~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Hledání zatraceného

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 9:25 pm

First topic message reminder :

Spirit-sama vám dal úkol najít arrancara, který se jmenuje Suicida Ruin. Elisa ho zná- pracoval pro Spirita, než se šlo pro Hougyoku. Po návratu o něm nikdo nevěděl a Spirit-sama si ho nepamatoval...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeWed May 18, 2011 11:41 am

Lance

Svalím se na dunu a chvíli nehnutě ležím. V tomhle stavu tu vzdálenost překonáme tak za pár hodin. Zkusíme jít nebo se tu zregenerujem a až poté půjdem ? podívám se na Elisu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeWed May 18, 2011 4:59 pm

Elisa Resta


Za sebe navrhuji počkat. Sotva pletu nohama. Plesknu sebou vedle Lance a hlavu si opřu o jeho rameno.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeWed May 18, 2011 5:13 pm

[u]Lance[/u

Heh. Dobrej nápad, mám pocit jako by to tělo ani nebylo moje. řeknu s letmým úsměvem a oddám se odpočinku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 11:09 am

Elisa Resta


Zvednu hlavu, podívám se mu s úsměvem do očí a on si může všimnout šibalských světýlek. Vy chlapi jste tak roztomilý když máte dost... jenom ležíte jako utahaný koťata.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 11:15 am

Lance

Podívám se na ní s letmým úsměvem. To vy vypadáte jako kočky furt. A ne jen když ste takhle dobitý. řeknu a vzápětí se zakaboním když mě zabolí žebra.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 4:20 pm

Elisa Resta

Když uvidím jeho výraz, polekaně se stáhnu. Jsi v pořádku??? Co tě bolí???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 5:21 pm

Lance

Ale, jenom mě trochu škrtlo to kapitánovo Raikoho. Nic co by čas nezpravil. odpovím tiše a zahledím se jí do tváře. Vypadáš jak kdybys koukala na mrtvolu. Úsměv ti sluší víc. vypláznu na ní jazyk...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:18 pm

Elisa Resta


No tohle??? Počkej, já ti dám. Jo tak na mrtvolu jo??? No, popravdě..... rychle vysunu a zase zasunu jednu z čepelí ... jsem to chtěla udělat už dávno. S tím se na něj v rámci svých sil a bezpečnosti vrhnu a zkusím ho zlochtat.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:25 pm

Lance

Vzhledem k tomu, že jsem polomrtvej tak nemám možnost se ani bránit a tak se stíhám pouze smát. A marně se jí snažim odstrčit...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:27 pm

Elisa Resta


Tak co??? Jak se ti to líbí co??? Vytrvale dál lochtám a směju se na celé kolo.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:32 pm

Lance

Nech toho nebo se počůrám ! zalykám se a po tvářích se mi koulej slzy od smíchu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:33 pm

Elisa Resta


Přestanu a znovu si lehnu vedle něj. Dobrá tedy, přijímám tvou kapitulaci... ale něco za to budu chtít.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:34 pm

Lance

A copak to bude ? Jsem švorc. vypláznu na ní jazyk a mrknu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:37 pm

Elisa Resta


No... co třeba... simulace dlouhého přemýšlení ... třeba .... vrhnu se na něj znovu, vezmu ho rukama kolem krku a ramen a zkusím ho políbit.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:41 pm

Lance

Ve stavu v jakém sem se vážně nemůžu bránit když na mě klečí holčina, v klidu se poddám...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:44 pm

Elisa Resta


Jůůů... poprvé líbám chlapa... to je dobrý.... líbí se mi to. Pak polibek přeruším a zase se odtáhnu. V obličeji jsem úplně rudá. Tak co?? Jaký to bylo??? Promiň, zkouším to prvně, prostě si nemůžu pomoct.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:48 pm

Lance

Co na to říct. Jsi talent. řeknu a znovu si jí přitáhnu k sobě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 6:57 pm

Elisa Resta


Niják se nebráním a přivinu se k němu. Ta... ta arrancarka co ti tady zachránila život, jaká byla??? V mém hlase může poznat, že se odpovědi trochu bojim.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:00 pm

Lance

Když to tak vezmu moc si jí nepamatuju...ale určitě vím, že byla silná, hodně silná. řeknu jen. Ale...její obličej si nemůžu vybavit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:03 pm

Elisa Resta


Sklopím oči k zemi. Aha.... chápu. Ale co... kdyby si tě chtěla jiná odvést, tak já se v tu chvíli stanu tou nejsilnější. To vím jistě. Pak se mu podívám do očí a zkusím odhadnout na co myslí. Co si o mě myslíš??? Máš mě rád???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:09 pm

Lance

To je hezké. řeknu a usměju se. No, myslím si o tobě, že jsi strašně fajn. Na to jak krátce tě znám...si pro mě hodně důležitá. A navíc, nejhezčí Arrancarka v celém Hueco Mundo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:12 pm

Elisa Resta

Po vyslovení onoho komplimentu se rozzářím jako sluníčko. Ty seš tak hrozně milej. Jsem ráda, že je tu konečně někdo, kdo není pořád vážnej a depresivní... víš, je to těžký bejt veselej arrancar.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:17 pm

Lance

Být Arrancar znamená být depresivní ? Co to je za pitomost? vykulím oči a podívám se na ní...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:23 pm

Elisa Resta


To říkáš jen proto, že jsi ještě neviděl ty xichty u nás. To je pořád samý zabíjení, vyhrožování a nadávání. Fakt mě to prudí. Asi se přestěhuju. Kde bydlíš???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitimeThu May 19, 2011 7:47 pm

Lance

Jsem vyhnanec. Zatim nikde nebydlím, můj domov je akorát tak poušť. usměju se trochu smutně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání zatraceného - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání zatraceného   Hledání zatraceného - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání zatraceného
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: