~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Ichiraku ramen

Goto down 
+3
Chappi
Neo79
Yakumo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 12:22 am

First topic message reminder :

Ichiraku

Ichiraku:
Malá, ale přitom rozlehlá síť obchůdků zvaných Ichiraku Ramen. Téměř jako každé větší město i Kakura není výjimkou a jeden takovýhle malý podnik má. I když tento stánek nese ve jméně rámen, tak to není jediné, co zde připravují. Najdeme tu totiž i jídla jako je Dango, Kari, Onigiri, Yakitori a všechno tomu podobné. Jedinou nevýhodou je, že je Ichiraku od školy docela slušnou dálku a jelikož tento stánek otevírá již v pět ráno najdou se i studenti, kteří v tento čas vstanou a jdou si sem dát něco na snídani.

Ceník:

kód:
• Ramen - 60 Ryo.
• Onigiri (4 kusy) - 65 Ryo.
• Yakitori - 85 Ryo.
• Dango (3 kusy) - 75 Ryo.
• Voda (0,250ml)- 5 Ryo.
• Mléko (0,250 ml)- 15 Ryo.
• Nihonshu (0,300 ml) - 80 Ryo.


Obsluha:

Niboru-san
Velmi milý chlapík, nabývajíc trošku vzhledu starce. No i přesto k němu lidi chodí rádi, jelikož jeho jídla jsou doslova výborné, je to také zakladatel této pobočky v Karakuře. Podle záznamů Niboru vyhrál několikrát soutěž o nejlepší rámen v celém jížním Japonsku. Niboru je v práci téměř furt, otevírá od 5 a zavírá až okolo 18:00, ještě téměř nikdy se nestalo, že bychom ho v jeho obchůdku nenašli.

Kaoru-san
Je milá dívka, nejspíše po svém tátovi Niborovi. Je to kuchařka začátečnice, a proto hodně volného času tráví právě v tomto podniku se svým otcem, aby se naučila lépe vařit. I kvůli ní sem chodí hodně lidí, je totiž dost milá a dá se s ní někdy hodit i nějakou tu řeč.

(PS: Pokud by vás napadlo ještě nějaké jídlo/pití napište mi PM)

Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 8:00 pm

Ayatsuji

Heh.. ak ti tam nebudem prekážať. Usmiala som sa a v hlase mi bolo cítiť dosť veĺkú radosť až priam desivé nadšenie. K nemu alebo ku mne.. je to jedno hlavne nech je tam aj on.. uff a to som si myslela že bude tento deň taký nudný ako vždy. Rozmýšľala som pri čom som sa na Yakuma usmievala.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Neo79


Počet příspěvků : 119
První přihlášení : 20. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 4:36 pm

Ren

Svůj rámen jsem si po ránu vychutnával.Když sem snědl poslední sousto, objevil se mi štastný úsměv na tváři.Arigato!Vaříte tu opravdu skvěle, určitě se ještě někdy zastavím.[i]Ach, co budu dělat dále.Nejradši bych si z někým vyšel někam.Vstal sem a odešel z Ichiraku.
Návrat nahoru Goto down
Tessia
Nováček
Nováček
Tessia


Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 04. 02. 11

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 9:36 pm

Athla Hadis

Vošli sme do I.R. Kami, Ethet a ja. Na sebe som mala svoje obľúbené zelené tepláky a lajblík v rovnakej farbe. Hnedé vlasy stiahnuté do copu. Ethet sa na mňa veľmi podobá, len je mladšia a jej vlasy sú trocha tmavšie. Tá mala na sebe biely športový komplet.
"A mali by sme niečo vziať aj pre mamu." Podotkla som a posadila sa. Sestra si sadla vedľa mňa. Tašky s vecami sme dali pod stoličky.
"Je jej už lepšie?" Spýtala sa Kami. Má krátke čierne vlasy a tmavohnedé oči.
"Hej, o niečo. Zajtra snáď bude už dosť ok a príde na tréning. Ak bude v stave, ráno ma uvidíš v škole. Kurací ramen prosím."
"Bolo by dobre. Triedny sensei nebol nadšený." Poznamenala Kami.
"Jeho problém. Athla sa len stará o mamu." Zaprotestovala Ethet a ja som ju postrapatila.
"Hodná holka." Všetky tri sme sa rozosmiali.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:44 am

Alexander

Zrovna když Athla brala jídlo, vpotácel se do Ichiraku očividně dost unavený obřík s rukama převázanýma obvazy z pod kterých prosakovala troška krve.
Brej den
obdařil jsem všechny vyčerpaným úsměvem a padl na židli.
Sim vás staříku hoďte mi sem tři vaše největší energetický bomby protožá já sem totálně vyšťavenej.
Návrat nahoru Goto down
Tessia
Nováček
Nováček
Tessia


Počet příspěvků : 5
První přihlášení : 04. 02. 11

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 7:47 pm

Athla Hadis

"Hlavne nech je jej už lepšie..." usmiala sa Kami.
V tej chvíli dnu vošiel chlapík, dokatovaný, akoby si to nedávno rozdal s mastodontom. "To hej. Ešte jeden deň viesť tréning... Myslím, že by som ďalší deň nemala stráviť v Do jo, ale v škola. Mama bude nahnevaná, že som tam tak dlho nebola."
"Ale, veď sa len staráš o ňu!" Vyhŕkla Ethet.
Usmiala som sa. "A objednáte si už, vy dve?"
"Onigiri!" Energicky vyhlásila Ethet a Kami skončila pri yakitori.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 8:04 pm

Titania

Pomaly som vošla do Ichiraku a na tvári som mala taký trocha depkársky výraz, ale tiež to mohlo byť z čistej nudy. Síce som sa trocha bála o Yuki a jej zranenia, nejak som neverila že je úplne v poriadku veď ani ja som neskončila bez zranení, aj keď tie moje boli od toho ako som toho obra mlátila holými rukami. Hmm trebalo by to zapracovať na sebaovládaní. Zahundrala som si popod nos keď som si pozerala obviazané hánky ale s úsmevom som si potľapkala po bokkene zastrčenom za opaskom. Konečne mám nový.. heeh tento sa dúfam len tak ľahko nezlomí. Pomyslela som si a sadla si za pult.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:45 pm

Akira

Nechtěl jsem Yakumovi nějak vyžírat ledničku a proto jsem se sbalil a odešel do nedaleké rámen restaurace. Vstoupil jsem dovnitř a rozhlédl se kolem. Docela tam bylo narváno, jediné místo bylo u dívky oblečené ve školní uniformě. Přistoupil jsem pomalu k ní, abych ji neviděl."Eh... můžu si přisednout? "zeptal jsem se dívky a mile se na ni usmál.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:49 pm

Titania

Po chvíľke čakania kým mi donesú jedlo ku mne prišiel nejaký chalan a spýtal sa či si môže prisadnúť. Hmm samozrejme že si môžeš prisadnúť. Povedala som a dala som si do úst sústo rámenu. Eh.. ty si tu nový? nikdy som ťa tu nevidela. spýtala som sa ho po chvíľke a zo záujmom som si ho premeriavala.
Návrat nahoru Goto down
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:04 pm

Akira

Sedl jsem vedlé té dívky, když mě dovolila si sednout a díval se menu. "Dá se to tak říct, sám v tom nemám jasno."Odpověděl jsem dívce a podíval jsem se na ni. "Mimochodem jsem Akira." Mile jsem se na ni usmál a podal jí ruku.


Naposledy upravil Chappi dne Sun Feb 20, 2011 11:53 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:36 pm

Titania

Hm? môžem ma volať Titania, usmiala som sa naňho a potriasla som mu rukou, ja som tú svoju mala obviazanú v obväzoch a pri dotyku ma trocha pálila. nevšímala som si to a len som sa otočila k svojmu rámenu. ďakujem senpai. zaškerila som sa na staríka ktorý mi to doniesol a začala som jesť.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 3:31 pm

Ichiraku
Byl celkem náhul a tak se trošku všechno spozdilo, no tož to pak muselo pěkně mrskat, zanedlouho už měli všichni hosté na stole to, co tam chtěli mít. Dobrou chuť přeji. Řekl Niboru a poté se otočil opět k hrnci, jelikož přišel další nový zákazník s tím, že chce Rámen, proto už ostatní zákazníky nevnímal a taky proč? Většina lidí, co tento obchůdek navštěvují automaticky ví, co a jak, takže mu to bylo vlastně trošku jedno.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Chappi
Moderator
Moderator
Chappi


Počet příspěvků : 158
První přihlášení : 24. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:29 pm

Akira

"Titania... zajímavé jméno pro dívku." Poprosil jsem šéfíka o dango a díval se na strop. Vedle té dívky jsem byl celý nesvůj, měl jsem z ní takový divný šimraví pocit. Uklidni se... nemáš se čeho bát, jsi tu v bezpečí. Když se Titania pustila do jídla tak jsem jí popřel dobrou chut a dál čekal na své objednané jídlo.





Naposledy upravil Chappi dne Sun Feb 20, 2011 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:46 pm

Alexander

Počkal jsem na svou obědnávku, kterou jsem do sebe naházel opravdu bleskovou rychlostí, načež jsem se na chvíli zamyslel zvedl misku nad hlavu a zařval
další dvě porce a k tomu pivko prosím
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:15 pm

Alexander -> Dobrá, já dát vám pivo a další dvě porce. Řekl chlápek a pomalu ti donesl pivo na stůl, krásně načepované.... Poté se obrátil k hrnci a asi deset minut něco dělal, po chvíli ti přinesl další porci a za takových deset minut ještě tu druhou. Tady máte pane. Pronesl chlapík, usmál se a opět otočil k hrnci.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 4:22 pm

Alexander

Díkec staříku
zasmál jsem se a naházel do sebe obě porce, které jsem vydatně zapil pivem a okomentoval společenským "odříhnutím" jehož síla mě samotného málem srazila ze židle.
Taaak hned je mi líp
zasmál jsem se když jsem odpočítal peníze za jídlo a položil je na stůl, načež jsem se zvedl a s lehkým zamáváním zamířil domů.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:27 pm

Suicida Ruin

Dorazil jsem na jakési tržiště, mezi sítě obchůdků, kuličku na tlumení reiatsu bezpečně v kapse, takže mě mohl cítit úplně každý. Procházel jsem se mezi obchůdky a hledal něco, co by mohlo Spirit-sama zajímat. Několik lidí tu mělo poněkud větší hladinu reiatsu a tak bych mohl být celkem úspěšný.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Obyčejný hráč
Obyčejný hráč
Krumla


Počet příspěvků : 165
První přihlášení : 25. 11. 10

Character Sheet
Informace:

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:37 am

Titania

Heh ďakujem aj tebe. Zahundrala som s plnými ústami a doslova som každé sústo hltala takže o vychutnávaní tu nebola žiadna reč. Po chvíľke som dojedla a spokojne som sa uškrnula, etoo.. vlastne to nie je moje pravé meno, ale moja prezývka. Povedala som jeho smerom a objednala si ďalšiu porciu, pri tom som si pohladkala novo kúpený bokken a bola som celá šťastná že ho mám po boku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 6:27 pm

Alex

Po cestě domů jsem vrazil do nějakýho pochybnýho týpka s katanou. Vzhledem k mé fyzické hmotnosti asi zkončil na zemi.
Hm soráč chlape
zamručel jsem, lehce ho obešel a kráčel směrem domů.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:25 am

//Promiň, nějak jsem nepochopil tvůj poslední post, Kakuzo. Ten chlápek s katanou jsem já?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 3:40 pm

//jo
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 10:09 am

//Pardon. Nějak jsem to z popisu nepoznal. Mám ress, takže mám hůl a nevypadám jako člověk. Není to výčitka, jen důvod, proč jsem to nepochopil ;-) Shit happens...

Suicida Ruin

Váha mladíka, který do mě vrazil mě ani tak moc nepřekvapila. To, co mě donutilo udělat krok dozadu, abych neztratil balanc, bylo vůbec to, že do mě vrazil. Normálně by mnou měl projít. A ještě se omluvil. Moje první slova zněla: Zmiz, červe.... Pak mi došly všechny podrobnosti. Ten chlap mě vidí, má velké reiatsu, ale určitě to nebude shinigami. Dohnal jsem ho a s rukama v kapsách jsem šel vedle něj. Tvá hladina reiatsu je celkem velká, vidíš duchy a nic si z toho neděláš. Jistě máš zkušenosti se spirituálním světem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 5:26 pm

//aha, to mi zas nedošlo, soráč Very Happy:D:D

Alexander

Normálně jsem kráčel dál, až za moment mi došlo jak mě ten divnej chlápek s tou tyčkou nazval, takže jsem se k němu prudce otočil.
Moment, jak jsi mě to nazval? Červe? Kdo si kur.a myslíš že seš? Procházíš se v týhle maškaře a ještě urážíš slušný lidi...a vůbec jaký Reiatsu? Jací duchové, nehrabe ti trošku chlape?
zeptal jsem se a zaťukal si mohutným ukazovákem na čelo.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:54 pm

Suicida Ruin

Trochu jsem se zarazil, ale od svého jsem neustoupil a ani jsem se v budoucnu nehodlal omluvit. Ty o Reiatsu vůbec nic nevíš? Ani o duších? O spirituálním světě? V tom případě s tebou ztrácím čas. Myslím, že zanedlouho pochopíš. Až se budeš válet v krvi v ulicích plných mrtvol a vládce Hueca Munda bude vládnout vašemu Světu. Ale nikdy není pozdě se přidat k vítězům. Mysli na to... řekl jsem a pak jsem změnil směr na další obhlédnutí duší.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:18 am

Alexander

He?
na spánku mi začala cukat žíla. Z obyčejného blbce jsem jej okamžitě přeřadil do kategorie nebezpečnej blbců, takže v okamžiku kdy se ke mě otočil zády jsem mu nakouřil jednu rychlovku otevřenou dlaní, zezadu do temene hlavy. S jeho arogancí pochybuji že to čekal nebo stihl zareagovat. I když možné je cokoliv...
Vládce Hueco Mundo? Si ze mě děláš prdel nebo co?
zařval jsem navsekaně.
Vraťse do cvokhousu vo.e...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:03 am

Suicida Ruin

Ránu do zátylku jsem opravdu nečekal. Jak mohou být obyčejní lidé tak tupí? zůstával jsem vklidu. Otočil jsem se a zamířil k němu. A jak mi pak vysvětlíš to, že mě nikdo kromě tebe nevidí? Jediný, kdo by podle lidských měřítek šel do cvokhousu, jsi ty. Snažím se ti ukázat lepší cestu dřív, než bez varování zemřeš. Nemysli si, že tě nemůžu na místě zabít. Ale máš vysokou hladinu duševní síly...stejně jako já. Navýšil jsme reiatsu tak, že by ho to i přes jeho statnou postavu mělo začít dusit. Pokud ji ovládneš, dokážeš divy a budeš se moct přidat k nám. Nech si to projít hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku ramen  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku ramen    Ichiraku ramen  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku ramen
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Human World :: Herní místnost :: Karakura Town-
Přejdi na: