~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Čas a prostor na zesílení

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 3:54 pm

First topic message reminder :

Zde odpočívají arrancaři, kteří byli na misi úspěšní. Ti, kteří jsou ranění, zde mohou relaxovat, ti odvážnější si mohou dovolit souboje s NPC nebo mezi sebou. Ale buďte připraveni: Mise může přijít každou chvíli...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 12:04 pm

Elisa Resta¨


Ve chvíli kdy odvrátil hlavu se na něj vrhnu a už se kutálíme z duny dolů. Když se zastavíme, sedím na něm a zamyšleně si ho prohlížím. No, jo, možná... ale já tě k žádnejm servírkám nepustim, musela bych je zabít.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 12:31 pm

Sen Mukude

už jsem byl trochu natvaný a tak jsem druhou rukou mu dal taky do ksichtu. Doufal jsem, že mi pustí aspon ten meč a snail se tou jendou rkúkou bránit a nebo uhýbat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 12:44 pm

Sen Mukude

Arrancar dostal jednu do čumce, ale asi na to byl zvyklý. Meč ti pustil, ale rychlým pohybem ti k tomu přidal ještě pěstí do břicha a do ramene.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 1:01 pm

Sen Mukude

Překvapivě to vůbec nebolelo, ale pouze jsem cítil jako by mě někdo žduchl. Začal jsem si dávat věší pozor na jeho útoky a trochu jse ho přečetl. Udělal jsem rychlý výpad z prava z pokleku a sekl jsem ho po nohách a rychle ustouupil.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 1:52 pm

Sen Mukude

Arrancar uskočil a hned po dopadu se odrazil zpět na tebe. Všiml sis, že kolem vás se začalo dělat místo a spousta arrancarů zapoměla bojovat. Dívali se na váš souboj a rozestupovali se do stran.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 2:08 pm

Sen Mukude

Trochu se pousměju a řeknu: konečně nějáká výzva...... Trochu se rozběhnu a zaútočím na toho arankara a prudce začnu útočit. Snažím se, aby udělal nějakou chybičku, abych mohl po něm seknout, ale přitom si dávám ještě větší pozor na jeho útoky, které mi pořád byli slabší než jsem očekávall.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 2:21 pm

Lance

Já taky k žádnejm servírkám nechci. řeknu jí s úsměvem a přitáhnu si jí k sobě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 2:31 pm

Elisa Resta


No to máš jediný štěstí. Přitáhnout se ale nenechám a rychle vyskočím na nohy. To víš že jo, nech si to, až budem mít kde jo?? S tím se otočím a vyrazím zpátky k základům, kde začnu pomalu dělat venkovní stěny.
Návrat nahoru Goto down
joshiro
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 20. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 2:32 pm

Alejandro
naštvaně jsem sledoval toho arancara a vyskakal jsem co nejviše abych měl dobry vyhled na ty dva.
"Za tu ignoraci zaplatíš" řekl jsem si prosebe a sledoval každy jeho pohyb.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 2:46 pm

Lance

No, a co mám teda zatím dělat já ? Potřebuješ s něčím pomoct ? podívám se na ní a usměju se přičemž vyskočím na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 3:12 pm

Sen Mukude

Arrancar uskakoval tvým útokům, až se náhle usmál a v plné rychlosti zastavil. Nastavil ti pěst a rychlým pohybem tě hodil za sebe. Nabořil jsi do několika arrancarů sledujících souboj. Tvůj soupeř, ale neměl dost, prokřupl si rukavice z Hiera a šel ti dát pořádnou nakládačku.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 24, 2011 6:02 am

Sen Mukude

Pomalu jsem vstal a dělal,, že ta rána opravdu bolela a čekal jsme až dojde velice blízko, abych mohl po něm seknout, když se nebude chránit
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 24, 2011 10:56 am

Arrancar k tobě opravdu došel a nic nedělal. Když jsi ho sekl, zatvářil se ublíženě a sykl bolestí, nicméně hiero jsi mu skoro neprosekl. Značně jsi ho tím naštval. Najednou bereš meč? Když vidíš, že prohráváš? řekl naštvaně a kopl tě kolenem do už zlomeného nosu, takže to tentokrát zabolelo mnohem víc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas a prostor na zesílení
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: