~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Čas a prostor na zesílení

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 09, 2011 3:54 pm

First topic message reminder :

Zde odpočívají arrancaři, kteří byli na misi úspěšní. Ti, kteří jsou ranění, zde mohou relaxovat, ti odvážnější si mohou dovolit souboje s NPC nebo mezi sebou. Ale buďte připraveni: Mise může přijít každou chvíli...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 11:30 am

Elisa Resta


Jop, dobrej nápad. Poď, deme. Vyrazím prostě někam a hledám místo s dobrým výhledem a dostatkem kvalitního písku v okolí.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 11:40 am

Lance

Taky se rozhlížím. Tak mě napadlo. Co budu dělat já zatímco ty budeš tavit sklo ? To bude vlastně jen tvůj dům když to tak vezmeš. řeknu jí provokativně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:02 pm

Elisa Resta


Jak jsi na tom s architekturou??? Já totiž bídně. Při té představě se usměju. No, určitě se najde něco, s čím bys mi mohl pomoct. Shinigami měli taky kouzla, nemáš něco co se dá regulovat a vytváří to vysoké teploty???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:20 pm

Lance

Myslíš kido...no ehm. To jsem úplně ignoroval na akademii. rozesměju se. No s architekturou si poradíme nějak.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:24 pm

Elisa Resta


No to budeme muset. Jenom přemýšlím, jak to bude vypadat.... jestli jako domky v Karakuře, nebo starou architekturu... nebo něco totálně střelenýho jako tady... Nevim. Během přemýšlení dojdeme na jakousi dunu, relativně hodně vyvýšenou nad okolí. Postavím se na vrchol a udělám Napoleonskou pozu. Co myslíš??? Tady???
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:26 pm

Lance

Jop. Vypadá to dobře. Viděl bych to jako domky v karakuře. Co myslíš ? Čtvercovej dům, s terasou, zahrada bude taky velká. podívám se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:26 pm

Aréna

DO arény vstoupil Suicida- S respektem ho pozdravili ta nejnižší čísla, která tam byla a všichni se začali tak nějak víc snažit. Suicida sedl na zlatý trůn a sledoval zápasy. Po chvíli k němu přiskočil jakýsi malý arrancar a něco mu šeptal. Suicida pokyvoval hlavou a díval se do arény.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 12:34 pm

Elisa Resta


Jo, to zní fajn. Tak se do toho dáme. Nahodím ress aby se mi líp hrabalo a na vrcholku duny vytvaruju základy. Obdélníkový půdorys celkem solidní vily. Pak ho obejdu a Cerem na konci ocasu přetavím celý blok na sklo. Pak mi ress spadne a já se složím vedle základů. Eh..... to je fuška tohleto... mi neřikej že i zedníci spotřebujou tolik reiatsu.... ehhh....
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 2:10 pm

Lance

Nepřepínej se. Doděláme to až budeš plně odpočatá. řeknu a láskyplně se na ní podívám...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 2:21 pm

Elisa Resta


Jo, to bude dobrý. Chtělo by to něco k jídlu. Třeba takový ty dobrý hollow s křídlama. Usměju se na něj a natáhnu se do písku.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 2:37 pm

Lance

No...já si budu muset sehnat něco jinýho. Nemůžu jíst holow. Ale klidně ti nějakého chytím. řeknu a usměju se. Myslím, že Elisa si na mě tak zvykla že už mě bere jako Arrancara.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 2:51 pm

Elisa Resta


Jak že nemůžeš??? A jo vlastně, já na to úplně zapoměla, promiň. No, a zkoušel jsi to někdy??? Třeba to jde, vždyť je to maso jako každý jiný. Já jsem ale pitomá, to snad neni možný.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 5:05 pm

Sen Mukude

Opět útočím na nějáké arankary a začínám se trochu nudit. Moje bojové umění není moc dobré, ale tady ta hrstka tak to jsou ztroskotanci nejvyššího stupně. Po chvíli zasunu meč a bojuju holýma rukama. Snažím se pořád najt nějakou výzvu......
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 5:13 pm

Lance

No...radši zůstanu u toho co jsem jedl do teď. Spirit snad bude mít něco. Jinak si skočím do karakury na oběd. řeknu s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 6:24 pm

Elisa Resta


No jak je libo. Když už v té karakuře budeš, napíšu ti seznam co máš koupit. Zatvářím se jako nesmlouvavá manželka a pak se začnu chlápat. Ne... ne to byl jen vtip...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 6:44 pm

Sen Mukude

Hej, hej, ty! ozvalp se za tebou a objevil se jakýsi arrancar s rukavicema s Hiera. Očividně si taky potrpíš na pěstní souboje. Pojď si pro jednu! řekl a naznačil, abys zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
joshiro
Nováček
Nováček



Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 20. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 6:59 pm

Alejandro
vytasil jsem Accla a pozorně jsem sledoval Sen Mukudeho. zrovna ho vyrušil nějaky Arrancar s rukavicema.
ten je muj! zamyšleně jsem využil svoje pomale Sonido k tomu s rukavicema ale již lepe jsem vysekl přimočarim sekem přez hrud z vrchu dolu aniž bych naněco čekal.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 7:07 pm

Arrancar s rukavicemi se překvapeně podíval na Alejandra a pak odskočil pryč do další vřavy.
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 7:35 pm

Sen Mukude

Když se ten arrancar podíval na někoho jiného, využil jsem příležitosti a pouil sonido a dostal se za jeho záda, kde jsem se pořádně napřáhnul a dal mu jednu ránu pěstí do ledviny.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:00 pm

Sen Mukude

Arrancar dostal ránu do ledvin, ale ještě se bleskově otočil a stihl ti dát ťafku do čumáku. Když se ti srovnal pohled, už tam nebyl, respektivě na druhém konci arény likvidoval nějakého slabocha. Za tebou stál ale ten, kdo zapříčinil, že sis nezabojoval (Alejandro).
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Cleanercz


Počet příspěvků : 126
První přihlášení : 03. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:19 pm

Sen Mukude

Tu ránu jsem skoro vůbec necítil, ale rozostřilo se mi na chvíli vidění. Naštval jsem se a běžel jsem za tím s těmi rukavicemi. Alejandra jsem ignoroval. Porběhl jsek kolem něho a vytáhl meč a zezadu jsem toho arankara seknul.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:38 pm

Sen Mukude

Na poslední chvíli ti arrancar dal rukavice do rány. Zjistil jsi, že jsou z velmi tvrdého hierra. Arrancar Ti chytl ruku, abys mu neutekl a druhou rukou ti přelomil nos. Usmíval se. Nechtěl jsi bojovat bez meče, ksichte? říkal.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:49 pm

Lance

Milerád, když mě necháš abych se cestou stavil v hospodě. vypláznu na ní jazyk...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Kashike


Počet příspěvků : 227
První přihlášení : 06. 12. 10

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 22, 2011 8:54 pm

Elisa Resta


Tak do hospody se ti zachtělo?? Fajn, nemám s tím problém. Ale ne že budeš obtěžovat servírky!!! Je na mě vidět že ztěží zadržuju smích.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč



Počet příspěvků : 96
První přihlášení : 08. 05. 11

Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 23, 2011 12:00 pm

Lance

No promiň. Vypadám snad jako nějakej úchylák co bude obtěžovat servírky ? nahodím dotčený výraz a hodím hlavou na druhou stranu od ní v předstíraném uražení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas a prostor na zesílení   Čas a prostor na zesílení - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas a prostor na zesílení
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Las Noches-
Přejdi na: