~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:27 pm

Lance

Jdu směrem ke Gargantě, neohlížejíc jestli ta holčina jde se mnou nebo ne. Až v ní pronesu. Já jsem Lance, jak se jmenuješ ty ? můj hlas je vcelku neutrální. Přímou čarou si vytvářím cestu skrze Gargantu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 4:40 am

Elisa Resta


Jdu přímo za tím týpkem a celou dobu mlčím. Až když se mě zeptá na jméno, tak se proberu. Já jsem Elisa.....Elisa Resta. Pak jdu chviličku potichu dál. Hele, myslíš že bude v pořádku??? Mám o něj strach, byl to můj kamarád.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 10:06 am

Lance

Kdo ví. Jestli žije, najdu ho. Jestli je po smrti, zjistím to. řeknu jí. jestli ho znáš, co by udělal po bitvě při které nejspíše utrpěl vážná zranění? Stáhl se do pozadí a regeneroval se? Nebo klidně zemřel?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 6:19 pm

Elisa Resta


Jeho zranění neštvou... on přežije cokoliv. Pravděpodobně by se stáhl, ale k regeneraci potřebuje jen malou chvíli. Přidám do kroku při té myšlence a po chvilce už klušu o pár metrů před Lancem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 6:27 pm

Lance

Znáš jeho reiatsu předpokládám. On ho bude nejspíš skrývat. Takže hledat budeme muset po staru, ale rozdělovat se nebudem. Karakura je docela ošemetný městečko. řeknu a nevšímám si toho že běží předemnou...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 6:33 pm

Elisa Resta


Jo, reiatsu poznám a o rozdělování souhlasím. Myslíš že narazíme na pyžamáče???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 6:49 pm

Lance

To je ten nejmenší problém. Shinigami se v bojích až moc otevírají...zato obránci Karakury jsou jiní. Až tam dorazíme skryj své reiatsu jak nejlíp umíš. řeknu jen a razím si dál cestu gargantou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 6:54 pm

Elisa Resta


Tak to je jedna z věcí, na které jsem talent. Hodím po Lancovi úsměv, který normálního chlapa promění v rosol a pořádně si ho prohlédnu. Hele, co ty jsi vlastně zač??? Arrancar nejsi ne???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 7:13 pm

Lance

Nevzrušeně obětuju pohled a usměju se při její otázce. Já jsem já. Obyčejná duše pomáhající holow. řeknu trochu tajemně. Co jsem zjistíš brzo sama. dodám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 7:18 pm

Elisa Resta


Tak teď jsi mě uklidnil. Otočím se a běžím dál. K čertu, jak dlouho ještě poběžíme, než tam budem??? Nebaví mě to.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 7:26 pm

Lance

To jsem rád. usměju se na ní a prudce běžím dál. Už to začíná být monotón.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 7:42 pm

Lance a Elisa

Během vašeho rozhovoru jste se blížili ke vchodu. Vyskočili jste do deštivé Karakury. Voda stékala po silnicích a je vidět, že prší již několik dní. I přes to jste si všimli, že Karakura už není, co bývala. Její domy se změnili, auta i lidé byli jiní. Inu, těch pár let od pádu Aizena se tu přeci jen odrazilo. Pod sebou jste viděli náměstí a kus od něj školu, kam chodil obávaný rezatý chlapec. Suicidovo reiatsu jste ale zatím nezachytili.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 8:20 pm

Elisa Resta


Vyskočím z Garganty a ještě ve vzduchu utlumím reiatsu jak jen to jde. Dopadnu na zem a zatvářím se jako samo peklo. Fůůůůj... nesnášim vodu.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeTue May 10, 2011 8:36 pm

Lance

Pouze se pousměju a když vyskočím z Garganty, sundám si kápi. Poprvé se Elise naskytne pohled na mojí tvář. Zahledím se na nebe a nechávám vodu dopadat na obličej. Takhle chutná svoboda.
Potlačím své reiatsu a otočím se na Elisu. Kde přesně byla ta bitva ? Hledal bych tam.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeWed May 11, 2011 8:50 pm

Elisa Resta


Jo, jasně, bitva. Pojď, ukážu ti to. Odrazím se a několika Sonidy se dostanu na místo. Stoupnu si zhruba tam co jsem sundala Aizena a začnu se rozhlížet.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeWed May 11, 2011 8:53 pm

Lance

Následuju jí a začnu se na místě rozhlížet a hledat cokoliv co by nám mohlo pomoct. Předpokládám, že kdyby ucítil trochu tvého reiatsu vrátil by se ale to nemůžeme riskovat. řeknu nahlas. Co myslíš ?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeWed May 11, 2011 9:27 pm

Místo Elisy odpověděl Lancovi výbuch reiatsu (jeden z těch menších výbuchů) kdesi na východ od vás. Tím směrem jste také viděli dvě postavy. Jednoho shinigamiho a jednoho hollowa třídy Adjuchas. Možná se divíte, jak se tu mohl udržet a zesílit...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 4:52 am

Elisa Resta


Už se nadechuju k odpovědi, když mě upoutá výbuch. No, nevím jestli by přišel, ale riskovat to nebudeme. Jdem pomoct tomu hollowovi???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 11:33 am

Lance

Adjuchas v Karakuře co...divné. Rychle. Drž se za mnou a něčím si zakryj masku. zašeptám a začnu shunpit směrem k místu reiatsu. Stačí když se vezmeš nějakej šátek z nějakýho obchodu s oblečením co potkáme po cestě. řeknu ještě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 3:15 pm

Elisa Resta


Rozumím. Cestou prolétnu obchodem s hadrama a vyletím s motorkářskym šátkem. Pak se zařadím za Lance. Bez potíží s ním držím krok a on si může všimnout že sonido je pro mě jako chůze.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 3:38 pm

Dorazili jste až k soupeřícímu páru. Na jedné straně byl shinigami s válečným kladivem a štítem, na straně druhé pak hollow, připomínající gorilu, jenže jeho ruce byly o něco větší. Ti dva se spolu rvali, rány padaly, krev a zuby létaly po celém náměstí, vás si ani nevšimli.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:36 pm

Lance

Jsme z 12. divize. Já jsem Daiten a ty Lyala, má pomocnice jasný ? Přišli jsme, pomoct tomuhle týpkovi. Uvidíme co z něj dostanem. Souhlas ? řeknu Elise a nenápadně pozoruju soupeřící pár.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 6:23 pm

Elisa Resta


Přikývnu a usměju se od ucha k uchu. Tak jo, jdeme.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitimeThu May 12, 2011 6:29 pm

Shinigami se rozeběhl, vyskočil, shunpl se za hollowa a hodil kladivem. Hollow dostal plnou ránu a rozkřápla se mu maska.A je to... Pak se na vás shinigami otočil. Kdo jste? A připravil se do obraného postoje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: