~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Vítejte na stránce o Bleachi , respektive o Bleach RPG .
O co jde ? : Toť dobrá otázka . Hra využívá takzvaný systém jménem " Roleplay " , textová hra zaměřená právě na velmi známé anime / mangu Bleach . Pokud jste podobnou hru nikdy neviděli a chtěli by jste to zkusit najeďte si na sekci Informace o hře , kde najdete veškeré info , které potřebujete vědět ( včetně pravidel samotných ) . Poslední a důležitý krok, který Vám chci ihned připomenout, je Registrace. . Věřím že to všechno hravě zvládnete a brzy se připojíte k řadám dalších hráčů našich stránek.
~ Bleach Rpg ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Bleach Rpg ~

- Herní FFRPG fórum na motivy mangy Bleach -
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na fóru založené na tématice Bleach. Baví vás toto anime a neměli jste nikdy možnost si něco podobného zahrát? Tak neváhejte a přidejte se!

 

 Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 27, 2010 12:16 pm

First topic message reminder :

Pouště Hueco Mundo
( Mise - Tawara, Firel a Hitsuto )



Jedná se o menší výlet do Hueco Mundo, naši kapitáni musí najít jednu osobu, osobu která stojí za tím vším. Za čím? To je tajemstvím... Nicméně nacházíme se v pouštích Hueco Mundo, nikde žádný Hollow ani něco jiného.. Jediné co můžeme vidět je písek a znovu písek. Tato mise bude mít vliv na hlavní příběhovou linku.. Za splnění této mise poté dostanete jeden rovný bod!
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com

AutorZpráva
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 6:37 pm

Suicida Ruin

Trochu jsem se zarazil a udiveně se podíval na Hitsuta. Vy neznáte Spirit-sama? Je to ten nejsilnější muž v celém Hueco Mundo. Jeho výzkumy jsou proslulé. Někdy trochu trhlé... poklepal jsem si na hlavu ...ale proslulé. Má ohromnou sílu. Několikrát jsem ho viděl a je to opravdu chlapík. pak to ve mně trhlo a já jsem se provinile a vyděšeně zároveň podíval na Hitsuta Neřekneš Spiritovi-sama, že jsem ti o něm povídal, že ne? Já...my o něm asi máme zakázáno mluvit, nevím jistě. Ale asi by nebylo hezké, kdyby se o něm dozvěděli shinigami nějaké důležité informace.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 8:50 pm

Hitsuto

Aha.. ten by se hodil do Dvanáctky zamumlal jsem no ... Neboj se usmál jsem se Nic mu nepovím ... čestný shinigamijský řekl jsem a zasmál se. Takže vědátor jo ? A udělal něco hustýho ? zeptal jsem se Suicidy nadšeně.
Vážně zajímavej tenhle velkej prcek..
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 9:37 pm

Suicida Ruin

Zamyslel jsem se. Z tohohle bude průšvih. Asi by nebylo dobré říkat mu něco konkrétního. Přeci jen, je to shinigami. A ani si se mnou nehraje. Lízátko určitě taky nemá...
To ti neřeknu. řekl jsem rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 8:04 pm

Firel
My máme doma taky pár hodně zajímavých vědátorů, když nás zavedeš za spirit-sama tak by jsme mu mohli pomoct najít způsob jak tě oné věci co máš v hlavě. Usmál jsem se na suicídu a potom se opět otočil a následoval kapitána
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 9:06 pm

Suicida Ruin

Zamyslel jsem se. Noo...víš...já mám takový pocit, že by mě asi zabili, kdybych to udělal. Trochu pevněji jsem sevřel hůl a dodal jsem: Navíc, tady někde se potlouká moje chůva a určitě ještě pár Espaad. A.... zrušil jsem ressurekci, takže ze mě začala okamžitě padat kůže a ...aaaaaaah, už mě mají, utíkejte! Rychle! Počkal jsem na jejich reakce, nahodil jsem ressurekci zpátky a propadl jsem záchvatu smíchu. To jsem vás dostal! Chichichiiiii, pardon. Začalo to bejt moc vážný. Tak jsem si z vás vystřelil. No, tak dál. Dovízt vás ke Spirit-sama, to bych byl mrtvej hned. Takže asi budu muset doufat, že mě nezabijete a někdy se možná střetneme jako normální soupeři. A safra. chůva letí. Schovejte mě! a rozeběhl jsem se k jednomu z kapitánů a zkoušel se nasoukat pod haori a dělal, že jsem kapitánova zanpakutou. Tady nikdo není, jenom my meče... mumlal jsem
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 9:00 pm

Tawara

V okamžiku kdy zrušil Ressurection a začal vyvádět jsem se prudce pohnul kupředu, přešl na cestu nohou(kop) a s mírnou půl otočkou se ho pokusil kopnout zezadu do zátilku ještě než nahodil znovu své Ressurection. Důvod byl jednoduchý, pokud ho vážně potřebují a jdou po nás dal by se použít k výměně.
Návrat nahoru Goto down
Firel
Nováček
Nováček
Firel


Počet příspěvků : 32
První přihlášení : 18. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 23, 2011 9:07 am

Firel
Pokud nás zbavěj toho dítěte tak se budem moct pohnout dál.
Začal jsem se rozhlížet a zjištovat odkud ta jeho chůva letí, kdybych jí čirou náhodou zahlédl začal bych jí mávat.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 6:45 pm

Kapitáni

Ehm, ehm.. Schovávat se pod Haori kapitána, není ten nejlepší nápad, nemyslíš? Řekl Rokuro, no Suicuda měl štěstí, že to byl on, jelikož právě on ze všech tří kapitánů byl nejtolerantnější, hold i barbar se dokáže v mžiku změnit. Tak tedy my bychom měli opět vyrazit, nechci tady rozohnit boj, nebo tak něco, máme tu něco mnohem důležitějšího, tomu věřte. Pronesl Rokuro a všichni kapitáni souhlasily, i když beze slov, netrvalo to dlouho a všechno se dalo opět do pohybu, jediný kdo byl však podrážděn a měl chuť ty Hollowy zabít byl kapitán třinácté, nesnášel Arrancary, ale věděl že je tu kvůli něčemu jinému, a proto se snažil držet na uzdě.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 5:58 pm

Takai alias Chůva v akci Very Happy

Přistál jsem před kapitány zrovna v době, kdy jeden Shinigami kopal 27 z pod pláště jednoho z kapitánů. Ani ve snu by mě nenapadlo proti tomu zasáhnout.
Zdravíčko, vadilo by vám kdybych si převzal ten pytel ho.en?
zeptal jsem se s širokým, přátelským úsměvem a kývl na 27.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 6:57 pm

// Pardon, nějakou záhadou mi nejdou tvarya změny písma

Suicida Ruin

Trochu jsem se zamyslel, když ke mě mluvil kapitán. Pak do mě narazila něčí noha a přistál Kakuza. Vystřelil jsem zpod pláště jako kybernetická myš a jal jsem se na útěk.
"Když mě chytíš, budu pykat zase já, chůvo! " ječel jsem za sebou a upaloval směrem, kterým šli kapitáni.
Návrat nahoru Goto down
Bloodkick
Nováček
Nováček
Bloodkick


Počet příspěvků : 24
První přihlášení : 18. 12. 10
Věk : 28
Bydliště : Liberecký kraj

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 8:59 pm

Hitsuto

když u nás přistál Takai tak jsem se na něj podíval a položil ruku na zanpakuto "Jen pro případ nouze.."
Ale když začal Suicida utíkat bylo mi jasné že boj nebude "Yare Yare.. jak otravné děcko..." usmál jsem se a pokračoval v cestě za kapitány.
Návrat nahoru Goto down
Yakumo
Admin
Admin
Yakumo


Počet příspěvků : 555
První přihlášení : 07. 11. 10
Věk : 31
Bydliště : Wonderland

Character Sheet
Informace:

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 3:03 pm

Kapitán 13

Ach, jak otravní červi.. Řekl jsem a pomalu vytasil svou Zanpakutou, no neměl jsem v plánu bojovat, ale jen se těm Arrancarům ztratit, přeci jen nebyli naším hlavním cílem. Čepel mé Zanpakutou se rozzářila a najednou nás obklopil písek, který nás doslova oddělil, o pár vteřin písek znovu spadl na zem, ovšem po žádném z Shinigami nebylo ani stopy.. Už jste dokonce nemohli ani žádným způsobem zachytit jejich Reiatsu..
______
Gomén, ale tahle mise není pro parádu.. =)

-> Všichni jsme se objevili úplně na jiném místě, všude okolo nás byli lesy a všichni také mohli cítit ten zápach smrti, ano byl to Les Menosů.. -> Pokračování v Lese Menosů, kde založím topic.
Návrat nahoru Goto down
https://shinigami-world.forumczech.com
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 9:59 pm

Suicida Ruin

Trochu jsem si zaběhal, když se zvedla vlna písku. Když jsem se otočil, shinigammi už tam nebyli. Škoda, chtěl jsem si s nimi ještě povídat. řekl jsem si, posadil se na kámen a čekal na chůvu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 2:57 pm

Takai

Stuj ty otravná obludo
zařval jsem na prchajícího Suicida a vyrazil za ním. Jen jsem doufal že mi neuteče moc daleko. Toho co dělají Shinigami jsem si moc nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 9:52 am

Suicida Ruin

Zastavil jsem se a počkal na Takaie. Hmm...co teď, strejdo? Byla tu celkem zábava, po tomhle ubdu spinkat jak zabitej. zasmál jsem se vlastnímu vtipu a vyrazil směrem k Las Noches.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Expert
Expert
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 266
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 2:13 pm

Takai

Pokud se neprobudíš budu spokojenej
zavrčel jsem polohlasně a následoval toho otravu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Game Master
Game Master
Phate69


Počet příspěvků : 475
První přihlášení : 04. 12. 10

Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 8:41 pm

// Asi se přesuneme do Las Noches, laboratoře...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?   Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pouště Hueco Mundo, výlet nebo povinnost?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Diskuze o Hueco Mundo
» Tohle nebo Támhleto
» Hollow: Pouště Hueca Munda, kdesi na západ od Las Noches

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Bleach Rpg ~ :: Hrací místnosti :: Hueco Mundo :: Herní místnost :: Ostatní oblast-
Přejdi na: