal za sebou spolužáka ze školy- Soshiho Danshakua (viz můj charakter v lidském světě).
A kde ses tak dlouho skrýval...? dodal ještě, Elisy si nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: